• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
All, to se máte :slight_smile: a manža bude participovat nebo jen firma? Já toužím po nějakém nízkoenergetickém :dizzy_face: ale to až tak za 15 let asi :grinning: Jo, oba s manželem medinu, takže pár let na tom nebudeme finančně moc dobře :grinning:

Jo, v Prachaticích jsem našla družstevní na prodej, 67m2 za 850 000 :grinning: To v Praze tak 2 500 000, Ostrava asi o moc levnější není..
28. pro 2009 ve 13:54  • Odpověz
Tan: A to už končíš? To je super :slight_smile:. Manžel je statik a nejradši by si to postavil celý sám, ale to jsem mu zatrhla :grinning:.

Holky, tož to jsem asi blbá. Nám všichni známí tvrdí, že platí za 3+1 v Brně 13 000 a víc... :confused:
28. pro 2009 ve 14:03  • Odpověz
Adel: Jo, tak to jo :slight_smile:. Pes je asi v tom, že naši přátelé bydlí v centru v docela luxusních bytech. Koukám, že dost dělá ta lokalita - to bude ono...
28. pro 2009 ve 14:10  • Odpověz
ahoooj jsme zpatky -)
28. pro 2009 ve 14:20  • Odpověz
all, muž jo, já si ten konec rozvolním :slight_smile: stejně nepůjdu ještě do práce, tak není kam spěchat..
say ahoj :slight_smile:

Já se loučím, jedeme na den do Jizerek
28. pro 2009 ve 14:40  • Odpověz
autor
Adél tak snad už to bude v pohodě :slight_smile:

Co se týče bytů, tady se to před krizí drželo hodně nahoře (stavěl se tu ten hyundai a tak), a ted to rapidně kleslo. V prodeji se moc neorientuju, i tento případný další pronájem by asi nebyl trvalý. Kupovali bychom, až když budem jakž takž vědět, kde budem oba pracovat, tudíž i po mé škole. Celkem se mi líbí, že tu lokalitu mi maja doporučovala, že tam je klid, park, hříště... tady si o tom můžu leda nechat zdát (+ leze to tu na stodolní, bandy ožralů + nějaké menšiny, že...)

say, ahoj, jak bylo? :slight_smile:

tan, užijte si to :dizzy_face:
28. pro 2009 v 16:52  • Odpověz
autor
Tak jsem do alba hodila pár vánočních a jdu si dát něco k večeři... (rozuměj zbytky od vánoc) :grinning: :grinning:
28. pro 2009 v 17:27  • Odpověz
jani,jsem rada ze jsem doma.byli jsme ve dvou mistnostech a jen s nima . spat jsme teda chodili do samostatny mistnosti. ale uz mi to lezlo krkem. zadne pohodli,soukromi,klid. babca mi do vseho kecala :rolling_eyes: . jeste je to na vesnici,chtela jsem tam juli koupit ze zkusime k snidani na chleba lucinu,tak se me v obchode ptali co to je . taky jsem zhyckana z panelaku,byla tam na me zima. ani jsme nekoupali,v koupelne sice telo,ale nechtela jsem vyhecovanou julcu vzit na chodbu kde bylo pak tak cca 15 stupnu,mela jsem strach aby mi to neodmarodila.
28. pro 2009 ve 20:29  • Odpověz
autor
Lučina tam ještě nedorazila? Dobrý...

