• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
anebo to budete slavit dvakrát v roce :grinning: :grinning:
6. led 2010 v 18:37  • Odpověz
jani, ju :slight_smile:
hehe, to by se Tudlovi urcite libilo, narozky v dubnu, 1. svatek v cervnu, 2. svatek v zari, 3.svatek v listopadu a pak vanoce :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2010 v 18:40  • Odpověz
autor
No, to má celkem pěkně rozvržené, ješt by to chtělo něco v únoru - valentýn? :grinning: :grinning:
6. led 2010 v 18:46  • Odpověz
noa v unoru ma prece narozky sourozenec, toho by se dalo taky vyuzit, ne? :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2010 v 18:47  • Odpověz
autor
No, to je naprosto ideální :grinning:
6. led 2010 v 18:48  • Odpověz
tan, nechame, kdyz to bude videt:slight_smile:
6. led 2010 v 18:50  • Odpověz
jani, taky by se mi to tak jako diteti libilo :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2010 v 18:52  • Odpověz
holky mizim, vyklizim Vaskovi pole a jdu se aspon mrknout i na tu druhou zkousku:frowning2: brou
6. led 2010 v 19:01  • Odpověz
autor
Hmm, dneska jsem tu určitě první :confounded: :confounded: :confounded: to je teda večer.
Snažila jsem se učit, do toho se sousedi vedle nás na patře pohádali, ženská vyhodila chlapa z bytu, řvali po sobě jak na lesy, sprostě, on kopal do dveří, ona ječela jak siréna. Pak vypadl i před dům, načež na nás několikrát zvonil (nejde vidět na zvonky, plus asi potřeboval někoho, kdo by ho pustil) :angry: . O půl dvanácté se probudila Kika, zas půlhodinový hysterák, já už vážně nevím, čím to je, pak se ji povedlo uspat. Za pět minut byla vzhůru, vysmátá jak lečo, tak jsme si všichni dali pomeranč a teď se koná uspávání číslo 3 :confounded: :confounded: :angry:
7. led 2010 v 00:24  • Odpověz
autor
Soused zas zvoní... já bych ho... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
7. led 2010 v 00:31  • Odpověz
Jani, dobré studijní prostředí :angry:
s tou váhou..já to teď řeším tak, že kde to jde přidávám máslo/trochu oleje. taky není vychrtlina, je prostě štíhlá, ale zas si říkám, kdyby onemocněla a trochu zhubla..to by už bylo na hraně..tak si ji pro jistotu trochu vykrmíme :slight_smile:

U nás je teda řev při každém probuzení ze spánku, někdy zabere chytnutí ručky rukou, pusinkování, šeptání a někdy jen prso :rolling_eyes:
7. led 2010 ve 04:28  • Odpověz
Jani :pensive:
To je mi líto :frowning2:

Já jsem nedostala jména :cry: - ale Alžběta je super. Taky bych ji dala, kdyby jsme neměli tak sladký příjmění :grinning:. Nehodí se to k sobě.
Já to musím dneska hecnout, tak jdu na to :sweat_smile:
7. led 2010 v 07:54  • Odpověz
dobre ranko, my si dnes prispali :slight_smile:
jani, hezka noc, snad uz pak aspon bylo ticho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
all, posilam seznam do ip a taky se vyjadri :slight_smile:
7. led 2010 v 09:16  • Odpověz
autor
Soused prý zvonil celou noc, naposled v pět ráno, říkal Jarek, já to teda naštěstí neslyšela. Trochu jsem si přivstala a učila se, pak si ještě dáchla. No a teď nezbývá než zas čekat do odpoledne.
7. led 2010 v 09:49  • Odpověz
jani :sweat_smile: nabidla bych ti hlidani, ale dneska jedem do Ol :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. led 2010 v 09:53  • Odpověz
autor
Mají, dík, ale já se s tím nějak poperu :grinning:
7. led 2010 v 09:58  • Odpověz
haha, jedine, ze bysme vzali Kristynku na vylet vlackem :grinning: :grinning: :grinning: to by se babicka asi pekne divila kdyz bych ji na hlidani nechala dve deti misto jednoho :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 09:59  • Odpověz
autor
To byste se množili skoro geometrickou řadou :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 10:01  • Odpověz
jani :grinning: :grinning: :grinning: uz ju slysim "A Magdicko, k tomuhle jsi prisla kde?" :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 10:02  • Odpověz
autor
A ty bys řekla: Je spousta věcí, o kterých ještě nevíš... a to už jsem ti říkala, že pracuju v sado maso salonu? :sweat_smile: :sweat_smile:
7. led 2010 v 10:04  • Odpověz
"jo sádlo a máslo ted podrazilo, donesla bys mi trochu?" :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 10:05  • Odpověz
autor
geniální :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 10:06  • Odpověz
autor
Jo, nemáte někdo zkušenosti se ztrátou průkazky zdravotní pojišťovny? U nás doma je snad černá díra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. led 2010 v 10:10  • Odpověz
jani, zajdi si na pojistovnu a daji ti nahradni papir nez vyridi novou, tu by meli poslat postou myslim do 30 dni :slight_smile:
jinak, vcera jsem nasla deodorant, kterej uz 14 dni hledam jak blba...byl v BOTNIKU! :grinning: :grinning: :grinning: ona se aj ta obcanka casem nekde najde :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 10:11  • Odpověz
autor
Zkusím ji taky ještě pohledat... chybí i taková ta "tyčinka", kterou se cinká na triangl :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 10:16  • Odpověz
hm, tak na triletej rodicak prej nemam narok, ach jo, to nam nezbyde nez si do 21 mesicu druhyho poridit treti :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 10:28  • Odpověz
autor
Jakto? Počítá se i výška?
7. led 2010 v 10:29  • Odpověz
autor
Aha, už to čtu...
7. led 2010 v 10:30  • Odpověz
autor
Tak to jsem to s tou ochrannou lhůtou pochopila trochu blbě, myslela jsem, že se počítá vždycky. Tímto se omlouvám za šíření dezinformací :slight_smile:
7. led 2010 v 10:31  • Odpověz
jani, ja jsem to tak pochopila taky, maji to nejak blbe napsany, ze se to da vazne vylozit takhle :sweat_smile:
ach jo...co ted? :grinning:
7. led 2010 v 10:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.