• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

u nas se ted narodil santiago kopejtko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2010 v 10:28  • Odpověz
say, ojoj :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
13. led 2010 v 10:34  • Odpověz
no,chudak kluk,se mu pomstili :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2010 v 10:36  • Odpověz
to teda :sweat_smile:
no nic, hele, pul jedenacte a ja jsem jeste neudelala vuuuubec nic a to jsem chtela uklizet...takze se na chvili loucim a jdu udelat poradek aspon v loznici a obyvaku a zapnout pracku :grinning:
13. led 2010 v 10:37  • Odpověz
nebo jeste neee, me se nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2010 v 10:39  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

say, někteří rodiče asi ztrácejí soudnost :grinning:
13. led 2010 v 10:41  • Odpověz
ja uz mam poklizeno,jsem se sebou spokojena :slight_smile:

nechci se nikoho dotknout,ale moc bych nedala za to ze to byl rom, ty vymysli takove originalni jmena :sweat_smile:
13. led 2010 v 10:42  • Odpověz
taky se tu nedavno narodila julie nancy, tak mi to prislo vtipny. julii mame my a nancy je segra :slight_smile:
13. led 2010 v 10:43  • Odpověz
autor
to mi připomíná, jak mi sestřička v porodce říkala, jak nějací romové chtěli jennifer, ona se jich ptala, jak to chtěj psát, a oni: no dž....
13. led 2010 v 10:46  • Odpověz
say, tak to ti zavidim, me nejak vykolejily vanoce a ted se do toho nemuzu dostat...a to uz jsem v uklidu mela tak krasnej system, ze uz jsem vlastne ani skoro neuklizela :unamused:
13. led 2010 v 10:47  • Odpověz
jani :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2010 v 10:47  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ja kdyz s juli byla na neurologii,tak tam byla jesica (nevim jak presne se to pise) novakova :slight_smile:. nebyla cerna. taky mi to moc neslo dohromady :unamused: . holce bylo asi 16 let. kdyz jsem to rikala edovi, tak prej tak krasny jmeno,skoda ze ho to nenapadlo driv :sweat_smile:
13. led 2010 v 10:48  • Odpověz
hele, ale mam poradkumilovny dite, sedi na zemi s vysavacem a za zpevu "pipiiiii pipiiii" usilovne vysava polystyrenovy kulicky :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2010 v 10:49  • Odpověz
ja si vcera zakazala sedet u pc a jak to slo kdyz jsem nemela co jinyho delat :sweat_smile:. i jsem si pocetla knizku :grinning: :grinning: :grinning:
maji,sikulka :slight_smile:
ja se dnes musim zacit ucit :stuck_out_tongue_closed_eyes: jen nevim kdy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2010 v 10:50  • Odpověz
autor
já jdu taky uklízet - čistit struny :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2010 v 10:50  • Odpověz
no to byl letos nejlepsi darek- vysavac a chrochtajici prase :grinning: yq
13. led 2010 v 10:51  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

maji,ja te stejne obdivuju,fakt
13. led 2010 v 10:51  • Odpověz
say a za co prosim te? doma bordel, ze musi uklizet aj dvoulety decko aby se v tom neutopilo, do skoly udelanej velkej prd, obed z krabice... :grinning:
13. led 2010 v 10:52  • Odpověz
ach jo, Tobik furt nemuze pochopit, ze je IQ a ne YQ :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2010 v 10:53  • Odpověz
13. led 2010 v 10:57  • Odpověz
jani, diky, pak mrknu jestli to neni zrovna ten nas...ale ja ho vzdycky pred nabranim prosterkavam, tak snad by to bylo ok aj tak :slight_smile:
13. led 2010 v 10:59  • Odpověz
ja uz jsem to cetla,nastesti mame jinou sarzi :slight_smile:

maji, tak ja nezvladam jedno dite a domacnost, ty cekas druhy a do toho skolu. fakt jsi dobra :wink:
13. led 2010 v 10:59  • Odpověz
say, vsak ja to taky nezvladam a to mam jeste k tomu manzela, o kteryho se nemusim starat a s hodne vecma mi pomuze :wink:
13. led 2010 v 11:00  • Odpověz
autor
No to spíš já bych se měla nad sebou zamyslet... mám toho nejmíň z vás a furt je tu bordel jak v nevím čem...
13. led 2010 v 11:02  • Odpověz
hehe, Tobik mi od rana uz asi 100x veledulezite oznamil, ze "já piňďá" :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2010 v 11:02  • Odpověz
hehe, tak se budeme hromadne zamyslet na konovi, jo? :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2010 v 11:03  • Odpověz
jani, to chce velky stehovani...pri tom zjistis nejvic, co vsechno mas doma zbytecny :wink:
13. led 2010 v 11:04  • Odpověz
jani,delas skolu,to je narocny. rozhodne toho nemas nejmin

ja doma nemam kazdy den naklizeno a nevarim kazdy den. taky mam ale manzela co nepomuze. spis naopak :unamused:
13. led 2010 v 11:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.