• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
Maja studovala knížku Nová doba porodní od pana Marka :grinning: :grinning: měli to v mc :grinning: :grinning:
6. led 2010 ve 13:34  • Odpověz
jani, tak teda ty disany zatim ne (u vlnaku je ta cena nekde jinde a na to neni M. pripraven :grinning:), takze ani lanolin...toz to uz bych si tu snappi sponku mohla koupit v bavlnce, co? :grinning: vlastne jeste je v Brane ta cepicka, u jsem tady nenasla, tak prosim tu, ale jen tmave hnedou :grinning:
6. led 2010 ve 13:34  • Odpověz
maji, tak si uplet:slight_smile:
6. led 2010 ve 13:40  • Odpověz
hahaha, tak to byl vtip roku 2010 :grinning: :grinning: :grinning: neznam nikoho, kdo by byl na pleteni/hakovani neschopnejsi nez ja :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2010 ve 13:41  • Odpověz
tak kdyz se mi bude chtit, upletu ti, ale nevim, jestli to stihnu nez porodis:grinning: ale na novoska stejne nejsou vlnaky uplne nejvhodnejsi, obzvlast kdyz s nima nemas praxi...tak by to nevadilo, co?:wink:
6. led 2010 ve 13:43  • Odpověz
aeri,jee, to bys byla hodna :slight_smile: proc na novosa ne? ja teda nevim co mam nakoupit, vim, ze s tim furt otravuju, ale jeste jednou ma vybava:

1. mam asi 30cc, jeste jednou tolik dokoupim, staci? + jedna kalhotkova kdyz se nebude chtit nikomu skladat
2. mam 1 fleecovy svrchnaky a kolik ceho teda dokoupit? asi pulky teda, ze?
3. jedna aio na paradu k doktorce :grinning: moc vic jich zatim neukecam :grinning:
6. led 2010 ve 13:53  • Odpověz
maji, obecne asi nejmin prace je myslim s pulkama, fleesacky na maly dite dobry, problem jsou pak u sediciho, protoze pod tlakem provlhavaji, no a s tema vlnakama u novose je asi nejvetsi problem ten, ze ti na ne casto muze projit vajecina a tudiz je budes muset furt prat a znovu lanolinovat, ale pokud si troufas, tak klidne pouzivej vlnaky hned:wink: ja to asi risknu taky:slight_smile:
6. led 2010 ve 13:59  • Odpověz
ale veskery moje vedomosti jsou pouze teoreticky, tak treba me janca opravi:slight_smile:
6. led 2010 ve 14:00  • Odpověz
jo taaak, to se musi patlat po kazdym prani? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. led 2010 ve 14:04  • Odpověz
6. led 2010 ve 14:06  • Odpověz
autor
Já vlňáky patlu po každým praní, ale používala jsem je až později, vaječina v nich ale asi byla - ale čč to chytly.
Pulky mám 3 kusy, ale až 5-8, to ti můžu hodit, otázka je, jesi budeš chtít i menší.
6. led 2010 ve 14:07  • Odpověz
autor
myslela jsem 5-8 kilo :slight_smile:
6. led 2010 ve 14:07  • Odpověz
aer, můžu taky opravovat? :grinning: mně teda ani fleece nikdy neprovlhly a naopak PUL po častém používání ano..takže jsem teď dokupovala vlňáky i na druhého prcka... a tahle, pokud by byly vícevelikostní by podle mě stály za hřích :wink: http://www.sijemdetem.cz/cs/produkt/jednovelikostni-vlnene-svrchni-kalhotky
jinak ty natahovací mi nevyhovují vůbec - čč mi v tom nedrží, leda by měly kšandy :grinning: Jinak se mi dost osvědčil mimibazar - na rezervní svrchňáky.. taky mám ráda haipa daipa PUL- navíc tím podpoříš českou firmu :wink:

aer, to jsi šikovná, taky bych chtěla umět plést :dizzy_face: no nic, jdu se učit- zítra mám praktickou část státnice..
6. led 2010 ve 14:08  • Odpověz
jani, asi jo, ale mysli na me aj s tema vetsima pak :grinning: koukala jsem, ze na brane je aj nejakej bazar, tak se mrknu jestli by se tam nedaly sehnat nejaky pouzity mensi :slight_smile:
aeri, mrknu, dik :slight_smile:
6. led 2010 ve 14:09  • Odpověz
jo hlky, i když je V. třeba u babičky, nejsem se absolutně schopná učit víc hodin celkem přes den..vůbec!
6. led 2010 ve 14:10  • Odpověz
tan, tyhle budu asi od ivusky chtit taky:slight_smile:

ja ty natahovaci chci hlavne na noc, na BE:slight_smile:
6. led 2010 ve 14:10  • Odpověz
autor
tanuki, ty vlňáky vypadají dobře :slight_smile: musím ale říct, že já nikdy vlňáky až tak nepoužívala. Fleece nemám vůbec, s pulkama jsem byla spokojená, provlhávat sice začly, ale až po delší době a když jsem je naimpregnovala, tak zas v pohodě.

