• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
jani, dopoledne to bylo docela v pohode, lidi sice dost ale jeste se dalo pohnout, odpoledne uz bych nikam nesla :grinning: :grinning: :grinning:
ale aspon jsme koupili Tobikovi rukavice a redukci na zachod (ty "nejdulezitejsi" veci :grinning: )
16. pro 2009 ve 14:29  • Odpověz
autor
njn, nám nic jinýho než odpo nezbývá... snad to půjde přežít.
16. pro 2009 ve 14:30  • Odpověz
jani, no jo no, nevyhoda pracujicich :grinning:
a uz mame stromecek, stojan byl samozrejme v tom sklepe, kde jsem ho tak usilovne hledala :sweat_smile: :sweat_smile:
16. pro 2009 ve 14:35  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: jaký máte?
taky dnes chcem nějaký vybrat... maji, kde jste ho umístili?
16. pro 2009 ve 14:55  • Odpověz
co jaky mame? :sweat_smile: sklep mame malinkatej zaskladanej od podlahy ke stropu cizim bordelem, stromecek mame..ehm jedlicku?...a stojan mame cernej kovovej na trech nozickach :grinning: stromek je v obyvaku na stolku u balkonu, Tobik na neho dosahne, ale v pohode, nema potrebu ho likvidovat :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2009 v 15:30  • Odpověz
jupii, jdeme dnes za kulturou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: teta nam pohlida Tobinka a jdeme na koncert :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. pro 2009 v 15:31  • Odpověz
autor
myslela jsem stromek :grinning:
kam ho dáme my, netuším... jesi na stůl v kuchyni, ani se u něho nenajíme :confounded:
užijte si koncert :slight_smile: co hrajó?? :grinning:

ad zítřek, kamarádka nakonec nedorazí, takže kdykoli můžu být kdekoli :slight_smile:
16. pro 2009 v 15:35  • Odpověz
jani a myslis, ze by to neprezil v obyvaku nebo na zemi? :slight_smile:
16. pro 2009 v 15:37  • Odpověz
jdeme na moje byvaly spoluzacky (dve zobcovky, cembalo a barokni violoncello) :slight_smile: dneska jsem si vzpomnela, ze me Jitka zvala, tak jsem rychle organizovala hlidani jeste na dnesek :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2009 v 15:38  • Odpověz
autor
Jestli by přežil... nevím... Kika má tendenci natahovat se po všem možném, po věcech na lince, na stole... určitě by se natahovala i po ozdobách :confounded: nejlepší by asi bylo ten stromek vůbec nemít :pensive: :pensive:

tak si koncert užijte :dizzy_face:
16. pro 2009 v 15:43  • Odpověz
Tobik taky za co muze za to zatahne, ale stromek v pohode, akorat chodi cabrat vodu, co tam ma nalitou :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2009 v 15:44  • Odpověz
autor
Hehe, to je super, líbí se mi ty barvy :sweat_smile: :sweat_smile:

no, ještě to zvážíme... žádné baňky ani nic co by se rozbilo tam mít nehodláme...jenže když řachne celý stromek, asi to není úplně ono. :sweat_smile:
16. pro 2009 v 15:48  • Odpověz
jj, banky taky nemame, jen nasuseny ovoce, trochu lyka a svetylka, ty se Tobikovi hrozne libi :grinning:
16. pro 2009 v 15:49  • Odpověz
autor
My budem zdobit asi až na štědrý den :slight_smile:
16. pro 2009 v 15:56  • Odpověz
haha, to bysme si stromku moc neuzili kdyz 25. odjizdime a vratime se az v lednu :grinning: :grinning: :grinning: vsak to zitra muzete ozkouset u nas jestli po nem Kika pujde :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2009 v 15:59  • Odpověz
jej, to uz jsou ctyri? musim jit uklidit a umyt nadobi, zajit nakoupit a udelat ze sebe cloveka...mam na to 2 hodiny, to stihnu, ale uz tu nesmim vysedavat :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2009 v 16:00  • Odpověz
autor
Maji, tak pěknou zábavu a napiš ještě nějaké podrobnosti o zítřku, tak teda asi zůstanem u vás, at je tobík ve vlastním, jen dej vědět, kde bude předání :slight_smile:

