• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
A teď ho asi zabiju :angry: :angry: :angry:
2. led 2010 v 09:35  • Odpověz
all,kohopak?

fotky z vanoc kdo by mel zajem:
http://julisek2009.rajce.idnes.cz/prosinec_2009/
2. led 2010 v 10:33  • Odpověz
Say: Manžela :angry: :grinning:
2. led 2010 v 10:41  • Odpověz
Může se to? :grinning:

Asi ne, že :grinning: ?
2. led 2010 v 10:42  • Odpověz
copak provedl :grinning:
2. led 2010 v 10:43  • Odpověz
Tak si představte: Vstanem, já skočím do obchodu pro jídlo a nákup, m. zatím utře okna, vyvětrá, ustele si, nasnídá se a umyje zbytky nádobí. Já začnu umývat koupelnu a on mi ze sklepa donese brambory a česnek. Poprosím ho, aby vytřel zem, že já zatím umyju koupelnu a pak uvařím... doteď dobrý...

Tak začne zametat a říká: Hmmm to by mě zajímalo, jak se tady za takovou chvilku nanosí tolik špíny...a já: Za chvilku? Kdys prosímtě zametal naposled? A M. nasraně: A kdy tys zametala naposled? :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Fakt mě nasral na n-tou... Já narozdíl od něj vařím, umývám koupelnu, vytírám... to vše zastávám já. On dělá blbý nádobí a zametá a utře okna, dojde na nákup a to je vše :angry:.

Tak jsem třískla dveřma a vmetla mu, že nevím kdy například on naposled umýval ten posranej hajzl -( koupelnu totiž dělám jenom já ).

Tak pauza, pak došel obejmul mě, omluvil se a řekl, že vytře, ale až on bude chtít :grinning:. Tak to už jsem se fakt nasrala a šla to udělat sama, což zase nevydejchal on a šel mejt auto :grinning:.
U blbečků na dvorečku, fakt. To si ještě vypije :wink:.
2. led 2010 v 10:46  • Odpověz
all, to jsem si taky říkala, ale poslala to paní, že jí to daly důchodkyně, které to našly na ulici, jestli by to neodnesla na policii, poslala to doporučeně..takže je tam adresa odesílatele.
Mně jednou taky ukradli peněženku, po vybrakování jí hodili do schránky na odesílání dopisů..pak putovala na Hlavní poštu, až se dostala na Ztráty a nálezy, odkud mi napsali dopis, jenže mezitím už jsme měla všechno zařízené :pensive:

say, super fotky, Juli zavalená dárkem :grinning: a na 33ce vypadá Endy docela děsivě :grinning: a 20, to dělá Juli rozštěp????? :confused:
2. led 2010 v 10:48  • Odpověz
tan,ne to jen julca miluje mit roztahly nohy :grinning:. snad ji to prejde :sweat_smile::grinning:
a endy, ten si zrovna zral svuj darecek a mel asi strach aby mu ho nekdo nevzal :grinning:. jinak je to mazel :slight_smile:

all, tak to by me teda nechalo chladnou a byla bych rada ze tak pomaha :wink:. taky by nemusel delat nic :grinning:
2. led 2010 v 10:52  • Odpověz
Say: :confused:
Tak to by teda musel. Já si jako žena nepřipadám jako méněcennej druh, kterej se pána tvorstva musí doprošovat, aby jí pomohl. A pokud chce maželství a děti, tak se prostě oba musíme chovat spolehlivě a disciplinovaně. Prostě jsem ochotná žít jen s rovnocenným partnerem a oporou, ne s uslintaným děckem :sunglasses:.
Jsem hnusná drsná feministka, asi :grinning:.
2. led 2010 v 10:59  • Odpověz
all,ted nevim jestli se divis tem roztahlym noham u juli nebo tomu zbytku :grinning:

ja mam takovy nazor,protoze sama nesnasim kdyz me nekdo k necemu nuti nebo napr ze ten a ten den musim udelat to a to. me eda taky doma pomaha. treba jdem uklizet,prace si rozdelime. ale ne ze bych ho jeste peskovala za to ze to dlouho nedelal,to ne. na to ja nemam povahu a eda by se ani nedal :grinning:
2. led 2010 v 11:08  • Odpověz
autor
tanuki, šok zní docela zajímavě :grinning: s tou peněženkou... asi to důchodkyně pochopily jako nálezné nebo přilepšení k důchodu:angry: ale aspoň že ty doklady má.