aer, kdy budeš chtít ty BE? a budeš chtít i některé ty aventí věci, ju? jo a co hamburgery? Představ si, kika furt na noc nosí i ty BE, co mají být do čtyř měsíců :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2010 ve 14:15  • Odpověz
Jani, no tak kdyz je furt nosite, tak asi nic:grinning:
s Aventima vecma jeste nevim, protoze odsavacku budu chtit asi el. Medelu...

ty jo, to by chtelo, abych nekdy prijela, co?:sweat_smile:
6. led 2010 ve 14:17  • Odpověz
no, člověk si to prostě musí ozkoušet, u nás se třeba BE vůbec neujaly, páč na větší nálož to zvlhlo i po stranách-na bocích, takže nic moc příjemného. A V. i tak blbě spí...takže buď jí přebalím nebo dám vyčůrat a někdy Alanu... Ale super jsou ty bambusy (babyidea) pocit sucha.... účastnila jsem se té jedné hromadné objednávky z Austrálie a mám metráž, ale ještě jsem to neušila :angry: :angry: :angry:
6. led 2010 ve 14:17  • Odpověz
a obedvam prave zmrzlinu :grinning:
snad brzy prijde V. a dodela tu polivku, v te kuchyni to hrozne smrdiiii :grinning:
6. led 2010 ve 14:18  • Odpověz
janey a čím je impregnuješ?
6. led 2010 ve 14:18  • Odpověz
a uz jsem se ztratila :grinning:
boze, holky, me uz se tak strasne nic nechce a jeste mame s Tobikem na pul 4 domluvenou dalsi prochazku, vezmu ho na bobech...ale nejradsi bych uz sedela doma na prdeli a nic nedelala :sweat_smile:
6. led 2010 ve 14:21  • Odpověz
tak nevím..zda bych si před dalším těhotenstvím měla nechat vytrhnout 8ičky.. ale to bych prý měla nejdřív přestat kojit :unamused:

Majo, jak ty to máš s rodičákem? máš to přes manžela nebo ten na 4roky?
6. led 2010 ve 14:22  • Odpověz
autor
aer, ty dvoje menší do čtyř měsíců ti klidně můžu postoupit, my už se bez nich snad obejdem, občas na noc dáváme i obyč čč a taky to přežijou, malá se v noci už skoro nekojí a tudíž moc nečůrá :grinning:
asi by chtělo, abys přijela, to jo :slight_smile: :slight_smile:
já byla s BE naprosto spokojená, jsou to geniální plíny - teda aspon pro nás. naopak hamburgry zklamaly na celé čáře :angry:

tanuki, koupila jsem nějaký vosk na bráně, zkusím to najít.
6. led 2010 ve 14:28  • Odpověz
tan, ja jsem si mohla zvolit na 3, mela jsem denni kolem porodu preruseny :wink: ted dostanu asi automaticky ten ctyrletej ode dne narozeni mimca, ale jeste to musim nastudovat, protoze mi to vychazi nejak do tech 270 dnu od ukonceni konzervy a tak bych mozna mohla aj triletej...ale to zatim poradne nevim jak to je :sweat_smile:
6. led 2010 ve 14:30  • Odpověz
autor
tanuki, toto? http://www.branakdetem.cz/waxed-cotton.htm
nebo něco podobného, mám to myslím menší a ted tu krabičku zas nemůžu najít :confounded:
6. led 2010 ve 14:32  • Odpověz
6. led 2010 ve 14:33  • Odpověz
a kdybych byla na pracáku, tak mám taky nárok na ten 4letý ne? to vyjde nastejno, jestli studuju... ? Myslím, že ten zákon se změnil přerušeno-nepřerušeno, máš nárok na ten 4letý, pokud jsi dost nepracovala.
6. led 2010 ve 14:36  • Odpověz
Janey\, to je o dost zajímavější cena :wink:
6. led 2010 ve 14:37  • Odpověz
autor
Tanuki, je to podle mě tak, jak píšeš... ale maja skončila školu (konzervu) a to se taky bere, jako že je v nějaké ochranné lhůtě. Pokud to ted nějak nezměnili, tak to chápu tak, že..
- když porodím na škole - automaticky 4letý
- když porodím po škole do 270 dnů nebo takňák a jsem dejme tomu na pracáku - můžu si vybrat 3letý, protože jsem v té ochranné lhůtě
- porodím po 270 dnech po škole, jsem na pracáku - 4letý

Kdyžtak mě opravte...
6. led 2010 ve 14:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.