• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
ženy, poraďte mi, jak se mám donutit, orvat si i druhou nohu :grinning: !!! Jsem si oholila jednu, pak že si od té bolesti chvilku vydechnu a teď už se nemůžu dokopat :grinning:
13. led 2010 ve 13:11  • Odpověz
autor
Hol si nohy něčím jiným :grinning: nebo mysli na to, že porod bude horší :grinning:
13. led 2010 ve 13:13  • Odpověz
all, taky jsem vzdycky vyskubala jednu a druhou uz doholovala, takuze neporadim :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2010 ve 13:15  • Odpověz
holky co si myslite o nutnosti brani tehu vitaminu v II. a III. trimestru? (s ohledem na to, ze nejim zeleninu a vubec moje strava stoji za hovno)

pac ja beru Femibion a budu ted prechazet na ten od 12. tydne, vcera jsem si kupovala prvni baleni a na mesic to stoji 500,- :confused: a menit znacku se mi nechce.... co kdybych to brala obden...?
13. led 2010 ve 13:16  • Odpověz
aer a co takhl tu zeleninu zacit papat? :grinning: ale myslim, ze ty vitaminy v klidu obden staci...
13. led 2010 ve 13:18  • Odpověz
maji, ja z ni bleju i normalne, natoz ted, kdyz mam zesileny smysly
fakt bych rada, samotnou me to stve, ale proste to nepozru
13. led 2010 ve 13:19  • Odpověz
aeri, tak to neporadim, ja su zeleninozrout :grinning:
13. led 2010 ve 13:20  • Odpověz
autor
aer... já vitaminy nejedla, ale aspoň jsem měla nějaký příjem zeleniny a ovoce... stejně by mě zajímalo, kolik z těch vitaminů tělo fakt využije. Na druhou stranu, když jsem měla nedostatek železa, po poctivém braní železa v tabletkách mi to fakt pomohlo. Já bych se poradila... třeba s johandou, ta je biolog, ta by mohla vědět, kolik těch vitaminů z tablet využiješ a jesi by to byla varianta pro tebe.
Já bych do toho asi šla, protože jesi nejíš vůbec zeleninu... Nevím, kolik toho zvládne ovoce - ovoce jíš, ne?
13. led 2010 ve 13:20  • Odpověz
janey, chodí spát okolo20, okolo půlnoci čůrá a v 5. papá.. každopádně s sebou děsně mele, přetáčí se po celé manželské posteli a když s náma dnes spal Martin, tak průběžně kňourala častěji než obvykle. jojo, je třeba je co nejvíc naprat!! já dávám flašku ovesné kaše+UM+máslo+med+banán.

aer a proč se bojíš měnit značku? schválně si někde porovnej složení tohohle a obyč. multivitamínů. Já teda brala jen listovku v 1.trim a rybí tuk ve 3. trim
13. led 2010 ve 13:23  • Odpověz
Jani :grinning:
Já jsem totiž děsná lemra a lůza a nedonutím se každej den sednout do vany a oholit si nohy a podpaží a tak a takový to dvoudenní nožní strniště nesnesu, tak škubu a mám na měsíc pokoj - ale ta bolest :grinning:
Ale štětiny bych nesnesla, tak už mlčím a du škubat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. led 2010 ve 13:24  • Odpověz
autor
Jo, když je u nás v posteli, tak to je taky maso, rozloží se napříč a my jsme úplný chudáci :grinning:
včera to byl talíř polívky z červené čočky :grinning: strašně jí zachutnala. tak dneska musím taky něco vymyslet.
13. led 2010 ve 13:25  • Odpověz
diky za rady holky, nejak to vymyslim:slight_smile: a johande asi napisu
13. led 2010 ve 13:26  • Odpověz
autor
All, já taky měla škubač a zbavila jsem se ho :grinning: připadalo mi to krajně masochistické :grinning: :grinning: (no, minule jsem si žiletkou přibrala i kus kůže, ale to se nestává často :grinning: :grinning: )
13. led 2010 ve 13:27  • Odpověz
a ja vcera zjistila, ze uz musim holit po hmatu :grinning:
13. led 2010 ve 13:41  • Odpověz
tan,tata chtel nancy,tak ji maji :slight_smile:. cesky je to anna :slight_smile:

patrova postel byl vzdy muj sen :dizzy_face: ,bohuzel mame nizky strop na to :rolling_eyes:
13. led 2010 ve 13:41  • Odpověz
aer,ja taky ovoci a zelenine neholduju a brala jsem jen v 1. trimestru kys. listovou jinak vubec nic
13. led 2010 ve 13:42  • Odpověz
prihodila jsem do alba pupek :wink: takhle jsem s Tobikem nevypadala snad ani ve 40tt :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2010 ve 14:06  • Odpověz
kam qaž tohle může dojít? :grinning: mimochodem Maji, ujíždíš na dupačkách? :grinning: ještě by to chtělo nějaké babylegs :wink:
13. led 2010 ve 14:09  • Odpověz
autor
Maji, ty bláho :grinning: :grinning: :grinning: člověk by řekl, že už přenášíš nebo že budeš mít dvojčata :sweat_smile:
13. led 2010 ve 14:10  • Odpověz
jani, stejne sranda jak ty fotky zkresluji, co? :wink:
tan, ja jsem to temer vsechno dostala/podedila...koupila jsem z toho vseho tak mozna 5 kousku :grinning:
13. led 2010 ve 14:13  • Odpověz
jo a podle posledniho zkoumani se mimous uz zase otocil...akorat zatim nevim cim kam :grinning:
13. led 2010 ve 14:14  • Odpověz
maji :sweat_smile:
13. led 2010 ve 14:22  • Odpověz
autor
Maji, výbava slušná :slight_smile: :slight_smile: já asi objednám nějaké dlouhé vlňáčky - tepláky, šije to paní z mmb, jak budem přecházet na nočník, když je kika tak ráda svlíká a pak čurá :grinning: :grinning:
13. led 2010 ve 14:26  • Odpověz
jani a to neni zdaleka vsechno, jeste minimalne jednu tasku postradam a u babicky mam velkou krabici plnou malinkych oblecku, kterou jsem jeste nestihla dotahnout do Ovy :sweat_smile: a jeste mi par vecicek chybi uplne, ale to uz fakt jen drobnosti-rukavicky, cepicka, backurky s kozesinkou :grinning: :grinning: :grinning: ty musim dokoupit nenapadne :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2010 ve 14:29  • Odpověz
no a pak furt ty plinky nemuzu doresit :angry: :angry: :angry:
13. led 2010 ve 14:30  • Odpověz
autor
Já dneska probírala hadry a nestačila se divit, jak byla kika malá... to ti malí mimouši jsou fakt tak malí? :grinning: mě přijde velikost 56 naprosto neskutečná :grinning:
13. led 2010 ve 14:30  • Odpověz
autor
a co ještě řešíš s plínama? :grinning:
dej vědět, jesi chceš teda ty svrchňáky, mám Ska, 5-8 kg, 2x imse soft, 1x imse organic.
13. led 2010 ve 14:33  • Odpověz
ja jsem dokupovala jeste nejaky 50 a to uz je fakt jak na panenku, vubec si nedovedu predstavit, ze by se do toho Tobik nekdy vesel...a ono jo... :sweat_smile:
13. led 2010 ve 14:34  • Odpověz
jani, kolik, jaky a za kolik :grinning:
13. led 2010 ve 14:34  • Odpověz
autor
http://www.branakdetem.cz/imse-vimse-organic-zviratka.htm
jednou tyhle, Ska

http://www.branakdetem.cz/imse-soft.htm
dvakrát tyhle, taky Ska

sucháče suchají, ty organic jsou v trochu horším stavu - vzhledově, ale fungujou. Já nevím, každé za stovku? Nosila je tak půl roku...
13. led 2010 ve 14:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.