• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
Pověs ozdoby na záclony a máš to :grinning:
15. pro 2009 v 11:02  • Odpověz
to bysme museli zaclony mit a v loznici uz visi svetylka na okne :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2009 v 11:07  • Odpověz
ja chci stromecek :rolling_eyes:
15. pro 2009 v 11:08  • Odpověz
hele, ale k necemu vylet do sklepa byl (krom tech tresni, mnam)...nasla jsem tam uskladnenou tasku s miminovskym oblecenim a jeste tam nejaky byly, ale nekoukala jsem do nich :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2009 v 11:09  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no vidíš, kochej se mimi oblečením :sweat_smile:
15. pro 2009 v 11:11  • Odpověz
jani, uz ho mam zas plnou skrin a spis nez kochat se do ni chodim koukat co prani a zehleni me v unoru ceka :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2009 v 11:12  • Odpověz
maji,ty ses nezmar :grinning:
15. pro 2009 v 11:14  • Odpověz
ach jo, vubec to neprozivam jak spravna tehule, co? :grinning: mela bych se tu asi rozplyvat nad tema ťuťu ňuňu oblečičkama pro naše malinkaťoučky mimišenečko :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. pro 2009 v 11:14  • Odpověz
jak jsme se bavili jeste o tom veku, tak ja o vikendu brachovi a jeho slecne kupovala flasku,protoze jim nebylo 18. a pani prodavacka se me ptala jestli uz jsem plnoleta :grinning: :grinning: :grinning: . tak jsem ukazala na kocar a rikam ze jsem :grinning: :grinning: :grinning: . tak se mi jeste omluvila :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2009 v 11:15  • Odpověz
say :grinning: :grinning: :grinning: ja jsem na zacatku devatyho mesice ukazovala obcanku na vajecnej konak nebo co to bylo :grinning: :grinning: :grinning: tehotny prece muzou byt aj nezletily :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2009 v 11:17  • Odpověz
autor
Say, paní prodavačka má chyby ve znalosti matematické logiky, kočárek rovněž neznamená, že jsi plnoletá :grinning: vytáhnout občanku, tak na tebe :grinning: :grinning: :grinning:

maji, mě je přátelštější pragmatický postoj, než v každém druhém příspěvku psát tututututu nunununu, mimišenečko, snažilinečka a tak :sweat_smile: tím se nechcu nikoho dotknout, já akorát začínám být strašnej cynik :sweat_smile:
15. pro 2009 v 11:21  • Odpověz
hm,na tojsem teda taky nikdy nebyla. aspon myslim :sweat_smile:
15. pro 2009 v 11:22  • Odpověz
no tedka do konce tydne mi ma prijit balik s oblecenim a abych rekla pravdu, mnohem vic se tesim na obleceni pro Tobika nez na tech par kousku pro mimino :sweat_smile:
15. pro 2009 v 11:28  • Odpověz
autor
:grinning:
větší děti jde líp vyfešákovat, podle mě... malé děti můžou mít kraječky, mašličky, tričínka, dupačečky... ale takový rok a půlletý raubíř v nějakých fajných džínách a tak, to je ono :grinning:
15. pro 2009 v 11:32  • Odpověz
mame akutni nedostatek tricek a mikin, tak jsem se vyradila :grinning: objednala jsem mu snad 2O ks :grinning: ale brala jsem uz 98, tak nevim jestli mu jeste nebude vsechno veliky :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2009 v 11:42  • Odpověz
jo a uz spi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. pro 2009 v 11:42  • Odpověz
autor
Tak at je spaní co nejvíc kompatibilní s tvýma představama :grinning:
jdu na přednášku s cukrovím... to jsem zvědavá, jesi fakt bude.
15. pro 2009 v 11:50  • Odpověz
jani :grinning: :grinning: :grinning: prijemnou zabavu :grinning: :grinning:
15. pro 2009 v 11:52  • Odpověz
autor
TAk byly perníčky a zápočet k tomu :slight_smile: jen aby se políčka v isu zelenala i dále...
15. pro 2009 ve 13:42  • Odpověz
tak jsem byla nakoupit,juli mi cestou vytuhla, tak jen prekonat lenost a jit zadelat testo na cukrovi :grinning:
15. pro 2009 ve 14:20  • Odpověz
autor
Say, co budeš péct? :slight_smile:
15. pro 2009 v 15:25  • Odpověz
tak to slo rychle. ono to asi jinak nejde se rvoucim ditetem v manduce na zadech :grinning:

jani,
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=66226
a
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=32502

je to hodne podobny. ale jedno obalim v mouckovem cukru a druhe ve skoricovym :slight_smile:
15. pro 2009 v 15:29  • Odpověz
vypada to jednoduse,tak bych to mohla zvladnout :grinning:
15. pro 2009 v 15:29  • Odpověz
autor
Hmm, to vínové bych si dala říct :grinning: já mám furt akorát ty sádlovky. Blbé je, že jsou fakt hrozně velké, asi tak trojnásobek normálu, takže jich je jakoby hrozně málo, protože normálně si člověk ochutná jednu - tady taky, ale ubude mnohem víc :grinning: přinesla jsem kámošům na ochutnání a vynadali mi, že to škudlím doma :grinning: :grinning:
ještě se chystám na perníčky, asi rohlíčky, chtěla bych i jedno marcipánovo-pistáciové, ale uvidíme...
15. pro 2009 v 15:41  • Odpověz
autor
Hehe, mám nervy v kýblu z večera, tudíž jsem celý den nic nejedla a ani mi to neva, asi bych to tu vyhodila... no nic, valím na hodinu...

určitě to zvládneš, dej vědět, jak se povedly :slight_smile:
15. pro 2009 v 15:43  • Odpověz
jani, zvladnes to! :slight_smile:
pridala jsem fotky jak Tobinek zkousi vloznou tasku do kocarku :grinning:
15. pro 2009 v 15:52  • Odpověz
autor
Maji, tobíkovi se to evidentně líbí :grinning:
hehe, borec přišel na přednášku o dvacet minut pozdějc, už jsme doufali, že nedorazí, a on potvora jo :grinning: ale mluvil tak zajímavě, že jsem se musela hlídat, abych neměla otevřenou hubu :grinning: :grinning:
15. pro 2009 v 17:32  • Odpověz
mame 3. zub :dizzy_face: . aspon vim proc tak spatne spala a byla protivna
15. pro 2009 v 19:56  • Odpověz
Ahoj ženy :slight_smile:,
zdravím po brutálním pracovně-studijním začátku týdne.
Zítra v šest jdu dělat zkoušky do autoškoly, tak mi držte palce - mám z toho docela strach - nevím, co mám čekat :sweat_smile: .
Navíc jsem docela zmatkař, tak to bude asi veselý :grinning:.
15. pro 2009 ve 20:35  • Odpověz
autor
say, no vidíš :dizzy_face: :dizzy_face:

allegria, držíme palce :slight_smile: určitě to v pohodě zvládneš :slight_smile:

tak vedení semináře se vyvedlo, aji byla sranda :sweat_smile: tímto je výuka v semestru podzim 2009 ukončena. juchůůůů!!! ted ještě zkouškové :sweat_smile: :sweat_smile:
15. pro 2009 ve 21:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.