• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
say a to omlouva hodne veci :grinning:
13. led 2010 v 11:07  • Odpověz
Maji: Tak tak - nebo to chce malej byt a vyhazovací povahu :grinning:
My máme všehovšudy 2 veliký skříně ke stropu v ložnici a pak ještě jednu v předsíni a stačí nám to. Nesmysly mi do bytu nesmí, nebo je nemilosrdně vyhazuju :grinning:
13. led 2010 v 11:07  • Odpověz
ja prave nemam srdce nemilosrdne vyhazovat :confounded:
13. led 2010 v 11:08  • Odpověz
say, ja taky ne a Martin, ten nevyhodi uz vubec nic :sweat_smile: ale potrebovali bysme to jak sul :grinning:
13. led 2010 v 11:09  • Odpověz
nic, jdu na to, stejne je na case postavit obed na plotnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: zatim paaaaa
13. led 2010 v 11:10  • Odpověz
autor
No já právě mám pocit, že tu zbytečnosti nemám - kromě pár věcí od kris, co chci prodat, a nějaké trapné časáky půjčené od kámošky, co vrátím. Ale jinak nic, neschraňujem nějaký krabice, letáky nebo kravinky... spíš přibývá knížek, hraček... no a není to kam dávat :unamused:
že potřebujem stěhování mi nemusíte říkat, stačí tomu vedle :grinning: :grinning: :grinning:
Máme s chlapem jednu skříň na hadry, která je nacpaná k prasknutí. a pak komodu - tam más kris dva velké šuplíky. Jinak hadry nemáme kam dávat, leda tak do krabic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2010 v 11:13  • Odpověz
autor
Ty jo, známým se narodila minulý týden holčička - 53 cenťáků a 4240 g - to je kus :slight_smile: :slight_smile: jmenuje se julie elen, to je pěkné :slight_smile: :slight_smile:
13. led 2010 v 11:22  • Odpověz
to je krasny jmeno :slight_smile:. a fakt kus baby :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2010 v 11:26  • Odpověz
He, abych netrhala partu, tak mě m. taky včera našval, ale nic jsem na to neříkala, páč ho to mrzelo asi víc než mě :frowning2:. Tak jsem zvědavá co odpo...preventivně jdu na kafe s kámoškou, tak se vyvětrám a bude líp :wink:.

Nechtělo se mi učit, tak jsem vyprala, vyžehlila, umyla koupelnu, zametla, vytřela, otřela okna, vydrhla kartáčem batohy a kabelky, vyprala v rukách, vynesla odpadky, ustlala, uvařila, uklidila ve skříních a vytřídila lichý fusekle a pak jsem si umyla páčo, zkulturnila ksicht, oholila nohy trhačem :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jdu spat asi :grinning:
13. led 2010 v 11:48  • Odpověz
all, se nas snazis nastvat? :grinning: ja mam akorat jakz takz uklizenej obyvak a loznicu, odmytou pulku nadobi (jeden talir jsem u toho rozmlatila :sweat_smile: ), obed buble na plotne a tim prozatim koncim, jak uspim Tudlu, tak bych mela zapnout pracku a pustit se do uceni....a na vic se dnes uz asi nezmuzu :sweat_smile:
13. led 2010 ve 12:04  • Odpověz
jani, to se da porodit? :sweat_smile: jmeno krasny :dizzy_face:
13. led 2010 ve 12:04  • Odpověz
autor
Hele, neštvěte mě :grinning: :grinning: já třídím hadry po kris, co mám vrátit kamarádce, a berou mě mory, protože některé nemůžu najít... já už fakt nevím, tady je asi černá díra nebo co :confounded: :confounded: to přece není možný :cry: :cry:
já už se na to můžu vy.... Když uklidím oblečení do skříní, tak se skříně ani nedaj dovřít... konec stěžování, jdu to tu vyhodit do vzduchu :grinning: :grinning:
13. led 2010 ve 12:09  • Odpověz
autor
maji, no asi jo :grinning: každopádně to není její první mimi, tak to asi šlo jak po másle :sweat_smile:
13. led 2010 ve 12:09  • Odpověz
Jezis holky, kdybyste videly, jakej bordel tady kvuli ten dojebanym zkouskam kvetl skoro od Vanoc, tak byste se zasmaly :angry: :grinning:
To byla jen nazorna ukazka toho, co je student schopen udělat, aby nemusel sednout na prdel a ucit se :grinning:
13. led 2010 ve 12:13  • Odpověz
haha, vy me s tou vasi vykonnosti fakt bavite:grinning: jeste ze neni mym cilem byt dokonala hospodynka:grinning::grinning:

say, moc bych ti prala, aby bylo zas lip :pensive:

jani, Zachariasu je v republice asi 7 myslim, co mi rikala Tannawe:slight_smile: a u nas je pro kluka asi fakt jasnej...pochybuju, ze bude tohle jmeno nekoho ve skole zarazet, vedle Santiaga a Arwen Gaie:slight_smile:

