• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
say, no co, kdyz je tu nuda... :grinning:
28. led 2009 v 19:55  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: Maji
Aeri nesmutni a neplač
28. led 2009 ve 20:03  • Odpověz
no tak to uz si ze me delate pr..l, ne??? :sweat_smile:
28. led 2009 ve 21:18  • Odpověz
hm, tak u nas je dusno (opet)...jdu spat... :rolling_eyes:
28. led 2009 ve 21:58  • Odpověz
u nas vzdycky vsechno schyta Filda...naposled to, ze jsem si zapomnela klice....chudak...nechapu, ze to se mnou vydrzi...
28. led 2009 ve 22:09  • Odpověz
maji,aerin, tak jak to u vas vcera dopadlo?
u nas nejak nijak :sweat_smile: :rolling_eyes: . pusu mi dal,rekl ze me miluje taky, ale ze si dneska psat nebudem :frowning2: . a to jsme normalne zvykli si napsat treba i 100 sms zatimco je v praci :sweat_smile: . tak nevim
jinak preji dobre rano :slight_smile:
29. led 2009 v 06:33  • Odpověz
tak tady se asi jeste spinka, tak ja se jdu pripravit a jdu na krev :unamused: . ale mam hlad jako vlk, tak at uz to mam za sebou a muzu se najist :slight_smile:
29. led 2009 v 06:55  • Odpověz
tak jsem zpatky a tady porad nikdo :astonished:
29. led 2009 v 07:50  • Odpověz
holky,kouknete,proste nadhera :slight_smile:. hnedka bych malej nejaky objednala :slight_smile:
http://www.hodinky-klenoty.cz/zbozi/sperky/bile-zlato:0::104:1:/
29. led 2009 v 08:21  • Odpověz
say a proc ze se s tebou nebavi??? :confused:
29. led 2009 v 08:23  • Odpověz
uz bavi, ale proc to nevim :sweat_smile:
v utery byl s kamaradem na ping pongu a od ty doby byl divnej, ale vcera zvlast. vubec nevim co mu prelitlo pres nos :confused: . rika ze nic, ale ja vidim ze je divnej. vcera rikal ze az vypeni ze mi to rekne, tak ja uz i premyslim jestli nemluvim ze spani :sweat_smile: ,ale zas nemam co spatnyho rict,tak mi to vrta hlavou.
29. led 2009 v 08:28  • Odpověz
:confused: :confused: :confused: :confused: z neho to leze jak z chlupate deky..:grinning: pak napis, co z nej teda vyslo..:grinning: treba se soustredi na porod...:grinning:
29. led 2009 v 08:30  • Odpověz
a nebo dostava strach...
taky nevi co v praci,smlouva mu konci zitra a nikdo se neobtezuje mu rict co bude dal. je to naprd.
a co ty mamino,jakpak je? co nevolnosti? a jak si to vubec zvladla v praci? myslela jsem ze te necha na neschopence...
29. led 2009 v 08:34  • Odpověz
no ona me chtela nechat na neschopence...ale to co delam doma muzu delat i v praci....az na to se v praci sedim vykrivena....dost me to tam sere..ja mam ve smlouve, ze mam delat od pondeli do patku a sef ted vymyslel, ze budeme delat cely tyden a dva dny volna behem tydnu, abysme delaly i vikendy....takze premyslim, jestli v tom mam nechat spolupracovnici a jit na neschopenku nebo proste bojivat, ze o vikendu tam smrdet nechci...
a ten tvuj pujde do jien prace, nebo ho preradi???
29. led 2009 v 08:42  • Odpověz
no,prave ze kdyz mu tu smlouvu neprodlouzi, tak ho vyhodi. a jinou praci hledame uz od prosince, ale nic tu neni :frowning2:. I to vypada ze by musel za praci treba do Prahy, ale ja se ted nikam stehovat nechci a v sestinedeli taky ne. tak je to takovy mrzuty :rolling_eyes:
emi, uvidis. me vikendy taky sr..i. a nocni jeste vic. muzes to zkusit a pak jit na PN,ale ted od ledna to nejak zmenili a je to naprd. ale to by sis musela zjistit.ja se o to uz nezajimala, kdyz uz mam od unora PPM. ale tak samozrejme,lepsi byt v klidu doma nez se stresovat v praci
29. led 2009 v 08:53  • Odpověz
dobre ranko, holky :slight_smile: tak u nas uz dobry, oba jsme se z toho vyspali :grinning:
29. led 2009 v 08:54  • Odpověz
maji,tak super :grinning:
29. led 2009 v 08:55  • Odpověz
no say ale ja nemuzu byt s trema korunama doma, kdyz mi nic neni..:slight_smile: ale zase uz me nebavi sebou porad vlacet...
mam smlouvu, kterou dodrzuju, tak proc to neni vzajemne..
co mi je po tom, ze sef nechce plati o vikendu brigadniky...
no jste ted v debilni situaci..ja bych byla ochotna se odstehovat jedine do Trince...ale od vas do Prahy, s pupkem, nebo miminkem..no to potes...snad neni sef takova svine, kdyz vi, ze cekate rodinu a nejak to vymysli...
s praci jsou vzdycky jen problemy...
