• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
A profesorka ještě neodpověděla :-/ :pensive: :cry:
Já tu hnusárnu snad nebudu mít z krku nikdy! Jak se mám proboha donutit šprtat, když nevím, jestli je termín za měsíc nebo za týden???
12. led 2010 ve 12:39  • Odpověz
Poraďte mi nějaký prostředek na motivaci ke šprtání :wink: ...
12. led 2010 ve 12:40  • Odpověz
holky ja si normalne chvilkama rikam, ze bych snad i byla rada, kdyby me vyhodili, az jim to reknu...podle V. bysme to financne nejak ustali a ja mam proste silenou hruzu z te celkem psychicky narocne prace v kombinaci s bakalarkou a pripravou na statnice a miminem v brise :pensive:

ja jsem takova lemra liiinaaaa :cry:
12. led 2010 ve 12:47  • Odpověz
hm, dnes uz se tesim az odejde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. led 2010 ve 12:55  • Odpověz
tak a je klid, jeden odesel a druhej usnul :grinning:
jste tu nekdo???
12. led 2010 ve 13:19  • Odpověz
maji tu su :grinning:
k tem chlapum :slight_smile: nemyslim si, ze to co ti nasi drazi pokladove delaji je nejaka katastrofa, kazdy chlap nekdy "ujede" stejne tak i my, takze si myslim, ze toto jsou vsechno veci odpustitelne a pro zasmani, horsi by bylo kdyby to delali kazdy den :rolling_eyes:
"uz" umin skoro ctvrtinu ke zkousce :grinning: tak snad to nejak dam :slight_smile:
no a ted bych se mela pustit do uklidu mam tu vyprane tri pracky pradla ale zehlicka je stale vypnuta :slight_smile:
mne se taaaak nechce, pribrala jsem uz snad i tech 10kg jesteze nemame doma vahu, citim se jak velryba a to mam umyvat zachod :sweat_smile: s tim pupkem :sweat_smile: :grinning:
12. led 2010 ve 13:47  • Odpověz
adelko, vsak jo, ale v tu chvili fakt jen nevericne kroutis hlavou :grinning: tak nezehli, ja se dnes chystam do DM, prej tam maji nejakej sprej, ze to splichnes na triko na vesaku, prejedes rukou a mas vyzehleno :grinning: stejnak zehlim jen Martinovi furt dokola tri trika, ktery se nedaji jen poskladat do skrine :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja uz mam navrch pres 13kg, taky nemame vahu, tak to presne zjistim zas az pristi tyden na kontrole a zase se budu divit jaktoze tolik :grinning:
12. led 2010 ve 14:10  • Odpověz
dočítám..a zjišťuju, že jsem zapomněla koupit banány :wink: maji, my dnes nakupovací taky fisako- šla jsem já..s Verčou, neb tu nechtěla zůstat s tatínkem. takže nakonec já+batoh+2tažky..muž usnul a nezvedal mobil, když jsem mu zoufalá volala, jestli by mi nepomohl. pak mi otevřel dveře..rozespalý, ani tašky nevzal a šel zas do postele, tak jsem se dooost rozeřvala :sweat_smile: už je to dobrý :wink:
12. led 2010 ve 14:43  • Odpověz
dočítám..a zjišťuju, že jsem zapomněla koupit banány :wink: maji, my dnes nakupovací taky fisako- šla jsem já..s Verčou, neb tu nechtěla zůstat s tatínkem. takže nakonec já+batoh+2tažky..muž usnul a nezvedal mobil, když jsem mu zoufalá volala, jestli by mi nepomohl. pak mi otevřel dveře..rozespalý, ani tašky nevzal a šel zas do postele, tak jsem se dooost rozeřvala :sweat_smile: už je to dobrý :wink:

aer, vy jste teď s miminkem enjdůležitější, to ostatní nějak zmáknete
12. led 2010 ve 14:44  • Odpověz
maji neni to skrob ve spreji, vim ze to kupovali holky na svatebni saty :slight_smile: no ja jsem na zehleni pedant, zehlim uplne vsechno (krome ponozek) a kdyz mi nekdo rekne ze nezehli spodni pradlo tak me prejde zima :grinning: jsem blazen po mamci :slight_smile: taky jsem od nasich dostala novou parni zehlicku za 2,5 tis. a s tou to jde samo :grinning: nastesti :grinning:
utrela jsem ten prach, uklidila koupelnu a frcim na ten nakup :slight_smile:
ja jdu do poradny ve ctvrtek tak jsem zvedava jake cislo na me vybafne tentokrat :grinning:
a k tem chlapum: budme radi ze je mame :grinning: treba ja tomu mému nemusim ani nic vycitat on si to vsechno vycte sam 2x vic :grinning:
12. led 2010 ve 14:57  • Odpověz
autor
Jo, to jako já nechtěla, aby to vyznělo, že si jen stěžuju... to bude asi tím, že tu píšem občas jen o hádkách, ale těch dalších 23,5 pěkných hodin ze dne nereflektujem :slight_smile: ono psát, že jsme si s chlapem dali super víno, kvalitní sýr a romanticky při svíčkách strávili večer není tak zábavné? atraktivní pro druhé, jako to, že někdo koupil o trs banánů víc, že další chlap chrápe, místo aby ženské pomohl nebo mlčí celý večer...
Asi jsem novinářská hyena, už mě zajímaj jen katastrofy :grinning: :grinning:
12. led 2010 v 15:02  • Odpověz
autor
což znamená, že víc pište o krásných prožitcích a večerech, aby nás to motivovalo :wink: :slight_smile:

aer, hlavně mysli na mimčo a na sebe, a ono to nějak půjde, a když ne, pořešíš to :wink:

adél... bude tě mrazit... ale já rozhodně nežehlím spodní prádlo :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2010 v 15:03  • Odpověz
adel, vis co je super? kdyz jsem cekala Tobika, zehlila jsem uplne vse, v sestinedeli jsem vynechala pradlo...dalsi mesic rucniky...uterky...plinky...mikiny...kalhoty...tobikova tricka...nase tricka...takze ted na me maximalne vybafne nejaka kosile, ktery uz Martin nastesti taky temer nenosi a ted teda dostal nejaky tricka, ktery vypadaji pomackane kdyz se jen poskladaji a ty si kolikrat zehli sam :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2010 v 15:16  • Odpověz
a vite co? ten nanukac mi prej Martin koupil, protoze si myslel, ze jak mi ze zacatku byvalo spatne a pomahalo studeny, tak ze mi to pomuze aj ted :dizzy_face: to je hezky, ne? :dizzy_face:
12. led 2010 v 15:18  • Odpověz
ja nezehlim NIC:grinning: a ted uz se se mnou adelka nebude kamaradit:grinning:

fakt maximalne kosili do saka, sem tam nejakou sukni ktera to fakt vyzaduje:slight_smile:
a to teda dost casto stejne musi V., pac ja jsem na zehleni leva jak savle :grinning:
12. led 2010 v 15:19  • Odpověz
siiiiila, Tobinek se pos..:sweat_smile: na tom by nebylo nic hroznyho, ale tak, ze jsem na neho spotrebovala pul baliku ubrousku a jak jsem ho polozila na prebaleni, vyteklo to vrchem na koberec :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: bleeee...a jak zatloukal, ze a-a neudelal a hlavu by si ukroutil :sweat_smile: normalne to prizna a jdem se v klidu a miru prebalit, ale tohle bylo moc asi aj na neho :grinning:
omlouvam se za popis, musela jsem se o tento uchvatny zazitek podelit :grinning:
12. led 2010 v 15:34  • Odpověz
a tak me napada jeden dotaz pro latkujici...kam s pouzityma ubrouskama? do jednorazovky to zabalim a vse leti do kose, ale co kdyz mam latkovou, prece je tam nehodim jen tak? :sweat_smile:
12. led 2010 v 15:36  • Odpověz
autor
maji :grinning: :grinning:
když už jsme u těch naturalistických popisů, Kika se dnes dvakrát vyčurala na koberec. Jednou zdrhla z přebalováku do kuchyně a .... a podruhé jí sjížděly vlňáčky, už je má trochu malé, tak si je jen dosundala a.... :grinning: :grinning:
12. led 2010 v 15:39  • Odpověz
jani a hura na nocnik, kdyz uz si aj gatky umi sundat kdyz se ji chce curat :grinning:
12. led 2010 v 15:40  • Odpověz
autor
No asi jo čeče... ale prvně bude odstavení.
12. led 2010 v 15:41  • Odpověz
12. led 2010 v 15:42  • Odpověz
autor
Jo, rozhodla jsem se a definitivně... Už mi totiž přijde blbé, že kdykoli na návštěvě nemá co dělat, přijde ke mně a rve mi tričko. Kdybych tomu nechala volný průběh, byla by přicuclá furt, prostě když se nudí, přijde se nasosnout. Taky začíná víc bojkotovat normální jídla, protože ví, že dřív či později se nakojí, tak na co jíst zeleninu, a nejde jí moc vysvětlit, že prvně bude zelenina a pak mlíko... V noci kvůli tomu alotria... No a nejpádnější argument, začíná z toho mít srandu a začla dost kousat - ji to prostě baví, přícuc, lokne si nebo ne, chvíli žmoulá a pak kousne a strašně se tomu směje. Tohle se mi dál snášet nechce :angry:
12. led 2010 v 15:47  • Odpověz
hele, potrebuju radu...

