• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
jani, ja vahu nemam vubec a taky to jde, sice obcas ne uplne podle predstav...zrovna ted bych potrebovala vedet v prepoctu na hrnky kolik je 120g cukru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 v 17:05  • Odpověz
autor
Maji, mít tu váhu, tak ti řeknu, ale momentálně nic :grinning: :grinning:

chjo, leze na mě nějaká nasírací nálada :sweat_smile: jaktože dítě je schopno rozbordelit za pět minut něco, co já dávám do kupy půl hodiny? než jsem stihla umýt nádobí, je celá linka venku :angry: :angry: :angry: do ......
18. pro 2009 v 17:12  • Odpověz
jani, to je normalni a Tobik mi do te vyhazene hromady jeste s oblibou rozsypava mouku, krupici apod. :grinning: :grinning: :grinning: nenech se rozhodit :grinning: :grinning: :grinning:

mam novinku, mame provizorne vybrany jmeno pro kluka!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. pro 2009 v 17:14  • Odpověz
autor
Mě by to bylo jedno, jenže zachvíli jedem a já si tak říkala, že aspoň někdy by se chlap mohl vrátit do uklizeného bytu :sweat_smile: ne, houby, vypadá to tu ještě hůř než kdy jindy :grinning: :grinning:

pochlub se :dizzy_face: :dizzy_face:
18. pro 2009 v 17:15  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: uz je zvyklej, ne? tak ho prekvapis jindy :grinning: :grinning: :grinning:

kdyz ja nevim jestli to muzu rikat :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 v 17:16  • Odpověz
jani ip
18. pro 2009 v 17:21  • Odpověz
autor
jindy... spíš nikdy :grinning: :grinning:
18. pro 2009 v 17:22  • Odpověz
no aspon mu nenarusis ten pocit jistoty, ze vi, co ho doma ceka :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 v 17:31  • Odpověz
autor
to je fakt, ještě by si myslel, že vlezl jinam :grinning: :grinning:
18. pro 2009 v 18:03  • Odpověz
jani, vidis a mame duvod, proc nechat hrnce na zemi :grinning:
18. pro 2009 v 18:07  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak se holky mějte, já jedu, držte mi palce, at to někam nenašiju :grinning: :grinning:
18. pro 2009 v 18:21  • Odpověz
jani, drzim aj na nohach a prezij prednasku od vasich :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 v 18:22  • Odpověz
autor
díky, papa :dizzy_face: :dizzy_face:
18. pro 2009 v 18:31  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
tak jdu na to a jestli se to dneska všechno nenaučím, tak se naštvu :sweat_smile: :grinning:.

Aer, co zkouška?

Holky, vy jste drsný :sweat_smile:. Určitě jste skvělý hospodyňky a máte uklizeno, jenom děláte "vocapinky" :grinning:.
Akorát neznám nikoho ve vašem věku, kdo by tohle takhle řešil.
To já jsem drsná žena a vletím na to až v pondělí po zkoušce.

Holky, líbí se vám Inglesina? Já jsem ji měla vždycky ráda, ale teď mi přijde děsně důchodcovská :stuck_out_tongue_closed_eyes:.

Jinak jsem dostala včera něco jako ránu palicí po hlavě....

Moje skvělá kámoška, se kterou jsem propařila vejšku, žrala mastnou levnou pizzu, pila víno z Pennáče a v pět ráno filozofovala o Halíkově teorii krize víry a tancovala do úmoru v nejúchylnějším klubu v republice mi včera narvala (poté, co začla žít v Praze), že přišla o veškerý iluze, pochopila, jak to ve světě chodí a rozhodla se, že si vypočitavě najde bohatýho chlapa, pojistí děckem a bude si dělat co chce a že ho nebude mít ráda, je jí úplně jedno...

Jsem z toho smutná ... :pensive:

Bohužel je tahle holka natolik inteligentní a přemýšlivá, že to má fakt promyšlený, zdůvodněný i s teorií, že církev s lidma manipuluje pomocí zákazů a výčitek svědomí (což je fakt, to vím i já :grinning:) a že kolem toho se točí všechny naše zábrany, který je potřeba odbourat atd...

Tož sorry, že jsem to tady tak poránu vyblila, ale jsem z toho jak přejetá parním válcem :pensive:. Prej žiju v pohádce a vyhýbám se skutečnýmu světu, kde jde jen o prachy a prestiž, atd...

