• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
ady, to me mrzi :unamused:
ja jednu mam a druhou porad nevim :angry:
8. led 2010 ve 20:14  • Odpověz
¨no me to stve, ale tak je to jedno, nejak jsem se na to ani nepripravovala, tak to tolik "neboli " :slight_smile: stve me to, ze ten test fakt nebyl moc slozity....
8. led 2010 ve 20:15  • Odpověz
autor
adél, to je škoda...

Tak dnešní supr story s dráhama:
chtěla jsem vyjet z brna 15.02, příjezd do ovy 17.17 nebo tak nějak. V brně naprosto přecpaný vestibul, kalamita na železnici, vlaky hodiny zpoždění, rušili je, přeskupovali... lidi nasraní, řvali po sobě, proč ti stojí na schodech, proč ti chodí tadyma... náš vlak vyjel z brna s 15minutovým zpožděním.
domluvila jsem se s kamarádem, který jel z prahy na těšín, že pojede na přerov, tam přestoupí do našeho rychlíku a dál pojedem spolu. vlaky od prahy přes přerov jezdí, ale ne přes nádraží, no měl to takovou malilinkatou zajíždku a měl tam na ten náš vlak čekat asi 15 minut. Chyba!!!
V přerově zamrzly výhybky, takže je museli přendávat a odhrabávat ručně. Do přerova jsme přijeli se zpožděním dvou a půl hodiny, protože jsme celou tu dobu stáli v polích před ním a chudák kámoš na mě celou dobu čekal, dvě a půl hodiny, navíc v zimě, protože je prý baba vyhnala z čekárny do haly.
Do ovy jsem dojela po půl deváté. celkové zpoždění 195 minut. Volejte sláva a pět dní se radujte!!
btw, v tramvaji mi spadla mp3 na zem, když jsem pro ni vstala, brašnou od notasu jsem zachytila batoh, ten letěl ze sedadla na zem. zvedla jsem ho, popošla zvednout tu mp3, zase zachytila a batoh zas spadl. mp3 mi podala slečna a celá tramvaj se na mě soucitně dívala :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 21:15  • Odpověz
autor
Máááááááááááááááám tooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!
Opravili to hned, mám 46 bodů z 50, výsledná známka předmětu za D!!!!!!
8. led 2010 ve 21:23  • Odpověz
jani, gratulace:slight_smile:
8. led 2010 ve 21:25  • Odpověz
gratuluju Jani :slight_smile: ja mam opravny 22. :grinning: tak snad to uz dam :grinning:
8. led 2010 ve 21:36  • Odpověz
fuuu, tak tu filozofii mam, sice za E, ale to je fuk:grinning:
8. led 2010 ve 21:56  • Odpověz
jani, krasna cesta, to jsem to vcera jeste s tim hodinovym zpozdenim vychytala nadherne :sweat_smile: a nakup pro me maaaas? :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 22:00  • Odpověz
autor
aer, gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

maji, až na čepičku, byla tam jen modrá a tvářili se, že je poslední. mmch, o těch ubrouscích jsme vůbec nevěděly, co to je, musely jsme se zeptat :sweat_smile: ani jsem nevěděla, že něco takového existuje.
8. led 2010 ve 22:51  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
jani, jeee, to je skoda, hnala jsem te tam jen kvuli te cepici, jinak bych zasla do trebovic :sweat_smile: :frowning2:
9. led 2010 v 08:40  • Odpověz
dobre rano holky :slight_smile:
Jani co ten byt? Budete se stehovat? Dokdy mate najemni smlouvu tam, kde jste ted? My jsme zatim ve fazi vyberu a stehovat se budeme az v kvetnu/cervnu, ale uz ted se tesim az to bude za nama...
9. led 2010 v 10:55  • Odpověz
Ahoj holky,
tak moje story: Z Olomouce chtěla jet vlakem v 5 - měl ale 90 min zpoždění, tak jsem to hecla a doběhla na bus a chytla bus. Ten jel ale jen do jedné dědiny a naše město bylo naprosto nedostupný kvůli hromadný nehodě. Vlak nic, bus nic, autem se nedalo skrz tu havárku - tak jsem nocovala u našich doma s mámou v ložnici, táta spal v jídelně :sweat_smile:.
Děs běs, manžel se pro mě prohrabal teprve teď a bylo to i tak o hubu a to jsme jeli po silnici první třídy. :rolling_eyes:
9. led 2010 ve 12:41  • Odpověz
Adélko: To je mi líto. Úplně tě chápu, já to znám... Na cizí jazyk musí člověk zapojovat víc center v mozku a více se soustředit a pokud nějaká krasavice ruší - ať už odkašláváním, nebo mobilováním, tak se schopnosti snižují.