29. led 2009 v 08:56  • Odpověz
hlavne tady mam celou rodinu a vim ze kdykoliv pomuzou. nejsem takova frajerka abych nezkusena odjela do ciziho mesta kde nikoho neznam a nikdo mi nepomuze. jenze to zas manza nechape, mysli si ze jsem mamina holcicka a nechci se odstehovat jen proto ze bych ji nevidela. ale ja opravdu ted nemuzu vedet jak to budu zvladat.a ono kolikrat staci jen kdyz nekdo povozi a ty si zatim poklidis.
u nich na to moc nekoukaj jestli mas nebo nemas rodinu... tak nevime
emi,co bys kdyztak pro mimco neudelala. ja taky musim byt doma,od zacatku a ze jsem si pohorsila o dost tisic. a manzuv plat... pomalu jako moje neschopenka :confounded:
29. led 2009 v 09:10  • Odpověz
no say s tou maminou vim, o cem mluvis..jsem dost nestastna, ze moje vlastni mama uvidi decko parkrat do roka..a ze je tak daleko..no a co ze tu ma filip rodinu..ja chci tu svoji, jich tam mam tolik, ze bych je prosil, at mam male na chvili doma...
i rodit bych tam jela..a kdyz se naseru, tak tam odjedu na prazdniny a bude to...budu rodit tady a mimino porad uvidi jen jeho rodina..a kdy jako po porodu pojedu s miminem pres celou republiku? no uplne na hovno.
nechci se tam primo stehovat, ale chtela bych to tak mit pul na pul...ale to proste nejde asi provest...
takze sama vis, jestli ses mamina holka, nebo vis, v kom mas stoprocentni oporu:slight_smile:
say jenze me nic neni, tak mi prijde divne, seet doma:slight_smile:
29. led 2009 v 09:14  • Odpověz
valim do prace, pred desatou jsem tu jako na koni:grinning:
29. led 2009 v 09:15  • Odpověz
emi,vim o cem mluvis.
tak trochu mamina holka jsem, ale zas na druhou cenu nechci odmitat zadnou pomoc kdyz si to jeste neumim predstavit. vzdyt ja budu rada i za pomoc tchyne, ne jen moji mamy. I kdyz tchyni bych taky nejak casto videt nemusela :grinning:
me taky celou dobu nic neni a podivej,ted mam z toho valeni se doma predcasne kontrakce :grinning:
29. led 2009 v 09:22  • Odpověz
Pani, say, brisko pekne roste :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. led 2009 v 09:26  • Odpověz
dekuju :slight_smile:
aer,tak co vcerejsi depka?
29. led 2009 v 09:35  • Odpověz
ja nevim, asi porad trva....chyba je asi ve mne, ale proste me vytaci, ze pari, kdyz mu chci neco rict, tak to musim zopakovat desetkrat, uz si pripadam jak debil...pak si sednem k tv, treba se tulime, ale stejne, kdyz mu chci neco rict, zas se soustredi jen na bednu :angry: pak zalezem do postele a on me obejme, rekne dobrou noc, jako by se nic nedelo :angry:
29. led 2009 v 10:01  • Odpověz
Aeri ale to je normální, chlapi přece nedokážou dělat více věcí naráz. Vašek, když třeba čučí na bednu a já mu chci něco říct, tak musím počkat do reklamy :sweat_smile: a když si čte něco na netu, tak taky nevnímá, ale já si z něj dělám prdel, jako že když dělá jendu věc, tak mě přece nemůže vnímat, když je chlap :grinning: . Mě by spíš vadilo to, že by hrál ty hry, jak ty vždycky píšeš, že u toho sedí pořád, to bych mu normálně vypla počítač, to já jsem taková potvora a Vašek to ví, tak raději přeruší činnost a poslouchá mě :grinning:
29. led 2009 v 10:09  • Odpověz
say no tak tchyni klidne mimino pujcim..ale mama je mama....:grinning: :grinning: pred porodem se chodi casto na prohlidky nebo jak se to jmenuje ze?

aer nedivim se ti, ze ti to vadi...hlavne to hrani her:slight_smile:)) me staci jak furt vidim Filipovi zada, protoze vecne sedi na kompu a neco tam dela...a kdyz je doma uklizeno, tak nemam co delat, takze sedim na posleti u kompu ze.... :angry:
29. led 2009 v 10:09  • Odpověz
Say teda tobě to bříško roste :sunglasses: , se nedivím, že už se chce malé ven, je jí tam těsno :grinning:
29. led 2009 v 10:11  • Odpověz
prave, emi:frowning2: a on je pak jeste schopnej mi rict, ze prece ceka az dokonikuju :grinning:
29. led 2009 v 10:13  • Odpověz
aerin..:grinning: :grinning: me rika, ze porad sedim na kompu..ze sedim, protoze nemam co delat, kdyz on je na kompu asi neregistruje..:grinning: vrchol kultury je, kdyz se zvedne a jdeme na carcassonne..:grinning: a to hraju i kdyz se mi nechce, protoze jsem rada, ze nemusim sedet na netu..:grinning:
29. led 2009 v 10:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.