• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
adel, byla jsem predvanocema, ale jak je velky nevim, nerika mi to a ja se neptala :grinning: ve ctvrtek jdu zas, tak jestli bude utz a vzpomenu si, tak se zeptam :slight_smile: ty vis aktualni miry?
2. led 2010 v 16:44  • Odpověz
jsem se přepsala- 3750g. A to měla dlouho malý bříško :wink: ale stejně musí být celkem štíhlý- spolubydla z porodnice měla 57mi cm 5tikiláčka :grinning: 3. dítě..
2. led 2010 v 17:07  • Odpověz
maji nevim vubec, nerika nam to a nerekli nam to ani v prenatalu na morfolog utz.,
holky nemate nejaky recept na dobrou pomazanku, chtela bych dneska nejakou udelat, ale jina nez vajickova me nenapada...
2. led 2010 v 17:29  • Odpověz
adel, tunakova? :grinning: nebo mam rada celerovou :slight_smile:
2. led 2010 v 17:31  • Odpověz
tvaroh+celer najemno nastrouhaný a nahoru vlašské ořechy. já má teda ráda i rybičkovoz tvaroh+konzerva+cibule
2. led 2010 v 17:32  • Odpověz
¨wow to zni dobre :slight_smile:
ale nemame doma tvaroh :frowning2:
2. led 2010 v 17:36  • Odpověz
adel a pom. maslo? :wink:
2. led 2010 v 17:37  • Odpověz
nebo jsem delala pomazanky aj s bilym jogurtem.. :slight_smile:
2. led 2010 v 17:38  • Odpověz
akorat ty jsou dost tekuty :grinning: :grinning: :grinning:
2. led 2010 v 17:38  • Odpověz
pomaz. maslo mame, tvarohove jsou ale lepsi :sweat_smile: z bileho jogurtu? to jsem jeste nezkousela, ale pridavala jsem trochu zakys.smetany.
2. led 2010 v 17:41  • Odpověz
muz rozhodl bude tunakova :slight_smile: tak jdu na to :dizzy_face:
2. led 2010 v 17:48  • Odpověz
tak co adel, povedla se? :slight_smile: taky bych si dala... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

aktualni foto: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3657033&vReferer=
2. led 2010 ve 21:10  • Odpověz
jj jen se po ni zaprasilo :grinning: tyy jo to je poradne brisko :slight_smile:
bude to ta holcicka teda?
2. led 2010 ve 21:18  • Odpověz
Maji: Téda to je bříško :dizzy_face:. To bych nehádala, že je "teprv" 31.
2. led 2010 ve 21:23  • Odpověz
maji,uzasne :dizzy_face:
2. led 2010 ve 21:49  • Odpověz
no ono uz zas tak moc neroste, ale dost mi ted kleslo, tak to tak vypada :grinning:
adel, nevim :wink:
2. led 2010 ve 21:56  • Odpověz
haloooo....dobre ranko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. led 2010 v 10:12  • Odpověz
Ahoj Maji :slight_smile:
3. led 2010 v 10:13  • Odpověz
dneska byla tak krasna noc...sice jsem sla spat az o pul 2, ale Tobik se vzbudil jen jednou a spali jsme az do pul 10... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jaky mas na dnesek plany? :slight_smile:
3. led 2010 v 10:22  • Odpověz
To je dobře :dizzy_face:.
Maji, dnes pracovní... zkoušky se blíží :frowning2:. Tak si s manželem zajdem max na kafe a ovocný pohár do Caffé style a na procházku.

A taky jsem se rozhodla, že budem šetřit, páč Praha byla dost finančně náročná a začínáme stavět.
3. led 2010 v 10:47  • Odpověz
no ani mi nemluv, my jsme meli ted za vanoce tak nechutny vydaje, ze budu muset hodne priskrtit rodinny rozpocet aby neco zbylo :sweat_smile:
3. led 2010 v 10:53  • Odpověz
Maji a píšeš? My si děláme tabulku do excelu a výdaje jsou fakt děsivý - nejradši bych s tím skončila, abych se na to nemusela dívat :grinning:
3. led 2010 v 10:58  • Odpověz
nam taky vanoce docela provetrali ucet :sweat_smile: :frowning2:
vydaje jsme psali do ty tabulky v excelu a bylo nam z toho tak spatne ze jsme prestali :grinning:.

preju dobry poledne :slight_smile:
3. led 2010 v 11:13  • Odpověz
Say: Přesně :grinning:. Taky bych s tím nejradši sekla.
Ženy, můžu mít neslušný dotaz...?
Vím sice, že se to nehodí, ale jen tak by the way by mě zajímalo, jaký má výdaje taková normální rodina s dítětem. Nevím moc co si představit a co čekat.
3. led 2010 v 11:16  • Odpověz
all, jj pisu, ale jen do sesitku :grinning: no u nas ted prumerne asi 18000 mesicne, loni to bylo kolem 16 :sweat_smile:
3. led 2010 v 11:21  • Odpověz
maji,fakt? tolik mi penez dame celkem dohromady :sweat_smile:. a to mate i s najmem a tak? pocitas do toho i zabavu?
all,ty mas na mysli jen jidlo,pleny a takove veci nebo vse?
3. led 2010 v 11:23  • Odpověz
say, to je se vsim vsudy..najem 8000, cesty vlakem asi 2000, jidlo kolem 6000 a zbytek jako obleceni, hracky, plinky a tak kolem 2000 :sweat_smile:
jak to mate vy? me taky prijde, ze mame docela vysoky naklady, ale nejak moc nevim kde setrit.. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
3. led 2010 v 11:30  • Odpověz
3500 sipo ohledne bydleni (hypoteka v tom neni,tu plati moje mamka,tak ji nepocitam),4500 kc pujcky :unamused: ,2 tis benzin,cca 4 tis jidlo (vcetne plen,kosmetiku nepouzivame), hracky nekupujem. pak + edovo hospody a cigarety.
a celkem dame dohromady 20 tisic.
obleceni nekupujem. pro sebe hodne minimalne,spis vubec. a julce ze sekace. ale to obcas neco koupi mamka,babicky, takze zas tolik za to neutratime
jo,tak jednou za 2 mesice nakoupim v drogerce sklenicky abych mela doma kdybych nestihla uvarit nebo nechtela a to tam necham tak 5-6 stovek
3. led 2010 v 11:40  • Odpověz
jo a zapomnela jsem na pausaly (celkem tak tisic) a internet taky tisic (mame kazdy svuj,ale az pujde zrusit v zari edovo tak zrusime)
3. led 2010 v 11:43  • Odpověz
say, jak to delas, ze tak malo za jidlo? Martin chodi 4xtydne na obedy do jidelny a ja varim pro me a Tobika vetsinou jednoduchy bezmasy jidla a stejne to hrozne leze do penez... :sweat_smile:
je fakt, ze si sem tam koupime vinko nebo neco lepsiho, ale neni to zas az tak casto...no ale zas ovoce a mlecny vyrobky jedeme teda ve velkym, to taky neni nejlevnejsi... :confused:
obleceni kupujem taky jen to nejnutnejsi, ale ono se vzdycky neco nejnutnejsiho najde, ted pred zimou obzvlast a to mam rada kvalitni, takze jsem ochotna trochu priplatit... :sweat_smile:
3. led 2010 v 11:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.