• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
jo a kouknete do Srazu :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 v 10:41  • Odpověz
autor
maji, tak tam... :slight_smile: píšu si do diáře :grinning:
5. led 2010 v 10:41  • Odpověz
ty jo...diar...co to je? tam bych si mohla zapisovat tak mozna "zbyva 58 (57,56...) dni do porodu" :grinning:
5. led 2010 v 10:48  • Odpověz
a jeste neumim pocitat...uz jen 57 do druhyho terminu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2010 v 10:55  • Odpověz
Pomoooooc, mam ve ctvrtek dve podelany zkousky a skluz asi tak tejden a mam siiiilenej KOPR!!!!!!!!! :grinning:

Say, eda me opet pobavil, jako vzdy :grinning: ja uz bych ho teda taky poddrnila, pokud by ho nepoddrnila sexualni abstinence :grinning: tak at si hoch vypomuze, kdyz to nemuze vydrzet, nebo mu stara dobra pravacka uz nevoni? :grinning:
5. led 2010 v 11:23  • Odpověz
aer,jsi me pobavila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
hned je mi lip kdyz jsem se o to s vama mohla podelit :grinning: :grinning: :grinning:

ju,teo je krasny :dizzy_face: . to ani neni mozny ze julka byla taky takova,leti to :cry:
5. led 2010 v 11:26  • Odpověz
say je to hnup, no...:grinning: vsak at to narve do nejakeho kamose ne, suk jako suk... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
gratuluju ivusce :dizzy_face:
5. led 2010 v 11:41  • Odpověz
Pro Edu kdyby si to tady četl: Edo, jsi debil a nevíš, jak skvělou máš manželku. Jiná by ti dala dávno košem a já bych tě ještě roztrhala na kusy na dvě doby :sunglasses: :unamused: a až pak bych ti nakopala prdel :sunglasses:.
5. led 2010 v 11:46  • Odpověz
Say: Nic si z něho nedělej. 3x týdně je super - na to, že jsi maminka a máš práce nad hlavu.
5. led 2010 v 11:47  • Odpověz
Aerin: Tak nějak. V pátek jedna, ve středu druhá, houby umím, mám kopr a v práci novoroční nával :cry: :sweat_smile:
5. led 2010 v 11:48  • Odpověz
No nic, dojel pro mě m. - jdem na oběd - asi si objednám koprovku :grinning:
5. led 2010 v 11:58  • Odpověz
holky dik :slight_smile:
potesi vedet ze pravda je na me strane :grinning:
podle me uz jen hleda duvody aby na me neco nasel a nema co :slight_smile::grinning:

holky,chtela bych prvne zkusit kuskus,mate nejake jednoduche receptiky s tipem? :slight_smile:

emi,co dorka?

aer,uz jsi tu taky dlouho nebyla :wink:
5. led 2010 ve 12:02  • Odpověz
say, ja ctu, ale nejak jsem nemela potrebu reagovat...vzdycky jednou denne nakouknu (dneska jsem tu vyjimecne v tuhle dobu, fakt mam kopr, jinak se poctive cely dny ucim a vecer prectu, co jste napsaly)

me ta skola tak stve:frowning2: :pensive:
5. led 2010 ve 12:12  • Odpověz
say, ja sypu kuskus jen do polivky na zahusteni :grinning: jinak mi jaksi nejde :sweat_smile:
5. led 2010 ve 12:41  • Odpověz
autor
say, já dělám kuskus s cibulkou, rajským protlakem, kukuřicí a troškou petrželky... moc nám to chutná :sweat_smile:
5. led 2010 ve 12:49  • Odpověz
autor
jo a ještě s kouskama rajčat :slight_smile:
5. led 2010 ve 12:50  • Odpověz
autor
Jé, koukám že ywuška už to má taky za sebou :slight_smile: :slight_smile: super.
5. led 2010 ve 12:58  • Odpověz
jee, ywusce gratulace, prehlidla jsem to...Teo je sladousek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. led 2010 ve 13:14  • Odpověz
jani, v kolik jdete na ten byt? :slight_smile:
5. led 2010 ve 13:15  • Odpověz
autor
Na půl šestou.
5. led 2010 ve 13:23  • Odpověz
ja su tak zvedava jak se vam bude libit :grinning:
5. led 2010 ve 13:24  • Odpověz
hele, to bysme asi pak presedlali z Kastanka na Krtecka, mela bys ho pod barakem :grinning:
5. led 2010 ve 13:25  • Odpověz
Tak jsem zpet a nejde diakritika :confounded:.
Holky, ja si po tom vanocnim prezirani dala cistej kureci vyvar a zapecenej kvetak s bramborama a bylo to uuuuzasny :dizzy_face:. Fakt uz mi chybela zdrava strava. Vecer dame ovocnej salatek, lososa a suchyho Dornfeldera :dizzy_face:.

Kuskus delam normalne se zeleninou, oliv. olejem a korenim - jako salatek.

Say: No, tak nejak... hleda si namety ke konfliktu - nenech se vytocit.
Nicmene hnusna a nepopularni pravda je, ze od hodnych mlcenlivych manzelek chlapi zdrhaj ke svinim, co je budou drzet pekne zkratka. Takze je to tezky a diskutabilni.

Ja bych s manzelem sexovala klidne 2x denne, ale to bohuzel vetsinou nestihame :grinning:, ale to jen proto, ze ho miluju a mame nadherny vztah. Jinak bych mu nedala ani nahodou a ani omylem. Jednou jsem se k sexu premluvila *pohadali jsme se, jeste nebyl uplne cistej vzduch a myslela jsem, ze to tim ukoncime* - no a rozbrecela jsem se u toho :sweat_smile:. Takze jsem asi precitlivela nebo co, ale pokud neni 100 procentni pohoda, tak proste ne :sunglasses:. A kdyby mi neco vycetl, tak to uz vubec ne.
5. led 2010 ve 13:25  • Odpověz
all, tak to ja mam takovy chute jen kdyz chci otehotnet :grinning: :grinning: :grinning: to pak klidne nonstop celej den :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 ve 13:28  • Odpověz
autor
Maji, no taky jsem zvědavá, začínám být trochu skeptická k tomu, jak je ten byt uspořádaný...

all, tvé dnešní menu zní skvěle :slight_smile: my se dnes chystáme na nákup a taky mám v hlavě samé dietnější věci..
5. led 2010 ve 13:29  • Odpověz
Maji: :grinning:
5. led 2010 ve 13:29  • Odpověz
Maji: To je hezky...ja bych uz taky chtela tehotnet... :dizzy_face:. No, tak jdu sprtat, at se toho taky nekdy dockam...
5. led 2010 ve 13:30  • Odpověz
autor
Maji :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 ve 13:32  • Odpověz
my jsme dnes meli taky dietku-brokolici s brkasi :grinning:
5. led 2010 ve 13:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.