• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
jani a v noci uz nedudla, jo? to by byl u nas totiz nejvetsi problem, pres den to bez slo kdyz se nenudil... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. led 2010 v 16:13  • Odpověz
asi koupim ty prebalovaci nesmysly 50x75 modry a ty vetsi Wiony, libi se mi jakou maji krabici :grinning:
12. led 2010 v 16:14  • Odpověz
autor
Už zas dudlá i v noci, předtím nedudlala, tedka zas jo, chtěla jsem aby vydržela bez toho, jenže jarek mi moc nepomůže a nechcu ji nechat moc řvát, aby sousedi nezcvokli, tak mi nic jiného nezbývá :confounded:
12. led 2010 v 16:15  • Odpověz
tak to ju k tobe asi proste nejakou dobu nebude moct v noci pustit...nebo ju naucit na vodu ve flasce aby si ju sama nasla, napila se a dala pokoj :unamused:
12. led 2010 v 16:18  • Odpověz
autor
Já myslela, že se nám to tak povede... jenže ona ječí a jarek prohlásí, že se potřebuje v noci vyspat a at ji nakojím a bude klid... :unamused: takže zatím odolávám, počkám po zkouškovém a pak jdem na to... :confounded: když má hysterák, tak voda nepomůže, leda tak svěcená :grinning: :grinning:
12. led 2010 v 16:22  • Odpověz
ufff ... konecne doma...
v bille me dokazou vzdycky tak vytocit....
zenska me osidila o 30kc a porad jsem ji nemohla presvedcit, cumela na to jak puk... sla za svoji kolegynkou, ktera umela ocividne pocitat stejne dobre jako ta pani u ktere jsem platia :rolling_eyes: kdyz se mi podarilo jim vysvetlit ze 85x3 je 255 (platila jsem stravenkama) tak jim pomalu dalsi zakaznik musel dopocitat kolik mi to vlastne maji vratit :grinning: bylo to 30kč to jim tam fakt nenecham :rolling_eyes: :rolling_eyes:
12. led 2010 v 16:22  • Odpověz
autor
adél... vyšší matematika :sweat_smile:
12. led 2010 v 16:23  • Odpověz
jani, tak muzes dat kiku na par noci k nam na odnaucovaci kuru, martin uz je zvyklej "kojit" :grinning: :grinning: :grinning:
adel, :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
12. led 2010 v 16:26  • Odpověz
docetla jsem :slight_smile: a jsem klidna :slight_smile:
takto to dopada kdyz v prodejnach nepracuji prodavacky...
jani nemyslela jsem to tak, ze si stezujeme nebo neco podobneho,ale ze i kdyz nasi chlapi nekdy vypadaji neschopne a nezodpovedne tak je to jen v ten dany okamzik :sweat_smile: ze jinak jsou milionovy :dizzy_face: takze bysme je nevyhodili z domu, ne? :grinning:
Cekala jsem ze me nazory o zehleni budete bojkotovat :grinning: jednou me to treba prejde :grinning:
Jani drzim pesti at se odstaveni podari be vetsich problemu a slzicek :slight_smile: pak nas informuj :slight_smile:
12. led 2010 v 16:31  • Odpověz
maji mne se libi ty Wiona newborn 2-4 ale je fakt ze 20 muze byt malo tak vezmi ty od 3kg :slight_smile:
12. led 2010 v 16:35  • Odpověz
maji, myslim, že do eko jednorazovek nema cenu extra investovat, když to stejnak budeš házet do koše a ne na kompost (já mám haldu i na kompostu, jsem zvědavá, jak dopadnou :sweat_smile: ) fajn jsou ty Alany- nejsou bělené chlorem.. Občas se dají koupit na MMB moltex 2./3. jakost s názvem babycomfort. Swaddlebees máme kalhotovky, jsou krásně štíhlé.. ale ty svrchňáky nejsou okolo nožiček "dvojité" jako IV. Jo, kdybys chtěla, budu prodávat Bum Genius, které se mi podařilo velmi levně koupit na MMB, tak jsem jich vzala mooc. budou teda potřebovat zatřít tím voskem, už trochu vlhnou, ale jsou super na ven - mají takovou hnusně umělotinovou vrstvu, která ale totálně odvádí vlhkost od zadečku, takže jak v jednorázovce.

