• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
dobré ránko :slight_smile:
prejem moc krasne vanoce a pro jistotu uz i do nového roku jen to nej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

...nevim jestli se dostanu na net, budeme az do ledna jezdit po navstevach :wink:
24. pro 2009 v 09:38  • Odpověz
krasne Vanoce prejeme!!! :dizzy_face:
24. pro 2009 v 11:29  • Odpověz
taky prejeme krasny Stedry den a stastny novy rok 2010 :slight_smile: Lukasek posila pusinku :zipper_mouth:
24. pro 2009 v 11:33  • Odpověz
Veselé Vánoce :slight_smile: ty nejkrásnější dárky ale už máme :wink:
24. pro 2009 v 11:46  • Odpověz
autor
Hehe, kika taky posílá umazanou pusinku :grinning: užírá čokoládové ozdoby přímo ze stromku, staniol nestaniol :grinning: :grinning: :grinning:
24. pro 2009 v 11:46  • Odpověz
ahojky holky,
tak uz jsou vanoce za nama. clovek se na to tesi cely rok a jsou tak rychle pryc :frowning2:
u nas super,jen juli strasne protivna,tak nemame ani skoro zadny fotky :cry:
zitra jedeme pryc,tak nevim jestli se sem dostanu. vratime se v pondeli vecer
24. pro 2009 ve 22:37  • Odpověz
jo a nejkrasnejsi darek byl ze se juli regulerne otaci na brisko (pres obe strany) a plazi pozadu :dizzy_face:
24. pro 2009 ve 23:09  • Odpověz
taky uz prisla ta autosedacka a je super. ve skutecnosti mnohem hezci nez na obrazku a vypada pohodlne.no,ozkousime zitra (vlastne dneska :grinning:)
25. pro 2009 v 00:08  • Odpověz
ch jo,se mi nechce spat :sweat_smile: a tady nikdo :frowning2:. no jo,vanoce
25. pro 2009 v 00:09  • Odpověz
k tej babicce se mi moc nechce. ta predstava ze musim zitra vse zbalit a nezapomenou,tam nic pro dite nemaji a je to vesnice,takze kdyz neco zapomenu,tak mirny problem. takze zbalit naprosto vse,od jidla po ja nevim co. nejradsi jsem jen doma.asi jsem pohodlna.
25. pro 2009 v 00:10  • Odpověz
ahoj, say, užijete si přírodu :wink: máš Juli a prsa, to je hlavní :grinning:

jani, stěma tchánovcema jsem dopadla podobně- prostě se musel jít kouknout na náš nový balkón- přes rozbordelenou ložnici :angry: no a pak super dárek pro V a bratrance - každému jednu motorku..V. už jednu dostala k narozeninám (měla jí na chatě, asi jí přehlídli .-p) a bratranec jí od nás dostane zítra k narozkám :cry:
jinak dobré :slight_smile:
25. pro 2009 v 10:59  • Odpověz
tan, to me mrzi s tema motorkama :frowning2:

no,prsa uz nestaci,zda se ze mi dochazi mlicko :sweat_smile:
25. pro 2009 v 11:48  • Odpověz
teda tyhle Vánoce jsou začarované, fakt.. tak jsem dostala lampu stojací do obýváku, která se mi vůbec nelíbí a ani se sem nehodí :sweat_smile: a můžu si vybrat max. jiný odstín kovu :grinning: to je v pytli :grinning: :grinning: :grinning:
25. pro 2009 v 17:09  • Odpověz
Ahoj holky, tak co Vánoce?
My jsme dnes první den doma a bez návštěv - hurááááááááááááááááá :grinning: :grinning: :grinning:.
Bylo to milé příjemné, ale bylo toho až dost... :sunglasses: .

A máme na rok na klid nárok zas až do Vánoc :grinning:.
27. pro 2009 v 10:24  • Odpověz
autor
Ahoj, tak vánoce v pytli, to je taková škoda :frowning2: dneska nám tu fajně nasněžilo... no a chlap je už zas v práci.
28. pro 2009 v 08:40  • Odpověz
Ahoj Jani :slight_smile:,
a jaký byly Vánoce? Já se učím na zkoušku z literatury a asi mi z toho jebne :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
A pak mě čeká ještě vývoj němčiny, což je asi tak největší hnusárna ever :pensive:.
28. pro 2009 v 10:09  • Odpověz
autor
Vánoce byly fajn, užili jsme si soukromí i návštěv, jsem úplně přecpaná, dárečky se líbí.. :dizzy_face:
28. pro 2009 v 10:15  • Odpověz
Jani, tak se pochlub... :wink:
Já dostala kapesní pc, luxusní skleničky na víno (objem 0,7l :grinning: ), termosku, kosmetiku, 6 kg pracího prášku, aviváže, věci do tiskárny, 17 000 a knihu o našem oblíbeném svatém M. Kolbem :dizzy_face:.
28. pro 2009 v 11:58  • Odpověz
autor
Kulmofén se spoustou nástavců, dvě detektivky agathy christie, knihu o válečných konfliktech od roku 1945, flashku 8 giga, škrabku na brambory :grinning:, s mužem sendvičovač, poukázku do bylinných lázní :slight_smile: a dva dárky ještě čekám :slight_smile:
28. pro 2009 ve 12:05  • Odpověz
Jé Jani, to je super - bylinné lázně, to bych si taky nechala líbit... :dizzy_face:
28. pro 2009 ve 12:09  • Odpověz
autor
Jj, moc nás to potěšilo, už se na to strašně těším. :dizzy_face: :dizzy_face:

Ty vado, jen tak nezávazně jsme přemýšleli, že bychom se někdy na jaře stěhovali, protože nám to tu začíná být malé. Tak jsem se koukla na reality, no a třeba tohle mě dost zaujalo:
http://www.sreality.cz/byty/pronajem/3+1-poruba-1978974336
Je to v podstatě za stejnou částku, jako platíme tady, a vypadá to mnohem líp! Je to v klidné části ovy a navíc kousek odtamaď bydlí maja... Musím to nahodit před chlapem :slight_smile:
28. pro 2009 ve 12:17  • Odpověz
autor
Ještě lepší je, že sice dopravní možnosti nejsou tak široké jako tady, ale jezdí tam bus, a objíždí přesně ty zastávky, které potřebuju - svinov (nádraží) a zastávku u jarkovy práce :grinning: začíná se mi to líbit :grinning:
28. pro 2009 ve 12:19  • Odpověz
ahoj .-) Jani, tak šup do toho, to ale budete mít 2měsíční výpovědní lhůtu nebo ne?
Mně zas zaujalo tohlo, ale samozřejmě vzhledem ke všem okolnostem zcela hypoteticky :wink:
http://www.reality-prachatice.info/byty/byty-2-1/pronajem/?id=XBC00234000243
28. pro 2009 ve 12:40  • Odpověz
jinak začínám depkařit, blbě spát...kvůli státnici, mám pocit, že nic moc neumím a přitom jsem to celkově už četla víckrát a potřebovala bych znova a znova :cry: jedeme na den na hory, doufám, že se pak ale začnu učit-ne jako po těch Alpách :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. pro 2009 ve 12:42  • Odpověz
a ještě jeden odkaz (pro milovníky látkovek)
http://www.flickr.com/photos/ivuskah/

vzbudilo to ve mně maximální úžas a obdiv, neb Ivuska, vyskytující se na Slepičárně je cca 23letá studentka informatiky, čekající 2.mimi :slight_smile:
28. pro 2009 ve 12:46  • Odpověz
autor
Výpovědní lhůta je myslím 3 měsíce, no ale tak co se dá dělat, jednou to přijít muselo...
ty prachatice vypadaj slušně, ten byt bude hooodně starý, že?

Nedepkař :wink:
speciálně pro tebe jedna historka pro pobavení z lékařského prostředí :sweat_smile: sestřenice dělá anestezioložku ve fakultce v hradci, je jí skoro 28, ale vypadá o hodně mladší. Onehdá čekala před sálem, až ji jako na tu anestezii zavolají. Ze sálu vyleze doktor, koukne na ni a: "Holčičko, jak ses sem dostala? Kde máš rodiče??? A kde je sakra ten anesteziolog?" ona na to: "Já jsem ten anesteziolog" :grinning: :grinning: :grinning:dědula z toho nemoh :grinning: :grinning:
odkaz s látkovkama dost dobrý, dobrá je i klárka sledující film :sweat_smile:
28. pro 2009 ve 12:56  • Odpověz
ahoj holky, tak mame za sebou vanocni koncert a taky necekanou navstevu ambulance na porodnim...
porad mi to bricho tvrdne, rano to bylo do pul hodiny 4x tak jsme jeli aby se doktor mrknul jestli se nezkracuje cipek nebo tak neco, nastesti je vsechno relativne v poradku, čípek otevreny na spicku prstu, jak to napsal mudre do zpravy :slight_smile:
ale co me zarazilo, maly ma nejakou vetsi hlavicku nebo co :sweat_smile: hlavicka odpovida 25+2 a stehenni kost 22+5 no a ve skutecnosti jsme 23+3 je to normalni ze jo?
28. pro 2009 ve 13:24  • Odpověz
adel a budeš brát magnézium? Mně taky dost tvrdlo :frowning2: a jedno po sexu jsem měla i férové kontrakce, dost mě to vyděsilo- cca ve 30.tt, tak měl muž útrum :zipper_mouth: :grinning: Neboj, bude to ok, ono to měření je takové milimetr sem, milimetr tam, záleží na úhlu natočení toho miminka-obzvlášť u té hlavičky se to těžko objektivizuje a čím starší plod, tím hůř... a co dělal, spal nebo byl vzhůru? :slight_smile:

Janey, jojo, byt musí být krásný, starý..ale nemá podlahu, topení ani koupelnu..kdyby to člověk kupoval..ale kdyby to měl zařídit a pak jen pronájem, to je blbé.
Sestřenice dobrý :grinning: Mně většinou říkají pacienti sestřičko :slight_smile: doktorkám leckdy taky.. ale babičky jsou většinou úplně hotové z těch mediků. to je prdča :wink: Ale nejhorší je, když má medik vyšetřovat kompletně mladou holku = včetně hmatání pulzu v tříslech a vyšetřování konečníkem, to jsou z toho pak oba dost vyřízení!
28. pro 2009 ve 13:33  • Odpověz
Tan: Co ty vlastně děláš? Medinu?

Adel: Snad to bude dobrý.

Holky my na jaře 2011 začínáme stavět barák :sweat_smile: a je mi z toho nevolno už teď :sweat_smile:.

Jani: Tak levný nájmy? Já chci do OVY! :sweat_smile:
28. pro 2009 ve 13:39  • Odpověz
tan maly byl vzhuru :slight_smile: jsem moc rada, ze jsem ho mohla zase videt :slight_smile: dekuju za uklidneni :slight_smile:
magnesko beru uz tyden 6 tbl denne coz je max, tak mi dal jeste nejaky napoj a uvidime :slight_smile:

jani ty najmy jsou dost podobne jak tady v Brne. Ted jsme nasli byt 3+1 za 7 tis. + ink. ale byl v 8. patre... kazdopadne se stehovat budeme :slight_smile:
28. pro 2009 ve 13:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.