• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
tak po částech :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 ve 22:45  • Odpověz
no tak zacneme zlehka, zitra distanes seznam a penize :grinning: ukecala jsem skoro vse, ale ne najednou :grinning:
5. led 2010 ve 23:06  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: geniální :grinning: :grinning:
5. led 2010 ve 23:13  • Odpověz
taky su spokojena :grinning: neco koupim v bavlnce v trebovicich, neco v brane...a nebude to tak bit do oci kolik jsem tam nechala :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 ve 23:15  • Odpověz
Tobik dnes usnul az o ctvrt na 11, to ho budu rano budit aby jsme do kastana nesli na pet minut :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale aspon usne driv po obede treba :grinning:
5. led 2010 ve 23:16  • Odpověz
autor
To bude nastejno, Kika tu taky celkem dlouho výskala :sweat_smile:
no nic, mířím do koupelny a pak se třeba ještě něco naučím :grinning:
5. led 2010 ve 23:18  • Odpověz
hele, chapu to spravne, ze kdyz nalanolinuju vlnacky (zavazovaci Disany), tak na ne nemusim davat svrchnaky? :sweat_smile: nebo jsem martinovi tvrdila blbosti? :grinning:
5. led 2010 ve 23:18  • Odpověz
autor
Chápeš to správně, o disaních vlňáčcích sice moc nevím, ale předpokládám, že budou jako ostatní vlňáčky :sweat_smile:
5. led 2010 ve 23:20  • Odpověz
dobre, pripisu lanolin na seznam :grinning:
5. led 2010 ve 23:20  • Odpověz
5. led 2010 ve 23:22  • Odpověz
ojoj, par blbin a 800 v pr... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2010 ve 23:28  • Odpověz
autor
Jj, někdo je závislý na drogách, někdo na plínách, prostě v tom jedem :grinning: :grinning:
dobrou noc :slight_smile:
5. led 2010 ve 23:50  • Odpověz
dobrou, taky uz jdu at nakonec netaha z postele Tobik me :grinning:
6. led 2010 v 00:23  • Odpověz
dobre ranko,
tak jsem budit nemusela, je od pul osme vzhuru...asi se nemuze dockat :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2010 v 08:20  • Odpověz
autor
dobré, kika zatím ještě chrní :grinning:
6. led 2010 v 08:37  • Odpověz
tak umyla jsem si vlasy (mam rada ten pocit cerstve umytych vlasu :dizzy_face: ), jeste nahodit fasadu, oblict se, pripravit Tobika, koupit listek na tramvaj a muzeme vyrazit :grinning:
a mela bych dat varit obed...jdu na to :grinning:
6. led 2010 v 08:43  • Odpověz
autor
Já musím nakrmit dítě, dopřipravit, nahodit fasádu a taky jdem. snad nebude nějaká kalamita, venku to je zajímavé :sweat_smile: :sweat_smile:
6. led 2010 v 09:00  • Odpověz
tak neplanovana prestavka na kafe, zas se mi mota hlava :rolling_eyes: to je jediny co mi na tehu vadi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. led 2010 v 09:07  • Odpověz
autor
my už jen svrchní vrstvy a razíme :grinning: :grinning:
6. led 2010 v 09:19  • Odpověz
my uz se jen nevyvratit, oblict a taky jdeme :sweat_smile: ach jo, dela se mi blbe vzdycky kdyz to nejmin potrebuju :rolling_eyes:
6. led 2010 v 09:20  • Odpověz
autor
maji hlavně sebu někde nesekni...
6. led 2010 v 09:24  • Odpověz
pokusim se :grinning: uz je to lepsi, na vzduchu to snad bude ok :slight_smile:
6. led 2010 v 09:33  • Odpověz
Bre rano :rolling_eyes:
No devcata, tak mne se podarilo konecne usnout o pul dvanacte, ovsem v 1:45 jsem sla na zachod a cca do pul seste jsem pak byla vzhuru zcela a od te doby do ted jsem aspon tak nejak klimbala....bezva noc a jeste vic bezva bude to uceni ted:grinning:

maji, jestli myslis tohle http://www.branakdetem.cz/zavazovaci-plena-disana.htm , tedy zavazovaci plenu a nikoli vlnacky, tak to te zklamu, pac to je bavlneny a ne vlneny, takze tam ti je lanolin na dve veci, znam par holek, co to pouzivaj s nejakou savou vrstvou bez svrchnaku, ale vkladaji do toho jeste vlnenej obdelnik (bud sitej nebo plenetej) a i tak je to spis pro bkm mimina nebo proste hodne casto kontrolovany a prebalovany mimina

a pokud myslis neco jinyho, tak me prosim pouc, protoze jiny zavazovaci disany neznam:grinning: ja mam tyhle natahovaci http://www.branakdetem.cz/vlnacky-natahovaci-disana.htm
6. led 2010 v 10:09  • Odpověz
dobre rano holky :slight_smile:
maji opatruj se, ja mam podobny problem, hapruje mi tlak i proto, ze jsem byla na tom magnesku, ted uz to neberu, ale tlak je porad nejaky divny..
6. led 2010 v 10:35  • Odpověz
Holky, Brána je úžasná... :dizzy_face:.
Žijeme s m. dost eko-bio a rozhodně nebudeme zatěžovat planetu tunama jednorázovek, takže už pokukuju po látkovkách taky.
Dneska jdeme s m. zase na oběd do restaurace a zkusíme snad něco makrobio :dizzy_face:, akorát se bojím, že večer bude m. protivnej a bude mít chuť na buřta :grinning:.

Maji, dávej na sebe pozor... stejně si myslím, že se přetěžuješ a měla bys víc odpočívat :wink:.

Aerin: Mě to šprtání taky nejde...:frowning2:. Zalezla jsem si aspoň do knihovny, abych se nesoustředila na věci doma, ale nejde toooo :frowning2: a večer jdu do práce :cry:.
6. led 2010 ve 12:05  • Odpověz
autor
Aer, aha, to je zrada, toho jsem si nevšimla, viděla jsem vlňáčky a toho, že by to měly být zavazovací disany mi nějak nedošlo...

maji, tak jak teda, chceš disany vlňáčky nebo zavazovací?
6. led 2010 ve 13:07  • Odpověz
hahaha, jani, taky se tak moc ucis?:grinning: ze ja ten comp zapinala, do prkna....:grinning:
6. led 2010 ve 13:08  • Odpověz
a navic mam hlad, mela jsem si varit polivku, ale z toho masa se mi tak navalilo, ze budu asi hlady:grinning: taky bych musela umyt nadobi od vcera a z toho se mi taky navaluje....prekerka:grinning:
6. led 2010 ve 13:08  • Odpověz
autor
aer, my jsme byli ted s majou v mc, tam jsem se trochu učila :grinning: teď nepředpokládám, kika usla v tramvaji, ale zas je vzhůru, čekám až přijde muž, svěřím mu dítě a HURÁ na to :grinning: :grinning: :grinning:

hehe, no to je fakt prekérka :grinning: :grinning:
6. led 2010 ve 13:12  • Odpověz
saaaakris, takze jsem to zase zblbla? :grinning: no musim to nastudovat co to teda chcu :grinning:
jo a nepretezuju se, docetla jsem se, ze indiankam pri porodu nalozi naruc dreva a pred tim makaji jak sroubci na poli...takze mam pocit, ze se nehorazne flakam :grinning:
6. led 2010 ve 13:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.