• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
Oprava mé poslední věty: Asi fakt vrhnu... :angry: :grinning: :grinning:
3. led 2010 v 17:52  • Odpověz
nooo...abych zacala makat...zkousky mam nakonec jen 4 a 2 zapocty, ale musim k nim prvni poodevzdavat ukoly a vubec se mi nechce :sweat_smile:
3. led 2010 v 17:56  • Odpověz
Ženy, tak já mám před sebou dvě chuťovky, že je mi z toho blbě už teď :cry:
3. led 2010 v 18:41  • Odpověz
Asi se z toho pobliju, fakt :sweat_smile:. Cílová rovinka a já už nemůžu.

Chci kariéru, domeček, kočárek a růžovoučkou holčičku do něho a brzdí mě papír s nápisem MGR. ANETA S. - proč se za ním vůbec ženu? Já už asi ani sama nevím, ale je mi blbý to vzdýt před cílem :grinning:.
3. led 2010 v 18:45  • Odpověz
autor
All, to je jen nějaká slabá chvilka :wink: určitě to vzdát nechceš a sama víš, že by to byla kravina. Vydrž prťka vydrž!!
3. led 2010 v 18:46  • Odpověz
Ne, já to nevzdám - to bych byla blbá, ale už dochází občas síly... Šak to známe asi každá...
3. led 2010 v 18:47  • Odpověz
A rodiče by mi asi dali "po čuni" :grinning: jak se u nás krásně poeticky říká...
Alias chceš bagetó po tlamě šméďáku hlópé? (bolek polívka)
3. led 2010 v 18:49  • Odpověz
autor
jj, známe to... hehe, moji rodičové by to asi taky nepřijali nejnadšeněji :grinning: :grinning:
3. led 2010 v 18:55  • Odpověz
já mám chuť se na to taky vykašlat!!!!! Dítě je posledních pár večerů děsné..přemýšlím, zda jí třeba nechybím, když je teď u babiček a nedává mi to sežrat..nebo ten zub... Nevím, jak to zvládnu se za ty 3týdny všechno pořádně doučit :confounded:
3. led 2010 ve 23:01  • Odpověz
autor
Tanuki a jak to teď vlastně funguje? Jak dlouho je u babiček - přes den?
3. led 2010 ve 23:26  • Odpověz
teď byla 3dny cca 9-18 u babiček..kde byla spokojená..celou dobu se jí věnovali..narozdíl od vlastní matky :grinning:
Tak mám termín jednoho hodného pána, tak ještě zbytek komise...a ještě se to naučit!
4. led 2010 v 00:11  • Odpověz
autor
Tak možná si to večer fakt potřebuje trochu vynahradit... :slight_smile: ale myslím, že je v pohodě, když je u babiček spokojená :slight_smile:

jinak dobré ráno :slight_smile:
4. led 2010 v 09:46  • Odpověz
dobre rano :dizzy_face:
4. led 2010 v 09:53  • Odpověz
autor
Tak co je s váma? :slight_smile: copak dnes podnikáte?
4. led 2010 v 11:38  • Odpověz
Jani, podnikám návrat do reality :pensive: :grinning:
4. led 2010 v 11:59  • Odpověz
autor
Podobně jako v red dwarf? Dwayne Dibley? :grinning: :grinning:
4. led 2010 ve 12:16  • Odpověz
hu, my jsme byli nakupovat :grinning:
4. led 2010 ve 14:02  • Odpověz
autor
:slight_smile: Zítra nebo pozítří jdem kouknout na ten byt, tak jsem zvědavá :grinning: :grinning:
4. led 2010 ve 14:09  • Odpověz
jupi, tak pak musis dat vedet :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ukecalas Jarka nebo jsi tam volala sama? :grinning:
4. led 2010 ve 14:20  • Odpověz
autor
Nakonec jsme se dohodli, že teda kouknout půjdem, volal on. Spíš jsem působila ohledně toho, že přece něco takového jsme si představovali - větší byt, klidná lokalita, dobrá doprava, atd. Nejvíc ho asi přesvědčilo to, že když jmenoval všecky možné ostravské čtvrti, dokázala jsem mu říct, jak se tam dostane za relativně krátkou dobu (to k tomu, že se budou s firmou někam stěhovat :grinning: :grinning: :grinning: )
4. led 2010 ve 14:34  • Odpověz
ahoj, no jo Morava..mně se vrací dvě spolužačky po škole, tam k Vám.. :slight_smile: jedna už má rozjednané místo v Novém Jičíně a druhá ve Vítkovicích. no, alespoň třeba ěnkdy pojednu na návštěvu :slight_smile: Janey, ty máš v létě tu praxi? To asi zas nic nepodnikneme, co? :frowning2:
musím zavést přísnější režim- víc klidu..včera jsme navečer byli u sousedky, co má 2děti..dnes procházka, vana, 2svíčky v pokoji..a už spinkáme
4. led 2010 v 19:45  • Odpověz
autor
Jj, v létě praxe, cca od půlky června do půlky září :unamused:

Zrovna jsem přišla od zubařky, hrála si se mnou hodku a půl :sweat_smile: je už to taková ta lepší úroveň, ne jak moje stará zubařka, vrtá jak se sbíječkou, nafláká amalgám a nazdar... takhle prvně mluvila o zubech, pak opatrně vrtala, pak se snažila ten samotný zub izolovat pomocí nějaké nové technologie (rozuměj rvala mi do pusy nějaký gumový hadřík a připevňovala na okolní zuby gumkama, někdy jsme se tam chechtaly nahlas :grinning: :grinning: ), a pak nějaká spešl plomba :slight_smile:

Tak na ten byt jdem čumnout zítra, ale našli jsme trochu mouchy... jarek totiž donesl plán toho bytu (dělají tam v okolí nějaké rekonstrukce a ty byty jsou stejné) a třeba obývák je hodně průchoďák - vedou z něho čtvery dveře :confounded: to tam člověk pořádně ani nic nedá :unamused: dost velká ložnice, až moc, malý dětský pokoj, ale přehodit to moc nejde, to by se zas do ložnice vlezla jen postel... No uvidíme, zítra na to kouknem.
4. led 2010 v 19:55  • Odpověz
autor
Tanuki, takže dnes klidný večer? fajn :slight_smile: :slight_smile:
4. led 2010 v 19:55  • Odpověz
no jo, muž má zkoušku s kapelou..a já se jdu vrhnout na učení. Dítě kolikrát spí do 9,a le k čemu mi to je, když vstávám v 6:30..být zcela na mateřské, sjem spokojená (vsadila bych se, že druhé..až bdu opravdu na mateřské bude vstávat v 5)
jj, měla jsem místo studia jít na dentální hygienistku, to je taky dobré..ani nevrtáš, jen čistíš :wink: a je o tebe velký zájem.

Janey, no, tak třeba najdete ještě lepší, ale stejnak už můžete vypovědět smlouvu, ne :wink: na jaře ať už jste v hezčí čtvrti
4. led 2010 ve 20:05  • Odpověz
autor
Mě to učení zas jde pomalu... potřebovala bych tak o dva dny navíc, asi to do pátku nestihnu :confounded: :confounded:
já jsem spokojená, že se věnuju i něčemu jinému, ale někdy je to na palici :unamused:

Výpovědní lhůta je ty tři měsíce, je to fakt maso... asi to stojí za zvážení, vypovědět hned a do tří měsíců se snad něco najde.
4. led 2010 ve 20:15  • Odpověz
no právě..platit dva nájmy je blbé..a zas doufat, když se ti něco bude líbit, že to na tebe 3měsíce počká..

tak šup kafe nebo čokoládu (já mám doma 1kg bombonéru Lindt, je to zabiják!) je neodolatelná..
4. led 2010 ve 21:23  • Odpověz
autor
No, čokoládu žeru furt a spíš bych si od ní měla dát pohov, a kafe nepiju, nechutná mi to :angry: leda nějaký red bull :grinning:
4. led 2010 ve 21:38  • Odpověz
nazdarek holky. Tak ja uz pomalu uleham do perin a zitra jdu na tu zkousku rozhodla jsem se ze si podam jeste jednu prihlasku a zacnu studovat specialni pedagogiku :sweat_smile:
4. led 2010 ve 22:03  • Odpověz
autor
adél, páni, a co tě vedlo k tomuhle rozhodnutí? a chceš to začít studovat už teď od letoška?
4. led 2010 ve 22:06  • Odpověz
holky, mam za sebou dnes dve premiery....poprve jsem si uvarila malinik a zkusili jsme masaz hraze :sweat_smile: boze, ono se to tak blizi :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
adel, ja jsem dnes premyslela, ze bych se prihlasila na zemedelku :grinning:
4. led 2010 ve 22:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.