• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
Maji dobré fotky :slight_smile: :slight_smile: to srovnání je dobrý :grinning: :grinning:
17. pro 2009 ve 22:11  • Odpověz
jani, ja nevim jestli se citim na to mit dve deti :grinning: to zni blbe v osmym mesicu, co? :grinning:
17. pro 2009 ve 22:17  • Odpověz
autor
To bude dobrý :sweat_smile:
víš jak, dneska jak tobík začal brečet, kika se tak divně dívala a vypadala občas, že solidárně začne taky, tak si říkám, a sakra :grinning: :grinning: no, a pak když si spolu tak fajně hráli (jasně, že s mimi se asi navzájem plyšákama nebudou fackovat :grinning: ), tak to bylo tak krásné se na to dívat, že jsem si říkala, že bych šla i do druhého :grinning:
17. pro 2009 ve 22:20  • Odpověz
jj, ja vim, asi si jen predstavuju ty horsi scenare, urcite pak budu sedet s nima a svorne popotahovat :grinning: :grinning: :grinning:
sepisuju totiz seznam, co musim nakoupit v lekarne, tak to na me tak nejak padlo, ze jak ja to vlastne udelam :sweat_smile:
17. pro 2009 ve 22:23  • Odpověz
jo a Tobik vytuhnul v 8 behem asi minuty, ani jsem si k nemu nemusela lehat :grinning:
17. pro 2009 ve 22:23  • Odpověz
autor
Haha, tak my kiku uspáváme doteď, nějak ji to vzalo, rozjela se :grinning: :grinning: chvíli spala a pak řev :grinning:

co jak uděláš? já myslím, že zrovna ty se nemáš čeho bát. :wink:
17. pro 2009 ve 22:28  • Odpověz
jani, no to bych nerekla, nezvladam uz ted s jednim :sweat_smile:
17. pro 2009 ve 22:30  • Odpověz
hrabe mi z toho tehotenstvi asi :grinning:
ehm, muj seznam je velice zajimavej...jedny homeopatika na pripraveni tela na porod, druhy na psychiku, Malinik, Lneny seminko na pripraveni porodnich cest, olej na masaz hraze.... :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2009 ve 22:33  • Odpověz
autor
Hehe :grinning: :grinning: užs to semínko někdy jedla? někdo říká, že to je pěknej hnus, tak pak dej vědět :grinning:
homeopatika na připravení těla na porod? a to je jako co? No, já homeo neuznávám, ale zajímá mě to... :sweat_smile:
17. pro 2009 ve 22:38  • Odpověz
ja zas homeopatikum verim, ikdyz jsem je brala jen asi dvakrat, ale vzdycky pomohly :grinning:
no jeste nevim jak to funguje, ale su ochotna vyzkouset vse, co by mohlo pomoct :grinning: :grinning:
semink jsem jeste nemela, no ale tech par tydnu to vydrzim ne? :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2009 ve 22:47  • Odpověz
autor
Já jako neříkám, že nevěřím, že pomáhají, mě se příčí ten způsob, jak pomáhají, prostě to, že se neví, proč to vlastně funguje a tak...

na semínko někdo nadával, někdo ho prý zas jedl s jogurtem a že super :grinning: :grinning:
17. pro 2009 ve 22:53  • Odpověz
tak to mi bude urcite chutnat :grinning: :grinning: :grinning: nejlepsi je prej z neho udelat odvar a ten sliz pak vypit, ale na to nevim jestli seberu odvahu :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2009 ve 22:57  • Odpověz
autor
to radši ten jogurt :grinning: i když vypít sliz taky nezní špatně :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2009 ve 23:06  • Odpověz
brrr, dela se mi z te predstavy lehce nevolno :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2009 ve 23:10  • Odpověz
autor
Mě taky :grinning: naštěstí mě to nečeká :sweat_smile: :sweat_smile:
17. pro 2009 ve 23:15  • Odpověz
vsak pockej za chvilu :grinning: :grinning: :grinning: se ti pak budu smat :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2009 ve 23:16  • Odpověz
autor
No ještě minimálně dva roky si počkáš :grinning: :grinning:
17. pro 2009 ve 23:18  • Odpověz
kdo si pocka, ten se docka...a ja si pockam :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2009 ve 23:18  • Odpověz
autor
Jdu do koupelny a spát... tsss, chtěli jsme si udělat pěkný večer, hmmm... kika se budila tak co deset minut, výborný :confounded:
17. pro 2009 ve 23:49  • Odpověz
dobre ranko,
jsem total ko :frowning2:

