• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
Deenakee ma Juraska :dizzy_face: Jani, ty ji znas, ne?
15. pro 2009 ve 21:55  • Odpověz
autor
Jj, znám... super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: pogratuluju ji skrz IP, až se tu zas objeví :slight_smile: :slight_smile:
15. pro 2009 ve 23:35  • Odpověz
jani,tak super ze seminar se vydaril :wink:

all, drzim palce.

aer, ja si ji nevybavuju :confused: :zipper_mouth: :sweat_smile:
a jakpak je? uz si zvracela? nebo je dobre :slight_smile:
16. pro 2009 v 08:43  • Odpověz
dobre rano holky :slight_smile:
vidim ze tady je peceni v plnem proudu, my se na to vrhnem o vikendu, chci delat vinove cukrovi, vanilkove rohlicky a mozna i linecke,ale to si asi vezmem od nasich :slight_smile:
dneska me maly od rana kope do zaludku,takze jsem rano po snidani stravila na WC nakonec jsem ale nezvracela,ale tak blbe mi nebylo ani v prvnim trim. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mam posledni 4 hodiny do zkousky tak se na to jdu vrhnout zatim jsem si to jednou precetla a to jeste ne cele... :pensive:
16. pro 2009 v 09:13  • Odpověz
autor
Dobré ráno...
adél, pečení v plném proudu... no, já mám asi 10 kusů velkých sádlovek a to je vše :grinning: ale v pátek přijede kamarádka, tak chcem něco spáchat.
Koukám že malý je akční :sweat_smile:
tak at učení leze do hlavy :wink: :wink:
16. pro 2009 v 09:36  • Odpověz
ahoj:slight_smile:

say, ona neni odsud, ale janca ji zna z diskuze Miminko na skole, nebo tak nejak:slight_smile:

dnes jsem byla v poradne, mam prukazku, mimi ma 1,48cm a srdicko tuka:slight_smile:

a ja se jdu zas ucit:frowning2:
16. pro 2009 v 11:34  • Odpověz
autor
jé, tak super, že poradna dopadla dobře :slight_smile:
držím palce v učení, četla jsem na jaře, že máš strach, že to nedáš napoprvé... béé, asi bych měla jít do sebe, když si vzpomenu, na kolika zkouškách jsem byla nadvakrát :rolling_eyes:
16. pro 2009 ve 12:05  • Odpověz
Tak je ze mě paní řidičkááááááá :dizzy_face:.
Ale bylo to drsný, žádná sranda. Všechny 3 části jsem z 10 lidí zvládla jen já. Komisař byl přísnej a důležitej jak rádio - vyhazoval lidi ve velkým :rolling_eyes:.

Hehe, já jsem ještě od zkoušky nikdy vyražena nebyla, tak doufám, že už za toho posledního půl roku ani nebudu - nebo že mě to nepotká u státnic :grinning:.

Jinak dneska utrácím a nakupuju jak zběsilá a na cukroví asi peču. V pátek mám jednu zkoušku a v pondělí druhou a obě hnusný. Chci jít ale na předtermín, tak musím máknou a píct můžu leda tak po Vánocích :grinning: .

Stejně si myslím, že domácí pohodu pro chlapa lze nejlépe vytvořit sexy prádlem, lahví vína a pár svíčkama - přežírat cukrovím se můžem až budem staří a tlustí :grinning:.
16. pro 2009 ve 12:15  • Odpověz
Aerin: Gratuluju :dizzy_face:. Další hezká mladá chytrá maminka - závidím (v tom nejlepším slova smyslu :dizzy_face: ).
:slight_smile:
16. pro 2009 ve 12:29  • Odpověz
autor
all, gratuluju :slight_smile: :slight_smile:
Dneska je taky předtermín, na který jsem chtěla jít, ale v 8 večer v brně, tak to se jim na to můžu :grinning: :grinning:
dárky bychom taky měli dořešit... mám nakoupenou tak půlku :grinning:
chlapovi jsem koupila deskovku, rádi to hrajem... :dizzy_face:

tak, ted dostala Opice přes zadek, zakousla se mi do ruky a nechtěla pustit :rolling_eyes: :grinning: já nejsem moc pro tělesné tresty, ale v tomto případě vysvětlování nezabírá a navíc je příliš dlouhé :grinning: :grinning:
16. pro 2009 ve 12:34  • Odpověz
diky holky:slight_smile:

all, gratuluju k ridicaku:wink: ja ho mam uz 4 roky, ale nejezdim...ale co, az bude auto, zaplatim si par kondicnich jizd a budu rada, ze ho mam:wink:

jani, jakou jsi koupila? my si davame pod stromecek Dobu kamennou:slight_smile: A jeste od Vaskove babi dostanem rozsireni ke Carcassonne:slight_smile:
16. pro 2009 ve 12:41  • Odpověz
a jinak teda takhle ja se ucim, jo...jeste jsem to dneska neotevrela :pensive: varim obed a u toho furt mackam F5 :rolling_eyes:
16. pro 2009 ve 12:43  • Odpověz
a vybrala jsem si notebook :grinning:
16. pro 2009 ve 12:43  • Odpověz
autor
Koupila jsem agricolu :slight_smile: protože ted furt hrajem vikingy, tak at máme nějakou změnu... carcassonne hrajem rádi,ale tím, jak už máme všechna rozšíření, tak to zabírá místo a musíme to hrát na zemi (což jde jedině večer, když kika spí, a to zas nejde moc svítit = carcassonne se momentálně nedá hrát).
jaký noťas sis vybrala? :slight_smile:
16. pro 2009 ve 12:51  • Odpověz
aer, all moc gratuluju :slight_smile:
carcassonne hrajem taky moc radi :slight_smile: a taky osadniky, mame i to rozsireni pro dva hrace, abysme mohli hrat spolu :slight_smile:
darky musim taky doresit, ale nechavam to na vikend :slight_smile:
jinak za hodinu jdu taky na jeden predtermin, na ktery se pripravuju vseho vsudy 6 hodin i s tisknutim materialu takze nic moc teda....
16. pro 2009 ve 12:58  • Odpověz
jani, tenhle:grinning: http://www.softbanka.cz/Mini-notebook--1525/IdeaPad-S10-2-N280-10-1-C-1GB-160-XPH---fialovy-89331/

