• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
Tak jsme to spočetli za prosinec:
Jídlo: 3 700
Drogerie: 1100
Zábava: 2500 (výlet do Phy, vínečko, večeře s kamarádkama, filozofické večery s m. ve vinárně :grinning: atd...)
Mimořádné (dárky, oblečky, atd.): 6 200
Ostatní (škola, jízdné, kostel): 3 200

Celkem 16 500 :sweat_smile:

Jsme sice pár tisíc v plusu, ale jdem do sebe :sweat_smile: a trošku začnem šetřit.
3. led 2010 ve 14:15  • Odpověz
téda, to jste šikovné že zapisujete, já k tomu muže nikdy nepřemluvila :frowning2: nedal se...
Taky bych řekla, že nás teď Verunak moc nestojí, ale až za 15let pojedou tři děti na lyžák do Alp.. :grinning:
Děsím se toho benzínu, ale ráda bych to auto...
Say, kolik mělo to vaše najeto? Je v pohodě? zatím jste nic neopravovali?
All, ekostatek teda závidím :slight_smile: a pozemek už máte?
u nás občas aspoň "vyléčená" vajička, kafe, ovo, brambory od souseda. maso taky moc nejíme, ale teď ujíždíme na lososovi a krevetách.. Každopádně ty věci na chleba mě asi štvou nejví..muž nejí džem a sýrečky se opravdu prodraží.

prosincové výdaje s novou kytarou :stuck_out_tongue_closed_eyes: raději nebudu počítat :grinning: asi by se mi zvedl kufr..
3. led 2010 ve 14:28  • Odpověz
jo a Maji, opět ten můj debilní dotaz, co strie??? staré, nové..
3. led 2010 ve 14:28  • Odpověz
autor
Tan, my to taky nepíšem, jen odhaduju. Asi by to mělo něco do sebe, ale bojím se toho :grinning: jojo, teď jsou děti ještě levné.
A benzin je žrout neskutečný, teďka se navíc zvedala nějaká ta daň, takže šel nahoru, plus nutná údržba auta... ale bez něho bychom se nehli.
3. led 2010 ve 14:54  • Odpověz
tan,nase auto melo najeto 200 tisic km,takze dost. opravu jsme tam jednu meli,ale ted nevim ceho :sweat_smile:. stalo to 3 tisice. a ted nekdy se chystame udelat rozvody (cca 8-9 tisic),ale to se doporucuje u kazdeho auta ktere neni nove. jinak je v pohode a nemuzem si stezovat :dizzy_face:

all,ekostatek taky zavidim,to mate obrovske ulehceni.

ja vydaje taky nezapisuju,uz ne :grinning:.
3. led 2010 ve 14:58  • Odpověz
autor
say a co máte za auto?
3. led 2010 v 15:03  • Odpověz
Tan: Jé, my taky ujíždíme na lososovi a krevetách a ryby obecně milujem - to jsou asi ty největší položky v jídle.

A pak taky Pharmatex - to je taky drahá sranda:sweat_smile:. V prosinci jsme kupovali 3 balení :angry: :grinning: ! Celkem za 700!!! Tak jsem před chvílá manželovi ze srandy začla vyhrožovat, že musíme začít šetřit a už je spotřebovaná další dávka :sweat_smile: :grinning:. No je to normální? :angry: :grinning:
3. led 2010 v 15:09  • Odpověz
Pak prej, že sex je zábava chudých :grinning:
3. led 2010 v 15:11  • Odpověz
say a kolik stálo? máte toho focuse, ne?
3. led 2010 v 15:17  • Odpověz
mame peugeot 406 combi rok vyroby 1998 za 60 tis
3. led 2010 v 15:40  • Odpověz
all a používáte ho i v době předpokládané ovulace? já mám teda pocit, že jsem tenhle cyklus ani neovulovala a bůh ví, kdy přijde další MS, už je to 39. DC.. no jo, kojení. Ale koukala jsem, že na mokoshopu mají nový levný kalíšek, tak ho asi zkusím, páč si myslím, že to pro mě moc není, tak za to nechci dát moc a tenhle stojí 370.

