• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
nazdarek tak jsem tu jen na skok, psychologie vysla a mame to za A
5. led 2010 ve 13:50  • Odpověz
adel, super! gratulace :dizzy_face:
ja jdu na psychologii za 14 dni a jeste nemam ani ucebnicu, asi bych mela vazne zacit neco delat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2010 ve 13:52  • Odpověz
autor
Adél gratulujem :slight_smile:
5. led 2010 ve 14:01  • Odpověz
holky, cedim pres zuby vyvar z lnenyho seminka...dalsi zazitek...boze, co ja su ochotna vsechno pro porod udelat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2010 ve 14:56  • Odpověz
say ja porad nechapu, proc chces pro Julinku fotra takoveho idiota..nekdy je proste fakt MENE VICE! :pensive:
Dorinka dobry...:grinning: zacla delat silene psi kusy...:grinning: muj nejoblibenejsi kousek je, kdyz prdi na puse a ma u toho vytahnutou spicku jazyka...:grinning:
uz se zacla pretacet, skace, odrazi se nohama, tak se fakt nenudim:grinning:

aerin jak ti je? na zvraceni, nebo na pobliti?:grinning:
majo co hraz, mas ji roztahnutou?
jani co Kiki?:sweat_smile: ta uz pujde do skoly, co?:grinning: (dlouho jsem tu nebyla :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: )
say a co Julik a zuby?:slight_smile:
5. led 2010 v 16:26  • Odpověz
autor
Kiki je takové občas svérázné batole :grinning: :grinning:

hehe, koukám že Dorka nezahálí teda :sweat_smile: :sweat_smile:
5. led 2010 v 16:59  • Odpověz
emi, lehko se radi hure dela :wink:. zvlast kdyz musis koukat na to abys svoje dite aspon uzivila :pensive: . do prace nemuzu dokud kojim a ze budu svyho zavislaka kojit asi dlouho :sweat_smile:
jste sikovny :wink:
my se taky pretacime :sweat_smile:
5. led 2010 v 19:25  • Odpověz
5. led 2010 v 19:29  • Odpověz
autor
Tak jsme koukli na byt a vypadá to dobře, řekla bych líp než na fotkách :slight_smile: :slight_smile:
5. led 2010 v 19:30  • Odpověz
jani tak to je super, budete se stehovat ? :slight_smile:
5. led 2010 v 19:30  • Odpověz
autor
Ještě se musíme definitivně rozhodnout, uvidíme jesi nám to někdo nezabere a jak dlouho budem muset platiti oba souběžně.
5. led 2010 v 19:32  • Odpověz
my taky planujeme na leto se prestehovat, tak vybiram :slight_smile:
jak je ten byt veky a kolik se plati mesicne?
5. led 2010 v 19:37  • Odpověz
autor
3+1, cca 57 m2. Platí se 8500 včetně služeb.
5. led 2010 v 19:43  • Odpověz
Jani: To je super :slight_smile:.
My zajišťujem zatím papíry kvůli stavbě a tak... :pensive: Je to vopruz, ale na domeček už se těším... :dizzy_face:
5. led 2010 v 19:51  • Odpověz
adel, pekne brusenko roste :slight_smile: za chvilu me dozenes :grinning:
jani, to je dobre, ze se libil :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: kolik casu mate na rozhodnuti?
my na leto planujem akorat malovani, zustaneme tady ikdyz to neni buhvico :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2010 v 19:53  • Odpověz
Jinak ženy, bacha :slight_smile:.
Vzhledem k tomu, že máme výdaje vyšší než rodiny s dětma, i když neplatíme nájem a ani nic moc za jídlo, rozhodla jsem se slavnostně, že budu šetřit a právě jsem objednala lístky do divadla :sweat_smile:.

http://www.mdb.cz/inscenace/192-kocka-na-rozpalene-plechove-strese/

Tomu se prostě nedalo odolat ... :sweat_smile:
5. led 2010 v 19:59  • Odpověz
autor
maji, přesně to neříkal, ale čím dřív tím líp..

all :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 ve 20:18  • Odpověz
holkyprave jsem zjistila, ze TSP jsou od 7. do 9. kvetna tzn 24 po terminu porodu a pokud budu jeste tyden prenaset, tak.....
musim si podat zadost o nahradni termin
5. led 2010 ve 20:28  • Odpověz
autor
Adél, uff :slight_smile: máš můj obdiv :slight_smile:
5. led 2010 ve 21:09  • Odpověz
co je TSP? :sweat_smile:
5. led 2010 ve 21:32  • Odpověz
autor
Maji, test studijních předpokladů, co dělá scio :slight_smile: dost škol to bere místo přijímaček.

chjo, ženské, přemýšlím, jesi jít na zkoušku v ten pátek nebo to odsunout... připadám si dutá a nejde mi do hlavy cpát to učení, uvažuju nad tím bytem a tak :unamused: :unamused: :unamused:
5. led 2010 ve 21:34  • Odpověz
Jani a pokud bys sla v patek, jak bys byla v Brne? Ja jdu v patek na 11:45 k mudre a pak mam volno a asi si pujdu po kontrole udelat radost do Brany:wink: Mohly bysme dat scuka, treba i s adelkou!!

co vy na to holky?
5. led 2010 ve 21:36  • Odpověz
jani, diky za vysvetleni :slight_smile: ale tak to miva vic terminu, ne? :sweat_smile:
a tu zkousku jeste nevzdavej :wink:
5. led 2010 ve 21:37  • Odpověz
autor
No, zkusím to nevzdat a uvidím.
Maji, nevím jak tsp, ale podobné osp, co jsem dělala já, měly 3 termíny, každý měsíc jeden. Fakulta pak brala nejlepší výsledek ze všech.

Aer, zrovna mi nabízel i kamarád, že by to z prahy mohl vzít přes brno a pak bychom jeli vlakem spolu, ale až později odpo, což by mi celkem pasovalo :grinning: :grinning: vy mě na tu zkoušku chcete mermomocí dostat :grinning: zkoušku mám v 10, takže cca od 11.15 jsem volná, někde bych na vás počkala a pak jsem k dispozici :grinning:
5. led 2010 ve 21:44  • Odpověz
ady a co ty, kdy mas tu nemcinu?:slight_smile:
5. led 2010 ve 21:46  • Odpověz
hm, hm, jestli byste sly do brany, tak bych te jani mozna zneuzila :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 ve 22:15  • Odpověz
autor
zneužila? :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 ve 22:29  • Odpověz
jo :grinning: ted mi srotuje mozek na plny obratky co bys mi tam tak mohla vsechno koupit abych to ukecala doma a Martin jeste rozdychal cenu :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 ve 22:30  • Odpověz
autor
klidně vybírej :slight_smile: :slight_smile:
5. led 2010 ve 22:37  • Odpověz
kdyz to je tak slozity, me se tam libi toooolik veci a to mi proste najednou neprojde :grinning:
5. led 2010 ve 22:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.