maji,lneny seminko jsem pila ja :slight_smile:. prvni caje byl hnus,pak jsem si docela zvykla :sweat_smile:. taky jsem pila malinik a ten mi chutnal :slight_smile:
18. pro 2009 v 08:36  • Odpověz
dobre ranicko :slight_smile:
tak my se dnes docela vyspali, Tobik se sice taky parkrat vzbudil, ale zaknoural, vzal si dudel a zase hned zabral :slight_smile:
say, su fakt zvedava jaky to bude :grinning: nepamatujes si od kteryho tt jsi to pila?
18. pro 2009 v 08:54  • Odpověz
hale,ja zacala asi brzo. mam za to ze malinik od 33. tt a lneny seminko asi 14 dnu na to. ale to fakt moc dobry neni. ja ho kupovala v lekarne,ale holky z terminu ho kupovali v dm a davali do jogurtu a nemohli si to vynachvalit :grinning:
my byli vzhuru kazdou hodinu :rolling_eyes:
18. pro 2009 v 09:11  • Odpověz
autor
U nás noc taky na prd :confounded: navíc jsem měla dneska péct, dělat výzdobu a tak s kamarádkou, jenže onemocněla, takže zas budu celý den jen s kikou, jarek má navíc v práci ejchuchu, tak se dneska ani neuvidíme.
18. pro 2009 v 09:30  • Odpověz
dobre rano :slight_smile: pridavam se say, taky KO....
vcera jsme byli na tom firemnim vecirku, na kterem se zjistilo, ze dalsi dva chlapi z prace teda jejich manzelky :grinning: cekaji mimco v dubnu, tak to tam nejak slavili a pilo se a pilo a ja jsem muze nemohla nejak dostat domu, nastesti jsme o pul 12 odesli ale domu jsme jeli pres cele Brno rozvozem takze jsme prijeli o pul jedne. No katastrofa...
Dneska se chystam aspon udelat testo na cukrovi,ale vypada to ze nebudu schopna ani uvarit obed...
18. pro 2009 v 09:38  • Odpověz
jupi, zrovna mi prisel mail od tatky, ze mi zasel vyzvednout dalsi darek...uz jich moc nezbyva :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. pro 2009 v 10:31  • Odpověz
Ahoj holky,
přidávám se do k.o. klubu :frowning2:.
Včera jsme si s manželem sice udělali moc pěkný večer :wink:, ale ráno katastrofa :rolling_eyes:.
Jsem unavená, zmrzlá a musela jsem jet do Olomouce dodělat nějakej management a v půl jedný mám zkoušku z translatologie a večer jdu zase do práce, pak do sboru a pak na pařbu. V pondělí brutální zkouška na italistice, na kterou zatím neumím ani prd.

Na cukroví drbu, dostali jsem obrovskou krabici luxusního domácího cukrov od mojí mamky, stejně jako stromeček a na večeři jsme taky pozvaní, tak už na všechno drbu. Manžel je dnes doma, tak vaří a uklízí.

Už aby byl Štědrej den, ta škola a práce mě fakt se*ou :angry:.
Ale už jsem si zvykla na vysokej životní standard a nechce se mi slevovat, tak si holt musím máknout a makat na kariéře :rolling_eyes:.
18. pro 2009 v 10:37  • Odpověz
Maji: já ti naopak závidím - brala bych miminko hned... :dizzy_face:
18. pro 2009 v 10:42  • Odpověz
tak mam po telefonu :sweat_smile:. zaruku mi neuznali,je tam koridace. julca mi do nej musela naslintat :sweat_smile:
18. pro 2009 v 10:44  • Odpověz
say :grinning: nase mala segra kdyz byla jeste mala tak mi mobil hodila do caje :grinning: taky jsme to potom poznali :grinning:
18. pro 2009 v 10:53  • Odpověz
hehe, ja jsem jeden mobil utopila ve vane (mela jsem potrebu si v ni smskovat) a Martin jeden splachl do zachoda :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 v 10:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.