• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
Tak jsem aspoň napekla perníky :slight_smile:...

Maji: Co ten OP? Tos už měla novej po svatbě nebo ještě ne?
22. pro 2009 v 15:53  • Odpověz
ahojky holky,
koukam co to je za den :astonished: ?

tan,ty jsi z prachatic?

nevim na co reagovat, sama spatna zprava :frowning2:.

u nas dobry,obchazime navstevy :stuck_out_tongue_closed_eyes: . eda protivnej a ma blby reci,ale to uz je asi standart :angry: :confounded:
22. pro 2009 v 16:26  • Odpověz
no tak dnes byl vazne bajecny den :frowning2: litala jsem po obchodech jak splasena, samozrejme vsechno co jsem chtela, tak uz nikde nemeli. OP budu mit nejdriv 22.1., jenze baliky na poste pockaji jen do 20.1., takze jeste budeme mezi svazkama litat a vyrizovat plnou moc pro Martina, aby je mohl po novym roce vyzvednout on :confounded: :confounded: :confounded: no a tak no...su akorat utahana a nastvana na celej svet :sweat_smile: a navic mam dite zavisle na PC, takze uz ho pred Tobikem nemuzu pomalu ani zapnout aby se hned nedozadoval huuuu š š š (pohadek o masinkach) :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
22. pro 2009 v 17:38  • Odpověz
maji s tou OP je to fakt strasne, opravdu neni nekde zapadla, za posteli, za stolem, skrini nebo tak neco ? A divala ses malemu do hracek? Nebo nekam mezi obleceni.
22. pro 2009 v 17:42  • Odpověz
autor
Maji, souhlas s adélkou, zkus se ještě kouknout, tobík je vynalézavý, kdoví, kam ji schoval :grinning: dneska jsme našli kamarádčin mobil v malém djembe, které jsme koupili kris k vánocům a které bylo navíc zabalené v krabici jen s malým otvorem :grinning:
22. pro 2009 v 18:44  • Odpověz
holky, prohledali jsme naprosto vse, rozbordelili jsme celej byt a znova ho srovnali...pocinaje nadobim v kuchyni, pres hracky, botnik, pradlo...az po krabici s plinkama v koupelne :sweat_smile: proste neni...
na druhou stranu, ta plna moc by se jednou mohla hodit kdyby se nahodou neco stalo (neprivolavam, ale clovek nikdy nevi :pensive: )
22. pro 2009 v 19:50  • Odpověz
jinak uz mame teda vsechny darky...jen na sebe navzajem jsme nejak pozapomneli... :sweat_smile: sice Martin dostal klavir a rifle a ja jsem si nakoupila plinky a tehugate, ale obema nam chybi nejaka ta drobnost pro radost... :pensive: a me to moc mrzi, protoze jsem Martinovi opravdu nejake prekvapko dat chtela (nepocitam ty ponozky, co mam schovany ve skrini :grinning: )...
22. pro 2009 v 19:52  • Odpověz
haha a jeste tresinka na dortu... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
vecer nam zase prdla zarovka v obyvaku, tak sedime pri svickach...romantika, co? :grinning: :grinning: :grinning:
22. pro 2009 v 19:58  • Odpověz
adel, proč štědrý večer dnes?
Janey, to je neskutečný s tím djembe :grinning:
Maji, já hledám foťák, nikam jsem ho nebrala a nikde není, je sice starý a chci nový, ale už dlouho jsme z něj nestáhla Verunky fotky :confounded: :confounded:
Say, ne, jsem z Prahy a ještě nedávno jsem si nedovedla představit, že bych se odstěhovala, ale změna je život!
All, pracovat začne až v létě, teď mu ještě zbývají 3státnice.

Kytara už teď stojí "jen" 10 000, ta nová kapela je fajn - většina z nich jsou tatínci :wink: maji, jak jste na tom vy? Má Martin vrstevníky kamarády tatínky? Teď jsme byli na velkém nákupu a bylo tam dooost mladých tatínků, co měli na starost děti a kolo poletovaly nakupující maminky :grinning: nejlepší byla ale rodinka max 30ti letí rodiče a k tomu 4děti okolo 4-5let. Najednou pláč "Adélo, proč brečíš?" "Přejeli jsme jí" ozvalo se jedno z dětí, Adéla se sáme spod vozíčku " no není divu, tak tam nelez" a jeli dál :grinning:
22. pro 2009 ve 20:11  • Odpověz
autor
tanuki, tak ta rodinka je skvělá :grinning: :grinning: když se kouknu na jarkovy dva kamarády ze střední a zároveň z výšky, co s nima byl na koleji, tak jarek byl první ženatý a dětný, druhý byl s holkou sice dýl, ale ženil se necelý rok po nás a mimčo bude tak za dva měsíce. Třetí se nezměnil - pařby, chlast, tráva :grinning: :grinning:
22. pro 2009 ve 20:42  • Odpověz
autor
a jaktože kytara stojí už jen 10 00? a byla to elektrika nebo akustika?
22. pro 2009 ve 20:42  • Odpověz
tan,tak se prestehujte do strakonic :slight_smile:. to uz mate skoro to same :grinning:.
rodinka super :slight_smile:

u nas od vcera sviti stromecek :dizzy_face: . darky temer zabaleny :slight_smile:. bordel jak v tanku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

maji,rekla bych ze obcanku najdes az budes mit novou :sweat_smile:
romantika pri svickach nahodou dobra ne? :slight_smile:

dneska za nama byl muj tata,byl tu chvili,ale bylo to fajn, az mi tak mrzi ze tu pro me nikdy nebyl a nikdy nebude :pensive:
22. pro 2009 ve 20:59  • Odpověz
janey http://kytary.cz/cort-elektricka-kytara-kx-custom/HN103283/ za rok jí o tolik zlevnili :wink: navíc jí kupoval v kamenném obchodě, páč to potřeboval vyzkoušet..

