• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
Janey: Mou vírou to taky neotřáslo, ale otřásám se od té doby vždycky, když vidím uslintaný katolíky, co paušálně milujou a za každou cenu chválí cokoliv, co s katolickou církví souvisí... přiblblý úsměv, hlava na stranu a jedem :grinning:. Když to říká nebo dělá někdo, kdo se deklaruje jako katolík, nebo s katolickou církví související, tak je to supéééééééééér :grinning:.

Takže mám od té doby děsnou fóbii z fanatiků a pokrytců. By the way: Moji sestru její zbožný katolický manžel řeže do krve a podvádí, ale chodí do kostela, takže je to o.k.
Další důvod mé paranoi :grinning:. Tak prosím o pochopení, někteří lidi to nechápou, že to nemyslím zle a nezesměšňuju víru jako takovou. Je to o něčem jiném...
20. pro 2009 ve 12:55  • Odpověz
juchu,mam uklizeno :dizzy_face:
20. pro 2009 v 15:37  • Odpověz
say to mate super :grinning:
jani jj otehotnela kdyz bylo male asi 9 mesicu :grinning: ted uz je male rok a pul,ale i tak je to masakr :confused:
holky od rana me boli bricho, byli jsme v kostele ve meste, protoze jsem potrebovali jeste koupit nejake darky. od dvou hodin jen lezim,ale je to porad stejne. Bojim se ze budeme muset jet na pohotovost :frowning2:
all jestli jsem se tve kamaradky nejak dotkla tak promin, jen jsem rekla svuj nazor
20. pro 2009 v 17:12  • Odpověz
ahojte
byli jsme odpoledne asi hodku na prochazce a brutalne jsme zmrzli, az pak jsem koukala na teplomer, ze bylo venku -12... no hlavne Tobika mi bylo lito :sweat_smile: ted jsme koukali na pohadku a za ty dve hodiny jsem jeste uplne nerozmrzla, tak se asi nalozim do vany jak se Tudla okoupe :grinning: :grinning: :grinning:
20. pro 2009 v 19:23  • Odpověz
autor
all, je mi jasné, jak to myslíš. Ono ne každý, kdo se nazývá tím pravým věřícím, jím i je, že... a tvého ctěného švagra bych nejenom že vůbec nenazývala křesťanem, ale něčím poněkud opačným a navíc ještě pokrytcem. A jestli se můžu zeptat, tvoje sestra to nějak neřeší nebo nechce řešit? A její okolí, třeba v kostele, ví o tom, aspoň náznakem, jaký je?

say: šikula :slight_smile: :slight_smile:

adél, tak jak je, je to lepší?

maji, no je to masakr, to počasí... Na cestách je úplně úžasně, my jsme dneska jeli kvůli mému koncertu až pod hory a když jsme odbočovali z hlavní na vedlejší, naprosto to tam nebylo zesolené, posypané, nic, jen rozježděná břečka, takže nás to vzalo na obrubník, trochu jsme narazili. Disk kola je pěkně pomačkaný, kolo naštěstí vydrželo. Naštěsti to dopadlo takhle, Jarka to sice trochu štve, že nové kolo a disk už vypadá, jako by ho přejel kombajn, ale půl bídy, že to dopadlo jen takhle. Mmch v Gorolii bylo - 20 :grinning: :grinning:
20. pro 2009 ve 20:23  • Odpověz
jani, tak jeste ze se to obeslo jen s promacknutym diskem :confused: Tobik konecne usnul a ja jsem si dala teplou koupel a taky uz na me ta namraza povolila :grinning: :grinning: :grinning:
20. pro 2009 ve 21:31  • Odpověz
ty jo, jsem si ted vzpomnela na jeden rok meho bezstarostneho mladi kdy jsem jeste hrala ve folklornim souboru...zrovna nam to vyslo tak, ze v zime jsme vystupovali ve Strani na fasanku a bylo snad -15 a my jsme meli jen kroje a na tom takovy tenky kratky kabatky a program probihal venku...a v lete jsme byli na festivalu v Madarsku a tam bylo +40 a pochodovali jsme v pravy poledne mestem :grinning: :grinning: :grinning:
20. pro 2009 ve 21:35  • Odpověz
dobre rano holky :slight_smile:
vecer se ta bolest zase vratila :frowning2: pokud to zas zacne pojedu k doktorce :frowning2:
maji vy jste vystupovali ve Strani? Jestli je to to Strani co myslim, tak jsem tam prvni 3 roky sveho zivota bydlela a ted mimo to, ze bydlime v Brne mame jeste trvale bydliste u nasich a to je od Strani cca 5km vzdušnou čarou :slight_smile:
21. pro 2009 v 09:10  • Odpověz
autor
Dobré ráno,
adél, tak radši jeď, když se to objeví...

