• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
aer, tfujtfuj!
já mám dnes babičku na operaci páteře :pensive: snad to půjde dobře a zbaví jí to těch děsných bolestí (vyhřezlá plotýnka tlačící na nerv)

Maji, máme jeden z nej..lepších a nej..dražších..ale je nejlehčí a odpružený a to mi přišlo podstatné. Máme Chariot Cougar. Cena se zoufale vyšplhá, musíš dokupovat jednotlivé doplňky.. ale my zas nemáme kočár, tak jsem nám to dobřála. Včera jsem se jich tam(výhradní dovozce) ptala na ty dvoumístné a prý rozdíl 2,5roku je tak maximální snesitelný, ale jsou to obrovská děla! sice jen o 1.kg těžší než 1místný, ale ta šířka :sweat_smile: tak uvidíme. Jo, představte si, že tchýně se vyjádřila (netuším, jak přišlo na tuto tému), že kdybych aspoň 2roky pracovala, tak bych měla vyšší mateřskou :angry:
12. led 2010 v 09:50  • Odpověz
to by byl mezi dětma 5let rozdíl..minimálně, to si raději nekoupím nic na sebe a budu ještě levněji vařit!
12. led 2010 v 09:51  • Odpověz
autor
Dobré ráno,

aer, držíme palce!!!

tan, a babičce taky...
tchyně dobrá :sweat_smile:
12. led 2010 v 09:52  • Odpověz
jo Maji, kdybyste ho fakkt chtěli kupovat a chtěli ten levnější je asi tak o polovinu :angry: tak u toho dovozce www.dveplusdve.cz teď mají na 2místný supeeer akci
12. led 2010 v 09:53  • Odpověz
já se bojim, že si to nakonec rozmyslí i muž..že je to bude přeci jen na 25ti letýho chlapíka moc..se ještě víc uskromňovat kvůli dalšímu mimi..
12. led 2010 v 09:55  • Odpověz
autor
tanuki, oni to ti chlapi berou jinak... Když jsme se o tom s mužem bavili (jakože já taky nechci, ale kdybych řekla, že chci už teď), tak on se ošíval, že by nás neuživil. A přes to vlak nejede...
12. led 2010 v 09:57  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:,

aer_ držím palce - já se asi na facebooku přidám ke skupině - celý den v pr. a zase hovno umím :grinning:.
Jinak mám pauzičku, makala jsem už od sedmi (učila) a teď mám volno na studování :unamused:, ale jen do dvou :confounded:.

Tan: Šak ten vozík pak střelíte a něco se vám vrátí... :wink: ? Tan a kde manžel pracuje? Nepsala jsi, že ještě studuje?

My ten croozer po vás pak klidně odkoupíme :wink:
12. led 2010 v 10:05  • Odpověz
jojo, je to těžký..kdybych to brala lehkovážně, oblečení a plíny máme, mlíko snad taky bude a mimi by nás tudíž skoro vůbec nic nestálo. ale kdyby (nedejbože) bylo nemocné..např fenylketonurie=drahá dieta, tak bychom byli v pytli
12. led 2010 v 10:06  • Odpověz
tan super, jestli budem kupovat tak Chariot, libi se mi bud dvoumistnej Cougar nebo Cabriolet (ten je prece jen o neco levnejsi) :grinning: ale prave jsem premyslela, kdyz pak chces dokupovat ty blbin k tomu, tak ze je to pekna palka, tak jestli by nestacil treba Croozer :sweat_smile:
12. led 2010 v 10:08  • Odpověz
autor
tanuki, no to je fakt, že člověk musí počítat i s nějakou rezervou, pokud by mimi potřebovalo i nějaké zvláštní věci...
12. led 2010 v 10:12  • Odpověz
tak babi nakonec až zítra na operaci..

maji, musim říct, že i mě trochu hlodá, jestli by nám nestačil..ale zas oni se daj pak v pohodě prodat..a za dobrou cenu pro prodávajícího :wink: koukala jsem na německá e-bay, spousta těch serepetiček (miminkovník, podpěrka hlavy pro větší děti, joggingové kolečko) se tam dají dobře koupit, ale co jsem chtěla já, tak tam zrovna měli, že to posílají jen po Německu :frowning2:
12. led 2010 v 10:13  • Odpověz
12. led 2010 v 10:17  • Odpověz
tan, diky za info, jestli zbydou penizky, tak budu mit nad cim premyslet :grinning:
12. led 2010 v 10:30  • Odpověz
boze, boze...dnes tu od rana nekdo prudi a ja ani Tobik to nejsme :sweat_smile: :rolling_eyes:
12. led 2010 v 11:30  • Odpověz
autor
maji :grinning: :grinning: :grinning: je to mimi? :grinning:

my tu máme všichni nějaké prudící období, ne?
12. led 2010 v 11:38  • Odpověz
jani, e-eeee, tesne vedle :sweat_smile:
muj milovany muz me dnes opravdu naprosto odrovnal... furt mlel, ze zajde nakoupit, tak ja, ze dobre a at vezme Tobika, ze je mi blbe (skucim tu uz od rana) a vis co mi odpovedel? "A kdo se s tim ma jako tahat?!" zustala jsem na neho hledet a rikam, ze normalne se s tim taham ja a on, ze prej jestli vim kolik vazi mliko! :sweat_smile: to uz jsem nechapala uplne co ma za problem nalozit Tudlu a nakup na boby a tech 100 metru od Alberta je dotahnout... no nakonec vypadli, ale jeste se me stihl zeptat, proc se jako valim na gaucu, jestli mi je blbe nebo co :rolling_eyes:
12. led 2010 v 11:59  • Odpověz
autor
maji :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
to koresponduje s tím, jak jsi jednou psala, že ti uvěřil, že ti je blbě, až když ses složila... :confounded:
12. led 2010 ve 12:01  • Odpověz
jani, obcas ma nejaky zkraty nebo zatmeni nebo ja nevim co, jinak je fakt starostlivej a tak :grinning: no ted uz mi ten nas rozhovor prijde vtipnej, ale v tu chvili jsem fakt nevedela jestli se mam smat nebo brecet :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2010 ve 12:04  • Odpověz
autor
No, aspoň všecky víme, jak si tu tak průběžně stěžujem, že dokonalý chlap prostě není. Jen dokonalé ženy :grinning: :grinning:
12. led 2010 ve 12:08  • Odpověz
ja si nestezuju:grinning:

tak holky, prave jsem dokonale zeslonila tu zkousku, jako takovyhle okno jsem snad jeste nemela, nevzpomnela jsem si ani na to co jsem tesne pred tou pisemkou cetla v tramvaji :pensive:

tan, babi taky drzim palce, muj tata ma za sebou operace plotynek uz dve :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. led 2010 ve 12:12  • Odpověz
Maji: :rolling_eyes: No comment. Můj m. už by měl kufr za dveřma :unamused:

Jani, tak tak :sunglasses:. Můj m. je skorodokonaly - jen já jsem trošku divočejší :grinning:. Jinej by mě asi už nakopal, ale já jeho asi ještě dřív :grinning:
12. led 2010 ve 12:13  • Odpověz
jani :grinning: :grinning: :grinning:
chcete vedet jak ten nakup dopadl? :grinning: :grinning: :grinning: musela jsem si dojet vytahem dolu, tam jsem nafasovala nakup, boby a deku a jela zase nahoru :grinning: a pri vybalovani jsem se nestacila divit...nevim teda proc vzal nanukac (takova dulezita polozka a kdyby aspon poradnej), polotucny krabicovy mliko (kupuju cerstvy plnotucny ve sklinkach), dalsi trs bananu (asi ocekavame navstevu opic)... :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2010 ve 12:17  • Odpověz
ale jako on takovej fakt nebyva, ja nevim co mu prelitlo pres nos...jestli nase nocni aferka, nebo co :grinning: :grinning: :grinning: a vubec to uz jsem vam vykladala? :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2010 ve 12:18  • Odpověz
Maji: Nevykládala. Sem s tím :wink:.
12. led 2010 ve 12:20  • Odpověz
no, v noci vstava k Tobikovi, protoze ma postel u jeho postylky a ja u mimousovy, tak abych pres neho nemusela lozit nebo obchazet celej pokoj...Tobik se jako obvykle v noci vzbudil a zacal fnukat, tak jsem probudila Martina at teda k nemu vstane a zas ho ulozi a usnula, chvili byl klid a najednou slysim jak Tobik dupe po obyvaku, tak jsem do Martina kopla, co to jako ma znamenat a at si pro neho dojde...tak vylezl, vzal ho a za velkeho revu mi ho posadil na postel, otocil se zady a usnul :sweat_smile: tak jsem teda rozlepila oko, uklidnila Tobika a zjistila, ze si sel do kuchyne pro piti, protoze nenasel flasku v postylce kde ju normalne miva... :rolling_eyes: byla to otazka asi 10 vterin mu podat flasku a v klidu by jsme se vyspali vsichni...takhle se ale Tobik probral moc a uz u me zustal a celou noc na me byl nalepenej a okopaval me :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsem mm rano nadala :grinning:
12. led 2010 ve 12:26  • Odpověz
Maji: No, to bych mu taky nadala :slight_smile:. Má manželku, děti, tak se musí starat - to na něho prostě klade určitý nároky, no .
:wink:
12. led 2010 ve 12:32  • Odpověz
autor
aer, to mě mrzí...
s tím stěžováním jsi teda výjimka :slight_smile: někde jsem četla, že žena, co si stěžuje na chlapa, je blbá, protože si ho vzala, tak si může sttěžovat akorát na sebe. ale mě ten výlev tady vám pomůže utřídit myšlenky a vypustit páru :sweat_smile:

maji, něco mi to připomíná... jarek taky většinou uklidnuje kris, když se v noci vzbudí, protože když se nalepí na mě, tak cítí mlíko a pak je ještě protivnější a nakonec si ho vymůže, protože by jinak ječela půl hodiny a to si tu v baráku nemůžem dovolit... největší sranda je, když ji uklidňuje, a po určité době pronese, že se na to může vy... a chvatem mi ji předá, což ji ještě víc rozeřve. jednou si vzal spacák a šel do kuchyně, aby se aspon vyspal, chudák...

ale jinak dobrý....
12. led 2010 ve 12:33  • Odpověz
jani, me to taky pomaha, pekne se u toho uklidnim a je mi dobre :grinning:
12. led 2010 ve 12:36  • Odpověz
Holky, mě to taky pomáhá :grinning:
12. led 2010 ve 12:37  • Odpověz
Si zanadávám a hned je líp :grinning:
12. led 2010 ve 12:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.