• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
all :slight_smile: :slight_smile:
normálním digitálním, nějakým úplně obyč...
7. led 2010 v 17:40  • Odpověz
Na 2 desetinný místa?
7. led 2010 v 17:41  • Odpověz
autor
Ne, někde jsem četla, že to je zbytečný, má to prý povolenou takovou odchylku, že ty dvě místa jsou k ničemu. Myslím, že je celkem jedno, jestli naměříš 36.54 nebo 36.59... ale třeba aer ho má a je s ním zřejmě spokojená. Záleží, kolik do toho chceš vrazit.
7. led 2010 v 17:47  • Odpověz
Díky :slight_smile:
Tak snad už se to zlepší... a HA bych zakázala úplně - je to hnusný svinstvo. Za 4 měsíce mi to rozdrbalo repr.systém na další 4 měsíce. Teď už se to snad dá dokupy :slight_smile:
7. led 2010 v 17:55  • Odpověz
autor
Držím palce, at už to je v pohodě :slight_smile:
7. led 2010 v 18:11  • Odpověz
Ahoj holky:slight_smile:

jani, adel, tak co ten zitrek?:slight_smile:
7. led 2010 v 18:52  • Odpověz
aer co je zitra? Nic nevim... ja mam teda tu zkousku z nemciny.
7. led 2010 v 19:05  • Odpověz
adelko, ty snad nedocitas, ostudooooo:grinning:
ja mam zitra 11:45 poradnu a pak volno (snad tam zas nebudu cekat hodinu :confounded: ) a Janca je v Brne a tou dobou uz bude mit taky davno volno, tak jsme si rikaly, ze si dame scuka, zajdem na Branu, pokecame:wink: Co ty na to? V kolik mas tu N?
7. led 2010 v 19:06  • Odpověz
ty jo neminu mam nekdy ve dve nebo ve tri :frowning2: a pred tim musim jeste do knihovny vratit knizku a pujcit dalsi :grinning: asi bych to nestihla :frowning2: ach jo safra...
7. led 2010 v 19:09  • Odpověz
skoda....tak pokud to nestihnem, tak se spolu domluvime treba na vikend, co?:wink:
7. led 2010 v 19:13  • Odpověz
jj urcite :slight_smile: jsem pro.
7. led 2010 v 19:18  • Odpověz
autor
Aer, já jsem zcela volná, takže mi jen dej vědět, kdy a kde budeš... :slight_smile:
7. led 2010 v 19:34  • Odpověz
jsem zde :grinning:
2.pokus vysel, akorat jsme meli pres hodinu zpozdeni, tak jsem doletela na posledni chvili zpocena az na prdelce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale vse je ok, mimi lezi pricne a ma asi 1860g :slight_smile: Jeste jednou za 14 dni a pak uz do Prostejova :slight_smile:
7. led 2010 ve 20:51  • Odpověz
autor
Příčně? to je jak? já už si to prd pamatuju :grinning:
do prostějova... to je tak dvě hoďky, ne? :grinning:
7. led 2010 ve 21:18  • Odpověz
jani, hlava vlevo zadek vpravo, proste si tam hovi na zadech a je mu dobre, kdo by si taky otloukal hlavu takovou dobu pred porodem, ze? :grinning:
do PV je to vlakem 2 hodky (musim vyjet ve 4,40 a pred sedmou su v porodnici :grinning: ), autem po dalnici hodina :slight_smile:
7. led 2010 ve 21:21  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning:
4:40... och pjeruně... já jedu zítra se student agency v pět ráno a už ted se mi z toho chlupatí nohy :grinning: :grinning:
7. led 2010 ve 21:27  • Odpověz
jani :grinning: taky asi umru :grinning: :grinning: :grinning:
jdu uspavat, tak pak jeste nakouknu, ale dnes asi odpadnu brzo, prijdu si sem jen spapat pudink :grinning:
7. led 2010 ve 21:51  • Odpověz
autor
Brrrr, je mi blbě... proč já jsem na tu zkoušku vůbec lezla...
a propos, nevíte, kde jsou v busech student agency lokalizovány záchody? budu tam zřejmě častým hostem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. led 2010 ve 22:08  • Odpověz
janey, hodně štěstíčka :dizzy_face:
maji, to je vražedné, fakt..a důvod? je tam lepší porodka nebo tam máš konkrétního dr?
7. led 2010 ve 22:18  • Odpověz
tak vsichni vytuhli :grinning:
jani, zvladnes to :slight_smile:
7. led 2010 ve 22:19  • Odpověz
jee, tan, ja si te nevsimla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
duvod? uz jsem tam rodila, tak vim co muzu cekat...nebude se ve mne na kontrolach hrabat cizi doktor, protoze tam pracuje ta moje...nikdo me nenastrihne jen tak, protoze to dela...hezky prostredi a mala porodnice, ve ktere se ti 100% venuji a nikoho neobtezuje, ze potrebujes aby s tebou hodinu sedel na zadku a ukazal ti jak kojit...jidlo na pokoj a samostatny socialky...zadny kysely ksichty kdyz ti prijde navsteva mimo navstevni hodiny... :grinning: a naslo by se toho jeste vic :slight_smile: me to jako duvod ke vstavani staci :grinning:
7. led 2010 ve 22:31  • Odpověz
hm, tak tady uz se asi taky spi...devcata, devcata a s kym si mam po celym dnu pokecat nevite? :grinning:
7. led 2010 ve 22:45  • Odpověz
autor
Nespí, ale ploužím se jak mumie :angry:
7. led 2010 ve 23:16  • Odpověz
autor
Dobré ráno ženské, šupky dupky z kanafasu, co že tak dlouho vyspáváte (hehe, to říká ta pravá :grinning: :grinning: )
8. led 2010 v 08:59  • Odpověz
ja uz jsem po snidani :grinning: jogurt s lnenym seminkem, mnam, takhle suchy mi to chutna...a zitra si udelam zas pro zmenu sliz :stuck_out_tongue_closed_eyes: jeste si zajdu uvarit hrnicek maliniku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jani, v kolik mas tu zkousku???
8. led 2010 v 09:38  • Odpověz
autor
maji, ty teda netroškaříš :D :D

zkoušku mám za dvacet minut :grinning: :grinning: :grinning: ale mám celkem dobrou náladu, ty hlavní věci vím, takže pokud nebude chtít špeky, snad bych to nemusela tak zvorat......
8. led 2010 v 09:44  • Odpověz
autor
taaaaak, jdu na to, pak se tu objevím :wink:
8. led 2010 v 09:48  • Odpověz
drzim palce!!!!!! pak dej vedet :slight_smile:
8. led 2010 v 09:53  • Odpověz
maji, takže ti řekli, že máš vysokou hráz? nebo ses trhla sama?

u nás byla tichá domácnost- poprosila jsem M., ať trochu poklidí, než půjde spát..probudím se a prd.. tak jsem byla naštvaná a..naštval se on :rolling_eyes: místo aby uznal..omluvil se..to NE.. Pak šel sám likvidovat stromek, ale je v něm zakořeněné bezpráví :angry: :angry: :angry:
8. led 2010 v 10:17  • Odpověz
tan?nepochopila jsem otazku :sweat_smile:
8. led 2010 v 10:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.