• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
me uplne prvni mobil spadnul do zachoda :grinning:. omylem. byla jsem v nemocnici,jako pacient, a mobil mela v zupanu a jak jsem si ho vyhrnovala,tak zblunk :sweat_smile::grinning:
18. pro 2009 v 10:57  • Odpověz
autor
Cítím se méněcenná, že mé dva staré mobily se nikde neutopily ani je nikdo nezničil, ale naprosto nudně odešly stářím a v pokoji :sweat_smile: :sweat_smile:
18. pro 2009 v 10:58  • Odpověz
Mně do mobilu nalil synovec sladkej čaj a nešel asi 2 dny a pak dobrý :grinning:.
18. pro 2009 v 11:01  • Odpověz
autor
Můj bratranec šel jednou ze silvestrovské oslavy v jaksi podroušeném stavu... spadl do stoky a utopil mobily, elektronický diář, hodinky, walkman (bylo to dávno), peněženku.. od těch synovců a dětí a tak se to dá ještě přežít, ale tenhle si za to moh kompletně sám :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 v 11:23  • Odpověz
jani,to je dobry :grinning: :grinning: :grinning: .to bych byla nastvana :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 v 11:25  • Odpověz
ja jsem na sebe tak nastvana. nejen kvuli tomu mobilu,ale doma bordel,darky nemam vsechny, zabaleny vubec zadny, plny kos spinavyho pradla,testo na cukrovi v lednici a ja jsem marna :rolling_eyes:
18. pro 2009 v 11:29  • Odpověz
say uklidnim te, taky nemam vsechny darky zabaleny ani jeden, baliciho papiru malo, testo jeste nemam ani v lednici :grinning: a spinave pradlo jsem teda vyprala to je jedine :grinning:
18. pro 2009 v 11:34  • Odpověz
jenze i ten bordel :frowning2:. fakt prace strasne. ale s juli to ted nedavam. ji zitra necham chvili hlidat a misto odpocinku budu makat jak sroub :frowning2:. stejne toho moc nestihnu,mamka pohlida tak 2 hodky a uz se julca bude hlasit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. pro 2009 v 11:36  • Odpověz
autor
Hehe, tak když turnaj v hecování... doma bordel, dárky nemám všechny, zabalený některý. Koš plný vypraného prádla přetéká, bude třeba žehlit, což je nemožné, takže jindy. těsto na cukroví budu dělat až dnes, ted jdem ještě do města vyřízovat.
Uff, večer jedu asi poprvé s kikou sama, asi čtyřicet kiláků autem, tma jak v pytli, tak doufám, že aspon počasí se udrží tak jak je...
18. pro 2009 v 11:37  • Odpověz
say ty mas Julcu ja zatim jen bricho, takze bych klidne mohla jit neco delat :grinning:
jdu balit darky, u toho se da odpocivat :slight_smile:
18. pro 2009 v 11:40  • Odpověz
hm,jenze julca mi uz hodinu spi na balkone a ja drepim u pc :rolling_eyes:
18. pro 2009 v 11:42  • Odpověz
taaak, objednan dalsi darek, zacinam byt spokojena :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 v 11:54  • Odpověz
say :grinning: odpocivej :grinning: ja jsem sla balit darky a misto toho si ctu knizku pro muze :grinning: Kniha pro tatinky se to jmenuje a je to tak krasne napsane, ze jsem se u toho malem rozbrecela :sweat_smile: ach jo ty hormonky...
18. pro 2009 v 11:55  • Odpověz
autor
adél :grinning: :grinning: taky mám chuť si přečíst některé knížky, co jsem komu koupila :grinning: :grinning:

jdem kupovat boty, at to máme z krku :slight_smile:
18. pro 2009 ve 12:04  • Odpověz
autor
Uff, tak jsme zpátky, to byla zas akce :sweat_smile: posledních pár set metrů před barákem jsem nesla řvoucí Opici :sweat_smile:
18. pro 2009 ve 13:59  • Odpověz
jani, lepsi par set metru nez kilometru ne? :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 ve 14:00  • Odpověz
autor
No to jo, snažme se vidět to lepší, co? :grinning: :grinning:
18. pro 2009 ve 14:03  • Odpověz
jj, dnes mam optimistickou naladu :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 ve 14:07  • Odpověz
autor
Vida :grinning: já celkem taky, když se teda nekoukám kolem sebe :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 ve 14:10  • Odpověz
copak, uklid se vymkl z rukou? :grinning: taky to tu budu muset jeste jednou pristi tyden poradne projet, vsak jsi to vcera videla :sweat_smile:
18. pro 2009 ve 14:12  • Odpověz
autor
úklid se vymknul z rukou už tak před dvěma lety a od té doby se to veze :grinning: :grinning: :grinning: já se včera až styděla, jak jsem viděla váš naklizený byt a vzpomněla jsem si na náš :confounded: :confounded: :confounded:
18. pro 2009 ve 14:17  • Odpověz
no vcera teda naklizeno nebylo ani zdaleka, to ja jsem se stydela :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 ve 14:19  • Odpověz
autor
Hele, neštvi mě, bylo tam naklizeno :grinning: :grinning: :grinning: byteček jak klícka, nikde nic nepřečnívalo, nepadalo, nepřetékalo :grinning: na kobercích ani smítko...
18. pro 2009 ve 14:20  • Odpověz
az na ty boty v predsini, nadobi v kuchyni, opackany okna (uz zas!!! :angry: :angry: :angry: ), bordylek v hrackach....atd atd :grinning: :grinning: :grinning:
koberce musim vysavat kazdej den, jinak to na nich jde hrozne videt :confounded:
18. pro 2009 ve 14:24  • Odpověz
jo a jeste hromady bordelu na klaviru jsem zapomnela :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 ve 14:25  • Odpověz
autor
boty v předsíni... a kam bys je asi tak chtěla dát? :grinning: okna jsou jasný, dívali se ven na autobusy :grinning: bordel v hračkách, ten je konstantní, to nemá cenu nějak uklízet :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 ve 14:34  • Odpověz
jani, no vypada o jak kdyby nas tady bydlelo 20, asi by stacil kazdymu jen jeden, max.dva pary bot a ne desatery :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 ve 14:35  • Odpověz
autor
pyty... to jsou teorie :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 ve 14:39  • Odpověz
hehe :grinning:
18. pro 2009 ve 14:42  • Odpověz
autor
No to mě... uprostřed míchání ingrediencí na cukroví mi došlo baterie ve váze... takže něco je tam vyloženě jak se podařilo :grinning: :grinning: no to sem zvědavá, co z toho bude..
18. pro 2009 v 16:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.