• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
Maji, tak povídej :grinning: jaké to bylo? :grinning: :grinning:
4. led 2010 ve 22:14  • Odpověz
já nad přihláškou přemýšlela včera :grinning: ale to už by rozpočet neutáhl a zadarmo bych měla jen jeden rok..

maji, prý to u někoho funguje jako předehra :grinning: (u nás teda ani omylem, prvních cca 10dní to fakt bolelo a 10min bylo až až pro obě strany, M. to nebavilo :wink: mimochodem, to je ale celkem brzo na masírování
4. led 2010 ve 22:18  • Odpověz
jani, zazitek, prvni jsem se k tomu asi pul hodiny rozhoupavala, celou dobu jsem byla cervena az na zadku, Martin to bral krute profesionalne a nebylo to vubec nic prijemnyho...ehm...jak ma tamtudy prolizt mimino??? :sweat_smile:
a malinik je mnam :dizzy_face:
4. led 2010 ve 22:18  • Odpověz
autor
Předehra?? :grinning: :grinning: tak to ani náhodou, připadala jsem si... no tak nějak divně a chlap taky :grinning: :grinning:

Hehe, abych se necítila méněcenná, tak tu jen tak nahodím, že stále přemýšlím o bezpečnostních a strategických studiích :grinning: :grinning:
4. led 2010 ve 22:19  • Odpověz
autor
maji :grinning: zeptej se Tobíka, jak tamtudy prolezl :grinning: :grinning: kdysi jsme na to měly s kámoškou přirovnání: jako když chceš rohlík protlačit slámkou :grinning:
4. led 2010 ve 22:20  • Odpověz
tan, no podle utz su ve 34tt a na tom olejicku je 4-6tydnu pred porodem...takze jsme to zkusili, dalsi kolo si dame tak ve ctvrtek, ten dalsi tyden taky max.trikrat a pak uz zacnem zvysovat... :grinning: no jako vydrzela jsem tak mozna 3 minuty a koncili jsme, asi jde citit aj to, ze jsem byla po Tobikovi sita a to M. nijak netlacil :frowning2:
4. led 2010 ve 22:21  • Odpověz
jani, tak ja to znam jako protlacit mango nosni dirkou :grinning:
4. led 2010 ve 22:22  • Odpověz
autor
šití jde cítit určitě :angry: , nevím, jak teda vás, ale já to někdy cítím i jen tak, prostě si to najednou "uvědomím" nebo jak to říct. Ještě začnu být barometr na počasí :grinning:
4. led 2010 ve 22:23  • Odpověz
autor
maji :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nejvíc mě tydle hlášky baví pronášet před kamarády, s kterýma jsem v důvěrnějším vztahu, oni tak rudnou blednou zelenají :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2010 ve 22:24  • Odpověz
jani, no ja o nem normalne ani nevim, jen pri sexu a ted :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jani, jj :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2010 ve 22:25  • Odpověz
autor
Anebo dobré je taky povzbudit kamarády chlapy právě tím, že ta jizva při sexu může bolet, oni jsou nadšení z toho, jak bude ženská vrnět blahem, a ty je pošleš k zemi sdělením, že bude usykávat, nadávat jak to tahá a tak :grinning:
já nevím, poslední dobou mám takové rýpavé záliby :grinning:
4. led 2010 ve 22:28  • Odpověz
ja to nastesti nemam s kym resit a Martina uz to nebere :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2010 ve 22:39  • Odpověz
no nic, jdu do hajan, papa zitra :slight_smile:
4. led 2010 ve 22:42  • Odpověz
autor
Super, Jarek od devítí uspáva Kiku, furt nespí, když už to vypadalo že jo, zas se probere a začne řádit... já už bych se na to vy..., nemáme pro sebe ani jednu volnou chvilku, na zkoušku umím .... :angry: :angry: :angry: :angry:
4. led 2010 ve 22:57  • Odpověz
maji kde sis ten malinik kupovala? V lekarne? Dostala jsem nejaky spesl olejicek na masaz hraze a hezky voni :slight_smile: ale jestli se "k tomu" nekdy odhodlame to je ve hvezdach :grinning: jinak ten od Hippu je pry taky i nahraz :confused:
blizi se to krute, co?
Holky musim valit na tu podelanou zkousku, sem se normalne i namalovala, abych se ucitelovi libila a ted mi nezbyva nic jineho nez spolehat na bricho... uc.si rekne: Ta holka to bude mit v zivote tezke :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:dam ji to :grinning:
5. led 2010 v 07:52  • Odpověz
dobre ranko holky :slight_smile:
adel,malinik v lekarne,ale mas jeste dost casu :wink:. taky mi chutnal :dizzy_face:

