• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
jani, ja jsem to tak prave pochopila taky, protoze sice jako matka pobirajici rodicak bych mela mit az dalsi na 4 roky od narozeni ditete, tim, ze se vlezu do tech 270 dnu od ukonceni skoly bych teoreticky mohla i 6 tydnu pred terminem nastoupit na MD a pak si zase zvolit triletej :grinning: asi budu muset navstivit socialku a preptat se na to :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. led 2010 ve 14:44  • Odpověz
takže by pro mě bylo výhodnější porodit po škole :confused:
6. led 2010 ve 14:44  • Odpověz
autor
Tak to hodně štěstí, já měla dojem, že té paní způsobuju těžké deprese, protože jsem se rozhodla nepřerušit školu a tudíž nemám nárok na mateřskou a to jí vzalo, že jsem jakoby tak nestandardní :grinning: :grinning: (tehdy to ještě šlo). Snad tam budou vědět aspoň víc než my :grinning: :grinning:
6. led 2010 ve 14:45  • Odpověz
tan asi jo, pokud to do te doby zase nezmeni :grinning:
6. led 2010 ve 14:45  • Odpověz
autor
tanuki, tak nějak :grinning: :grinning:

jenže nastoupit do práce ve 28 se dvěma dětma, to už by po mně asi neštěkl ani pes :grinning: je třeba to vymyslet jinak :grinning: :grinning:
6. led 2010 ve 14:46  • Odpověz
jani, no se mnou to taky nemeli jednoduchy, prerusila jsem z donuceni 2 tydny pred porodem misto sesti a po sestinedeli zase nastoupila, ikdyz jsem mela mit spravne preruseno az do zari :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2010 ve 14:47  • Odpověz
hm, ja chci nastoupit do prace ve 28 se trema detma :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2010 ve 14:48  • Odpověz
autor
maji, no tak to sis teda dovolila hodně :grinning: :grinning: :grinning:

pařím tu na chinaski a dítě se na mě dívá s despektem :grinning: :grinning:
6. led 2010 ve 14:49  • Odpověz
Janey, v mém oboru se to cení :wink: jen abych neměla pak strach.. :frowning2: sebevědomí v pr..znalost v pr.. :grinning: určitě lepší, než čekat na atestaci a mít další dítě za6,5let :sweat_smile: hlavně když ještě rok po škole budu tak či tak s V.doma..

A studium končí poslední státnicí nebo aktem promoce?
6. led 2010 ve 14:50  • Odpověz
Ahoj holky, jenom jsem sem nakoukla a zrovna tady vidim zajimave tema pro mě :slight_smile: Taky ještě studuju, v červnu budu dá-li Bůh státnicovat a právě přemýšlím, jak to nejlíp udělat...
Takže je teda pravda, že kdybych otěhotněla ještě na škole (tj. porodila do 270 dnů po státnicích), tak si můžu vybrat jestli 3 nebo 4 roky, jo? Spíš by se mi zamlouval ten 3-letý..
To jste mi teď úplně nasadily brouka :grinning:
autor
Maji, jenže ty budeš mít takové pohodové povolání :wink:
Mě by asi všecko uteklo :angry: :angry:
autor
tanuki, no ono to je podle oboru, já jsem si vybrala holt blbě :grinning: :grinning:
studium podle mě končí státnicema, promoce jsou kolikrát až půl roku po skončení... ale nejsem si stopro jistá.

pampeliska, myslíme, že to tak, zkus gůglovat, na netu jsou různé poradny a lidi se na to ptaj. určitě to někde vyhrabeš, aby sis to ověřila.
6. led 2010 ve 14:52  • Odpověz
maji :dizzy_face: :dizzy_face: no druhá varianta je pak po roce třetí dítě..ale to nevím, zda tu projde :grinning: a do práce ve 29-30ti:grinning: ale přijde mi to super, až děti začnou být drahé, budou 2platy..

