• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
maji, tolikrát už, jo? :grinning:

No, asi jste vy ta na východě napřed :wink: u nás dnes krásný prašan, ledový vítr fouká až teď, tak bude zítra ledovka.

PS, s mužem jsme na kordy stále :frowning2:
9. led 2010 v 19:12  • Odpověz
autor
maji jejda :grinning: :grinning: zkusím ti to v březnu slíbit :grinning: :grinning: :grinning:

tanuki, to je blbé :confounded: myslím s mužem...
9. led 2010 v 19:15  • Odpověz
asi jak se blíží zkouška..přitom jsem nad věcí, akorát míň rozdýchávám, když mi přidělává práci, napří v npci sní oběd na druhý den, tahá pořád nové oblečení a pohazuje staré a všude svítí... no a včera jsem počítala výdaje za prosinec..haha
9. led 2010 v 19:22  • Odpověz
Holky, tady je to úplně neskutečný...tuny namrzlýho sněhu, do kterýho ještě lije. Samá havárka, sanity se k tomu nemůžou dostat... :cry:
A já se šprtám...
Funny story: Odcházím od rodičů a táta mi rve igelitku..." Tady ti mamka zabalila 20 vajíček." :grinning:
A první, co jsem udělala před domem, byl náběh na parádní držkopád, kterej jsem sice ustála, ale kdo to viděl, ten se musel fakt zasmát :grinning:. a plato vajec v ruce.

Teď jsem je udělala s krůtí šunkou a sýrem a k tomu červenou řepu se zelím ve sladkokyselým nálevu :dizzy_face:.
9. led 2010 v 19:22  • Odpověz
Tan: To je mi líto... :frowning2:
Je to pres pro vás oba, vydržte a pak si to vynahradíte.

Výdaje za prosinec mi ani nepřipomínejte :cry: :slight_smile:
9. led 2010 v 19:23  • Odpověz
jani :grinning:
tan a proc to dela? :sweat_smile: asi bych ho zabila :grinning:
all :grinning:
9. led 2010 v 19:24  • Odpověz
A v pondělí bude špenát s vajcem a bramborama a bude oběd zadarmo :grinning:.
Zejtra budou bramborový knedlíky s uzeným taky zadarmo a pak bude kuře s rýži a budu kupovat jen rejži a hotovo :grinning:.

Jsem se tak rozhodla, když jsem viděla slovní spojení "výdaje za prosinec" :grinning:
9. led 2010 v 19:28  • Odpověz
autor
tan, zkouškové je nápor na nervy, to nemohu říci... u vás teda ta státnice. souhlasím s all, pak to určitě bude lepší. Já jsem taky kolikrát na zabití :sunglasses:

all, už jsem čekala, že jsi dělala vaječinu z dvaceti vajec i pro široké sousedstvo :grinning:
9. led 2010 v 19:29  • Odpověz
Jani: :grinning: třídní knihu miluju :dizzy_face: a ještě Blaník a Tmu jako v pytli :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. led 2010 v 19:32  • Odpověz
autor
já švestku, dobytí severního pólu, akt, posla z liptákova...
9. led 2010 v 19:35  • Odpověz
autor
ta vaše ochota spojená s blbostí... mě je mezi váma tak těžko :grinning: :grinning:
9. led 2010 v 19:36  • Odpověz
Jani: :grinning: Standa je dobrej :grinning:
Ale já radši soudedovic malýho Mirka :grinning:
9. led 2010 v 19:48  • Odpověz
autor
jo a záskok je taky super... ano, to znamená, že se ti splní tvůj sen - zahraješ si s prácheňským zadarmo :grinning: no ale já bych radši hrál s někým jiným a za peníze :grinning:
9. led 2010 v 19:51  • Odpověz
:grinning: jojo, klasika :slight_smile:

no holky, se obávám, že to bude čím dál horší..až on začne chodit do práce..a já budu doma..ale taky už snad moc nebudu chodit do školy :wink:
Tak u nás už se spinká - poslední týden chodí spát v 8a vstává v 8-9 :dizzy_face: ale pořád se přetáčí a kňourá, takže stejnak nejsem vyspaná.. ale lepší, než když chodila spát ve 22 a budila se 01,03,05,07!
9. led 2010 ve 20:07  • Odpověz
cokoliv řeknu je obráceno proti mně! řekla jsem, že už skoro nevaří.. řekl, že jsem si pořád stěžovala: že je tam moc cibule, že dělá pořád minutky na pánvi.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: a já chtěla, aby toobčas bylo jen vařené (rozuměj zdravější)