1.chci pratelny prebalovaci podlozky pro mimi, vzaly byste:

a) bilou a modrou rozmer 40x50cm
b) 2x smetanovou 50x75cm
c) smetanovou a modrou 50x75cm
d) 2x modrou 50x75cm
e) smetanovou 75x80cm

2.osusku:

a) zlutou
b) tyrkysovou
c) fialkovou
d) zelenou

3. jednorazovy plinky do porodnice:

a) Wiona newborn 20ks 2-4kg
b) Wiona mini 48ks 3-6kg
c) Moltex mini 46ks 3-6kg

4. praci vlozky do podprdy:

a) 3x Haipa-daipa bavlneny
b) 3x Baby Lucy flanelovy
c) 3x Baby Lucy flanel+nepropustna vrstva
d) od kazde jeden par
e) uplne jine

5. svrchnacky:

a) 2x Bambino Mio new born + 1x Swaddlebees S + 1x Swaddlebees M
b) 2x BM NB+ Imse Vimse S+ IV M
c) vel. NB nebrat a az ty vetsi
d) jina kombinace
e) uplne jiny
12. led 2010 v 15:59  • Odpověz
jani, tak drzim palce at si rychle zvykne :slight_smile:
12. led 2010 v 16:00  • Odpověz
jak na to pujdes? lecba sokem nebo postupne?
12. led 2010 v 16:00  • Odpověz
autor
jééé kvíz :grinning: :grinning: :grinning:

přebalovací podložku bych vzala nějakou spíš omyvatelnou, než prací...
osušku třeba tyrkysovou
plínky... s žádnýma nemám zkušenosti, vzala bych prostě nějaké eko
vložky do podprdy - taky nemám zkušenosti
svrchňáky IV, třeba rovnou Ska, ony se daj vycpat :grinning: s jinýma taky nemám zkušenosti

to jsem ti asi moc nepomohla :grinning: ale tak nebudu psát něco o baby lucy, když o nich vím prd :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2010 v 16:04  • Odpověz
autor
Postupně asi ne, četla jsem tu jedno téma, že ty starší děti, co jsou přícucky, na to postupné moc neslyší, nechápou, proč jednou jo a jednou ne...
Zkusím najednou, když se jí zabaví, tak už prso ani nechce, tak budu muset vymyslet nadupaný denní program :sweat_smile:
12. led 2010 v 16:06  • Odpověz
jani,

mam takovej ten prebalovaci pult na postylku a na to mi tchyne sije potahy aby nestudil, ale tak na valeni, na cestovani, k dokorce apod. chci ty pratelny, pekne to vypada a v pripade znecisteni hodim do pracky a nemusim je vyhazovat jak jednorazovky..akorat furt vaham s tou velikosti a jestli smetanova neni moc svetla :slight_smile:

Wiony aj Moltexky jsou eko, akorat nevim jestli by mi do porodnice stacilo tech 20 ks za polovicni peniz nebo vzit vetsi balik (ale tim padem aj vetsi velikost) a kdyztak nechat zbytek jako nouzovku pro babicky atd..
12. led 2010 v 16:10  • Odpověz
autor
Jo tak... v tom případě bych asi nebrala bílé a smetanové, ale ty modré.

20 ks by asi stačilo, ale kdoví... to bych teda koupila větší a nechala do zásoby.
12. led 2010 v 16:11  • Odpověz
ach jo, nemela jsem to s Tobikem jednodussi kdyz jsem nevedela, co vsechno se da sehnat? :grinning: :grinning: :grinning:

chtela jsem tu kozesinku do postylky, ale je moc draha, ta mi neprosla, ach jo...kdyz me se to taaaak libi :dizzy_face:
12. led 2010 v 16:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.