• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
to zvladnes :wink:
ale leti to teda silene :frowning2:
9. led 2010 ve 21:46  • Odpověz
no doufam, ze tam nebudu jedina lemra :grinning: :grinning: :grinning: tedka by mely byt balony a pristi tyden brisni tance (kvuli tem jsem se prihlasila :grinning: :grinning: :grinning: )
9. led 2010 ve 21:48  • Odpověz
no jo, ja porodim a Julinka ma zanedlouho 1.narozky, ze? :slight_smile: uz vis co ji budete kupovat za darecek? :slight_smile:
9. led 2010 ve 21:49  • Odpověz
maji,hlavne nebud jako ja. ja tam byla jednou,poprve a naposled :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
vsechny tam byli min o 10 let starsi a me to odradilo :sweat_smile:. pripadala jsem si tam jak kure :sweat_smile::grinning:

no,budeme mit rok. to je silene :sweat_smile:. zatim jediny co mam jako napad,je nejaka ta trikolka na vodici tyci. ale nevim. uvidim jak k tomu bude. zatim ani nesedi,takze nic :grinning:. jestli mas tip,sem s nim :grinning:.
9. led 2010 ve 21:54  • Odpověz
say, nemam :grinning: Tobik dostal sedacku na kolo a helmu, nasazovaci krouzky, vkladani tvaru,...ale vlastne temer vsechno vyuzil az pozdej :sweat_smile:
9. led 2010 ve 21:58  • Odpověz
hehe, s tim pocitam, ze tam budu kure :grinning: ale aspon ne prvorodici kure :grinning: :grinning: :grinning:
9. led 2010 ve 21:59  • Odpověz
hm,vkladacky uz ma,nasazovaci krouzky taky :sweat_smile:. na kole nejezdime,tak taky nic. no,musim neco vymyslet. ale urcite dostane i knizku,ty miluje :dizzy_face:
prej ne prvorodici kure :grinning:
jak se tesi tobik?
9. led 2010 ve 22:20  • Odpověz
zatim usilovne trenuje na plysovym kocourovi, prebalujeme asi desetkrat denne, usina s nim, dava mu papat a pit :grinning: no sranda...ale rekla bych, ze citi, ze se neco blizi, protoze je cim dal vetsi mamanek :grinning:
jeste vlastne dostal houpaciho kralika :slight_smile: toho ma rad :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. led 2010 ve 22:33  • Odpověz
je Maji, to bude prdča, prvorodičky přes 30a otrkaná matka 22letá :grinning:
9. led 2010 ve 22:33  • Odpověz
nad necim takovym jsem taky premyslela :slight_smile:. ted co uzije vic :grinning:
tobik to zvladne :wink:
9. led 2010 ve 22:34  • Odpověz
tan :grinning: :grinning: :grinning: uz skoro 23 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
say, no u nas asi toho kralika, na tom se houpe celorocne, zatim co odstrkavadlo stoji uz 4 mesice ve sklepe :grinning:
9. led 2010 ve 22:36  • Odpověz
kouknu na to co objevime :grinning:

tan :grinning:
co dostala verca k roku?
9. led 2010 ve 22:38  • Odpověz
http://www.actibois.cz/nabytek.htm
my mame toho kralika uprostred prvni rady :slight_smile: prvni sedel hned za usima aby dosahl a ted uz na sedatku :dizzy_face:
9. led 2010 ve 22:45  • Odpověz
mame aj to auto co je posledni :grinning:
9. led 2010 ve 22:49  • Odpověz
haha aj oho konika co je na obrazku uuuplne nahore :grinning: :grinning: :grinning:
9. led 2010 ve 22:50  • Odpověz
9. led 2010 ve 22:59  • Odpověz
maji,to je taky krasny :slight_smile:. to drevo ma sve kouzlo :dizzy_face:
9. led 2010 ve 22:59  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: a je to pratelny? :grinning: :grinning: :grinning:
9. led 2010 ve 23:00  • Odpověz
to nepisou :grinning: :grinning: :grinning:
9. led 2010 ve 23:01  • Odpověz
jj, ja mam hrozne rada dreveny hracky...skoda jen, ze jsou tak drahy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. led 2010 ve 23:12  • Odpověz
to mas pravdu :frowning2:
9. led 2010 ve 23:13  • Odpověz
ty jo, to uz je tolik? :confused:
9. led 2010 ve 23:20  • Odpověz
jj uz jo :slight_smile:
9. led 2010 ve 23:21  • Odpověz
tak ja jdu chrupat...doufam sice, ze me rano nechaji milacci dospat, ale znas to... :grinning: :grinning: :grinning:
9. led 2010 ve 23:26  • Odpověz
dobrou a hezky sniky :slight_smile:
9. led 2010 ve 23:27  • Odpověz
dobrou a dekuju :slight_smile:
9. led 2010 ve 23:32  • Odpověz
autor
tanuki, tak fajn :slight_smile:

say, seš šikula, že se knedlíky povedly :dizzy_face:

maji, proč musíš porodit zrovna v tom rozmezí? :sweat_smile:

dobrou noc :dizzy_face: :dizzy_face:
9. led 2010 ve 23:47  • Odpověz
Hehe, holky, my se v tom hádání s manželama buď kontinuálně střídáme, nebo jsme v tom všechny naráz... :grinning:
Mě nasral včera večer - sedíme na posteli, v ruce skleničku vynikajícího vína Monastrello v bio kvalitě, povídáme si a pak se dostaneme ke kostelnickým pokryteckým zmetkům a manžel je začne logicky obhajovat, zatímco já intuitivně VÍM, že například tahle holka je děsná "zmetkyně", atd... no skončilo to skvěle. Urazil mě, nic nebylo, víno zvětralo a šlo se spát :angry:. A jestli čeká, že teď s ním půjdu do kostela hrát dokonale vzornou katolickou famílii, tak to je na omylu :angry:!

Mě z toho asi jebne, ale 3x po sobě :grinning: :angry:
10. led 2010 v 08:05  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
jani, jsou jarni prazdniny, takze ma Martin volno v hudebce :grinning:
all :sweat_smile:
10. led 2010 v 08:46  • Odpověz
Maji: No nešla jsem :sweat_smile:.
Jako vzorný maloměšťák sám nešel (co by tomu řekl pan farář, že :grinning: ) a je dusno...
Ach jo... :pensive:
10. led 2010 v 08:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.