maji,masaz hraze? k tomu ja se nedokopala :sweat_smile:. stejne jsem to nepotrebovala :slight_smile:. nenastrihavali me,julca prosla dobre :grinning:.

jani,siti taky necitim,ale ja nejsem zas tak moc.

jsem dnes nasrata,ch jo :rolling_eyes:
5. led 2010 v 09:25  • Odpověz
autor
Dobré ráno...

adél :grinning: tak pak referuj :grinning:

say, copak?
5. led 2010 v 09:51  • Odpověz
dobre ranko
say, procpak?
adel, jj v lekarne a drzim palce na zkousku :dizzy_face: :dizzy_face:
5. led 2010 v 09:54  • Odpověz
ale,zas eda. tejden jsme spolu nespali (bylo mi spatne) a nemuze to rozdychat. nechce mi dat ani pusu, ze mame vztah jako kamaradi a s tema se taky nepusinkuje. pry se nebude doprosovat (pritom lehne do postele a lezi a ceka na aktivitu ode me). rikam, to nedokazes pochopit ze mi bylo spatne? na vse sama,on v praci od rana do 22 hod,ja sama na juli,domacnost apsa,ktery neni normalni :sweat_smile:. nechodi,neposloucha. kdyz ho vencim,cekam kdy mi prevrhne kocar. a on to proste nechape :rolling_eyes:
5. led 2010 v 10:19  • Odpověz
autor
say :pensive: :cry: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :confounded: přijde mi to jako hodně sobecký postoj od něho :angry: :angry: když jste teda kamarádi, tak ať se o sebe stará sám :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
5. led 2010 v 10:26  • Odpověz
ach jo.. :sweat_smile:
5. led 2010 v 10:27  • Odpověz
jani, nechcete zitra s Kristynkou do Kastanka? my pujdem urcite, Martin potrebuje cvicit a tady na to klid neni kdyz jsme doma :grinning:
5. led 2010 v 10:30  • Odpověz
autor
Hmm, může být, taky bych se potřebovala učit, ale s ní to nejde, tak si to třeba vezmu tam :grinning: :grinning: a v kolik?
5. led 2010 v 10:31  • Odpověz
no hrozne me tim nastval :rolling_eyes: . hlavne si myslim ze tyden neni zadna katastrofa :rolling_eyes:
5. led 2010 v 10:32  • Odpověz
autor
say... on z toho dělá málem celibát :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 v 10:34  • Odpověz
presne :grinning:
pritom jako ze by vyvinul aktivitu,to ne. me taky nebavi se pomalu kazdej vecer snazit jestli teda milostpan bude chtit nebo ne
5. led 2010 v 10:35  • Odpověz
say, byt ja jeho zena, tak uz je teda asi pod drnem s moji (ne)chuti na sex :grinning: :grinning: :grinning:
jani, my jsme schopni tam byt mezi pul desatou a desatou, hm?
5. led 2010 v 10:36  • Odpověz
autor
Hm, tak u mě by byl pod drnem taky, ale z jinačích důvodů :grinning:

maji, to by bylo fajn, a kde se sejdem, tam, nebo na třebovické?
5. led 2010 v 10:39  • Odpověz
:grinning: ja mu furt rikam co by chtel, ze co by za to jinej chlap dal :grinning:. si myslim ze na to ze jsem na vse sama,nepomuze mi,tak zas tak nestrada (3x tydne) :grinning:
5. led 2010 v 10:40  • Odpověz
jani asi rovnou tam ne? at se nemusime nahanet :slight_smile:
5. led 2010 v 10:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.