No, jsem upřímně zvědavá, jak my s tím autem dopadneme :pensive:
3. led 2010 v 15:44  • Odpověz
Tan: Jj, pořád. Brala jsem 4 měsíce HA a mám parádně rozházený tělo. MS jsem od října měla všehovšudy jednou, ale na vyvolávačku nejdu - nechávám tomu volný průběh. Takže radši pořád a pak začnu měřit BT a uvidíme... Než se dám dopořádku (jestli se dám dopořádku), tak už bude pomalu čas na mimi :dizzy_face:.
3. led 2010 v 15:49  • Odpověz
autor
tanuki, tak mě to i přes kojení momentálně vůbec nehapruje :slight_smile: když pomineme intenzitu, jsem spokojená. Kalíšek zkus :wink:
3. led 2010 v 16:00  • Odpověz
tak ja to nemam stale od doby co jsem otehotnela. tak doufam ze ve me neroste dalsi julinka :sweat_smile:. jsem z toho takova nervozni. preci jen mit MS je takova docela jistota :slight_smile:
3. led 2010 v 16:05  • Odpověz
autor
Say ale tak nějakou antiko používáte, ne? :slight_smile: Závidím vám, já to dostala i přes plné kojení už asi před rokem, to bylo malé tak 5 měsíců.
3. led 2010 v 16:18  • Odpověz
jj,antikoncepci beru. ale tak vis jak. jistota je jistota :grinning:
3. led 2010 v 16:26  • Odpověz
autor
Je mi to jasný :grinning: zase já bych se bez ms docela obešla :grinning: :grinning:
3. led 2010 v 16:30  • Odpověz
hele, prestante si laskave stezovat, me skoncilo sestinedeli, ja se zaradovala (ocistky pekne az do konce).......a? tyden na to jsem dostala kramy :sweat_smile:

tan, strie v pohode, stary vypadaji furt stejne a novy zatim nejsou :wink: su spokojena :grinning:
jdu vyrobit pomazanku, za chvili jsem zpet :grinning:
3. led 2010 v 16:44  • Odpověz
tak mi držte palce- dnes o půlnoci se zapisuju na termínek a bude to boj-nejlépe ve středu bych potřebovala jít.. :wink: už mám nařízené hodinyk an přesný čas :grinning:
3. led 2010 v 17:00  • Odpověz
autor
tanuki, novodobý adrenalin, jo? :grinning:
3. led 2010 v 17:20  • Odpověz
a jo, zapsat se na zkousky, to bych asi taky mela :sweat_smile:
3. led 2010 v 17:21  • Odpověz
autor
To já už mám z krku, u nás je největší kybernetický boj při registraci předmětů :grinning:
ale tak furt lepší než na báňské, kde se mělo zapisovat k bakalářkám, davy se tam tlačily už dvě hodiny předem a když z učebny vynesli nástěnku se zapisovacími papíry, dav ji málem rozdrásal :grinning: :grinning: :grinning: vím to od kámošky, ji někdo vyřadil dloubnutím do žeber :grinning: :grinning:
3. led 2010 v 17:24  • Odpověz
maji jakou pomazanku delas? :grinning: ja dneska na veceri uvarim parky a kaslu na vsechno :grinning: jeste musim vyzehlit tu horu pradla. Ted jsem se snazila hodinku neco naucit na uterni zkousku,ale bezuspesne, nevim nejak me to nebavi, zitra si budu muset maknout :frowning2:
3. led 2010 v 17:25  • Odpověz
autor
Adél, my jsme zas doteď hráli carcassonne, nějak ve mně přetrvává dojem, že je poslední zbytek "prázdnin", který je třeba využít lépe. Dneska jsem učení věnovala jen chvíli. Hm, kdybych to vzdala rovnou a jeli jsme na hory, aspoň jsme nemuseli sedět všichni doma :angry:
3. led 2010 v 17:27  • Odpověz
Jani kolik mas jeste pred sebou zkousek? Ja tento tyden dve, ale neumim vubec nic...
3. led 2010 v 17:28  • Odpověz
autor
Já mám tento semestr jen dvě, zato chuťovky, jedna za 12 kreditů a další sice jen za 4, ale podle mě by měla být hodnocena výš - každopádně na obě se musím naučit štosy papírů, polovina v angličtině :confounded:
3. led 2010 v 17:34  • Odpověz
jej jani, tak to je masakr....
ja mam jeste tri, neco jsem ukoncila pred svatkama... ale nejak me to demotivuje, protoze vim, ze vetsinu techto predmetu mi stejne neuznaji, jelikoz budu prestupovat na to kombinovane a tam jsou jine predmety :frowning2: ach jo, jestli mi uznaji dva predmety ze 16 tak budu rada...
3. led 2010 v 17:37  • Odpověz
autor
Adél, tak to nic moc... tohle bylo právě to, proč jsem nakonec zůstala na denním, ale chápu, že u všech oborů by to nešlo upravit tak, jak jsem to nakonec udělala já.

No, asi se na to fakt vrhnu, dítě spí...
3. led 2010 v 17:39  • Odpověz
adel, delala jsem vajickovou :grinning:
3. led 2010 v 17:40  • Odpověz
Jani u nas by to mozna slo, ale nevim jak bych to zvladala, nevim ani kde budeme bydlet, i takto to bude slozite, tak nebudu tlacit na pilu a dam si radej pauzu...
maji na tu jsem taky mela dneska chut, ale nemuzeme jit kazdy den pomazankz :grinning: no nic jdu zehlit :confused: jo mam novou krasnou zehlicku od mamci tak uz se tesim :grinning:
3. led 2010 v 17:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.