all, vyprdni se na to :grinning:
2. led 2010 v 11:11  • Odpověz
autor
Pro upřesnění, myslela jsem na to, jako že byste se kvůli tomu ještě nějak dál škorpili. Jasně, že nechcu mít doma moulu, co sedí doma u fotbalu a já nosím v pravidelném intervalu půllitry, taky máme rozdělené domácí práce a taky to občas zaskřípe, ale jsou jiné věci, kvůli kterým je třeba se hádat :grinning: :grinning:
2. led 2010 v 11:13  • Odpověz
No jo, holky, já vím, že mám super chlapa...ale já jsem přece taky super :grinning: a m. si mě má vážit a hýčkat, ne? :grinning:
S průměrem se nespokojím, ani mě nehne. :grinning:

Tak toho jdu nechat a dovařit oběd.
2. led 2010 v 11:14  • Odpověz
autor
No jasně že jo, a ty si hýčkej jeho :slight_smile:
btw taky mě štvaly takové ty rádoby vtipné řeči třeba mojí mamky, když přijeli na návštěvu a ona viděla, že třeba není umyté nádobí: no jo, chudák jarek, ten ti jednou zdrhne :angry: :angry: :angry:
2. led 2010 v 11:18  • Odpověz
autor
Zkouknu ještě fota ze silvestra a jdu se učit :angry: vyslala jsem kumpány na procházku. Nasněžilo tu :dizzy_face: :dizzy_face:
2. led 2010 v 11:18  • Odpověz
Say, Veru si tam zas chce něco strká :sweat_smile: na přímo dovnitř, ale k pyskům, včera jsem jí načapala, jak si tam strká deodorant..asi si chtěla navonit pipinku :sweat_smile:

tady taky sníh.

No holky, já jako předpokládám, že to ukradl někdo jiný než ty důchodkyně :grinning: a že jen ony našly tu peněženku :sweat_smile:

To máte doma dobré i tak :wink: u nás teď byla přechodná fáze - když muž pronesl, že už nebude uklízet, že ho to nebaví, že už nechce pořád jenom uklízet :grinning: tak jsem se mu snažila vysvětlit, že když bude každý po sobě uklízet..bude to jiné, ale znáte to, já to taky moc nedělám, bohužel :frowning2:
2. led 2010 v 11:40  • Odpověz
autor
Možná by ses s tou peněženkou divila, kde to skončilo.... :grinning:

taky pravda, kdyby na mě muž vyjel stylem a kdy tys naposled dělala to a to, asi bych se taky musela víc zamyslet :pensive:
2. led 2010 v 11:43  • Odpověz
no,u nas co si budem povidat,s uklidem se nepredru. ale ja jednoduse nemam kdy :sweat_smile:. kdyz spi,tak nemuzu,protoze bych ji vzbudila a kdyz je vzhuru,tak se venuju hlavne ji. a ven mi ji nikdo nevzal ani nepamatuju. naposled na podzim kdyz bylo jeste hezky. takze ono to fakt nejde.
a ja celkove jsem spis bordelar nez perfekcionalista :pensive:
taky mi eda vcera rekl ze jsem perfektni mama,ale jako manzelka stojim za prd :pensive:

tan,to je verca dobra :grinning:. u nas to asi jednou bude to same :sweat_smile:
2. led 2010 v 11:54  • Odpověz
no, ten by se taky měl nad sebou zamyslet :wink: a být aspoň taky perfektním tátou! navíc je rozdíl mezi manželkou a hospodyní :rolling_eyes:
2. led 2010 ve 12:11  • Odpověz
autor
Say, tak tu hlášku že jsem manželka naprd bych asi nerozdýchala :cry:
2. led 2010 ve 12:11  • Odpověz
Tak m. došel s kytičkou... :dizzy_face:.
Je to moje zlato a pracuje na sobě. Já obecně hodně blbě nesu kydy o tom, jak musím být skvělá manželka -tzn. kolem chlapa skákat...
Jsem skvělá manželka, protože mu stačím intelektuálně, sportovně, duševně a taky v sexu. Jsem skvělá, protože se mu líbím, jsem mu věrná a taky dobře vařím. Být skvělá ve smyslu lítat kolem blbečka válejícího se u TV - to fakt odmítám. A když není umytý nádobí, tak ať ho prostě umyje.

Od hodných holek, co by se roztrhaly, chlapi stejně zdrhaj a ne že ne.

Say: Fotečky krásný. Julinka vypadá jako spokojená pusinka a má očka po Tobě :dizzy_face:.
2. led 2010 ve 13:55  • Odpověz
tvarem jo,barvou po edovi :slight_smile:. dekuju :slight_smile:

ja ho taky neobskakuju a to mu asi vadi :sweat_smile:. vidi ze pro me je na 1. miste juli. ale zas nechape proc. kdyby se choval jinak,i ja se chovam zas jinak. je pravda,temer nevarim,ale nevim co,protoze skoro nic neji :frowning2:. ji jen testoviny,ryzi a hranolky. a ted vymyslejte k tomu varianty. rizky neji,prirodni platky nemusi,zapecene maso v troube taky ne,neji co je bily (takze treba zampionova omacka). ja fakt nevim co varit. kdyz se ptam co chce,tak je mu to jedno. nerekne si. takze opravdu nejsem dobra zena. nevarim,nevim co. nesexujem kazdy den jak by si pral,nemam na to. a naklizeno tu taky porad neni. nestiham to,protoze mi juli nikdo nepohlida. ale tohle on si neuvedomuje a ani to nechce slyset. to je pak tezky se snazit to zlepsit...
2. led 2010 ve 14:01  • Odpověz
nazdarek holky, tak mi volal tatka (dedecek :slight_smile: ze se moc omlouva ze nam pokazil Silvestra a ze je mu fakt strasne trapne, tak me to potesilo... rikala jsem si, ze neumi byt tak bezohledny :slight_smile:
Mne se tak nechce ucit, jejda, uz abych mela po zkouskach :frowning2:
2. led 2010 ve 14:21  • Odpověz
samé šťastné konce dnes :dizzy_face:

No a mě dorazila sms, že se mimi narodilo včera nakonec císařem :frowning2: ale datum má parádní :grinning: a míry neskutečné, jestlis e nějak neupsala - 3650g a 57cm :grinning:
2. led 2010 v 15:03  • Odpověz
teda mně :wink:
2. led 2010 v 15:03  • Odpověz
autor
Adél, super :dizzy_face:

Teda takové míry, to by ze mě přirozeně nevylezlo ani náhodou :grinning: jestli je z phy, tak dostane nějaký příspěvek, ne? když bylo toho prvního.
2. led 2010 v 15:33  • Odpověz
nazdarek milacci moji, jsem zpet :grinning: postupne snad doctu a budu reagovat, ale ted mi na to jaksi nezbyvaji sily...
tak jak bylo? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. led 2010 v 16:11  • Odpověz
nazdarek maji :slight_smile:
tan tyjo to je teda hooodne velke miminko :slight_smile:
nas maly se od rana nejka vrti tak to uceni nejak nejde, nenecha me v jedne poloze dlouho :slight_smile:
2. led 2010 v 16:16  • Odpověz
adelko, mimous ma dnes narvany nozicky pod myma zebrama :grinning: trihodinova cesta autem byla fakt zazitek :grinning: :grinning: :grinning: soucitim s tebou :grinning: :grinning: :grinning:
2. led 2010 v 16:18  • Odpověz
maji :grinning: no ten vas prcek je jeste vetsi, tak to musi byt taky intenzivnejsi zabava :grinning:
jak je "juditka" velka? byla jsi ted nekdy v poradne?
2. led 2010 v 16:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.