• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
No já bych řekla, že se neviděli vůbec :sweat_smile:

Chjo, podělala jsem anglinu. Na začátku semestru jsem si zapsala takový neškodný e-learningový kurz angliny, určitý počet bodů se měl získat i z diskusních fór. Já to nestíhala, příspěvky do diskuse jsem sekala těsně před deadlinem, a teď to tak vypadá, chyb jak máku, zřejmě jsem to nedala :angry: :angry: jako o nic nejde, max si to zopakuju další semestr, ale štve mě to :angry:
Jo, kdyby mi ty diskuse šly jako tady kůň :angry:
22. pro 2009 ve 22:10  • Odpověz
autor
dobré ráno, dnes bych se konečně mohla vrhnout na úklid :grinning: :grinning:
23. pro 2009 v 09:11  • Odpověz
jani :grinning: :grinning: na to uz prd, smet jen nejhorsi nekam, kde to nebude videt :grinning: :grinning: :grinning:
23. pro 2009 v 09:51  • Odpověz
autor
No, aspoň něco pro svůj duševní klid udělat musím :grinning: :grinning:
23. pro 2009 v 09:52  • Odpověz
tak me dnes ceka oblibena cast vanoc...vyroba bramborovyho salatu, mnma mnam mnam :grinning: :grinning: :grinning: a taky nakup, trochu zase uklidit, vyrobit lucernicku na betlemsky svetlo, nachystat zobani pro ptaky, olovo atd....vyzehlit klukum kosile a udelat ze sebe cloveka (to hlavne :grinning: :grinning: )... :grinning:
23. pro 2009 v 09:57  • Odpověz
autor
Měla bych si udělat seznam, abych zas pak bezcílně nebloumala :grinning: :grinning:
23. pro 2009 v 10:06  • Odpověz
brr, ja jsem ted sepsala seznam na nakup, to zas bude palka :sweat_smile:
23. pro 2009 v 10:12  • Odpověz
brý den :slight_smile: tédo olovo :dizzy_face: my se asi zmůžeme tak na lodičky ze skořápek..
Tak jsem podlehla, muž si jede koupit kytaru, i když s tím vnitřně úplně nesouhlasím... a jestli nebude sekat latinu, tak mu jí zabavím :grinning:
mimochodem, koukal mi na FB a ptal se, kdo je ta basačka :grinning: Jani, jojo, škoda, že na aj nehodnotí koníka :grinning:

Say, samozřejmě to člověka těší, když je dítě šikovné, ale upřímně, VŮBEC nic to neznamená.. jaký pak bude v dalším životě, jak chytrý a úspěšný. Verča třeba miluje knížky, pořád si je chce prohlížet a povídat si o tom, tak toho hodně ví..ale máme spoustu dětí okolo, které to naopak absoluně nezajímá :wink:
23. pro 2009 v 11:53  • Odpověz
autor
tanuki, mě zas přijde, že kika si je prohlíží, ale to je tak vše... když jsem se ji snažila naučit, co je to nos, pusa atd. tak občas ukáže, spíš ne, plete to, prostě ji to nějak nebere. Nic spešl nemluví... takový ignorant trochu :sweat_smile:
23. pro 2009 ve 12:36  • Odpověz
me zase julca ignoruje jidlo :rolling_eyes: . uvaŕila jsem ji co vzdy jedla a dala mi po 1. lzicce kosem :frowning2:. tak jsem ji dala pul jogurtu,ten ma docela rada,vic nesnedla. ale stejne knourala ze ma hlad,tak mi jedla bagetu s malinkatou vrstvou syra (prvne). mohla se utlouct. tak co ji mam davat jist kdyz mi skoro nic neji? :frowning2:
23. pro 2009 ve 12:46  • Odpověz
say, vím, je to maximálně vyčerpávající, člověk se snaží a snaží, samotnému mu to chutná a dítě se šklebí :cry:
23. pro 2009 ve 13:05  • Odpověz
jupi, na poste mi baliky dali, tak budou nakonec stedre vanoce, nastesti tam sedela jina zenska nez vcera, ta byla hrozna :grinning: :grinning: :grinning: prislo asi 20 kousku obleceni pro Tobinka a moc pekny, su spokojena :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Tobik taky miluje knizky a docela se snazi rict co tam je, ale jako v ramci jeho mluvicich schopnosti, ktery nejsou na zadne vysoke urovni :grinning: :grinning: :grinning:
say, treba ma jen nepapaci obdobi, neboj hlady neumre kdyz to nesni :wink:
23. pro 2009 ve 13:07  • Odpověz
me driv tak krasne jedla. kde ty doby jsou :cry: . varim ji rada,ale strasne me mrzi kdyz pak do ni nic nedostanu :frowning2:. hlavne uz fakt nevim co delat. ovoce mi bojkotuje od zacatku. co ma zatim rada jsou jogurty,trochu kase taky sni )ale tak z 50-70 ml mlika)-takze nic moc. a zeleninu ted nic :frowning2:. pritom je na ni videt ze hlad ma,ze to kojeni ji nestaci :frowning2:
23. pro 2009 ve 13:07  • Odpověz
autor
Say, nestresuj se, kdyby měla až tak obrovský hlad, snědla by to, co jí nabízíš...co zkusit třeba "vyhladovět" - myslím tím to, že neběhat furt za ní s jídlem, ale když přijdete z procházky a třeba 2-3 hoďky nic nejedla, tak pak něco nabízet? Kika taky všecko možné bojkotovala, ale když byl hlad po procházce, jedla jak divá :grinning:

maji, tak to je fajn :slight_smile:
23. pro 2009 ve 13:12  • Odpověz
jani,ona mi to proste nesni ani po 5-ti hodinach :sweat_smile:. a to mi zacina pres den bojkotovat i prso :sweat_smile:. a samozrejme jiny tekutiny do ni taky nijak nedostanu :rolling_eyes:
a taky zacala bejt nejaka uknourana, doufam ze ji to nezustane :sweat_smile:
23. pro 2009 ve 13:15  • Odpověz
ja zas tak nestresuju,jsem na to docela pohodarka :sweat_smile:. nenutim ji,nemas hlad, tak nic. ale uz mi prijde ze fakt skoro neji :fearful:
23. pro 2009 ve 13:16  • Odpověz
say, rezervy má opravdu velké :sweat_smile:
23. pro 2009 ve 13:20  • Odpověz
autor
Tak má asi bezjídlové období :slight_smile: nerostou jí pořád ty zuby? to by to vysvětlovalo...
23. pro 2009 ve 13:21  • Odpověz
já bych taky potřebovala nějaké období, kdy bych začala omezeně přjímat potravu :zipper_mouth: :sweat_smile:
23. pro 2009 ve 13:33  • Odpověz
ne, tak naše trable s kytarou prostě nekončí..už jí přestali vyrábět :frowning2: ale M. objevil jeden inzerát, tak možná..
23. pro 2009 v 15:09  • Odpověz
Ahoj ženy,

Doma bordel, ale přežila jsem sebevražednou misi do Brna a dovezla si spoustu eko - kosmetiky. Zbytky dárků, super dobroty. Fakt jsem hřešila a utrácela - samý bio sýry a jogurtový nápoje od krav z eko zemědělství, mešní víno, ovoce. Mňam :dizzy_face:.

Žádný levný srajdy - o Vánocích si budem užívat kvalitní jídlo, ne kvanta tukovýho cukroví :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
Manželovi jsem přikoupila ještě novou lampu, mešní neronet a 2 balení Pharmatexu :grinning:.

Nechala jsem se ostříhat a zašla jsem si na oběd do Caffé Tripoli s kámarádkou. No prostě náročný, ale super :grinning:.
23. pro 2009 v 15:38  • Odpověz
autor
all, zní to skvěle :dizzy_face: :dizzy_face:

tanuki, to je smůla... :confounded: snad najde nějakou, co se mu bude líbit...
23. pro 2009 v 16:56  • Odpověz
Holky, ale měla jsem dnes v tom Brně úplně schízu...