to je fakt, to byste si ho neužili :grinning:
16. pro 2009 v 16:03  • Odpověz
jani dam ti vedet rano, ju? musim se domluvit s Martinem a uvidime se az na tom koncertu :slight_smile:
16. pro 2009 v 16:18  • Odpověz
autor
Dobře, tak my jedem do avionu, to bude maso :angry: :angry: ale jindy nemožno
16. pro 2009 v 16:20  • Odpověz
nazdarek holky, tak v Isu uz se to zelena, dnes mi uznal ucitel tu filozofii takze zkousku delat nemusim jupiiii :slight_smile:
ale ta dnesni zkouska nic moc :frowning2:
maji uz 30tt? juu to to leti.
ad stromecek, my jsme ho teda jeste nesehnali, ale snad o vikendu...
16. pro 2009 v 18:08  • Odpověz
autor
tak jsme zpátky z nákupu, no děs :grinning: ale máme většinu na vánoce a stromeček taky, nakonec asi bude na zemi :sweat_smile:
16. pro 2009 ve 20:38  • Odpověz
jani gratuluju :slight_smile: ja uz chci takyy stromecek :D
16. pro 2009 ve 21:14  • Odpověz
autor
Koukám že ty vánoce akorát lidi deptaj, zrovna mi psal kamarád, že strávil 4 hodiny v nákupním centru (je v praze, takže to asi vše poctivě prošel :grinning: ) a koupil jeden dárek :grinning: :grinning:
poslala jsem mu básničku na uklidněnou :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2009 ve 22:03  • Odpověz
tak jsme doma :slight_smile: koncert byl naprosto uzasnej, su moc rada,ze jsme sli :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. pro 2009 ve 22:22  • Odpověz
autor
Maji, takové povyražení ve dvou hned zvedne náladu, co? :slight_smile: :slight_smile:
Dobrou noc, děti :sweat_smile: :sweat_smile:
17. pro 2009 v 00:08  • Odpověz
all,gratuluju k ridicaku
aer,tobe k uspesne kontrole :slight_smile:

ja jsem ostuda a darky nam jeste chybi :frowning2:. bohuzel nemame ted za co nakoupit,tak cekame az prijdou korunky

dobre ranko prei :slight_smile:
17. pro 2009 v 07:30  • Odpověz
jani jj to mas pravdu :slight_smile:
nam taky chbi darky, ale casu dost .D
17. pro 2009 v 08:00  • Odpověz
autor
Dobré ráno :slight_smile:
Udělali jsme trochu botu, včera jsme byli v knihkupectví a jarek svému tátovi chtěl koupit nějakou knížku o historii. Koukl na nějakou, líbila se, tak ji vzal a pak ještě něco, co vypadalo jako druhý díl k tomu. Jenže doma jsme zjistili, že to není druhý díl... Je to strašně pěkná knížka, jenže učebnice pro druhý stupeň základky :grinning: ale udělaná fakt pěkně, obrázky, tabulky, grafy, fakt pokud chce člověk zjistit nějaký fakt, najde to do dvou minut. povídání o různých událostech, moc pěkně napsané. Mě se ta knížka hrozně líbí a kdyby mi ji někdo dal, potěšilo by mě to. Jenže jarek neví, jestli to tátovi dávat, aby se neurazil ( :confused: :confused: )... tak já nevím...
17. pro 2009 v 09:41  • Odpověz
je jani,to je sranda s tou knizkou :grinning:. to bych nevedela. zalezi na povaze :wink:

tak jsem asi zjistila ze juli nabaluju moc :sweat_smile:
17. pro 2009 v 10:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.