• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
ee, čtvercovky mám jedině bavlnu. Ale jedna maminka v bráně přede mnou moc chválila ty kikko tuším bambusové čtvercovky. že toho hodně poberou a jsou strašně super.
11. led 2010 v 19:15  • Odpověz
Ahoj holky:slight_smile:

Jani, psala jsem ti rano sms, ale nevim jestli dosla, ta jeste jednou ve nejlepsi k narozeninam :dizzy_face:
11. led 2010 v 19:17  • Odpověz
autor
Jojo, aer, došla, já jen nestihla odepsat :slight_smile: děkuju :slight_smile:
11. led 2010 v 19:18  • Odpověz
jani, no na slepicarne je zas holky hodne kritizovaly, ze se z nich vytaha dlouha nudle, ze sice na savosti jim to neubere, ale esteticky dojem nic moc a na novosklad vubec :grinning: ale vcera jsme delali pokusy s bambusovou a bavlnenou ponozkou (martinuv napad) :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2010 v 19:21  • Odpověz
Tobikovi se nepouzitelna maminka vubec nezamlouva...ach jo :sweat_smile:
11. led 2010 v 19:23  • Odpověz
autor
Ponožkou? Svěř se :grinning: :grinning:
No, ono jak se koukám na všecky plínky, tak estetický dojem nic moc, zvláště vv, které to schytávaj nejvíc, ale mě na estetice teda moc nesejde, stejně jsou plíny schované, ne? :grinning:
11. led 2010 v 19:23  • Odpověz
jé, no já bych málem zapomněla, Jani všechno nejlepší! Hodně lásky, hodnou Kiku a nějaké to fajn bydleníčko :wink:
11. led 2010 v 19:28  • Odpověz
jani :grinning: :grinning: :grinning: zamilovala jsem se do bambusove osusky pro mimouse a Martin protestoval, ze bavlnena za 200 nebo bambusova za 400 je dost rozdil a ze jsou to stejne blaboly na vymameni penez z blbych matek :grinning: a pak dovalil se sklenickou vody a dvema ruznyma ponozkama a ze si teda tu savost ozkousime :grinning: :grinning: :grinning: bambus vyhral na plne care a dostala jsem svoleni si osusku objednat :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2010 v 19:29  • Odpověz
hele, je normalni, ze se mi absolutne nechce nic chystat? prat, zehlit apod.? me prijde, ze tu s tim furt vsichni sili aby meli nachystany co nejdriv...dnes jsem vyprala jednu pracku a mam dost, vubec me to neba a zehlit to asi nebudu, mam pocit, ze je to miminu stejnak jedno :sweat_smile:
11. led 2010 v 19:32  • Odpověz
autor
tanuki, dík :slight_smile:

maji :grinning: :grinning: :grinning: geniální :grinning: :grinning: :grinning: jako já bych bambusu věřila, třeba plínky bamboo extra jsou moje nejoblíbenější :slight_smile: ale zas ne každému vyhovujou.
Počkej tedka jsem si vzpomněla, někdo místo vkládaček do plínky rozstříhal nějaký ručník z ikey za pár šušní... ted ale nevím jaký...
11. led 2010 v 19:32  • Odpověz
jani, jj, pro rucniky mi Martin pojede v tydnu jak bude v hrabuvce :grinning: :grinning: :grinning: stoji 7 korun :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2010 v 19:33  • Odpověz
jani, nejvic me pobavil kdyz videl jakou rychlosti ten bambus saje, ze prej proto ma furt v botach tak mokry nohy, ze ty fusky nasavaji vlhkost aj z chodniku :grinning:
11. led 2010 v 19:34  • Odpověz
autor
maji, to je tím, že jsi druhorodička... to byl nějaký článek o srovnání tohohle... prvorodičky všecko nachystané na začátku těhu, druhorodičky tak týden před porodem a při dalším dítěti už matky nic neřeší :grinning: :grinning: :grinning:

nebo když dáš dítě na hlídání: při jednom dítěti voláš hlídači každou půlhodinu. při druhém dítěti řekneš, aby v případě nouze zavolali. při třech dětech řekneš, aby v žádném případě nikdy nevolali :grinning: :grinning: :grinning:
autor
bambus :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jani, mam pocit, ze ani s Tobikem jsem tak nesilela, sice je fakt, ze mi to treba cinilo poteseni zehlit ty malinky bodycka, ale ze bych z toho byla tak na vetvi jak nektere tady... :sweat_smile:
11. led 2010 v 19:38  • Odpověz
autor
Hmm, já taky ne... asi každá jsme jiná, no, já jsem se na ni těšila jinak než prohlížením oblečků, no :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. led 2010 v 19:42  • Odpověz
hele, kterou barvu? ale musi byt aspon trochu univerzalni :grinning:
http://www.4babies.cz/e-shop/osuska-tots-bamboo-70-256000
11. led 2010 v 19:52  • Odpověz
vidim to na zlutou, ikdyz se mi nejvic libi ta modra :slight_smile:
11. led 2010 ve 20:00  • Odpověz
autor
No ta modrá je rozhodně nejhezčí... hele, bud genderově korektní a poskytni oběma pohlavím stejnou možnost :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: proč by holčičky nemohly mít modrou osušku?
11. led 2010 ve 20:09  • Odpověz
no tak uvidime :grinning:
11. led 2010 ve 20:12  • Odpověz
ehm z Tobika prave vypadlo: "bomba mamba ganga" :grinning: co tim chtel asi tak basnik rict? :grinning:
11. led 2010 ve 20:13  • Odpověz
autor
No, to je jednoduché - bomba je bomba, mamba je nějaký had, a ganga je gand. Dávej si bacha, v noci tě přepadne gang mamb :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2010 ve 23:20  • Odpověz
nebo to trochu zkomolil a chtěl se koukat na nějaká manga :grinning:

Tak jsem včera cestou z přednášky zajela koupit originál lyže na V. vozík. Ani už nemám trauma z té ceny, která je NAPROSTO šílená..zhruba dvojnásobek maxima, které bych byla ochotná za ně dát! Njn, ale jsou to cestovatelky- vyrobí se v ČR, pak letí do Kanady se smotnovat, aby se zas vrátily sem :angry: :angry: :angry:
12. led 2010 v 08:04  • Odpověz
dobre rano holky.
Tak mame za sebou docela neprijemne rano, muz vstaval aby mohl jet do prace driv s tim ze rano auto odhazi, jenze snih je absolutne zamrzly a tim padem se mu jen protacela kola.... takze po pul hodine nasrane odjel do prace salinou. :pensive:
12. led 2010 v 08:18  • Odpověz
já jsem si zrovna včera říkala, že ten sníh třeba trochu (aspoň na chvíli) odnaučí lidi jezdit "zbytečně" autem :sweat_smile:
12. led 2010 v 08:27  • Odpověz
no on musi auto vratit neni nase je firemni...
12. led 2010 v 08:38  • Odpověz
jasně, já to raději dala do uvozovek, protože někdy tam skutečné důvody jsou :wink:
tak já se loučím, mám dnes volný den, tak musím zabrat..
12. led 2010 v 08:42  • Odpověz
tan, jakej mate vozik? taky nad nim uvazujem :slight_smile:
12. led 2010 v 08:57  • Odpověz
holkyyyy, ja mam toho zkouskovyho plny zubyyyy:frowning2:
myslete na me cca od 11 prosim:frowning2:

jdu si udelat tahak, pa :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. led 2010 v 09:00  • Odpověz
aeri, budu na tebe myslet :slight_smile: urcite to zvladnes :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. led 2010 v 09:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.