A stejně je to tak báječné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jak jsme byli na den v Jizerkách, byl tam 40ti letý táta se 16ti letou dcerou :wink:
6. led 2010 ve 14:53  • Odpověz
tanuki: ano, studium končí státnicema, 100 %
6. led 2010 ve 14:53  • Odpověz
Janey: díky za odpověď, no musim to někde pohledat..Nikam se mi chodit na socku nechce :confounded:
6. led 2010 ve 14:54  • Odpověz
dík holky, právě.. promoci bych mohla mít až za několik měsíců, kdybych to dodělala v půli akademického roku...

Janey, si musíš najít něco na volné noze:wink:
6. led 2010 ve 14:55  • Odpověz
tan, ja si spocitala, ze ji mel ve 14 :grinning: :grinning: :grinning: tehudemence :grinning: :grinning: :grinning:
hele holky, poslu vam ip seznam s jmenama, kterej jsme vcera dali dokopy, vyberte z neho kazda dve holcici a dve klucici :grinning:
6. led 2010 ve 14:55  • Odpověz
autor
No, ono se třema dětma ve 30, já jsem k tomu asi skeptik... kamarádka má dvě holčičky, 6 a 7 let, nastoupila do nové práce, holky furt nemocné, takže chvíli s nima byla doma, pak už je musela házet k ex a k babičkám a celou zkušebku se třepala, že ji vyrazí... už vidím ty kyselé personalisty :angry: i když nedětné zas podezírají, že jim hned zdrhnou... no, to je asi zbytečný nad tím dumat.
6. led 2010 ve 14:56  • Odpověz
juj,nerozumim dnes ani jednomu vasemu tematu :grinning:

taky bych chtela vic deti :dizzy_face: . eda nechce a ja nevim jestli bych s nim chtela :zipper_mouth:

tan,vy chcete zacit zkouset druhy? na co se chces specializovat?
jo a jinak vazne uvazuju o zmene oboru :grinning: :grinning: :grinning: bude ze me asi realitni makler :grinning: :grinning: :grinning: dost penez za nic :grinning: :grinning: :grinning:
say taky ti posilam ip :wink:
6. led 2010 ve 14:57  • Odpověz
autor
pampeliska, určitě najdeš :wink: :wink:

tan, to by bylo ideální :dizzy_face:

maji :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2010 ve 14:57  • Odpověz
autor
maji, to je fakt. provize jeden nájem, za to, že někomu ukážeš během deseti minut byt... blbé je, že ted se reality moc nehýbou, ten člověk z toho taky nedostane asi moc... jarkův příbuzný to zkoušel dělat a prd z toho.
6. led 2010 ve 14:58  • Odpověz
jani, to je taky fakt, ale nez se vyhrabu z rodicaku tak to treba zase bude perspektivni zamestnani :grinning: :grinning: :grinning:
nebo by se mi libilo provozovat soukromy jeste...ikdyz tam je zase nechutna zodpovednost :grinning:
6. led 2010 v 15:00  • Odpověz
autor
ty jesle jsou úžasný nápad, to ted hrozně chybí,,, zodpovědnost... ty bys byla v kanclíku, pěkně v teple :sweat_smile: :sweat_smile: jdem do toho :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

máš ip :grinning:
6. led 2010 v 15:02  • Odpověz
jani, dik :wink: a vis ze to na M. je ted pekne casto davany? :wink:
jani, tak jo, ty financujes, ja zarizuju :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2010 v 15:03  • Odpověz
maji,IP
6. led 2010 v 15:04  • Odpověz
myslim ze jesle v dnesni dobe by byl dobry job :wink:
6. led 2010 v 15:04  • Odpověz
sákryš, jsme si nepřešetla, že jen 2, tak to jdu ještě proškrtat, jsem zvědavá, zda bude nějaká shoda!

Say, zatím ne, v létě nejdřívv
6. led 2010 v 15:06  • Odpověz
autor
maji, no po kristýně už to je jedno :grinning: :grinning:

tak ženy, otevřem si sít jeslí :grinning:
6. led 2010 v 15:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.