Jednak tam byly úplný nájezdy kapsářů, všude policajti... no úplně jak v Cirenaice od Cavazzoniho :stuck_out_tongue_closed_eyes:.

A jednak mi přišlo děsivý vidět ty davy nakupujících ve Vaňkovce a na druhé straně ty žebrající chudáky v podchodu a uprostřed Vaňkovky tomu vévodil stánek nějakejch "lichvářů" (nebo jak se slušně řekne takovým těm společnostem, co dávaj prachy na ruku hned a bez ručitele, ale s šíleným úrokem), kteří půjčovali těm konzumem zfanantizovaným lidem na dárky... :frowning2:.

Chtěla jsem si ještě v Orsay přikoupit vestu, kabelku a tričko, ale fakt mě to znechutilo, řekla jsem si, že hader mám dost, koupila jsem jednomu žebrákovi bagetu (prachy nedávám, aby to neprochlastal) a jela jsem dom...

Teď zdobíme stromek, světýlka nám dala naše skoro devadesátiletá babička - protože má dvoje a tak nějak bilancuju...

V podstatě je mi z toho smutno, kam se Vánoce posunuly...resp. kam jsme je posunuli my...resp. kam nás dostala mediální masáž...
23. pro 2009 v 17:48  • Odpověz
Fuj - teď jsem si sepsala výdaje za dnešek a málem jsem omdlela :grinning:
23. pro 2009 v 18:08  • Odpověz
ty jo, all, to zni krasne...utraceni...dobry jidlo...novy vlasy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
taky se mi moc nezamlouva co se stalo z Vanoc, ale s tim nic nenadelame :unamused:
my mame uklizeno, navareno (zitra uz jen usmazit kapra), vyzdobeno, nachystano :grinning: trochu si pohrajeme se Smudlou, pujde se myt a spat a pak ze sebe udelam zase konecne zenskou a Martin zatim vytre kuchyn :grinning: :grinning: :grinning:
23. pro 2009 v 18:41  • Odpověz
autor
Jj, je to fakt, že z vánoc je kdovíco, ale tak naštěstí se tomu můžem jakž takž bránit (pokud teda zrovna nejdem do obchodu a nemíjíme ty davy...) :angry:

hmm, tak tu anglinu jsem fakt nedala, už mi v isu svítí červené políčko... já jsem takový lempl, stačilo se snažit o trošičku víc a mám to, taková primitivnost. ach jo :confounded: :confounded:

jinak tchánovci zas zabodovali :grinning: domluvili jsme se, že se dneska všichni sejdem a předáme si dárky. většinou přijížděli kolem páté, jarek se s nima domluvil nedomluvil, takže se čekalo, že přijedou jako obvykle. No a byly 3, já tu všude bordel, protože jsem utírala prach a spousta věcí z polic byla na zemi, pak jsem je chtěla uklidit, vytřít, povysávat, umýt nádobí...no a do největšího bordelu - zvonek :confounded: :confounded: :confounded: a tchánovci za dveřma, že mysleli, že přijedou radši dřív :angry: :angry: málem mě poskákalo, připadala jsem si neskutečně trapně a zároveň jsem byla naštvaná :angry: :angry: tchýně mi pomohla s nádobím a když přišel jarek, honem jsme douklidili obývák, aby si aspoň sedli na gauč. at žije domluva :angry: :angry: :angry:
23. pro 2009 v 19:35  • Odpověz
jani :sweat_smile:
23. pro 2009 v 19:51  • Odpověz
jani :sweat_smile:

all, super den :slight_smile:

vsem preji krasne Vanoce :slight_smile:!!!
23. pro 2009 ve 22:17  • Odpověz
autor
Dobré ráno :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak dámy, přejem vám krásné vánoce, moc si to užijte!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. pro 2009 v 09:00  • Odpověz
Pekne vanocni rano holky:slight_smile:

Kraaaasne svatky vsem, uzijte si je :dizzy_face:
24. pro 2009 v 09:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.