Janey, ty jo.. a kdy teda? Já to vidím nejpozději do léta, ale bude to hrůza :frowning2:
12. led 2010 v 16:36  • Odpověz
autor
Jojo adél, ad chlapi mám stejný názor, jen jsem to psala ve spěchu, tak to asi vyznělo zmateně :grinning:

odkojování bude cca od 24.1. :grinning: :grinning:

Alany jsou fajn, taky jsou eko... a nepřišly mi ani drahé, když jsme je asi dvakrát kupovali...
12. led 2010 v 16:39  • Odpověz
janey, ale všimla sis, jak je zdražili? pozvolna..nejdřív 199, pak 209, 219 a teď 229.
Já dnes byla podruhé v životě nakupovat u vietnamců, konečně jsem sehnala rukavice pro dítě :grinning: a taky jsou si koupila takové ty pytle, jak je vysaješ vysavačem, no jsem na to zvědavá, sousedi to používají už roky :wink:
My tu máme taky deBillu, dnes jsem zírala, že už tam mají 2produkty Ecover! zato v DM už mají Ecoveru čím dál míň (ten jejich jar je super) no a já tam dnes měla nehodu :frowning2: kupovala jsem sodu na praní, pytlík byl prdlý a vysipal se mi v náručí, částečně i mezi potraviny v košíku :confounded:
12. led 2010 v 16:45  • Odpověz
kdyz me se libi wiony, ze jsou v krabici :grinning: tak asi teda ty nb +alany, ty sem tam kupujem a nejsou spatny, to je fakt nebo mrknu na ten mmb, tan, diky za tip :slight_smile:
12. led 2010 v 16:45  • Odpověz
autor
tan, to jsem si nevšimla, my je naposled kupovali asi v červnu a to jsem neměla srovnání, brali sme je jen na dovolenou... já kupuju v dm jiné eko věci, třeba něco od frosche, vždycky tam něco vyberu... sodu na praní u nás v dm vůbec nevedou :grinning:
12. led 2010 v 16:52  • Odpověz
u nás taky ne..to bylo v Bille. teď jsem v DM koupila 700ml bioprotlak za 35:wink: navařila hrnec omáčky ke špagetám (mimochodem v bille teda mají mleté biohovězí 150/kg a kus biohovězího stojí 350-400/kg :sweat_smile:to jsem teda koukala..no a teď volala M. prababi, že přinese rajskou. Kterou a) nejím, za B) mám navařeno asi 4dny dopředu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: c) jdu uklízet d) zas se nebubu učit
12. led 2010 v 16:58  • Odpověz
autor
Jj, protlak jsem taky tam onehdá koupila :slight_smile: billu tu v okolí nemáme...
12. led 2010 v 17:02  • Odpověz
jani, billa je v lasu :wink: jeste vyrazime ven, slibila jsem martinovi, ze mu zanesu lampicku do hudebky a pak se s Tobikem stavime v DMku, chci se mrknout po tom spreju a na neco dobryho :slight_smile:
12. led 2010 v 17:05  • Odpověz
jo holky, zlucovy mydlo na predpirku plinek koupim v DM? nebo je lepsi sul na skvrny?
12. led 2010 v 17:06  • Odpověz
mydlo na zaprani pos..pliny :slight_smile:
12. led 2010 v 17:09  • Odpověz
autor
Jo vlastně, maji, byli jsme tam před silvestrem a bylo tam jak u vyžraného krámu :grinning:

