• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
All, tak v tom případě bych já musela kompletně inovovat šatník, protože elegantní mám tak dvacetinu šatníku :sweat_smile: doufám, že to já nikdy v podmínkách mít nebudu... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
21. pro 2009 v 18:03  • Odpověz
Ha, tak jsem vyhodila m. na pivo s kámošema a mám relaxační večer pro sebe... :dizzy_face:
21. pro 2009 v 19:38  • Odpověz
jani, to jsme na tom se satnikem asi tak podobne :grinning: a ja vzdycky chtela vypadat jak elegantni dama...no zatim se mi to nejak nedari :grinning: :grinning: :grinning:
21. pro 2009 ve 20:43  • Odpověz
autor
Hehe, to já zas jako elegantní nikdy vypadat nechtěla... nějaké prudce elegantní kostýmky, boty... tss, kdo by se s tím štval :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. pro 2009 ve 21:10  • Odpověz
jani, kostymky se mi nelibi :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale pekny boticky joooo...skoda, ze se na podpatcich tak blbe chodi na pisek :grinning: :grinning: :grinning: treba se mi vzdycky strasne libily sukne, jenze je skoro vubec nenosim protoze: a)mam do nich hnusny nohy b)skoro zadny nemam c)v obchodech nikdy nemaji takovou co by splnovala pozadavky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. pro 2009 ve 21:29  • Odpověz
autor
Já sukně taky celkem ráda, jenže v poslední době jsou nějak provozně neúnosné :stuck_out_tongue_closed_eyes: pomiňme kvalitu nohou, že, zaměřmě se na to, že když dlouho sedím (vlak, někdy zkouška s kapelou), potřebuju střídat různé pozice nohou a občas sedím tak, že kdybych měla sukni, bylo by to pro ostatní morálně náročné :grinning: :grinning:
21. pro 2009 ve 21:48  • Odpověz
bré ráno, to máme ale krásné Vánoce..nejlepší je, že muž je tak nešťastný, že mu ani nemusím nic vyčítat, hezky se v tom koupe sám... (na okraj, v Alpách opravdu záhadně ztratil mobil, asi mu ho nějaké dítě schovalo a už se nenašel :frowning2: ) včera měl zkoušku, měl platit zkušebnu- tu nakonec neplatil (bohužel, v peněžence zůstalo přes 2000) vzal si své nejlepší kalhoty... Pak šli do hospody, kde se to velmi protáhlo, ani mi od nikoho neposlal sms, za což jsem nasraná nejvíc..ale zdálo se mu to zbytečné, že už přece jde domů :wink: Nakonec vyrazil až takhle ráno, mikrospánek..prořízlé nové kalholty..s novou tramvajenkou (kde snad jednou za rok dávají duplikát), doklady a těma prachama- přičemž nikdy tolik u sebe nenosí :frowning2: hahaha
22. pro 2009 v 07:33  • Odpověz
autor
Tanuki, to je mi líto... :pensive: :confounded:
22. pro 2009 v 07:59  • Odpověz
dík, no naštětsí je zrovna teď období, kdy máme celkem našetřeno.. a já jsem v pohodě, protože mi to oznámil "že se stalo něco hrozného" vypadal úplně zničeně a já čekala, že někdo umřel.. :sweat_smile:
22. pro 2009 v 08:15  • Odpověz
navíc takovou věc nikdy neudělal, asi se cítil bez mobilu extra svobodný :grinning: ale s těma kalhotama mě taky nakrkl :wink: a že je tak blej, že si pořád dává peněženku dozadu do kalhot... no a teď je teda protivný a chce spát a já ho musím vykopat na policii, aby to nahlásil, aby měl nový OP zadarmo. doufám, že tam aspoň neměl isic(průkaz studenta UK)-nový průkaz stojí 400, což je neskutečné
22. pro 2009 v 08:24  • Odpověz
Dobre rano holky:slight_smile: Tak ja zas trcim v praci, ach jo:frowning2:

Tan, kdyz se sere.... :confounded:
22. pro 2009 v 08:41  • Odpověz
Tanuki: Nápodobně :frowning2:
Zrovna sedím zamčená v kuchyni a máme velmi tichou domácnost :grinning: . Pařil od sedmi do jedné v hospodě se svýma slabomyslnýma single kamarádama. Sms mi neposlal a to jsem mu ještě večer říkala, že je mi fakt blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nejvíc mě na tom sere, že mi tu sms neposlal ne proto, že se skvěle bavil, ale proto, aby se mu ti slabomyslní inťáčtí ministranti bez bab nepošklebovali.