no a pak téma peněz.. minulý víkend byl u kamaráda, bral benzín, takže tak 600-700, včera 250, 300zkušebna, no..a to jsme kvůli té kytaře chtěli šetřit..a blabla, šetřit nebudeme, brzo se bude vydělávat. haha
9. led 2010 ve 20:11  • Odpověz
tak už končím monolog, poslední věc-na běžkách jsem potkala otce. že by se třeba ozval, když sem jede, ne.. Super vztahy.. neplatí alimenty, tak se raději neozývá. :angry: akorát když někam příjde, je hvězda, všichni ho obduvují-viz moje svatba :angry: :angry: :angry:
9. led 2010 ve 20:13  • Odpověz
autor
tanuki, to je mi líto :pensive:
9. led 2010 ve 20:19  • Odpověz
tan :pensive: co k tomu rict... ale taky si myslim, ze to "potom" bude lepsi
9. led 2010 ve 20:30  • Odpověz
no holky, muž přijel a řekl, že mě miluje..a otec napsal maila :sweat_smile: tak už mám dobrou náladu :wink:
9. led 2010 ve 20:57  • Odpověz
tan :pensive: .ale urcite se to pak srovna. je to pro vas narocne obdobi.
to s otcem znam. taky mam takoveho :pensive: . ja ho teda na svatbu nepozvala :sweat_smile:. byl jen na standu

ja dnes delala prvne,br. knedle plnene uzenym a zeli. no,povedlo se,ale hooodne dlouho uz to zas delat nebudu :grinning: :grinning: :grinning:
no vidis tan :slight_smile:
tan,super :slight_smile:
9. led 2010 ve 21:01  • Odpověz
díky holky :wink: Say a co Eda, chutnalo mu? :slight_smile:
9. led 2010 ve 21:05  • Odpověz
u nas uz se taky skoro pul hodiny spinka :slight_smile: dnesek byl asi nejakej namahavej nebo co :grinning: :grinning: :grinning:
say, vidis jaka ses sikovna :dizzy_face: taky bych si dala, ale nez se s tim delat... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. led 2010 ve 21:10  • Odpověz
ja to delala poprvy. piplacka strasna a uz to zas dlouho delat nebudu :grinning:. byla jsem u toho i protivna :sweat_smile:. ale to proto ze julka me moc nenechala a eda nepomohl :unamused: . ale nakonec to ocenil :slight_smile:. zhadali se jak dobytci a ted je zas na chvili dobre
my spime od 8,ale to bude tim ze odpo nespala vubec :sweat_smile:. nechapu jak nekomu muzou deti spat v 7 i kdyz spi odpo spanek :sweat_smile:
9. led 2010 ve 21:15  • Odpověz
say, to taky nechapu :grinning: ikdyz tobik mel obdobi, ze chodil o pul osme, ale zase vstaval brzo a sel spat jeste pred obedem :slight_smile:
9. led 2010 ve 21:27  • Odpověz
ja mam asi nespave dite :grinning:. me nikdy driv jak v 8 neusnula. a to ani ted a spala jen dopoledne :grinning:. a radsi at si pospi rano :grinning:. ze usina dyl mi nevadi :grinning:. hlavne ze nevstava v 5 :stuck_out_tongue_closed_eyes: . vstavame v 8 :slight_smile:
maji,uz se ti to blizi,vid :slight_smile:. mas nejaky podvedomi tuch co to bude?
9. led 2010 ve 21:41  • Odpověz
say, myslim, ze kluk, ale u Tobika jsem si byla jistejsi :slight_smile: ale blizi se to strasne...podle prvniho terminu uz su vlastne 35tt :sweat_smile: a dnes jsem se dozvedela, ze musim porodit mezi 20.-28.2., tak to je fakt za chvilu :grinning: :grinning: :grinning:
my vstavame mezi pul 9 a 9, zitra to bude asi o neco driv..me neva pokud je to po 7, ikdyz obcas bych vydrzela chrapat klidne aj do desiti :grinning: :grinning: :grinning:
9. led 2010 ve 21:45  • Odpověz
je,ja bych spala az bych brecela :grinning:. uz se tesim az budu moct dat juli na hlidani,ztriskam se :sweat_smile: a pak cely den prospim :grinning:
9. led 2010 ve 21:46  • Odpověz
v pondeli jdu poprve na tehucviceni...su z toho nejaka nervozni :sweat_smile:
9. led 2010 ve 21:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.