• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
u vas se to az tak resi? :confused:
ty jo, u nas pekne chumeli...na to krasny naledi ze vcera...to bude zlamanych noh... :sweat_smile:
10. led 2010 v 08:52  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
nam by dneska meli privezt sanky s ohradkou :dizzy_face: . ale az vecer :frowning2:. s kocarem se nikam nedostanem :unamused: .
ach jo, a to ted bude mit eda pracovni tyden,tak budu muset s kocarem vencit,to jsem na to zvedava.

all, to mi prijde az neskutecny jestli ten sel do kostela sam nebo ne :sweat_smile:. tak si byla nemocna a hotovo. co je komu do toho...

u nas nechumeli,ale snehu fakt hafo
10. led 2010 v 08:55  • Odpověz
Jasný holky...jako jestli se z něčeho jednou zblázním, vybodnu se na všechno, odstěhuju se do Prahy a založím si tam bordel, tak to bude kvůli tomuhle - Maloměsto na jižní Moravě a tak neskutečně pokrytecká sebranka kostelních myší, že je to až k zblití :grinning:.

Tohle není nic pro mou povahu... :frowning2:
10. led 2010 v 08:59  • Odpověz
say, taky chodime vsude na bobech a kocar stoji pekne v teple :grinning:
normalne u nas nechumeli,u nas padaji vlocky velky jak pest :sweat_smile: :confused: no to prehanim, ale jak Tobikova pesticka mozna jo :confused: :confused: :confused:
10. led 2010 v 08:59  • Odpověz
A manžel nikam do velkoměsta nepůjde, takže máme problém... :frowning2:
10. led 2010 v 09:00  • Odpověz
all, ja se mu nedivim, ja bych odsud taky hned zmizela na malomestecko, vesnici nebo nejlip samotu nekde u lesa :grinning:
10. led 2010 v 09:02  • Odpověz
Maji: já jsem prostě na život mezi pokryteckým kurwama moc divoká... :pensive:
Mě vyhovuje klid a anonymita, takže samota u lesa klidně, Ostrava klidně...jen ne tohle... :cry:
Mám depku a už mě to neba...asi se jdu usmiřovat... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. led 2010 v 09:04  • Odpověz
all :grinning: tak sup :grinning: :grinning: :grinning:
10. led 2010 v 09:06  • Odpověz
no a ja jsem dosnidala, tak se pujdu venovat chvilu mym milackum a dnes taky musim konecne udelat neco do skoly :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. led 2010 v 09:09  • Odpověz
hm bezva, my jsme se rafli taky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. led 2010 v 10:38  • Odpověz
Maji: Ach jo :frowning2:
Já říkám, my se snad střídáme nebo co... :unamused:
10. led 2010 v 11:09  • Odpověz
u nas uz dobry :slight_smile: byla to blbost :sweat_smile:
10. led 2010 v 11:13  • Odpověz
U nás už taky, právě jsme vylezli ze sprchy :grinning:
Ale bylo to diplomaticky náročnější - tohle si ke mně nikdo dovolovat nebude :angry: :wink:.
10. led 2010 v 11:17  • Odpověz
no u nas to bylo jen kvuli tomu, ze nechtel vzit Tobika sebou nakoupit a ja si chtela na chvili v klidu lehnout, protoze mi neni dobre.. :sweat_smile: no u trizeni ozdob ze stromecku jsme se uklidnili :grinning: :grinning: :grinning:
10. led 2010 v 11:19  • Odpověz
dobre poledne holky :grinning: vidim,ze je tady zivo :slight_smile: my jsme teda v kostele byli rano spolu :slight_smile: a ted spolu varime vepro knedlo zelo :slight_smile:
posledni dobou mam strasne zravou naladu, jsem fakt jak kyselina :confused: co s tim????
jo a my se zatim nehadame :slight_smile:
10. led 2010 v 11:53  • Odpověz
su nastvana :angry: koupila jsem Tobikovi nadhernej a drahej vlnenej svetrik, mel mu byt tak na podzim (vel. 3roky), tak jsem ho vyprala, ze ho zatim ulozim ve skrini...a vite co? ikdyz jsem ho prala podle znacek na cedulce srazil se mi na velikost pro tak rocni decko, pochybuju, ze ho jeste vubec oblece :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: nemit vidinu toho,ze ho teda za rok uzije druhy , tak s nim asi mrsknu do kose :angry: :angry: :angry:
10. led 2010 ve 14:24  • Odpověz
ahoj, já se dnes pilně učím..
Maji, to chápu.. no já si pravidelně zatrhnu nové punčocháče, to pak taky supím.. (to ais není taková útěcha) tak co třeba, že Verunka pokadila nové vlňáky a babička neměla žlučové mýslo, takže jsou již flekaté..vrrrrr. čůrání máme skoro všechny na nočník a kadíme do plínky, fakt super.
Jo a dva sražené svetříky jsme dostali od sousedů :grinning: bohužel..asi je lepší všechno prát v ruce.
10. led 2010 ve 14:39  • Odpověz
teda jako vše vlněné :grinning:
10. led 2010 ve 14:40  • Odpověz
tan, no dnes je tu nejak mrtvo na vsech diskuzich mi prijde :sweat_smile: asi se uci vsichni krome me :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jj, puncochy jsou taky muj uhlavni nepritel, mam rada takovyty drazsi bez zesilene spicky a paty a tak a pak si je pri natahovani rozskubu, to bych si taky jednu liskla :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
10. led 2010 ve 14:48  • Odpověz
ja puncochy nenosim :grinning:

maji,ten svetr by me taky nastval :rolling_eyes: . ale uzije ho mladsi :wink:
10. led 2010 v 15:02  • Odpověz
say, to jediny me uklidnuje :slight_smile: ikdyz to zas bude mit dlouhy rukavy :unamused: no treba povoli jak uschne a Tudla se do neho jeste aspon treba na mesic vleze :grinning:
10. led 2010 v 15:26  • Odpověz
maji to frakt nastve :slight_smile: ja jsem dneska uplne neschopna, asi bych mela zacit delat neco do skoly... :rolling_eyes:
10. led 2010 v 16:43  • Odpověz
Ady: Nechápu :sweat_smile:

Já se loučím - už mi z toho učení hrabe, jdem na večerní a pak do pizzerky plánovat (a snít o našem budoucím domečku - už se to blíží :dizzy_face: ).

Jinak jsem si dnes naprosto reálně uvědomila, že bych s miminkem školu nedodělala ani omylem - asi jsem prostě natolik náročná perfekcionistka, že si nedokážu představit mít dítě, dokud nemáme bydlení a dobré fin. zajištění a taky bych nedala, že by mi dítě někde řvalo a já bych se měla šprtat na státnice... Svědomí by mi to nedovolilo... :pensive:

Jo holt hormonky jsou jedna věc - to bych měla mimi hned, ale realita je věc druhá...

Fakt vás holky obdivuju, já bych na to neměla. Chci všechno na 100% (nebo aspoň na 80% :grinning:). My se vyhrabem nejdřív za 2 roky - to mi bude 25... :sweat_smile:
10. led 2010 v 17:36  • Odpověz
all, no řvoucí dítě bych teda taky nesnesla :grinning: to bych řekla, že naopak se má dost dobře, vzhlem k tomu, že se maminka odreaguje ve škole :wink:
a mít zázemí ve 25ti je přeci paráda :wink:

tak já se zas loučím- spíme dnes u babičky.
10. led 2010 v 18:37  • Odpověz
autor
Uff, my jsme dorazili od našich, ráno jet bylo o hubu - říkám chlapovi, že pojedem vlakem (mohli jsme se na to vybodnout, ale já hrála s kapelou v kostele), nebo že oni jet nemusí. A on že uvidíme ráno, ráno v 6 bylo nad nulou, nic nemrzlo, takže fajně. Těsně předtím, než jsme vyjeli, klesla teplota pod nulu, začlo chumelit... no a jeli jsme třičtvrtě hodiny v tomhle... nejlíp mi bylo, když jsme míjeli auto v příkopě obrácené na střechu :grinning: ted už se jelo fajně.

all, s tím kostelem si to dovedu představit, taky mám známé z vesnického kostela. Ale nedělej si iluze, my jsme velký městský sbor, to, že někdo nepřišel, se sice neřeší, ale u nás se pomlouvá a intrikuje na jiném levelu.... :pensive: :pensive: ale o tom radši mlčet.

maji, já si zas nedávno koupila svetr v CaA a i když jsem ho taky prala podle návodu, fialová barva pustila do bílé. Chystám se jim ho tam omlátit o hlavu :angry: :angry:

jo a k rafnutí, my se asi rafnem teď :grinning: :grinning: furt se k nemůžem dobrat k ničemu ohledně bytu. Všem, co jsem byt ukazovala na odkazech, se líbil, našim jsme ho dneska ukázali, kamarádovi... a jarek furt plká, že tam je malá koupelna, stará elektřina. Tata mu říkal, že pokud ten barák neprošel nějakou zásadní rekonstrukcí uvnitř, tak všecky tyhle typy maj starou elektřinu, ale on to prostě nepochopí, že bud teda ten typ baráku v klidné lokalitě, nebo prostě jiný někde kdovíkde... Prý máme počkat... On by nejradši furt na něco čekal... se divím, že si mě vůbec vzal a taky to nerozmýšlel deset let :angry: :angry: :angry: :angry:
10. led 2010 v 19:47  • Odpověz
all co nechapes ? :sweat_smile:
holky mam problem, zeru jak kyselina a mam taky porad hlad, na cukrovce jsem nebyla ale z moci vsechno OK.... jesteze doma nemame vahu...
10. led 2010 ve 20:58  • Odpověz
autor
adél, ale, prď na to :wink: když nemáš problémy... a sto kilo jsi taky zatím nepřibrala, ne? :sweat_smile:
10. led 2010 ve 21:39  • Odpověz
adel, vitej v klubu nenazeru :grinning:
10. led 2010 ve 21:43  • Odpověz
dobre rano :slight_smile:
Maji :grinning: hadej co delam ? :grinning:
11. led 2010 v 08:55  • Odpověz
jani,vsechno nejlepsi k narozeninam!!! uspesne zvladani skoly,opice i manzela :wink:
11. led 2010 v 09:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.