• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
:grinning: Tak zkouška v kapse a jdu hecnout drcení na tu středeční... :sunglasses:
Ale asi už se z toho šrocení pobliju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2010 v 10:27  • Odpověz
já myslela, že jsi byla nastřihnutá..a píšeš, že nenastřihávají jen tak :slight_smile:

all, gratuluju, už to budeš mít brzo za sebou :wink: a hurá na sníh .-D
8. led 2010 v 10:28  • Odpověz
Maji, co ty vlastně tady v Olo studuješ?
8. led 2010 v 10:30  • Odpověz
all, to zvladnes a pak uz budes mit klid, ne? ja Muzikologii :wink:
tan, ne nebyla, natrhla jsem se, ale to je pro me osobne mnohem prijemnejsi pocit nez ze me strihli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2010 v 10:33  • Odpověz
ahoj holky! za chvili frcim do poradny....muzu vahu 47,5 jeste v klidu nahlasit?:grinning:
8. led 2010 v 10:37  • Odpověz
aeri, jako ze je to podle tebe moc nebo malo? :grinning:
8. led 2010 v 10:38  • Odpověz
no tak moc to neni, ne?:grinning: ale zatim mam dole jen 1,5kg, tak snad v poho:wink:
8. led 2010 v 10:39  • Odpověz
jo ze hubnes, tak to jo, ja myslela, ze uz komplex z pribirani :grinning: :grinning: :grinning: tak nahlas 48, to zni lip :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 v 10:41  • Odpověz
hmmm, popremyslim o tom :grinning:

ale je to v poho, protoze ta sestra byla nejak mimo, kdyz mi vypisovala prukazku a napsala mi pocatecni 48 misto 49 a taky mi napsala alergii na pyl, kterou nemam:grinning:
8. led 2010 v 10:41  • Odpověz
Chcjo, vyhoďte mě od toho PC a pošlete mě okamžitě do studovny :grinning: :zipper_mouth:

A prozradím vám tajemství:
Vývoj němčiny je pěkná sračka :angry: :grinning:

No nic, už jdu :frowning2:
8. led 2010 v 10:44  • Odpověz
autor
Tak, mám to za sebou a mám z toho celkem i dobrý pocit :grinning: tak uvidíme, jesi se mi to vymstí :grinning: :grinning:
dík za držení palců

tanuki, s tím bezprávím to znám... naštěstí se usmiřujem rychle, já se nedokážu na nikoho dlouho zlobit, takže většinou udělám krok ke smíru první já, pak se třeba omluvíme oba... blbé je, když jsem v právu, chlap je ukřivděný, ale urovnávám to zas já, protože nechcu rozhádanou domácnost :angry:

all, gratuluju ke zkoušce!!!

maji, ono prý menší natržení je lepší než nástřih... blbý je, když se natrhneš třeba ke klitorisu, jak se taky tady někomu stalo, to musí být lahůdka :confounded: :confounded:

aer, tak jesi je sestřička mimo, tak to máš ok, ne? hlavně když aspon tuší, že jsi těhu :grinning: :grinning: :grinning:
tchánova známého poslal ožralý doktor na mamograf :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

pak písni smsa, kde a kdy mám čekat, já jsem ve škole.
chjo, pokidala jsem se majonézou z bagety a kámoš chodí po ministerstvu s obrovským flekem od marmelády na kalhotách... to je dneska den :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 v 11:08  • Odpověz
jé, na vývoj Nj jde M. kamarád a nechává si na to jeden večer :sweat_smile:

aer, tý jo.. to je váha :sweat_smile:

maji a jak moc ses trhla? to mě zajímá (kdyztak do IP) jen pochvu nebo i hráz? Já co sjem byla na praxi, tak ty, co se trhli..tak fakt moooc :confounded:
8. led 2010 v 11:09  • Odpověz
tan copak ja vim, venku mam 3 stehy, vevnitr nevim a smerem k prdelkovymu otvoru :grinning:
8. led 2010 v 11:26  • Odpověz
Gratuluu vsem k dobrym zkouskam a Jani tobe i k dobrymu pocitu, u me se to tak rict neda :sweat_smile: pocit mam asi takovy, ze se musi dneska stat zazrak,abych ten test dala. Je pul dvanacte, jeste jsem nezacala varit a za chvilku muzu vyrazit na zkousku :frowning2:
8. led 2010 v 11:32  • Odpověz
Aer neboj, pujde to rychle nahoru :slight_smile:
ja jsem zacinala na 48 kg a ted už mam 57 :slight_smile:
8. led 2010 v 11:35  • Odpověz
autor
Mě to šlo taky ze začátku dolů, pač jsem jedla jen kiwi a jogurt :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 v 11:40  • Odpověz
ja jsem u Tobika shodila 7 kilo :grinning: ted jen 3, ale vzdycky jsem se zarazila na 49kilech a pak zacla pribirat, tak aspon muzu pekne srovnavat :grinning:
8. led 2010 ve 12:11  • Odpověz
já zhubla asi 2kg a to jsem jedla víc než normálně a nezvracela :grinning:

Já ho dnes fakt uškrtím... hodinu vařím, jediné, co..tak mi otevřel protlaky..a po obědě jsem mu podala talíře. Přijdu do kuchyně a talíře na lince, takže do myčky jsem je dala já :angry: už aby odešel... jinak mi ujedou nervy, on jen vždycky začne, že nechtěl, abychom dělali spolu státnice. Já mám takový velký problém tuudržit pořádek a on mi pořád akorát přidělává práci, všude se válí jeho svršky nebo ponožky.. já zas všude válim hromady papírů s poznámkama :sweat_smile:
8. led 2010 ve 13:40  • Odpověz
vy jste tu všechny takové žížaly, začnu mít komplexy :pensive: v rodině všichni hubení, sestřenice modelky a já mám takové super geny.. :frowning2: jím víc, než bych měla..to přiznávám, ale stejně mě to štve
8. led 2010 ve 13:42  • Odpověz
hezky odpoledne :slight_smile:

aer,neboj,budes pribirat,me to slo az v 6. mesici nahoru,za to poradne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jani,s tem doktorem a mamografem jsem se zasmala :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

gratuluju ke zkouskam :slight_smile:

me natrhla az placenta,ale kolik stehu mam,nevim,dr byla protivna ze ji v noci vzbudili. a to me cely porod nevidela,prisla az kdyz ze me rvali placentu a jeste byla vztekla ze to nejde :sweat_smile:. jinak jsem byla spokojena :slight_smile:. jestli budu mit nekdy to stesti,pujdu zas rodit k nam. jen uz nebudu hloupa a radsi si doktora zaplatim :sweat_smile:
8. led 2010 ve 13:42  • Odpověz
tan,to znam,mame to doma taky tak :pensive:

ja v tehu nezhubla nic a zacinala na 49 kg :slight_smile:. koncila na 75 :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2010 ve 13:43  • Odpověz
tan,vzdyt jsi hubenoura,nemas si nac stezovat :wink:
8. led 2010 ve 13:44  • Odpověz
nazdarek holky :slight_smile: vidim, ze 49 je docela magicke cislo :slight_smile:
say mam takovy pocit, ze skoncim na podobne vaze jako ty :slight_smile:
jinak prave cekam na tu podelanou zkousku, nakonec to mame az v pul ctvrte uz pul hodiny tu cucim.... :rolling_eyes:
8. led 2010 v 15:12  • Odpověz
say,to jsi přibrala o třetinu, jo? :grinning: a teď už to máš předpokládám dávno vykojené :wink:
Já vždy když zkouškuju, tak dost přiberu :frowning2: jako fakt dost.. ne jako remcání věčně nespokojené pipinky :wink:
8. led 2010 v 15:19  • Odpověz
akorat ja mam pouze 154 cm,takze si dovedete predstavit jak jsem vypadala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . jako koule,co do vysky,to do sirky :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 v 15:26  • Odpověz
Ahoj holky:slight_smile:

Tak maly odpovida 11+4 a meri 4,4cm, straaaasne sebou mlelo, takze skoro ani neslo vyfotit :grinning: Vsechny krevni testy co mi delali minule taky v poradku:slight_smile:
8. led 2010 v 15:37  • Odpověz
prave jsem zjistila, ze nejsu normalni :grinning: vydrzela jsem hodinu a ctvrt hrabat snih kolem baraku, projela jsem oba vchody, vsechny od sousednich baraku a vsechny chodniky kolem :grinning: :grinning: :grinning: a kdyz jsem obesla barak tam kde jsem zacala, zjistila jsem, ze uz je zase napadany a muzu jet znova...kdybych nemela sebou Tobika primrzlyho na bobech, tak asi hrabu dokud bych nepadla :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 v 16:19  • Odpověz
aeri, krasa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. led 2010 v 16:20  • Odpověz
Aer gratuluju, dnesni nemcina mi utekla o 2body, test nebyl tezky, jenze vedle me sedela jedna slecinka, ktera celou dobu poslechoveho cviceni kaslala, prislo mi, ze uz to dela schvalne.... prede mnou sedela dalsi podobna kraska, ktere behem poslechu 2x zazvonil mobil a aby toho nebylo malo, tak ja krava jsem poctive cekala az nam zaveli, ze muzeme prejit ke treti casti az jsem pet minut pred koncem zjistila, ze se na to vyprdla... takze jsem se za tech 5 minut snazila precist text a odpovedet na 10 tazek.,..
8. led 2010 ve 20:06  • Odpověz
Aer a c ty tvoje zkousky? zvladla jsi je?
8. led 2010 ve 20:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.