hele Jani, tak rovnou proved tu inventuru a spocti mi to, ok?:grinning:
13. led 2010 ve 12:16  • Odpověz
jo a ja mam doma asi zenskou a ja jsem chap nebo nevim, protoze takovy zaseky jako ti vasi u nas fakt delam jen ja :sweat_smile: ja ho tak zeruuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. led 2010 ve 12:18  • Odpověz
autor
aer :grinning: :grinning: :grinning: na mě musíš po kapce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aventí věci jsou pořád naštěstí na jednom místě :sweat_smile:

no vidíš, tak měli v článku chybu, psali jen o jednom... ale 7 je taky málo :slight_smile:
13. led 2010 ve 12:19  • Odpověz
No, u nás je s tím úklidem trochu problém... :frowning2: Sice není mým cílem být dokonalá hospodyňka, ale máme jen jeden pokoj 5x5 a pak malou kuchyň, koupelnu s WC a předsíň... To je vše. Začínáme stavět a nemůžem si dovolit platit pětipokojovou obludu, když jednu stavíme :grinning:.
A v takovým kamrlíku je všechno děsně vidět, rychle se to zaneřádí, každý noviny na stole vypadaj jako hora smetí, atd... :sweat_smile:
13. led 2010 ve 12:43  • Odpověz
all, my mame asi 3,3 x 3,7:wink: tys nevidela fotky?
13. led 2010 ve 12:48  • Odpověz
aer,me se zacharias libi cim dal vic :dizzy_face: . predtim by me ani nenapadl :sweat_smile:
13. led 2010 ve 12:50  • Odpověz
Aer: já bych Zachariáše nedala, ale líbí se mi. Byl to myslím otec Jana Křtitele, je to starý a hezký jméno. Někdo mu říká Zaky a to je pěkný, pokud je k tomu příjmení, nebo rodina dá třeba i ostatním neobvyklá jména. Já znám Zachariáška osobně a má ještě bráchy Maxe a Bartoloměje a kombinace Bárt, Max a Zaky je super :dizzy_face:
13. led 2010 ve 12:54  • Odpověz
teda dočítání je legrace. :slight_smile: Nurofen máme pomerančový, jahodové příchutě obecně nemám ráda :grinning:

aer, tak snad bude mimouš hodný a v noci spinkat..mít třeba naše dítě v 1pokoji, to by bylo hrozné..takhle se jde třeba martin vyspat do jiného.. No, ale já osobně bych se klidně uskromnila než platit 12000za 3+1 :confounded: to bude od léta fakt sranda..jestli Martin bude mít plat 14000a já 3800rodičák
13. led 2010 ve 12:57  • Odpověz
ja myslim, ze to pujde, Vasek je spavec, malo co ho vzbudi a pak je stejne do minuty tuhej a rano ani nevi, ze byl vzhuru
kdyz by byla opravdu nekolika deni krize, tak se vzdycky muze jit vyspat dolu k rodicum na gauc :sweat_smile:
13. led 2010 ve 12:59  • Odpověz
autor
all, u nás je to taky tak, pokoj a kuchyň a příslušenství. strašně se mi líbí patrová manželská postel, jako mají u aer, jenže na to jsme dřív nepomysleli... Taky máme celkem velký gauč, tedka už bych taky koupila menší, prakticky na něm nesedíme, spíš na polštářcích na zemi. Kupovali jsme ho kvůli návštěvám, ale menší by se snesl... No ted už niestety :grinning: :grinning:

jj, zachariáš byl otec jana křtitele. A oslovení Zaky je super :dizzy_face:
13. led 2010 ve 13:00  • Odpověz
Aer: To je útulnýýýýýýýý :dizzy_face:
A hrozně se mi líbí ten pelíšek nahoře :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
To jsou super bráchové. Já mám v okolí nejzajímavější Ida(matka) a Adina..plus Zita(dcery), ale ta se mi teda nelíbí.

say a co je to popadlo s tou nancy? :sweat_smile:
Hlásím se do klubu milovníků patrových postelí! máme u mamky úžasné patro.. tady je bohužel nízký strop.
13. led 2010 ve 13:02  • Odpověz
all, to jsem rada, ze se ti to libi! :dizzy_face:
13. led 2010 ve 13:03  • Odpověz
autor
tanuki, a jak ted spí verča v noci, dá se to? Kika se včera těsně před spaním strašně nacpala polívky, až jsem se divila, ale prochrápala celou noc, tuto strategii je třeba využít :sweat_smile: :sweat_smile:

chlap tu včera taky nanášel, že radši pěknější byt za lepší cenu (v práci mu totiž slíbili, že mu něco přidají - končí mu totiž zkušebka, takže dobré zprávy :dizzy_face: :dizzy_face: ), tak jsem mu řekla, že mu přidaj beztak tisícovku, ale at pamatuje na to, že zachvíli mám o 3800 menší rodičák, tak trochu znejistěl :sweat_smile:
13. led 2010 ve 13:03  • Odpověz
autor
tak já mám v okolí samá klasická jména, výjimkou je jen christian mathias. No a jedni z tchánovic vesnice dali klukovi jméno Neo, malému budou už tak dva roky, ale řeší se to na každé třetí návštěvě :grinning: :grinning: a největší sranda je, že jak je celá vesnice poučena, že se to čte nio, ale taky v sobě maj zakořeněné české pravidla, tak mu celá vesnice říká ŇIO!!! s ň! to je běs :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2010 ve 13:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.