• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
jo a dívala jsem se na operaci prsu, jako na zvětšení na Streamu, fůůůůůůj to bylo tak nechutný, úplně mě bolely prsa a měla jsem z toho husí kůži, asi budu mít noční můry :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. led 2009 v 18:35  • Odpověz
Tak at ti to studovani jde, anet:wink: Budu drzet palce:wink:
27. led 2009 v 18:38  • Odpověz
autor
anet brrrrr :confounded:
to tě obdivuju, že dokážeš studovat v noci... já když potřebnou dobu nespím, tak prostě nefunguju... a učit se delší dobu v kuse mi taky nejde - naprosto ztratím pozornost :angry:
tak se mějte :slight_smile:
27. led 2009 v 18:48  • Odpověz
ja to mam tak tak jani, v noci vubec a i ve dne vydrzim jenom urcitou (ne prislis dlouhou :sweat_smile: ) dobu:frowning2:
27. led 2009 v 18:50  • Odpověz
ahojky holky,
tak kontrola nic moc. hrozi mi predcasny porod. mela jsem na monitoru kontrakce a cipek mam CS 4, coz je sice jeste v norme,ale na hranici. taky mam tuzsi delohu. Tak mi napsal vapnik a magnesko. pry ted jeste rodit nemuzu :sweat_smile:
taky jsem si domluvila dr k porodu, jen zrovna na moje terminy jede na hory, tak kdyz to k tomu bude, zkusime porodit o neco driv, po 38. tt :slight_smile:. coz ja budu jedine rada ze mala nebude zas tak obr velka :slight_smile:
27. led 2009 ve 20:03  • Odpověz
autor
Say, tak hlavu vzhůru a nohy k sobě, a přemluv zvědavou Rozinku, at u tebe ještě chvíli zůstane :wink:
cože si ti mudrové vybíraj dovolené zrovna když máme rodit my? ten můj byl taky v čudu :grinning:
jaké magnesko jsi dostala? já taky měla, ale připadalo mi, že to píše rutinně, měla jsem ho úplně na začátku těhu i když k tomu asi nebyů důvod, a byl to takový prášek co se rozpustil ve vodě... nechutnalo to špatně :slight_smile:
27. led 2009 ve 20:13  • Odpověz
nevim,ja si ho v lekarne jeste nevyzvedla :grinning:
ja mu rikala ze uz bych nemusela brat nic, ze ted uz to je jedno. tak se zacal smat, ze ted je to nejdulezitejsi :sweat_smile: . jsem se teda pred nim zas predvedla :grinning:
27. led 2009 ve 20:24  • Odpověz
autor
Ale tak 33. týden, to už skoro rodíš... to už doklepeš, fakt :slight_smile:
27. led 2009 ve 20:25  • Odpověz
ja si taky myslim :slight_smile:. a to chce abych to brala do 38. tt. nejsem blazen,upravim davkovani do 36. tt. 38. tt chci uz rodit :grinning:
27. led 2009 ve 20:27  • Odpověz
autor
Já to taky někde slyšela, že prý v posledních týdnech se už to nemá brát nebo co... a dobrý, že máš takového mudra pohodáře a že to není nějaká zcepenělá stará nevrlá škatule :slight_smile:

Tak teď už ten komp fakt vypínám :slight_smile: papa :slight_smile:
27. led 2009 ve 20:28  • Odpověz
ja byla taky dneska na gynde mimino tam nemam, ale pry bych potrebovala pribrat...doktorka ma 10mesicni dite a ma porad 7 kilo navic a rekla mi at si svejch 53 kilo strcim za klobouk a priste prijdu aspon 5 kilama navrch:(
ale to proste nejde a to zeru jak blazen,,nekdo nejaky recept jak rychle ztloustnout?:slight_smile:
27. led 2009 ve 21:57  • Odpověz
sabs, he he he...ja jsem pred otehotnenim mela 56 a ted mam 49,5 kg.... :grinning: a zeru minimalne za ctyri... :sweat_smile:
27. led 2009 ve 22:03  • Odpověz
jůůů holky resi se tu vaha?
ja bych potrebovala taky tak min. 5kg nahoru .. :angry:
Muzu vam rict,ze osvedceny recept injekce B12 vubec nepomahaji, mela jsem je pres svatky,jeste ted me boli zadek a to nekecam :slight_smile: a vaha se ani nepohnula.
Maji taky mam s odrenyma usima 49,5 :angry:
muzu se zeptat kolik meris?
28. led 2009 v 06:10  • Odpověz
Ahoj holciny:slight_smile: Jsem tu na skok, jdu se uciiiiit, mam v jedenact jeste tu ustni latinu a musim tam taky donest nejaky zpracovany matrose :angry:

Say, neco Rozince slib, za to ze jeste chvilku u mamci zustane, urcite to zabere :grinning: A hlavne se setri, klidovy rezim! I kdyz ten ty asi mas furt, co...? :unamused:

Holky, tak jsem se prave zvazila, a nahata po ranu pred snidani mam 47,5:grinning: Zhubla jsem o kilo, jeste pred tydnem dvema to bylo skoro 49 :sweat_smile: Ale pribirat teda fakt nepotrebuju, pry jsem tak akorat, ale podle me jsem spis tak akorat obalena :grinning: A merim 158 cm :grinning:
28. led 2009 v 07:55  • Odpověz
adel: 168 a ty?
aeri, tak at se zadari... :slight_smile: jinak me tvoje vaha prijde ok, ses malicka... :grinning:
28. led 2009 v 09:14  • Odpověz
Vsak jo, ja jsem to tak myslela, ze si takovou vahu muzu se svou vyskou dovolit, klidne bych mohla jeste shodit:grinning: Vyhovovalo mi, kdyz jsem mela tak 45, ale hrotit to nebudu....obzvlast ne ted:slight_smile: Navic mam pocit, ze pribiram trochu po tom Calibru Babyplan, co ho beru uz treti mesic :confused:
28. led 2009 v 09:22  • Odpověz
autor
Já jsem tak neskutečný debil!!!! Jedu do brna na tu zkoušku na desátou, stepuju před aulou kde měla být, a přesně v 10 zjišťuju, že zoufalci stojící tam se mnou jdou na něco jiného... sprintuju do knihovny ke kompu, abych se dozvěděla, kde to vlastně mám být... a ta zkouška je až ve 2!!! no mě urve! :angry:
28. led 2009 v 10:06  • Odpověz
Ahoj Jani:slight_smile: No ja jdu ted na jedenactou na latinu, tak ti muzu pak do dvou delat spolecnost:grinning:
28. led 2009 v 10:08  • Odpověz
autor
Tak super, že jsme se domluvily :slight_smile: děs... Kika bude mít doma málo mlíčka, myslela jsem, že o půl třetí už budu doma... :unamused:
28. led 2009 v 10:25  • Odpověz
Ahoj holky vy jste takový huběňouři, ani to tu nepiště kolik vážíte :confounded: , to já měřím 170cm a vážím 63 :sweat_smile: , no chtěla bych se dostat na 60. Ale to by tak stačilo, když jsem vážívala 52 (cca v 18 letech), tak jsem vypadala fakt hnusně hubeně a každej mi to říkal, až jsem z toho byla smutná :frowning2: . Aeri ty máš na svoji výšku akorát :sunglasses:

Jinak teda moje zkouška... Včera jsem se učila do jedné ráno a zabalila to, ráno mi ujel bus, pak šalina a čekala jsem deset minut na další :angry: , ve škole jsem měla už jen půl hodiny... No a samozřejmě jsem dostala nejhorší otázku, kterou jsem mohla a ptala se mě navíc ještě na další (taky dost blbou), tolik "oken" jsme neměla ani nepamatuju. Už to vypadalo fakt zle, ale řekla, že by mi teda to E dala. Aeri, Jani snad jste dopadly obě lépe :slight_smile: .
28. led 2009 ve 13:23  • Odpověz
A Say ty v klídečku lež, relaxuj, ať malá vydrží ještě aspoň měsíc :wink: .
28. led 2009 ve 13:24  • Odpověz
Anet, tak hlavne ze to je, ne?:wink: Ja si z toho svyho D z latenu taky nic nedelam:grinning:
Ale z te latiny mam teda podle slov slecny Mgr. velmi velmi velmi pekne B:grinning:
28. led 2009 ve 13:54  • Odpověz
ja bych te chtela slyset mluvi:slight_smile: A