já kupuju na zaprání podělaných plín normální mýdlo s jelenem v kauflandu :slight_smile: jinak v pračce plíny nepředepírám.
12. led 2010 v 17:17  • Odpověz
jdeme, jako obvykle se mi strasne chce, ale musim :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak na me myslete at se tam zas nekde nevyvalim ve snehu a taaaak :grinning:
12. led 2010 v 17:21  • Odpověz
autor
:angry: :angry: :angry: :angry: maji, je mi to líto, ale asi vašimi sousedy nebudeme. Jarek nanáší čím dál blbější argumenty, ale že by se v realitce poinformoval, jak to opravdu je, to ne. Takže jsem třískla do stolu a řekla, at si teda byt hledá sám, já už se snažit nebudu. Takže další rok v tomhle kamrlíku, disponujícím nefungujícím hajzlíkem, minimem teplé vody, inspirujícími sousedy a krásným prostředím! Howgh!!
12. led 2010 v 18:45  • Odpověz
:unamused: noa hádejte co u nás, máme uklizeno :dizzy_face: babi se nechtěla zouvat a postála na chodbě :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale tak..mít chvíli uklizeno je taky fajn :wink: nechápu, že se to neudrží dýl..je tu jeden malý skřítek, který přenáší věci :grinning:
12. led 2010 v 19:22  • Odpověz
Ahoj holky,
tak zkouška v pondělí :slight_smile:. Tak aspoň mám motivaci a vím, kdy přijde "poslední hodina" :grinning:.
Teprv jsem dorazila domů a měla jsem nakoupeno a navařenej kotel kukuřičnejch těstovin se zeleninou a masem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , takže dneska má m. pochvalu, když už mě tak naštval v so večer :grinning:.

Du spat, su přežraná :dizzy_face: - omlouvám se za křupanský projev :grinning:
12. led 2010 v 19:23  • Odpověz
autor
tanuki, jojo, skřeti jsou zákeřní :sweat_smile:

all, no vida, tak to je ideální, to pondělí, ne? U nás není pořádně co jíst, máme recepty s bramborama, ale došly brambnory. Nemám hlad a vařit nebudu, jsem naštvaná :grinning: :grinning:
12. led 2010 v 19:25  • Odpověz
jani :sweat_smile: :rolling_eyes:
u nas uz to dnes asi taky lepsi nebude :rolling_eyes:
12. led 2010 v 19:39  • Odpověz
Holky, u nás bude zase určitě veselej víkend před Sprachgeschichte... :sweat_smile: :pensive: :rolling_eyes: :zipper_mouth:
12. led 2010 v 19:42  • Odpověz
A pak ještě mnoho víkendů před magisterskýma státnicema :sweat_smile: :grinning:
12. led 2010 v 19:43  • Odpověz
ale aspon jsem si nakoupila v DM, jinak bych se tam nedokopala, nic ke Sparu nejede a musim peso :slight_smile: takze mam zlucovy mydlo, mydlo na mimouse, alobal a balik papirovych kapesnicku :grinning: jo a houbovy spaldoto na zitra na obed, aspon nemusim nic vymyslet :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale cesta byla horor, Tobik nechtel chodit, tak jsem ho mela za krkem a strachala se po zasnezene louce pekne do kopecka, bala jsem se, ze sebou svihnu a zlamu hnaty obema a do toho asi desetkrat zvonil telefon :rolling_eyes: pak mi Tudla malem vbehl na silnici, ikdyz moc dobre vi, ze musi zastavit a dat mi ruku, tak jsem ho servala a mel ze me akorat srandu, coz me pekne vytocilo a pak se me jeste M. s usmevem zeptal, proc su tak protivna, jestli su utahana :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: aspon kus zpatecni cesty mi Tobika poponesl a ja jsem ho tahla zas az od zastavky dom, rvouciho, ze chce tatinka a ze ma hlad :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ani nevite jak se tesim az si dnes lehnu do postele a zavru oci :sweat_smile:
dneska si jenom stezuju, co? :confused:
12. led 2010 v 19:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.