• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
jo a Alany meli nejmensi Midi (5-8kg nebo tak nejak) a ze mensi ani nemivaji...takze to vidim na ty Wiony, ikdyz jsou jednou tak drahy :frowning2:
12. led 2010 v 19:50  • Odpověz
teda Maji, to sis dala s tím pupkem :frowning2:

no a já jsem zas naštvaná, nejraději bych se na tu zkoušku vyprdla. Takže muž byl ve škole..pak spinkal, zatím, co jsem byla nakoupit, pak jsme vařili, pak jel ve 4na zkoušku..že nechce chodit domu v 9, takže budou zkoušky dřív..Myslíte, že je doma? Já prostě nevím, co dělat. Asi s ním zkusím nemluvit? Abychom se jakš takš mohli učit, musíme se o malou starat oba. takhle když jsem na ní celý den sama, tak stihnu akorát občas něco nadatlit sem :-/
12. led 2010 ve 21:10  • Odpověz
tan taky dobry :unamused: dneska ti nasi chlapi fakt boduji :sweat_smile:

nastesti su zvykla Tobika hodne nosit, ale 25 kilo navic uz se docela pronese a jeste v tom snehu, tak jsem mela co delat :unamused:
12. led 2010 ve 21:34  • Odpověz
autor
maji, já bych se na to prostě vyprdla a nikam nechodila, to ti chlapi nedokážou pochopit, co je to pro těhuli za zátěž? :confounded: :confounded:

tanuki, ono se dobře říká, že o všem si jde promluvit, ale když dojde na lámání chleba, taky spíš volím metody, které chlapa opravdu upozorní, že se něco děje... takové totiž rozebírání dookola moc k ničemu nevede, bohužel... :angry: asi bych to udělala tak, že pokud on chce free na zkoušku, tak ty chceš taky něco...
12. led 2010 ve 21:41  • Odpověz
jani, kdybych nesla, tak by asi nic nerikal, ale byli jsme domluveni a me se to uz nechtelo rusit...a navic me lakalo to DMko :grinning: mozna kdybych si vzala boby, tak to bylo jednodussi, ale zas nevim co bych s nema pak udelala v tom Sparu :sweat_smile: no to uz je jedno, mam vse, co jsem chtela, Martin ma v hudebce lampicku a jsme vsichni spokojeni :grinning:
12. led 2010 ve 21:47  • Odpověz
sníh opadne a bude líp :wink:

kdyby se aspoń někde učil..a chtěl klid, ale on byl na zkoušce a pravděpodobně pak šli do hospody- byl v pátek na narozkách, v sobotu na narozkách(v hospodě, to znamená druhý den unavený, spavý, nepomáhající) a to mi i dnes slíbil, že se budeme večer učit spolu, nahlas..člověk si některé věci víc uvědomí a jde to rychleji, než do toho tupě zírat, pročítat a zjistit, že bych toho sama moc nevyplodila o daném tématu.. Mimochodem při pohledu na množství otázek začínám propadat mírné beznaději, holt bude záležet na komisi, zda bude chtít rozumné věci nebo detaily = dávkování léků :angry:
12. led 2010 ve 21:58  • Odpověz
autor
tanuki, přeju at to nějak rozumně vyřešíte... obdivuju to, že jste se chtěli učit spolu, veškeré takové mé pokusy s kamarádkami selhaly :grinning: takže ted mi akorát zbývaj diskuse s tatkou, který se o mezinárodní vztahy jakž takž zajímá, případně mé poučování kamaráda, který se tváří, že ho to zajímá :grinning:
12. led 2010 ve 22:01  • Odpověz
autor
tanuki no a už je doma? Chjo, nechci říkat že ho chápu, ale taky občas zkouškuju v pátek přes míru, kytarka je asi návyková :grinning: :grinning: ale zas si říkám, že to je můj jediný relax, jinak to je samé Kris, škola, občas domácnost...
12. led 2010 ve 22:04  • Odpověz
není, ale volala jsem mu- to byla má poslední slova..jenže už to vidím, jak se akorát naprdne, že s ním nemluvím, že to přeháním, že se přece vůbec nic neděje.. Ani jsme dnes nešli na lyže, páč musel ve 4odcházet. S V. teď máme konečně jakš takš fungující systém- po páté ven, v 6koupat, pak si hrát a naprat do ní co nejvíc mlíkokaše..a snaha v 8uspat. Jelikoš uspávám já, tak je fajn, když něco z toho vezme Martin, jinak mám zahlcený celý večer :wink:
Včera tu byla kamarádka pohlídat odpo..muž čistil akvárko..a když pípnu, dozvídám se, že byl proto tomu, abychom blablabla dělali státnici spolu. jenže já bych byla kdykoliv jindy v mnohem horší pozici než to zkusit teď. Přeci jen se v tom plácáme už 2měsíce.
12. led 2010 ve 22:20  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile: a at je dnesek vydarenejsi nez vcerejsek :grinning:

ehm...do porodu zbyva 6 tydnu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
13. led 2010 v 08:38  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:
vcera jsem omezila kone a jak jsem doma stihla spoustu prace :grinning:

tan, obcas mam pocit jestli nemame stejynho chlapa :sweat_smile:. nemame,muj nehraje.
ja jsem na nej taky nasrana,uz to sem ani nepisu. minuly tyden mel volno,myslite ze mi s nicim pomohl? ne. ani jsem ho nevidela. bud jezdil do prace na drb nebo po hospodach. kdyz uz byl doma,tak bud spal nebo cumel na filmy. kdyz jsem si dovolila otevrit pusu a rict ze je toho na me moc a ze bych potrebovala pomoct, tak byl akorat zlej :frowning2:. takze u nas to vidim tak ze se budu snazit abysme spolu nejakej tyden jeste zustali (kvuli penezum :pensive: ) a pak at si jde kam chce a dela co chce.

