• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
Co teď... no asi čtyřletej, vítej v klubu :sweat_smile:
7. led 2010 v 10:36  • Odpověz
autor
Nebo můžem založit ty jesle :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 10:36  • Odpověz
ale ja nechci ctyrletej, z toho ani ten blbej najem nezaplatime :grinning:
jdu hledat vhodny prostory :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 10:37  • Odpověz
autor
Tak ten čtyřletý je ze začátku stejný jako tříletý, ne?
7. led 2010 v 10:45  • Odpověz
hm, do 21 mesicu :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je nekdy do listopadu 2011 :grinning: no to je hrozny, ze bych fakt behem magisterskyho zmakla jeste treti decko :sweat_smile:
7. led 2010 v 10:46  • Odpověz
autor
A pak budeš nabalovat další a další děcka, aby se ti rodičák nesnížil :grinning: :grinning: njn, jenže teď už s tím asi nic jiného neuděláš :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. led 2010 v 10:48  • Odpověz
jani to asi ne :grinning: abych nakonec nezakladala soukrome jeste jen pro mych 15 deti :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 10:50  • Odpověz
autor
hehehe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 10:52  • Odpověz
jej, to bych musela zabreznout v roce druhyho aby mi to vyslo presne do tech 21 mesicu :grinning:
takze kdyz by mel nejmladsi 3 mesice, druhy by melo necely 2 roky a tobik 3,5 :sweat_smile:
7. led 2010 v 10:54  • Odpověz
autor
To zní vražedně :grinning: :grinning:
No, já bych spíš počítala s tím, že do budoucna se ty dávky stejně krouhnou.
7. led 2010 v 10:55  • Odpověz
br, konec pocitani, nejak to zvladnem a prinejhorsim nezbyde na dovolenou no :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 11:04  • Odpověz
autor
:wink: :wink: určitě jo :slight_smile: :slight_smile:
7. led 2010 v 11:05  • Odpověz
no nic, jd si udelat kafe, uz se mi zas mota hlava :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. led 2010 v 11:12  • Odpověz
jej, za pul hodky nam jede autobus :confused: to jako ze zase nestiham, jo? :grinning:
7. led 2010 v 11:19  • Odpověz
Maji: Beátka, Beátka, Beátka :dizzy_face:
Tobiáš a Beátka - je je famózní... :dizzy_face:

Holky, já bych s dávkama vzhledem k politické situaci moc nepočítala... :sweat_smile:.
7. led 2010 v 11:41  • Odpověz
Jani: A omluvil se vám aspoň?
7. led 2010 v 11:46  • Odpověz
Jsem čuně :sweat_smile:. Udělala jsem zapečenou brokolici s bramborama, kuřecím masem, vajíčkem, sýrem a oreganem a už jsem sama sežrala půl plechu :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Chjo, po svátkách kilo nahoře a já ještě takhle žeru :grinning:.
7. led 2010 v 11:48  • Odpověz
autor
All, myslíš ten soused? Kdeže :grinning: :grinning: :grinning: to nebylo poprvé, oni se tam doma zřejmě mlátí bežně, pořád jdou slyšet nadávky, kopání do dveří v bytě a tak... na chodbu ho teda vyhodila až včera, to je fakt. No, nejradši bych byla, kdybych ho nepotkala :grinning:

Hmm, ta brokolice atd. - hned bych do toho šla :slight_smile: :slight_smile: no, mám tu guláš od včera :grinning:
7. led 2010 v 11:51  • Odpověz
Jani: Tak aspoň důvod k novému bytečku :pensive: :sweat_smile:
7. led 2010 v 11:55  • Odpověz
Brokolice je moje oblíbená ... :dizzy_face: Po těch Vánocích už mi bylo z těch těžkej žrádel fakt zle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No, tak jdu pokračovat v krasojízdě...

