• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
:grinning: to byla odpoved na dotaz, nad cim jeste premyslim :grinning:
ale jo, zajem bude, tak si to odecti z toho co ti zbylo z te brany, ju? :wink: :grinning:
13. led 2010 ve 14:43  • Odpověz
tak jeste ty ctvercovky a jeste potrebuju neco barevnyho na paradu, mam jedny zlutoucky aio a ty modry a zluty swaddlebees svrchnacky, co jsem psala vcera uz mi prodali, takze jdu hledat dal :sweat_smile: ach jo, ach jo :grinning:
13. led 2010 ve 14:45  • Odpověz
autor
jo tak :grinning: :grinning:
dobře, odečtu, vyperu, předám :grinning: :grinning:
13. led 2010 ve 14:53  • Odpověz
prat nemusis, stejnak budu jeste prat vsechny pliny, tak je pak prihodim taky :wink:
musim najit zase seznam, co mi chybi a odskrtat to na nem...tak tedka mam teda svrchnaky 4x vel.S, ale lakaji me aj ty prtavy Newborn... :grinning: :grinning: :grinning:
jo a ani jsem vcera nenapsala, ze mi neprosly ty Wiony ani Moltexky, ze prej jestli jsem se nezblaznila, ze po kazdym kojeni vyhodim do kose kompostovatelnych 10kc :grinning: tak prej at si sezenu Alany nebo mi nekde v akci koupi Huggiesky :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2010 ve 14:58  • Odpověz
a v sobotu jsem mela jet na zkousku a je zrusenej termin, ze je nemocna, tak su strasne stastna, ze mi vsechny zbydou pekne az na konec ledna a unor :confounded:
13. led 2010 v 15:02  • Odpověz
tak krom tech plinek uz mi chybi jen lih na pupek (pokud neni jeste pouzitelnej ten po Tobikovi) a dudel )kdyby byla potreba) :confused: a chuvicky k tchanovcum, ale to bude jeste na dlouhy vybirani aby jsme nasli kompromis mezi mou predstavou funkcnosti a Martinovou predstavou ceny :grinning:
13. led 2010 v 15:06  • Odpověz
hm, tak Alany se vyrabi az od velikosti Midi...takze nabehnu do nejakyho hyper-super pro balik normalnich, ach jo a ja chtela udelat neco pro zivotni prostredi :grinning:
13. led 2010 v 15:09  • Odpověz
hrozne rada si sama se sebou povidam :grinning: :grinning: :grinning: fakt, ze jo :grinning: :grinning: :grinning: jdu se mrknout na ten lih a Nurofen :grinning:
13. led 2010 v 15:10  • Odpověz
Maji: vítej v klubu nasraných studentů, které nikdo nechce vyzkoušet :grinning:
13. led 2010 v 15:13  • Odpověz
tak nurofen je ok, navic mame pomerancovej :grinning: lih jsem nenasla, tak az pujdu kolem lekarny, koupim novej :slight_smile:
13. led 2010 v 15:14  • Odpověz
all, jenze ja se na rozdil od tebe jeste ani nezacala ucit :grinning: jen me stve, ze jsem to chtela mit vsechno behem ledna hotovy a uz ted mi vychazi minimalne dve zkousky na unor :frowning2:
13. led 2010 v 15:15  • Odpověz
ach jo, ja zas nevim co delat s Tudlou, teda jako venku, bobovat me nebavi, protoze za nim musim behat aby se nevyklopil a pak ho zase vytahnout nahoru,s kocarkem to nejde, protoze se u toho silene nadru, chodit nechce Tobik, protoze mu to v te srajde klouze...do herny uz to dnes nema cenu a navic to leze do penez byt tam kazdej tyden...ja fakt nevim...a zas je mi blby ho nutit sedet celej den doma na zadku jen proto, ze ma shnilou matku :frowning2:
13. led 2010 v 15:23  • Odpověz
autor
maji, no zkouška teda nic moc, že ji přesunuli...
tak se na alany vyprdni a zkus třeba v dm nějaký balík menších babylove, ty vyjdou levně.