maji,to se to blizi vid? :sweat_smile:
13. led 2010 v 08:44  • Odpověz
say :frowning2: a ja myslela, ze se to u vas aspon trochu zlepsilo :unamused:
jj, blizi, blizi, ale cim bliz to je, tim min se bojim, protoze se na to muzu tak nejak cilenej pripravovat :slight_smile:
13. led 2010 v 08:48  • Odpověz
jo a vcera jsme konecne objednali ty podlozky, osusku atd., tak mi dnes pani psala, ze zavola jak to bude nachystany na vyzvednuti :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. led 2010 v 08:49  • Odpověz
maji, to je super :slight_smile:

u nas je to dobry dokud drzim hubu,nic po nem nechci,na nic si nestezuju a muze si delat co chce...
13. led 2010 v 08:52  • Odpověz
nazdarek zeny...
vidim ze je tu zase docela zivo :slight_smile:
U nas to bylo vcera vecer taky vesele :grinning: jesteze toho kona mame :slight_smile:
maji ty uz budes kazdou chvilku rodit, to je mazeeeec ja si jeste pockam, Lukasek posledni dobou hodne roste (rekla bych) v noci pry hodne radil kdyz sel muz spat a pritulil se tak ho kopl :grinning:
13. led 2010 v 09:05  • Odpověz
autor
Dobré ráno :slight_smile:

say :angry: :angry:

maji, aspoň že se bojíš míň :slight_smile:
13. led 2010 v 09:07  • Odpověz
say fakt te obdivuju.... :confounded:
13. led 2010 v 09:08  • Odpověz
say, taky mas muj obdiv...ikdyz chapu, ze je strasne tezky neco na te situaci menit kdyz mate Julinku :pensive:
adel, no pockej, jeste neprejde moje sestinedeli a rodis ty :grinning:
jani, jj, pomohla mi dokonce aj ta chytra kniha v Kastankovi :grinning: pujcim si kajak a budu padlovat ve vane :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2010 v 09:34  • Odpověz
kdyz budu uprimna,tak by stacilo mit o pujcku min a nic neresim. to bych zvladla. financne myslim. ale takhle by mi i s alimentama zbyla tisicovka na mesic a to proste nemam sanci :frowning2:. kdybych nekojila,vezmu par dni v mesici v praci a je to fajn,ale mam zavislacka a dlouho mit jeste budu :unamused:
13. led 2010 v 09:39  • Odpověz
13. led 2010 v 09:41  • Odpověz
maji,jaka mate nakonec ty jmena? :slight_smile:
13. led 2010 v 09:49  • Odpověz
say mas to tezke :pensive:
13. led 2010 v 09:50  • Odpověz
autor
maji :grinning: :grinning: a přitom zpívat a tančit :grinning:

say...to je blbé. ale za pár měsíců může být všechno jinak :wink: myslím tím, že se julka trochu osamostatní a tvá situace bude zase jiná.
13. led 2010 v 09:51  • Odpověz
autor
Pro odlehčení: výcuc z frýdeckomísteckého deníku, o miminech:
„Některé děti dostaly i neobvyklá jména. Mezi chlapci se narodil například Bruno, Augustýn, Emmanuil, Mořic, Kevin, Leon, Lambert Farren, Zachariáš, Oliver, Riccardo, Andre, Božetěch či Reinhold. Mezi děvčaty je i Lejla, Zoe, Jessica, Adina, Vilhelmína, Olívia, Berenika, Tina, Liliana, Vesna či Arwen Gaia,“ uvedla mluvčí. Možnost dát svým dětem dvě jména využili rodiče u 28 dětí.
Jak vidím to božetěch, tak mi vstávaj vlasy :grinning:
13. led 2010 v 09:54  • Odpověz
say, stejna jak predtim...ZADNA :grinning: :grinning: :grinning: holka by zatim byla asi Beata a kluk Teodor...ale myslim, ze se to jeste zmeni, to je spis varianta "co kdybych zacala ted rodit" :slight_smile:

jani, jj, presne tak, abych zacala nacvicovat tu arii z Rusalky :grinning: :grinning: :grinning:
z tech jmen se mi libi akorat Oliver a Berenika :grinning:
13. led 2010 v 10:02  • Odpověz
autor
maji, nebo co třeba sbor židů z opery nabucco :grinning: :grinning: :grinning:

V tom článku pak psali, že prý zachariáš je jeden v republice, tak kdyby aer taky dala zachariáše, budou už dva :slight_smile:
13. led 2010 v 10:14  • Odpověz
jani, ze bych pela ve vicehlase? :grinning: :grinning: :grinning: pouvazuju nad tim :grinning: :grinning: :grinning: nebo si dame s Martinem aspon nejaky duet, ja pri kontrakci on mimo...ale cesky at si vzpomenu na slova :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2010 v 10:18  • Odpověz
zrovna jsem dopila semeno s malinikem :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vecer zas budeme masirovat, to je tak neprijemny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2010 v 10:19  • Odpověz
autor
maji no určitě ve vícehlase :grinning: a až přestřihnou pupeční šňůru, dáte si valčík na krásném modrém dunaji :sweat_smile: :sweat_smile:
13. led 2010 v 10:19  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: doufam, ze budu schopna takhle vtipkovat aj na zacatku brezna :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2010 v 10:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.