jo a ještě bych mohla přihodit pár zážitků s Veru - mezi její nový slovní projevy patří "heiz" (místo pálí :angry: jí to naučili sousedi, co jí hlídali, když jsme byli na praxi ) taky "tý/ ííítý = E.T. (máme figurku) a dnes měla své oblíbené jídlo= losos a černé olivy. Ty chutě zcela chápu, ale ne v jejím věku!!!!!
22. pro 2009 ve 21:01  • Odpověz
autor
cort jsem taky chtěla :dizzy_face: nakonec mám ibanez.

losos a olivy? Borec :grinning: :grinning: my jsme furt u klasiky :grinning: :grinning: :grinning:

say, to jste na tom výborně, my pečeme perníčky :grinning: :grinning:
22. pro 2009 ve 21:03  • Odpověz
nam ztvrdli nez jsme je stihli snist :grinning:. ale ne zas tak moc :slight_smile:
22. pro 2009 ve 21:29  • Odpověz
julca uz jedla amura (byl mirne koreneny,peceny :zipper_mouth: ). ale jak si pochutnala :dizzy_face: . byla to jen vyjimka :slight_smile:. ale jak najednou vedela jak otvirat pusinku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. pro 2009 ve 21:30  • Odpověz
no tak darky zabaleny...vypada to nejak chude, samy malickosti :unamused:
jak se tu nekdo ptal na vrstevniky tatinky, tak nikde nikdo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: vlastne jedini kdo ma deti a stykame se je rodina a ti jsou stejnak vsichni starsi... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. pro 2009 ve 21:38  • Odpověz
autor
Perníčky dodělány... je jich neskutečně moc :sweat_smile: :sweat_smile:

maji, Jarek už je taky stařec, co? :grinning: :grinning:
22. pro 2009 ve 21:40  • Odpověz
tak eda taky nema kamarady tatinky. teda jednoho,s tim ale moc neni a je to neco podobnyho jako eda :sweat_smile: :rolling_eyes: . jejich malymu ale je tprve necely mesic,tak treba se zmenil. jinak ma kamarady i o 13 let starsi,bezdetny,max. maji pritelkyni.
22. pro 2009 ve 21:41  • Odpověz
ja taky dnes zabalila vetsinu darku a prijde mi ze jsme juli odflakli :sweat_smile: :pensive:
22. pro 2009 ve 21:41  • Odpověz
autor
Já mám zas pocit, že jsme Kiku obdarovali až moc, furt jsme tam ještě omalovánku, tam pastelky... a když se ty štěrkátka zabalí po jednom, je teda bohatá :grinning:
22. pro 2009 ve 21:42  • Odpověz
jani :grinning:
my jelikoz nerozbalujeme darky co dostavame od pribuznych,tak toho pod stromeckem bude dost :grinning:
22. pro 2009 ve 21:44  • Odpověz
autor
Nám všichni rodičové přivezou zítra :slight_smile: s kámoškama si to dáme někdy pak, a flashku od kámoše jsem už rozbalila :sweat_smile:
22. pro 2009 ve 21:46  • Odpověz
ach jo,nejak me dnes vse stve :frowning2:
jste tu asi uz jedina diskuze do ktery budu chodit :sweat_smile:
22. pro 2009 ve 21:51  • Odpověz
autor
Copak? Jinde to vře nebo co se stalo? :sweat_smile:
22. pro 2009 ve 21:53  • Odpověz
ale ne. nejak tam nespadam. vsechny ostatni deti jsou hodny,krasne ji,jeste lip spi,lezou,stavi se,umi paci paci,jak je veliky,tanyny,zacinaji mluvit a nase julca neumi nic :frowning2:
nechci srovnavat a takovy diskuze me akorat stresujou a je mi to pak lito. nejhorsi ze je to i v nasi regionalni diskuzi a to si myslim ze kvuli me tam zas tak moc nepisou :sweat_smile:
jo,ted jsem si vzpomnela,jediny v cem jsme nastejne se vsema jsou zuby :sweat_smile:
22. pro 2009 ve 21:56  • Odpověz
autor
Hele, nechci ty maminky nijak shazovat, ale nepřibarvujou to třeba trochu? :grinning: A někdy mám pocit, že některé to do těch dětí (myslím tanyny, jak je veliký atd.) rvou jen proto, aby se s tím mohly pochlubit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. pro 2009 ve 22:02  • Odpověz
taky se mi obcas nezda ze by vsechny deti byli tak zazracne :sweat_smile:. ale stejne se to cte blbe :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. pro 2009 ve 22:05  • Odpověz
autor
Tak taky přibarvuj a budete se všecky dmout pýchou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. pro 2009 ve 22:05  • Odpověz
jani, Jarek by mel vek akorat...akorat se videli jednou v zivote? jestli vubec... :sweat_smile:
22. pro 2009 ve 22:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.