aer, hecla jsem se, pošlu ti krásný seznam aventích věcí, snad se v něm vyznáš, máš to i barevně :grinning: :grinning: ve wordu, takže na mail
13. led 2010 v 15:24  • Odpověz
navic vite jaka je to zabava jit sama s deckem ven a aspon hodinu tam bezcilne bloumat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
at uz je aspon jaro, me staci malo - sjizdny chodniky, krmeni kacen, placani babovek na pisku, sednout si na lavicku a nechat decko behat kolem... :pensive:
13. led 2010 v 15:25  • Odpověz
Jani, krasny, jsi sikulka!:grinning:
13. led 2010 v 15:28  • Odpověz
autor
maji, zní to jako rajská hudba :slight_smile: já se pořádně s kikou ven nedostanu :frowning2: s kočárem nemůžu, s nosítkem se už pomalu nedá chodit, zbývá nechat ji tapat... jenže tady v okolí není kde. Ona má ráda, když se mě nedrží a může zkoumat sníh - jenže tu na parkovišti před špitálem? na cestě na kterou vyjíždí hasiči? u hlavní cesty? připadám si tu uvězněná :cry: :pensive: než dojdem k parku, nechce jít vůbec a já ji pak celou cestu zpátky vláčím na rukách :rolling_eyes:

aer, dík :grinning:
13. led 2010 v 15:42  • Odpověz
jani :unamused: no vy to mate uplne na prd :unamused: :unamused: :unamused:
13. led 2010 v 15:49  • Odpověz
autor
jj :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
13. led 2010 v 15:52  • Odpověz
co si vlastne predstavuje jarek za byt?
13. led 2010 v 16:01  • Odpověz
tenhle je u Kastanka a libi se mi jak ma reseny ty pokoje, akorat nevim kolik se plati za sluzby? :slight_smile: http://www.mmreality.cz/cs/nabidka/128386/
13. led 2010 v 16:18  • Odpověz
nazdarek :slight_smile: tri hodiny jsem letala po obchodech a nic...shanela jsem neco slusneho na ples protoze se uz opravdu nevlezu do niceho :frowning2:
jdu docitat .-)
13. led 2010 v 16:19  • Odpověz
autor
Nějaký dokonalý nejspíš... já si představuju, aby byl větší než tenhle, kris měla svůj pokoj. solidní cena, klidná lokalita, dobrá dopravní dostupnost do více míst - zvlášt nádraží, centrum. obyvatelný (ne aby měl plesnivé zdi nebo tak :grinning: ), aby bylo vidět, že vchod je jakž takž slušný a funguje tam domluva (tzn. ne jak tady, nikdo se o nic nestará). Aby tam nebylo "hlučno" jako tady - víte co myslím. a aby se dalo chodit někam na procházku - blízko park nebo tak něco. šikl by se sklep a neměl by to být nějaký obrovský panelák na sídlišti. - což byt na moyzesově splňoval.
Jarek sdílí tyto názory, plus chce dobře využitelné, ne moc malé místnosti a vůbec celý byt, vyměněná okna, spravená voda, nezničená koupelna, kuchyň, elektřina, voda, dobré parkování.
REsumé - bydlíme tu dalších deset let :grinning:
13. led 2010 v 16:22  • Odpověz
autor
maji, ten se mi právě moc nelíbí, že je uprostřed sídliště, v 9. patře, to bude ooobr panelák, mě by spíš vyhovovalo něco menšího... paneláku jsem si užila až až.
Jako ono se dá najít. Jenže kdy... že.
13. led 2010 v 16:23  • Odpověz
jani a solidni cena je cca kolik? :slight_smile:
13. led 2010 v 16:24  • Odpověz
autor
No, nejlíp aby se to vlezlo tak do 9, 10 000 i se službama.
13. led 2010 v 16:25  • Odpověz
autor
ráno jsem koukala na sreality, jako jsou tam dobré byty, jenže je to víc v tom sídlišti, na což já moc nejsem... anebo pak dál, třeba jak jezdí 4 ještě za váma, bedřicha nikodéma a tak. jenže to už je zas otázka, co je dobrá dopravní dostupnost, že :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2010 v 16:26  • Odpověz
2+1, v podstate to co mame my, akorat s novyma oknama a je to spis u Tesca :slight_smile: http://www.mmreality.cz/cs/nabidka/129553/
13. led 2010 v 16:28  • Odpověz
nebo kdyby se vam chtelo cekat, nejpozdej v lete bude pronajimat byt teta :grinning:
13. led 2010 v 16:28  • Odpověz
autor
Tak to je zas moc malé :grinning: :grinning: neřeš to, pač my na všem najdem hnidy, jeden nebo druhý :grinning: tady tento byt je 46 m2, moyzesova cca 60 a to se jarkovi zdá malé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2010 v 16:31  • Odpověz
tenhle je perfektni :grinning: :grinning: :grinning: akorat taky maly...ale byly bysme sousedky :grinning: http://www.acity.cz/pronajem/db-3-1-57m2-ul-namesti-druzby-o-poruba/17859/inzerat
13. led 2010 v 16:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.