brr, mě je furt kosa :grinning: :grinning:
21. pro 2009 v 09:30  • Odpověz
hmmm, jsem zas hned po ranu nastvana :angry: :angry: :angry:
21. pro 2009 v 10:39  • Odpověz
maji copak? :slight_smile:
21. pro 2009 v 10:42  • Odpověz
nic jen jsem nepocitala s tim, ze budu celej den sama doma :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
21. pro 2009 v 10:44  • Odpověz
nejsi sama Maji :slight_smile: muz mi rano taky odjel do prace ale na oed by uz mel byt doma, ma jen nejakou konferenci :slight_smile:
mela bych jit varit obed :frowning2: tak se mi nechce, jsem ze vcerejska nejaka rozlezena :grinning:
bricho zatim neboli, tak snad to tak i zustane.
21. pro 2009 v 10:45  • Odpověz
vidis to, me odjel v 10 a vrati se nekdy v noci (vidim to zas kolem 10) :rolling_eyes:
chteli jsme jit dopoledne jeste na darky a ja jsem rano rekla, ze nepujdem, kdyz je tam -11, ze Tobika nebudu trapit behanim ze zimy do tepla a on si pohotove zaridil jinej program :confounded: tak uz jsem to obrecela... :sweat_smile:
21. pro 2009 v 10:49  • Odpověz
jejda to me mrzi :frowning2: a co ma v planu? pracuje?
21. pro 2009 v 10:52  • Odpověz
no ted si jel zkouset nejaky duo nebo co a pak odpo a vecer uci :unamused:
21. pro 2009 v 10:53  • Odpověz
autor
Maji :confounded: :confounded:
21. pro 2009 v 11:04  • Odpověz
dobry, uz jsem se uklidnila, ale rozhodilo me to pekne teda :unamused:
21. pro 2009 v 11:15  • Odpověz
se nedivim to by nastvalo asi kazdou z nas.
Holky porad me vrtaji hlavou ty bolesti radsi zavolam doktorc :unamused:
21. pro 2009 v 11:22  • Odpověz
adel, jestli uz je to dobry, tak bych neplasila :slight_smile: nemelas vcera jen namahavejsi den nebo neco?
21. pro 2009 v 11:25  • Odpověz
ikdyz, nez abys stresovala cely vanoce...radsi ji zavolej :slight_smile:
21. pro 2009 v 11:28  • Odpověz
maji lepsi to je, ale ne uplne 100% na to ze porad jen lezim a odpocivam....
radsi jsem ji volala pac tam je jen do zitrka. Mam brat magnesko 6x denne a kdyz to zitra bude stejne, tak prijit...
Mozna plasim, ale radsi budu vypadat jak hysterka nez abych mela neco zanedbat,vis jak :slight_smile:
mne nejde o me, ja ty bolesti nejak vydrzim, ale kdyz nevim, jak se ma Lukasek, tak jsem nervozni.
Vcera jsem mela trosku namahavejsi dopoledne, ale jako nic extra...
21. pro 2009 v 11:30  • Odpověz
hele, muj milacek mi prave vyrovnal obsah penezenky pod skrin, ja mu asi jednou zakroutim krckem :grinning: kdo to ma s tim pupkem lovit??? a za pul hodky mi ma prijet PPLka :sweat_smile:
21. pro 2009 v 11:32  • Odpověz
autor
Adél, dobře, žes jí zavolala, aspoň budeš klidnější.

Já jsem až teď objednala Kris dárek k vánocům :confounded: :confounded: :confounded: pořád jsme obíhali věci pro ostatní, semtam kristýnce dokoupili třeba omalovánku, no a na to hlavní jsme málem zapomněli :grinning:
21. pro 2009 v 11:33  • Odpověz
jani a co to bude? :slight_smile:
21. pro 2009 v 11:35  • Odpověz
jani, pekna vybava :grinning: :grinning: :grinning:
21. pro 2009 v 11:47  • Odpověz
a ja nemam obcanku a fakt netusim kam ju uklidil :sweat_smile: potrebuju ju ukazovat kdyz mi neco doveze ppl? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
21. pro 2009 v 11:48  • Odpověz
autor
Maji, nepamatuju si, jesi ji po mně chtěl... ale myslím, že spíš jo... to jsem tě moc nepotěšila, co :grinning:
21. pro 2009 v 11:49  • Odpověz
no bezva a kdyz nemam obcanku ani pas? staci jim prukazka z pojistovny? to je jedinej doklad na novy jmeni, kterej vlastnim :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
21. pro 2009 v 11:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.