Vím to, studuju NJ a IJ na fildě a taky jsem to párkrát zažila.
9. led 2010 ve 13:05  • Odpověz
autor
adél, zatím jsme to ještě nerozsekli... já jsem hned do všeho hrr, chlap opatrný, uvidíme, jak to dopadne :grinning: smlouvu tady máme do října, prodlužuje se nám to vždycky po roce.

all, taky pěkný...
9. led 2010 ve 14:49  • Odpověz
jani my to tady mame taky na rok do cervna.
All diky za podporu :slight_smile: a pochopeni, je fakt, ze ten test fakt nebyl moc slozity, jen proste kdyz ten text clovek neslysi, tak se potom na otazky odpovida velice tezko..
Dneska mam zase ty krece v brichu jak pred svatkama a zase zacalo tvrdnout... snad se ma Lukasek dobre...
9. led 2010 v 15:31  • Odpověz
autor
Adélko, tak snad jsi v pohodě...

zrovna mi píše bratranec, že na floridě je 23 stupňů..uááá :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
9. led 2010 v 18:30  • Odpověz
autor
Ne to je ale asi blbost... musí to být překlep, typla bych spíš tak 13 nebo tak nějak... vždyt to bylo i tu, že jim zimou padaj ze stromů leguáni :grinning: no ale určo tam nemaj kalamitu :grinning:
9. led 2010 v 18:35  • Odpověz
Jani jj, uz je to dobry, lezela jsem cele odpoledne a ted uz se snazim naucit neco do te pos... pedagogiky.... muz umyva nadobi :slight_smile: pracka pere proste naprosto fungujici domacnost :grinning:
9. led 2010 v 18:45  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: můj muž zas odhrabává auto, ale obávám se, že zítra pojedem stejně radši vlakem...
9. led 2010 v 18:48  • Odpověz
jani muj chtel jit taky, ted to rikal, ale venku prsi, toz jsem mu to rozmluvila :slight_smile:
venku je fakt hnuuusneee
9. led 2010 v 18:53  • Odpověz
zrovna jsme prisli z venku, decka, tam je to o hubu :sweat_smile: rozjely se mi nohy hned pri prvnim kroku...ale ustala jsem to :grinning: ikdyz muselo vypadat vtipne jak jsem chodila...jak tucnak :grinning: :grinning: :grinning:
9. led 2010 v 18:54  • Odpověz
maji :grinning: no my jsme taky sli dnes z obchodu pul hodiny :grinning:
mela bych jit udelat neco k veceri..
9. led 2010 v 19:00  • Odpověz
teda..to jsem asi jediná, kdo si 100% užívá sníh :sweat_smile: dnes jsme byli s verčou na běžkách, nakonec byla v manduce na zádech :slight_smile:
hm super, dítě se právě počůralo na linu, hrabalo se v tom ručičkama a intenzivně si to vtírá do vlasů :angry: :angry: :angry: a neposlouchá :sweat_smile:
9. led 2010 v 19:02  • Odpověz
adel stejně jsi obdivuhodná, že se na to nevyprdneš, když ti to neuznají :frowning2:
já si od mamky půjčila trekové hole :wink:
9. led 2010 v 19:02  • Odpověz
tan, ja si snih uzivam, ale ledovku ne, to je tak akorat na zlamani hnat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. led 2010 v 19:05  • Odpověz
tan no tento predmet mozna jo, pokud se nedostanu na tu specku a zustanu na kombin. socialni pedagogiky tak nejspis jo, ale zatim jsem do tohoto predmetu jeste ani nehla prstem, tak uvazuju ze se na to vykaslu...
9. led 2010 v 19:05  • Odpověz
autor
My dneska taky zašli na procházku, docela to šlo i s kočárem, já náhodou sníh ráda, ale ne na namrzlých cestách :sweat_smile:
běžkovat jsem nebyla už asi sto let, no teda minulý rok :grinning: chtěli bychom víc, ale tady v ově leda tak po chodníkách :grinning:
9. led 2010 v 19:06  • Odpověz
taky mam snih rada,ale nesnasim tu brecku, kterou mame na chodniku cestou do Billy .... :angry:
9. led 2010 v 19:07  • Odpověz
jani, tady v Porube se bezkuje :wink: no teda po Trebovicich jsem videla lidi jezdit, ale to je hned za rohem a nahore u hvezdarny a taky smerem na Opavskou :slight_smile:

a ja se musim k necemu priznat.... :sweat_smile:
9. led 2010 v 19:08  • Odpověz
...v zivote jsem na bezkach nestala a vzdycky kdyz mi to nekdo slibil...tak jsem otehotnela :grinning:
9. led 2010 v 19:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.