AAAAAANETKAAA MA NAROZENINY A AAAAAA NAROZENINY..:grinning:
28. led 2009 ve 14:07  • Odpověz
Ano ano, Anetko, malem bych zapomnela, jsem to asle ostuda :sweat_smile: Tak vsecinko nejlepcejsi :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2009 ve 14:19  • Odpověz
autor
Anet všecko nejnejnej :slight_smile:
Tak teď jsem se strefila i do hodiny i do dveří :sweat_smile: akorát suchejš se s otázkama pro nás nějak nestrefil... Něco o nějakým sjednoceným velení... brr... nemůžu to najít ani na netu... no naštěstí že mám aspoň jistý průlez do dalšího semestru :rolling_eyes:
28. led 2009 v 15:06  • Odpověz
jeee, tak to me mrzi Jani, ale treba te vysledek prekvapi:wink:
28. led 2009 v 15:07  • Odpověz
autor
Hehe, no tak sem použila strejdu gůgla a z mé definice sjednocených velení suchar asi nadšen nebude :sweat_smile: ale dneska mu to strašně seklo, tmavovlasí chlapi v černém kvádru vypadají zkrátka úžasně :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
no nic, jedu domů :sunglasses: už se těším na ty moje brouky :slight_smile:
28. led 2009 v 15:34  • Odpověz
Jé Emi, Aeri, Jani děkuji moc :dizzy_face:, už jsem stará páka :sweat_smile: . Jen mě mrzí, že se mnou dnes nebude Vašek :frowning2: , je totiž až někde u Prahy na školení, dojede zítra a mají v práci jakejsi turnaj, takže dojede až v pátek :unamused: .
A za to moje E jsem ráda, jako dávala mi návrh, že bych mohla dojít příště (nevím jestli to jako myslela s F nebo, že by mi ho nenapsala :confused: , protože o sobě prohlásila, že je hodná :grinning: ), no odmítla jsem, raději E, než se zase nervit. Navíc mě čeká ještě jedna zk, ale už konečně posledníííí a na chvilku mám oddych.
Ale za latinu tě Aeri obdivuju, ta je fakt těžká, měla jsem ju asi dva (možná tři, už nevím) roky na gymplu, fakt hodně těžká :confounded: .
Jani takže nic :frowning2: , to je škoda, neboj další pokus dáš, už víš co tě čeká... Taky máme chlápka, co dává jednu otázku, ne kterou nikdo neví odpověď, holky to šly před zk hledat na net a nic a on má vždycky hroznou radost, že to nikdo neví a děsně se u toho směje a je to otázka, kterou dává, když se rozhoduje mezi známkama, takže taky dobrý :unamused: ...
28. led 2009 v 15:42  • Odpověz
ahojky holky,
anet:vsechno nej k narozeninam a gratuluji ke zkousce :wink:
jani,jak to zvladla mala bez mlicka?
moje vaha a vyska:156 cm a vaha 65,5 kg :grinning: :unamused: . pred tehu 46-52 kg

jinak my dneska celej den s manzou litali, nejdriv do prace, tam jsem litala s papirama ohledne materske a jsem akorat nastvana. v prosinci jsem davala k vykazu prace potvrzeni o uveru abych mela slevu na danic a oni mi to nekde zasantrocili :frowning2: :angry: :rolling_eyes: . takze to musim znovu v tydnu obvolat a kdyztak zaridit aby mi poslali ze sporky novy, protoze to muze byt uleva na danich i treba 5 tisic. takhle bych nedostala nic.
no a pak jsem jela s manzou na vyberovy rizeni a prijela az ted. litame od 10. tak takovy hezky klidovy rezim :grinning:
28. led 2009 v 15:58  • Odpověz
maji: tak jsem se konecne dostala ke kompu, ja mam 164-5 cm. takze jsem velice rada, ze na tom nejsem nejhur.
Ale abych pravdu rekla vypadam fakt strasne, jak z koncetraku, ne ze bych byla nejak kostnata,ale takova jakoby "rovna" :grinning: no potrebovala bych jeste par kilo nahoru
28. led 2009 v 16:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.