• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
joo vlastne tady se dneska slaviíííí Jani pridavam se ke gratulacim, at ti zivot do cesty stavi sama prijemna prekvapeni a at nikdy nemas duvod k placi :slight_smile:
dneska jdu do Brany ... maji tam neco super perfektni co mi nemuze chybet?
11. led 2010 v 09:16  • Odpověz
autor
dobré ráno,

díky!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

adél, tedka v bráně měli trochu vyžráno, řekla bych :grinning:
11. led 2010 v 09:18  • Odpověz
:grinning: treba privezli zbozi :slight_smile: dam vedet :slight_smile:
11. led 2010 v 09:21  • Odpověz
holky chci si uplest decku z merino vlny nemate tip kde se da koupit za levny peniz??,
11. led 2010 v 09:25  • Odpověz
autor
Taky asi na bráně, ne? zeptej se aer, ona dost plete :slight_smile:
11. led 2010 v 09:39  • Odpověz
nazdarek zensky :slight_smile:
tak jsem uspesne zdolala prvni tehotenskej kurz :grinning: bylo to fajn, uz se tesim na pristi tyden :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jani, vsechno nej nej nej :dizzy_face: posilame s Tobikem pusu
11. led 2010 ve 12:41  • Odpověz
autor
Díky :slight_smile:

povídej přeháněj, co v kurzu?
11. led 2010 ve 12:53  • Odpověz
jani, no prvni byly tanecky, to bylo takovy hodne uvolnujici, spis protahovani a ruzny krouteni a tak :grinning: a pak prednaska co s sebou do porodnice a kdy do porodnice :grinning: a cestou zpatky jsem se rozplacla na naledi a nemohla se vyhrabat na nohy :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2010 ve 13:11  • Odpověz
autor
Kdy do porodnice? No v tvém případě hned jak cokoli začne :grinning: :grinning:
jak plácla sebou na náledí? :confounded: :confounded: :confounded: dávej na sebe pozor...
11. led 2010 ve 13:14  • Odpověz
jani, chtela jsem si zkratit cestu a ono to klouzalo vic nez na chodniku,no :grinning: ale padala jsem pomalu a opatrne, neboj :grinning: :grinning: :grinning: akorat jsem si u toho zahodila do snehu koblih :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2010 ve 13:26  • Odpověz
toz kde jste? poradte co amm s Tobikem cely odpoledne delat...me dnes nejak nic nenapada :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. led 2010 ve 14:32  • Odpověz
Ahoj holky,
Jani, všechno nejlepší k narozeninám. Ať jste zdraví a šťastní a Kristýnka vám dělá radost... :dizzy_face:.

Kolikátý narozeniny to jsou, jestli se teda smím zeptat? Ale v tomhle věku snad ještě jo... :slight_smile:

Já jsem si dnes vzala volno, zalezla jsem do knihovny na fakultu aby mě nerozptyloval ten bordel doma a jedu. Snad to ve středu dám a pak se štěstím vyválím ve sněhu :grinning:.
11. led 2010 ve 14:59  • Odpověz
autor
All díky :slight_smile: už je mi 22 - není to nic hroznýho, ale bývalo to lepší :grinning:
11. led 2010 v 16:45  • Odpověz
Holky, mě asi odvezou... :cry:
Zkoušející je v nemocnici. Termín zkoušky z té srajdy v nedohlednu :angry: :angry: :angry: :unamused: :unamused: :frowning2: :frowning2:
Ale snad v pátek nebo tak...
No, tak to snad stihnu aspoň lépe nadrtit, no...
Musím to brát pozitivně :sunglasses:
11. led 2010 v 16:57  • Odpověz
jani, to mi vykladej, me zbyvaji uz jen dva tydny a budu o rok starsi nez ty :grinning:
11. led 2010 v 17:01  • Odpověz
autor
All, no tak to potěší... pokud by tam byl den dva, tak budeš mít víc času, ale snad tam neleží já nevím... nerodí třeba císařským řezem? To byste si asi počkali dýl :grinning: :grinning: :grinning:

maji, kde jsou ty časy, kdy jsem záměrně říkala vyšší věk a byla potěšena, že mě hádají starší :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. led 2010 v 17:19  • Odpověz
Jani: No to doufám... den navíc by se hodil. Z týdne by mi asi jeblo :angry:
Nerodí, je to paní profesorka a má syna medika a už velkýho :slight_smile:.
Je to moje nejoblíbenější borka... :slight_smile:
11. led 2010 v 17:24  • Odpověz
Ale učí nejtěžší předmět :sweat_smile:
11. led 2010 v 17:24  • Odpověz
all, aspon mas cas to jeste doladit :slight_smile:
jani, jj, ja ted do posledni minuty rikam ten nizsi :grinning: :grinning: :grinning:
hele holky, nafotila jsem vybavicku a zjistila, z mam vsechno modry...ehm...co kdyz se mi narodi holka? :sweat_smile:
11. led 2010 v 17:29  • Odpověz
autor
Maji, tak si aspoň s tím mým chlapečkem nebudu připadat jak blbec... :grinning: :grinning: :grinning: půjdem a lidi budou povídat: hele, tři chlapečci!!! a my s úsměvem řeknem: chlapeček je jenom ten jeden :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2010 v 17:43  • Odpověz
jani :grinning: :grinning: :grinning: to je taky fakt :grinning: :grinning: :grinning: me se v patek nejaka zenska ptala jestli te HOLCICCE neni na bobech zimenka??? :sweat_smile:
11. led 2010 v 17:50  • Odpověz
autor
TAk já považuju za vrchol úspěchu, když se mě někdo ZEPTÁ, jestli je to holčička NEBO chlapeček :grinning: :grinning: :grinning:
Ale Tobík holčičkovsky nevypadá, ne? paní se asi sekla... :sweat_smile:
11. led 2010 v 17:54  • Odpověz
no me prave taky neprijde, navic byl celej modro-zelenej, tak nevim jestli byla pani barvoslepa, nebo co :grinning:
11. led 2010 v 18:14  • Odpověz
autor
Ještěže není víc možností, co by mohli být :grinning: :grinning:
11. led 2010 v 18:32  • Odpověz
hehe :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2010 v 18:50  • Odpověz
copak dela Kristynka? Tobik ma tulivou, tak mi sedi na kline, vyhrnul nam tricka a tiskne si pupik k mymu :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2010 v 18:51  • Odpověz
autor
Jé, to je hezké :dizzy_face: :dizzy_face:
Kristýnka staví kostičky a asi jí jarek bude číst :slight_smile: a já se začtu do darů :slight_smile:
11. led 2010 v 18:56  • Odpověz
cos dostala hezkeho? u nas uz romantika skoncila a Tobik sel vysavat (teda ted uz radsi hleda kostatko, ze zbytek kulicek radsi smete) :grinning: :grinning: :grinning: ja su dnes uplne nepouzitelna... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. led 2010 v 19:01  • Odpověz
jani, mas zkusenost s tema bambusovyma a frote a nevim jakyma ctvercovkama? ma cenu za ne utracet? :sweat_smile:
11. led 2010 v 19:03  • Odpověz
autor
Jen bud pěkně nepoužitelná dál :slight_smile: :slight_smile: a dej si veget...

Dostala jsem víno, sýr, bonboňéru, knížky - 2 agathy christie, 1 simonu monyovou, 1 samuela huntingtona, rozšíření k carcassonne, přáníčko. Muž si dal záležet :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a ještě bych jmenovala báseň s obrázky spojené v power pointové prezentaci, kterou vyrobil kamarád :dizzy_face:
11. led 2010 v 19:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.