U nás je večer naprd... Kika je rozmrzelá (lezou jí všecky trojky najednou :rolling_eyes: ), tak si s ní šel jarek lehnout, uspává už tak dvě hodiny, ale aspoň mám chvíli klid a čtu si knížku... Už mě ten malý byt trochu začíná štvát, hlavně to, že když je usínající Kika v pokoji, já tam být v podstatě nemůžu, když mě vidí, sápe se na mě. Takže mi zbývá kuchyň, tak jsem tu při tom čtení tak nějak složená na židli :angry: druhý opruz je, že jsme pozvali dva kamarády na silvestra, takže pokud přijdou, zas musíme sedět v kuchyni :confounded: :confounded: to je pak celý obývák a gauč na nic :confounded: :confounded:
28. pro 2009 ve 20:36  • Odpověz
jani,utrapy maleho bytu znam :frowning2:. taky uz nam zbyva jen kuchyn kdyz julca spi :unamused: .a to bohuzel nemame ani dvere ze bych zavrel a tim juli "izolovala" aby mela klid. teda mame,ale jen sopacky a je mi nejak lito je vyhodit kdyz je nemam tak dlouho a stali 6 tisic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. pro 2009 ve 20:43  • Odpověz
ahoooooooj holkyyyyy
babicka je jebnutaaa..male jsou tri mesice a to uz mam zacit davat kureci vyvar..a mam se smilovat, netrapit ji a davat ji lzicku caje denne...a dudlik do medu...a davat ji do perinky (trimesicni zizalu, ktera se pretaci a kope jak Baros kolem sebe a mecuje jak saolin)...hezke Vanoce..a co vy? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. pro 2009 ve 22:03  • Odpověz
autor
No Emi, že se nestydíš malou takhle trápit... ty jí nedáváš dudlík s medem? Co jsi to za matku? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Hehe, vítej v útrapách prakticky každé současné matky :grinning: :grinning: :grinning: ale náhodou, ty hlášky jsou docela k pobavení, ne? Tak si z toho nic nedělej... :wink: :wink:

Dobré ráno :dizzy_face: :dizzy_face:
29. pro 2009 v 09:32  • Odpověz
Ahoj holky,
hlásím návrat z pekla :grinning:.

Zašla jsem do Vaňkovky pro novou Biodermu a sukni (a přibrala jsem ještě vestu, náušnice :sweat_smile: ) a málem jsem byla ušlapána davem :angry:.

No jo no, slevy ...

A pak prej, že je krize...
29. pro 2009 ve 12:31  • Odpověz
autor
Hehe, já využila slev včera a koupila si konečně zimní bundu :grinning: ale je to fakt, mraky lidí všude... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. pro 2009 ve 12:51  • Odpověz
nazdarek zeny :slight_smile: jsem tu jen na skok, Tobik spinka, ale uz ho budu muset jit probudit at pak chrape aj vecer :grinning: jinak se mame fajn, ale uz se tesim domu... :sweat_smile:
prave me nastval muj drahy manzel... :angry: vybirame chuvicky, protoze jsme zjistili, ze v baraku jaksi fakt nejde slyset kdyz se deti probudi, takze musime nejaky poridit...no tak jsem to zacala studovat co a jak a takovy, ktery aspon trochu splnuji moje pozadavky jsou kolem 2000-3500 a to je prej moc :angry: ale ze by byl ochotnej to teda probrat a najit nejakej kompromis..to ne! prvni nahodil otravenej ksicht a byl ohromne prijemnej, pak u toho usnul a ted se zvedl a odkracel mlatit do klaviru :angry: :angry: :angry:
29. pro 2009 ve 14:54  • Odpověz
autor
Maji, v baráku asi nemyslíš u vás v bytě? .... Nebo moc tomu nerozumím, já myslela že mimi prostě bude vždycky blízko vás.
Jinak nějaké chůvičky má i ikea http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/50130419, ale to asi nebude nic spešl.
29. pro 2009 v 15:01  • Odpověz
autor
Dobré ráno, teda tak příšernou noc jsem asi ještě nezažila. Kika měla kolem druhé ráno asi třičtvrtě hodiny hysterák, vůbec jsme nevěděli, co s ní :confounded: :confounded:
30. pro 2009 v 09:19  • Odpověz
ahoj, už jsme zpátky :slight_smile: já si chci užívat života a ne se učit :pensive: vozíků bylo hafo - před hospodou 6 :dizzy_face: taky se mě vyptávala jedna běžkující těhulka :grinning: a nejlepší bylo, když jsem táhla V. já..vedle mě Martin, okolo projely dvě ženský a ta jedna " to nechápu, proč tohle táhnou vždycky ty ženský!" Martin mi Verču vzal a už nepůjčil :grinning: Kočičika celou cestu spala nebo si zpívala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. pro 2009 v 09:20  • Odpověz
dobre ranko,
jani, to je divny. treba spatny sen.
u nas noc opet hruza. vic jak 20x vzhuru. uz jsme s edou jak mrtvoly,lepsi noc uz ani nezname :frowning2:
dnes ji dojdu koupit homeopatika na spani,uz to tak fakt nejde. takhle uz to je x tydnu.
pres den je taky protivna :unamused:
mate typ jak do ditete dostat tekutiny kdyz mi neji,na lzicce nevezme,flasky vsechny odmita,pitka taky.... jsem z toho zoufala,zda se mi ze ma malo pocuranych plinek :unamused: . kojit pres den moc nechce
30. pro 2009 v 09:22  • Odpověz
autor
fajn, že jste si to užili :slight_smile:

say, u nás spíš kombinace zuby + rýma, jinak fakt nevím :unamused: skvělé je, že ze silvestra na nový rok u nás přespávají kamarádi, jesi bude takhle řádit, zůstanou bezdětní :angry:
jestli se budí tak často, věřím, že to je o hubu :confounded: :confounded: a když se vzbudí, dáš jí sosnout?
S tím pitím nevím, Kika taky prd vypije, ale zbytek má v kojení.
30. pro 2009 v 09:27  • Odpověz
pardon, jsem nevěděla, že tu píšete, to bych se tak nevychloubala :slight_smile:
Rýmy jsou děsné...
S pitím nezbývá než nabízet, nevnucovat a časem se to určitě změní. Co hrnek? Veru jak u nás viděla hrnky, hrozně chtěla taky a pije tak s dopomocí už mnoooho měsíců.
30. pro 2009 v 09:31  • Odpověz
autor
Hmm, hrnek by mohl zabrat, to děti rády, že se můžou opičit... Pak sice většinu vycintá, ale účel světí prostředky,že :sweat_smile: :sweat_smile:
30. pro 2009 v 09:34  • Odpověz
tan,to je dobre zes napsala :wink:. jsem rada ze sis to uzila :slight_smile:. a verunka taky :slight_smile:

hrnek u nas taky moc nepomaha. jen obcas a to uz musi mit asi fakt velkou zizen. jinak ne. je hrozne palicata,kdyz nechce,tak s ni nic nehne :sweat_smile:
plinek ma tak 3-4 za den,ale nejsou moc pocurany :unamused: . je to malo ze jo?
v noci me spis dudla nez ze by hltala
30. pro 2009 v 09:36  • Odpověz
jo ještě jedna jídelní story - hospodská gulášovka, glutamátové hospodské milánské špagety..a dítě jedlo jak divé- podruhé v životě :angry: :angry: :angry: :angry:
30. pro 2009 v 09:39  • Odpověz
tan, to tak vetsinou byva :grinning:. verim ze u nas by to bylo taky tak :sweat_smile:
30. pro 2009 v 09:40  • Odpověz
autor
Say, no je to asi míň, ty plínky... na druhou stranu, když s ní nic nehne, tak nevím, no. Může mít menší potřebu pití?
30. pro 2009 v 09:50  • Odpověz
to je blbý, že do ní ani v noci nic nenarveš, to já do rozespalé Verunky ochotně naleju i studené mléko.. (když jí dám UM zahuštěné rýžovou moučkou, tak líp spí, než po prsu)
Say, třeba se ti to s tím ududláváním jen zdá..a má dost. Oschlé sliznice nemá, ne?
30. pro 2009 v 10:36  • Odpověz
say, zkus třeba zavolat sem.
Záleží, jak máš ty plínky nacucané..
30. pro 2009 v 10:41  • Odpověz
tan, mame pampers,ale jsou malo procurane. neni to jako driv ze plina byla tezka :frowning2:. oschle sliznice nema

homeopatika na spani mi v lekarne rekli az po roce
30. pro 2009 v 11:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.