To si chlapec ještě vypije :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: !
22. pro 2009 v 09:09  • Odpověz
all, chce to nějak strategicky, co :wink:
U mě je teď zásadní, aby šel na policii a nahlásil, to, kvůli OP.
A vůbec, mám chuť na klidnější život, asi na něj budu tlačit, abychom se přestěhovali do Prachatic :slight_smile:
22. pro 2009 v 09:47  • Odpověz
aerin, nechceš si to vyměnit? :grinning: nabízím rozbordelený byt, dítě vžadující pozornost, dnes s nechutí si hrát na domácí práce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. pro 2009 v 09:48  • Odpověz
Tak už došel, omluvil se a šel shánět stromek a na nákup :dizzy_face: :slight_smile:
22. pro 2009 v 10:17  • Odpověz
Tanuki: Co já bych dala za to, kdybych s chlapama uměla strategicky mávat :grinning:. Neumím to a jednám těžce narovinu. Nejsem taková ta typická ženská ženská :cry:.
22. pro 2009 v 10:18  • Odpověz
taky budu vrazdit, na poste mi samozrejme balik nedali, chcou obcanku a ta je stale nezvestna... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: takze pekne povalim na magistrat nahlasit ztratu a musim si nechat udelait novej, ovsem to zas musim osobne v Olomoucu :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
22. pro 2009 v 10:35  • Odpověz
autor
Teda koukám, že tady maj všichni špatný den...
22. pro 2009 v 10:43  • Odpověz
tak už je mi zle :cry: Martinovi došlo, že nemá kytaru (rok starou, za 15000)
22. pro 2009 v 11:05  • Odpověz
teď už mu kor nesmím nic vyčítat, je doslova v prdeli
22. pro 2009 v 11:08  • Odpověz
holky co se to dneska deje????? to je den....
ja jsem se ted malem zabila na zachode, mame tam tak strasnou vlhkost,ze se vsechna vysrazela na zemi.... uz jsem se fakt nastvala a rekla sjem muzovi,at zavola majitelovi at s tim neco dela. nebo odstupujeme od najemni smlouvy a stehujeme se. V Lisni bysme meli za stejnou cenu 3+1 a tady se tisnime v 1+1 s vlhkou chodbou a zachodem :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mirkovi se to ale nelibi, pac se mu nechce platit zase provize 7000 RK, ale v tomto stejne dlouho nevydrzime....
22. pro 2009 v 11:13  • Odpověz
adel, taky hrůza
ach jo holky, co dělat? Myslím, že si nezaslouží dostat z rodiných peněz na novou - šetřím na léto a na auto.. Ale bude tak hrozně nešťatsný.. má ještě basu, ale s novou akpelou měl hrát na kytaru.
22. pro 2009 v 11:27  • Odpověz
autor
tanuki, to je strašné s tou kytarou :cry: :cry: to by mě položilo ze všeho nejvíc :cry: :cry:

adél, no výborný... to je teda dneska den :confounded: :confounded: :confounded:
22. pro 2009 v 11:47  • Odpověz
autor
tanuki, ad to, jestli by měl dostat novou... no jestli šetříte na další věci, tak zvažte, co je důležitější... kytaru se dá i půjčit nebo na krátký čas koupit nějakou levnou bazarovou a našetřit časem na novou... je to sice blbá varianta, ale furt lepší, než nemít žádnou nebo sebrat rodině peníze na potřebnější věci.
22. pro 2009 v 11:56  • Odpověz
janey, si říkám, že někteří jeho hudební kamarádi mají tři kytáry, tak mu třeba jendu půjčí. Nicméně takhle byla nádherná a krásně hrála.. a ten šupák jí někde střelí za pár frfníků..
22. pro 2009 ve 12:18  • Odpověz
autor
To věřím, za 15 000, to už je lepší kousek... A nevím, jestli jen já, ale mám ke kytaře takový citovější vztah... :sweat_smile:
22. pro 2009 ve 12:47  • Odpověz
aby toho nebylo malo,tak jsme se jeste s muzem chytli, nastesti je to uz dobre, co je to dneska za den :frowning2:
a to jsme si chteli udelat dneska Stedry den, no pekne to zacina, den blbec pro vsechny jak vidim.
Tan s tou kytarou je to pekne na nic. Ale jak rika Janca, urcite nekde sezene nekoho kdo mu ji pujci nebo koupite nejakou starsi.
Jdu ohrat obed a pak vyrazime k vanocni zpovedi mejte se tu zatim hezky snad se ten dnesni den jeste nejak da dohromady.
22. pro 2009 ve 12:48  • Odpověz
autor
Adél, odteďka už bude jen líp :wink: :wink:
22. pro 2009 ve 12:55  • Odpověz
Tan: Něco seženete v bazaru a našetří si na novou... Z peněz pro rodinu bych to nebrala - ale je fakt, že ujet může každej...

Manžel už pracuje, ne?
22. pro 2009 ve 13:01  • Odpověz
jani diky :dizzy_face: jsi hodna :slight_smile:
22. pro 2009 ve 13:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.