• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
Kdybych byla rýpavá, zeptám se, jesi na průkazce z pojištovny máš fotku, a když ne....
Třeba nebude vůbec nic chtít, udělej naprosto nechápavou a řekni, že jsi týraný rodič :grinning: :grinning:
21. pro 2009 v 11:55  • Odpověz
proste neni, prohledala jsem celej byt, nadelala tady neskutecnej bordel a obcanka nikde, fakt nevim kam se podela... :confused: tak vemu jeste index ze skoly, tam ma jmeno aj fotku :sweat_smile: jinak uz fakt nevim...nebo ridicak (fotka) a oddaci list k tomu :sweat_smile: no treba nic chtit nebude a kdyztak udelam debila "kam se ztratila ma obcanka???" a poklusu pro neco jinyho :grinning:
21. pro 2009 v 11:59  • Odpověz
autor
Hehe tak to jsem zvědavá, jak to dopadne :grinning:

Kika povytahovala polovinu vlhčených ubrousků z obalu a postupně je nosí do tříděného odpadu :grinning: tomu se říká výchova k ekologii :grinning: :grinning:
21. pro 2009 ve 12:08  • Odpověz
maji :grinning: prekerka :grinning:
myslim, ze staci enco,kde mas fotku :slight_smile:
21. pro 2009 ve 12:08  • Odpověz
jani :grinning: enviromentalista :grinning:
jinak ta vybavicka pro muzikanta je super :slight_smile:
akorat kuchtim nudle nesnasim ty ze sacku :grinning:
21. pro 2009 ve 12:09  • Odpověz
jani :grinning: Tobik ma dnes taky vyhazovaci, uz jsem rano lovila z odpadaku termosku :angry: :angry: :angry:
21. pro 2009 ve 12:13  • Odpověz
autor
Adél, díky :slight_smile: už jsme to chtěli koupit na její narozky, tak snad to stihnem aspoň na vánoce :grinning:

Hrozím se toho, že některé věci, které postrádám, už jsou někde na skládce :grinning: :grinning: :grinning:
21. pro 2009 ve 12:17  • Odpověz
autor
adél jak kuchtím nudle? jako domácí? :confused:
21. pro 2009 ve 12:19  • Odpověz
no jo :grinning: domaci, minule nam ty kupovane radoby babicciny nudle uplne pokazili kureci vyvar :frowning2: uz jsou hotoveee :slight_smile: ted uz jen ten chlap aby dosel a muzeme jit obedvat :slight_smile:
21. pro 2009 ve 12:36  • Odpověz
autor
Páni, to jsi první, o kom vím, že dělá domácí nudle :slight_smile:
21. pro 2009 ve 12:48  • Odpověz
my mame taky domaci nudle do polivky...ale nam je vyrabi babicka :grinning: :grinning: :grinning:
21. pro 2009 ve 12:56  • Odpověz
autor
Dobrý :grinning: :grinning:

my se jdem chystat na plavání, nějak se mi nechce...

maji, tak jak ppl? :grinning:
21. pro 2009 ve 13:01  • Odpověz
jani, zatim nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. pro 2009 ve 13:03  • Odpověz
Jani, já taky dělám domácí nudle :slight_smile:.

Zkouška v indexu, tak gruntuju - úplně si to po tom šprtání užívám - za odměnu :grinning:.
21. pro 2009 ve 14:44  • Odpověz
all, tak gratuluju :slight_smile:
21. pro 2009 ve 14:44  • Odpověz
jinak ta ppl me pekne stve, psal mi chlapek rano, ze mezi 12 a 14 je u nas a jeste furt nic..tak nemuzu ani s Tobikem ven, protoze by beztak zrovna prijel :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
21. pro 2009 ve 14:45  • Odpověz
no tak jsem ho pomluvila a v tom zazvonil :grinning: :grinning: :grinning: nechtel po me vubec nic (krom penez)..ani podpis :sweat_smile:
21. pro 2009 ve 14:58  • Odpověz
autor
all, gratulace :dizzy_face:

tak koukám že domácí nudle jsou populární :slight_smile:

maji, no vida... občanka nenalezena? jako že bys ji našla pět minut po tom, co odjel, jak to tak bývá :grinning:
21. pro 2009 v 16:21  • Odpověz
Ahoj holky, jdu jen pozdravit, preji pekne odpoledne, jsem uuuplne grogy z uklidu :grinning:
21. pro 2009 v 16:50  • Odpověz
jani, jeste ne, zitra mi ma prijit na dobirku balik na postu, tam ju potrebuju taky :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
21. pro 2009 v 16:50  • Odpověz
all gratuluju :slight_smile: ja stale kontroluju is a nic :frowning2:
maji a co ti vlastne privezl?
21. pro 2009 v 16:55  • Odpověz
autor
Adél, já taky, potřebuju vědět, jak byly ohodnoceny mé diskusní příspěvky do angliny a furt nic, připadám si jak dement a furt klikám :grinning: :grinning:

maji :grinning: :grinning: ona vyleze :grinning: :grinning:
21. pro 2009 v 16:58  • Odpověz
jé holky, to jste dobré, já už o tom několikkrát uvažovala, že bych nudle ráda zkusila :dizzy_face: ale momentálně jsem ráda, když stačím uvařit a uklidit a když jsou ty kupované babiččiny nudle, tak je to pro nás sváteční a ne za trest :grinning: :zipper_mouth:
Aer, jak těhulkuješ?

Dnes jsme jela V. pro recept, nejela mi tramvaj, tak jsem nakoukla do jednoho obchodu..a..udělala si velkou radost :grinning: koupila jsem si kozačky :dizzy_face: a tašku. No, je to skoro zázrak, sehnat kozačky bez podpadku s kulatou špičkou! A dokonce byly i trochu zlevněné :sweat_smile: ještě tramvajenky a dárek pro mamku..během 1hod jsme utratila přes 5000 a ani to nebolelo :grinning:
21. pro 2009 v 17:02  • Odpověz
ahoj Aer :slight_smile: ja na uklid kaslu :grinning: :sweat_smile:
21. pro 2009 v 17:03  • Odpověz
autor
tanuki, utrácení přece nebolí, ne? :grinning: :grinning: :grinning:

Jj, sehnat normální zimní boty je těžký úděl. Nebo spíš tak, moje normalita je asi jiná než normalita jiných lidí, ale já opravdu jedovatě oranžové boty se špičkou, která by šla někomu zezadu vrazit až do žaludku a s podpatkem, který by směle mohl konkurovat chůdům, opravdu nekoupím :grinning: :grinning:
21. pro 2009 v 17:15  • Odpověz
janey, no dárek pro mamku nebolel vůbec- platila jsem ho stravenkama od tchýně :grinning:
kozačky se mi jedny líbily předloni a nekoupila jsem je.. a pak litovala :wink: v tomhle ohledu jsem fakt náročná..ale zas si říkám, že pohorky/ polobotky není vždy optimální výběr :wink:
chjo, jdu uklízet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: volala prabábinka, že nese vánočku :dizzy_face: a muž odpo uklízel jen akvárko :rolling_eyes: :grinning:
21. pro 2009 v 17:19  • Odpověz
Holky, shánět kozačky - to je za trest!

Buď to vypadá jak gumáky, nebo jak boty pro klauna, popř. dominu :grinning:.

Já mám letos Baťovky a dobrý, akorát do týhle zimy teda fakt nejsou :sweat_smile:. Dneska jsem zkouškovala v gatích a decentních tmavých pohorkách :grinning:. Naštěstí jsem ty gaťata měla dost dlouhý, tak to nešlo vidět.
21. pro 2009 v 17:25  • Odpověz
autor
No, tak já kozačky prostě nemám, sehnala jsem polobotky, co se mi líbily, a kašlu to. Společenský oděv v podstatě nepotřebuju, tak co :grinning: do kostela chodím jako normálně, a zkoušky máme písemné, takže tam je jedno, i kdybych přišla v pytli :grinning:
21. pro 2009 v 17:40  • Odpověz
koukam, ze s kozackama jsme na tom vsechny stejne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ted jsme s Tudlou upekli jeste posledni cukrovi...mnammnammnam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. pro 2009 v 17:46  • Odpověz
Jani, tak to ti závidím. Já mám elegantní, slušivý oděv i v podmínkách v pracovní smlouvě :grinning:
21. pro 2009 v 17:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.