nejak si zacinam rikat, jestli fakt na pipking potrebuju notas za 20tacu... :sweat_smile: bakalarku budu stejne asi vesmes psat na Vaskovym pc, filmy si kde poustet mame....
16. pro 2009 ve 12:59  • Odpověz
my mame zatim Carcassone zatim se trema rozsirenima (z cehoz ho hrajem s jednim a pul :grinning: ), pak mame karetni Jambo pro dva hrace a spoooustu pexes :grinning: a ted teda budeme mit jeste tu dobu kamennou, na tu jsem zvedava:slight_smile:
16. pro 2009 ve 13:01  • Odpověz
autor
Někde přede mnou lenovo chválil... hehe, ta fialová je drsná :grinning: proč ne? akorát to bude chtít ještě dokoupit officy a máš to za solidní cenu :slight_smile:

pipkuješ často? já na slepičárně moc nejsem, připadá mi, že jsem jako ty hlavní názory a proudy vstřebala, pipking jede moc rychle a do ostatního nějak nemám potřebu se zapojovat...

jj, pexes máme taky spoustu :grinning:
16. pro 2009 ve 13:15  • Odpověz
no ja myslela diskuze obecne, i tady:slight_smile: no vesmes potrebuju ten ntb na internet, pripadne nejaky prepisovani prednasek a sem tam si na nem poustim v posteli filmy, to muzu delat na dale na tomhle starym, protoze ten malej nema mechaniku, ale zas mam 500G externak, takze si muzu nahrat vsechno na nej
16. pro 2009 ve 13:19  • Odpověz
autor
Takže vlastně nemusíš kupovat? :grinning: a budeš teda?
Já noťas taky až tak strašně akutně nepotřebovala, ale zas mi to ulehčilo spoustu práce a využila jsem líp třeba čas ve vlaku... včera, jak jsem měla to vedení semináře, si nedovedu představit, že by tam někdo nakráčel s přípravou načmáranou někde v bloku :grinning: :grinning:
zjistila jsem že ten můj noťas je dost velký, myslela jsem si, že to je celkem standard, jak vedle toho člověk má ten jarkův obrovský, ale když to porovnám s ostatníma, tak mám fakt velkou krávu :grinning:
16. pro 2009 ve 13:24  • Odpověz
jani, mne prave na tom mym vadi nejvic jak je velkej a tezkej, navic je celej uplne kaput, potreboval by preinstalovat a tak...
16. pro 2009 ve 13:32  • Odpověz
no ja jsem na sebe zitra fakt zvedava, pustila jsem si k obedu rozkoukanyho Harry Pottera :grinning:
nic, vypinam pc, zatim se mejte:slight_smile:
16. pro 2009 ve 13:34  • Odpověz
autor
A kolik váží a měří? (hehe, jak na poradně kojenců :grinning: :grinning: :grinning: )
a co máš za systém?
tak to přeinstaluj a máš to, zas bude šlapat jak hodinky (pokud se to dá o kompech říct) :grinning: :grinning:
16. pro 2009 ve 13:35  • Odpověz
jani, visty :grinning:

a je to 15,4, vazi skoro 3kg :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. pro 2009 ve 13:37  • Odpověz
autor
jo, tak to jsme na tom prakticky stejně, my měříme 15,6 a vážíme 2,7 kila, to jsme šikovní, co? :grinning: :grinning: :grinning:
na visty každý nadává... nadáváš na ně taky?
16. pro 2009 ve 13:41  • Odpověz
my 2,8 :grinning:

no nadavam...jako mne se hrozne libi esteticky, ale jinak to asi stoji za prd, vzhledem k sile myho procesoru :confounded: a uz fakt jduuuu :grinning:
16. pro 2009 ve 13:43  • Odpověz
jo a jeste vam musim rict, ze mi asi upadne pracka :confounded: sestra mi nejak blbe asi vzala krev a me ted boli cela ruka :cry:
16. pro 2009 ve 13:45  • Odpověz
autor
ty háčky a čárky jsou mor, ze začátku jsem to četla, že ti asi upadne pračka, tak jsem přemýšlela, proč by jako měla upadnout a kam ji stěhujete :grinning: :grinning:

ad teda pracka :grinning: - taky se mi to jednou stalo... příšerná bolest, na kytaru jsem si nezahrála ještě týden... nevím, jak tomu pomoct, fakt že to samo odezní časem ti asi moc nepomůže... nějaký led? fakt mě nic nenapadá... :confused:
16. pro 2009 ve 13:47  • Odpověz
nazdar zeny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
tak jsme doma z nakupu a co myslite, nakoupili jsme vsechno? :grinning: jasne ze ne :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
16. pro 2009 ve 13:57  • Odpověz
autor
nazdar maji :slight_smile: taky dneska jedem na nákupy, to zas bude opruz :rolling_eyes:
16. pro 2009 ve 14:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.