http://www.mamaaja.cz/index.cfm?module=Forums&page=MessagesList&MessageID=222060

Na to jsem dnes náhodou narazila...
7. led 2010 ve 12:04  • Odpověz
heh, ujelo nam to :sweat_smile: dalsi pokus za dve hodiny :grinning:
7. led 2010 ve 12:24  • Odpověz
tak jdeme na pokus c.2...Tobik je nechutne protivnej, ach jo, to bude zazitek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. led 2010 ve 13:26  • Odpověz
autor
maji :grinning: :grinning: jedu si tak osmičkou do fakultky něco vyzvednout kámošovi. po třebovické tramvaj už celkem prázdná, kika tak kouká kolem, tak koukám s ní... no a vidím tvého muže :grinning: hehe, mluvili jsme spolu asi minutu, než vystoupil na telekomunikační škole. A to jsme spolu jeli od náměstí republiky a on stál ode mě tak dva metry :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 ve 14:00  • Odpověz
autor
Jojo, my brokolici taky rádi :slight_smile:
7. led 2010 ve 14:01  • Odpověz
ach jo, to je teda škoda s tím rodičákem..
Jak to s tím naším státem může dopadnout, toť otázka..

dneska by z nás naši slovutní profesoři pediatrie měli radost (mají sbírky věciček, co vytáhli dětem z žaludku
, plic :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to nedopadly zdaleka všechny příhody dobře...) Verunka nám ráno přinesla své hračky - hřebík a 1cm korálek-původně hlava panenky (ozdoba na stromeček) uf, ještěže je rozumná..
7. led 2010 ve 14:27  • Odpověz
autor
Tanuki, nevědět je někdy lepší... jen tak pro zajímavost, co všecko se dá polknout?
7. led 2010 ve 14:35  • Odpověz
autor
Hm, chlapi mají úžasný dar: na...t někoho během asi pěti minut :angry: :angry: :angry:
muž přišel domů a co slovo, to perla :angry: :angry:
7. led 2010 v 16:36  • Odpověz
Jani: :sweat_smile:
Mě zrovna m. nasral taky :angry:
7. led 2010 v 17:04  • Odpověz
autor
Ach jo :angry: :angry: :grinning: :grinning:

Já nevím, jak taktně naznačit chlapovi, že dobré byty nerostou na stromech? Já mám pocit, že ten byt, co jsme našli, naše požadavky splňuje. A on zas začne točit, že elektřina tam je divná (ale chlapovi z realitky nezavolá, aby vyzvěděl, kdy se tam s ní co dělalo, co by se dělo kdyby se celá elektřina nějak podělala, to ne...), že koupelna je malá... Tak já nevím, buď můžeme najít nějaký exkluzivní byt, krásný s obrovskou koupelnou (ale ne za jeho plat, haha, dobře, to byla škodolibost), nebo se musíme spokojit s něčím v naší relaci - buď starý činžák s ještě starší koupelnou (historická karma jako bonus - co na tom, že se ročně pár lidí otráví CO), starý činžák s umakartovou koupelnou - viz teď, zase špatně, panelák starší s malou koupelnou - jako je tam, panelák novější s různými druhy koupelen - něco jako doma u našich, jenže v takových panelácích on taky bydlet nechce. Zbývá nám tedy ještě něco? :angry: :angry:
Já nevím, prostě hledáme byt v nájmu, tzn. před náma tam bydleli jiní nájemníci a před nima další - a ti si přece nebudou nechávat předělávat koupelnu, když ten byt není jejich!!!. koupelnu si nechávaj předělávat lidi, co ten byt vlastní, jenže to bychom taky museli nějaký koupit- což nechcem'
Pardon, asi pms :grinning: :grinning: :grinning: jdu se učit :angry: :angry: :angry:
7. led 2010 v 17:12  • Odpověz
Hurááááá
MS dorazila - celkem v termínu a m.přišel obejmul mě a udělal mi puding :dizzy_face:.
Dneska už mě nerozhodí nic...
Holky, jakým teploměrem měříte BT?
7. led 2010 v 17:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.