Nejhorší je, že je to asi pravda... asi jsem fakt naivní...
19. pro 2009 v 07:30  • Odpověz
Freude, Freude, proč na Tebe vždycky dojde.... :confused: :rolling_eyes: :fearful: :zipper_mouth: :frowning2: :unamused: :confounded:
19. pro 2009 v 07:31  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
jeste jedna takova noc a je ze me zombice :grinning:. julca si ve tri rano vzpomnekla ze uz je vyspala,tak jsme si dve hodinky hrali :stuck_out_tongue_closed_eyes: . pak na chvili zas usla. a do tech 3, to taky nebylo bez prestavek :stuck_out_tongue_closed_eyes: . vubec nevim kde delam chybu :frowning2:

vcera jsem potkala kamaradku kterou jsem dlouho nevidela a jeji pribeh me uplne rozesmutnil. otehotnela,pritel ji opustil a v 8. mesici ji vyvolavali porod mrtve holcicky :pensive:

all, to je mi do budoucna ty tvy kamaradky lito :pensive:
inglesina se mi nikdy nelibila :sweat_smile:

jani,tak co vcera?
19. pro 2009 v 08:37  • Odpověz
ha, byla jsem na velkem nakupu v lekarne...nechala jsem tam tisicovku a zase mam z porodu lepsi pocit :grinning: :grinning: :grinning: a v DM jsem si koupila lneny seminko a holky, to je tak dobry, ze ho za ty 4 tydny vsechno sezeru a pak nebudu mit co zobat (ma se jist od 34tt)... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. pro 2009 v 16:31  • Odpověz
ženy, já asi porodím z toho učení :grinning:
19. pro 2009 v 17:41  • Odpověz
ahoj, maji a dělala jsi z něj sliz nebo jen tak do jogurtu? U nás tchán našel to drcený a čmuchal k tomu a hrozně se divil, co je to za divné (rozuměj nijaké) koření :grinning:

Say, to je drsné, snad se z toho brzo kamarádka vykřeše a najde si někoho lepšího a bude líp.

All, no, kdyby byla o deset let starší, zklamaná několika vztahy, dalo by se to chápat. Ale tohle je na deziluzi celkem brzo! Ale taky jsem si někdy říkala, zda je lepší být tou dvacítkou, co nabalí rozvedeného nebo tou, co má stejně starého a v patesáti jí opustí :stuck_out_tongue_closed_eyes: No řeknu Vám, jsem zvědavá, jak to bude vypadat za 20let..jak to bude s u nás s věrností :wink: rozhodně bych se to nerada dozvěděla... A taky enmám jasno v tom- když jsem nevyspalá, nabouchaná prolaktinem bez chuti na sex, zda bych se spíš měla překonávat nebo tolerovat milenku :sweat_smile:
19. pro 2009 v 17:45  • Odpověz
Tanuki: No mě je to teď blbý, že jsem to tady hned po ránu vyblila, ale byla jsem z toho jak zmlácená...
Kdyby to byla nějaká cizí odbarvená pipka, tak ju zdrbu a ušklíbnu se a hotovo, ale když vidím, že takhle uvažujou i moje nejbližší přítelkyně z jižní Moravy s tou nejlepší výchovou a dobrým vzděláním, tak z toho mám vyvalený voči... a prožívám docela těžkou deziluzi :pensive:
19. pro 2009 v 17:53  • Odpověz
tan, chroupala jsem ho na palacinkach a jen tak...ani ten jogurt nepotrebuju :grinning: :grinning: :grinning:
19. pro 2009 v 18:22  • Odpověz
autor
Zdar ženy, tak jsem zpět :slight_smile: včera jsme dojeli v pohodě (až na to, že jsem drsně projela křižovatkou na červenou, no zas jsem myslela, že to ještě vyjde, a ono ne :grinning: :grinning: ), koncert dneska byl úžasný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

tak popořádku, inglesina se mi nikdy nelíbila :grinning:

all, ad kamarádka, no nevím, ono vypouštět hlášky: "Už jsem pochopila, jak to na světě chodí," je takové zvláštní a já jsem to nikdy moc nechápala. taky jsem se kolikrát doslechla od starších, život tě naučí, však ty pochopíš, jak to na tom světě chodí. A co? Kdy? Můžeme my jako vesměs vdané dětné ženy říct, že už jsme to pochopily, jak to na tom světě chodí? Podle čeho se to pozná? Chápu to už já? Pochopím to, až mě třeba opustí manžel? že dostanu od světa facku? že mi třeba umře dítě? a když se ani jedno nestane, tak co? když o žádnou mou "iluzi" nepřijdu?
a co se týče církevních zákazů a příkazů - já nemám pocit, že by mi někdo něco přikazoval. Ano, mám jisté zásady, ale kdybych je nechtěla dodržovat, tak je to čistě na mé vůli. Nestojí nade mnou nikdo z rákoskou a neříká: Nesmíš... musíš... být věřící je čistě dobrovolná věc.
a že jde jen o prachy... taky záleží, jak se na to člověk dívá. Buď mají peníze moc nad náma, nebo my nad nima. Taky záleží, co od nich člověk očekává. :grinning: :grinning:
já nevím, možná jsem fakt naiva a "život mě naučí", ale já si myslím, že některé věci nejsou zas tak složité :sweat_smile: :sweat_smile:

say, tvé kamarádky je mi moc líto :pensive: :pensive: :pensive:

maji, tak vida, zachutnalo :grinning: :grinning:
19. pro 2009 ve 21:11  • Odpověz
hooojky zeny :slight_smile:
pred chvili se narodila kamaradce Julinka :slight_smile: je to prekrasna princeznicka :slight_smile: kamoska uz z tehu byla na prasky ma doma rocni dcerku a uz tyden prenasela :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale mala se odhodlala prijit na svet jeste pred Stedrym dnem :slight_smile:
ad Inglesina: ta se mi teda nikdy nelibila a ta retro vypada fakt jak vozicek pro duchodce... poslu foto
http://www.detskyruzek.cz/kocarky/hluboke/inglesina/inglesina-retro-classic/6.jpg :grinning:
jani to je super ze jste to tak skvele zvladly :slight_smile:
all souhlasim s Jancou konkretne v tom, co jsi psala o vire. Verici clovek by se tim ze cirkev s lidmi manipuluje nikdy nezabyval, protze vi, ze to co dela je jen jeho svobodne rozhodnuti. Takove nazory me fakt dokazou zvednout ze zidle :angry:
k ostatnim vyrokum tve kamaradky se radej vyjadrovat nebudu. Filozofovat neumim a tohle jsou podle me otazky svedomi, pokud je schopna zit ve vztahu bez lasky a jeste do tohoto vztahu privest dite, neni to moc charakterni clovek. toť muj nazor :slight_smile:
All od toho ta diskuse je, aby ses tu vypovidala :slight_smile:
19. pro 2009 ve 22:43  • Odpověz
dobre ranko, my jsme teprve vstavali :sweat_smile:
me se ta inglesina docela libi jako hlubokej, ten sportak je silenej :grinning: :grinning: :grinning:
20. pro 2009 v 09:24  • Odpověz
autor
Dobré ráno :slight_smile:

adél tak konkrétně ta inglesina, cos hodila odkaz, je naprosto příšerná :grinning: :grinning: :grinning: vypadá to jak podvozek z viktoriánské anglie spojený s modernou, což je děs... ten hluboký myslím ženské oceňujou, že dobře houpe a kdesi cosi, ale mě se nelíbí myslím vůbec žádná :sweat_smile:
kamarádka má roční holčičku a už další mimi? Hluboký obdiv :slight_smile: :slight_smile:
20. pro 2009 v 10:31  • Odpověz
ahojky holky,
tak bych se dnes mela vrhnout do uklidu,zitra chcem ozdobit stromecek :dizzy_face: . ale zas jsem tak lina :sweat_smile:
20. pro 2009 v 11:07  • Odpověz
autor
Já smolím anglinu pomocí mého salátového sešitku s maturitními tématy :grinning: :grinning: :grinning:
20. pro 2009 v 11:10  • Odpověz
Dobré poledne, holky :slight_smile:,

ad kamarádka: Právěže není ani blbá, ani hnusná, ani bezcharakterní. Na tyhle soudy bacha. A právě proto mě to tak zdrblo.

ad víra: Intimní věc. Nebudu se vyjadřovat. Jen prosím neplést termíny křesťanství, víra a katolíci, kat. církev. V tom vidím obrovský rozdíly a kdybych to brala jako jedno, tak mi asi jebne už po první nabídce výletu do Říma odměnou za orální sex, který mi už před lety jeden pan farář nabízel.

ad Inglesina: Adélko, ten odkaz je děsnej :grinning:. Mě se líbily dřív ty hluboký, ale teď mě berou ultramoderní sporťáky :slight_smile:.

Dnes musím došprtat na pondělní zkoušku a přežít generálku na Vánoce(sbor + orchestr) a pak už jupííííííííí Vánoce.
Uklid bude pro mě za odměnu :grinning: To myslím vážně, práce a studium mě už docela vyčerpávalo, tak zrelaxuju u gruntování :sunglasses:.

MS nikde, půjdu testil, ale myslím, že je to jen proces "dávání se dohromady" po HA, spíš než miminko :sunglasses:.

Přeju Vám krásnou neděli.
20. pro 2009 v 11:26  • Odpověz
all, tak co? :confused:
20. pro 2009 ve 12:02  • Odpověz
autor
all, tak pokud je zkušenost s církví spojena s nabídkou orálního sexu, pak se nedivím, že kamarádka má takové názory... :sweat_smile:
Mě naštěstí nikdo nic takového nenabízel, ani si to nedovedu představit... taky patřím k jiné církvi, takže paušalizovat se nedá, a i kdybych měla špatné zkušenosti, nezanevřela bych na celou církev, spíš asi na ty lidi, co to podělali. Mou vnitřní vírou by to nijak neotřáslo.
20. pro 2009 ve 12:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.