• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
jani a tentokrat jsi odvahu nasla? :grinning:
14. led 2010 v 09:52  • Odpověz
no jo, fakt, to by chtelo zalozit III.dil, ne? :grinning:
14. led 2010 v 09:53  • Odpověz
autor
Ne, vsadili jsme se :grinning: pokud to uhádne, dostane flašku :sweat_smile: tak jsem zvědavá, ale mu to dost pálí, tak jsem asi o flašku chudší :grinning:
14. led 2010 v 09:53  • Odpověz
no podivejte 112m2 za 10Kc mesicne, tam bych sla bydlet hned :grinning: :grinning: :grinning: http://www.sreality.cz/byty/pronajem/3+1-brno-stred-1979188431
14. led 2010 v 09:54  • Odpověz
U nás noc dobrý, ale moc jsme toho nenaspali - ale můžeme si za to sami :grinning:

Holky, já jsem si včera zase ověřila, jak strašně důležitý je pro mě občas vypadnout, udělat si radost, atd...
Daly jsme si s kámoškou kávičku, víno, lososa a fettucine a nakonec tiramisu v Caffé tripoli, pokecaly a zdrbly, v luxusním sekáču jsem si koupila nádhernou mini za 140 korun a domů jsem přijela jak ovečka. Hodná, spokojená, vyvětraná...

Já jsem totiž debil a mám strašně silnej pocit zodpovědnosti, takže se před zkouškou nikam nepustím, nic si nedopřeju (až "za odměnu"). Sedím doma, tak jak tak se neučím a su nasraná a nabroušená jak puma v kleci. Budu na sebe asi trochu hodnější a na manžela taky :grinning:
14. led 2010 v 09:57  • Odpověz
autor
kurnik maji, máš recht! :grinning: a ještě údolní, to mám prakticky hned u školy :sweat_smile: :sweat_smile:

all, máš pravdu, udělat si občas radost by mělo být povinný :grinning: škoda, že ne vždy to jde...
14. led 2010 v 10:00  • Odpověz
Manžel je teď v práci na plnej úvazek, tak mě ještě pochválil :grinning: Bohužel jen do března, pak si to zase musí zkrátit a naplno začne zas až v červnu. No prostě pakárna - ale bez doktorátu a státního razítka je namydlenej, takže pěkně maká na PhD. :rolling_eyes:
14. led 2010 v 10:01  • Odpověz
Bože, mě už ta škola tak nebaví. Eštěže už končím.
Ten páťák je za trest :rolling_eyes:
14. led 2010 v 10:04  • Odpověz
all, to zni nadherne...skoda, ze se dostanu tak mozna do hernicky, tam si dam pytlikovej ovocnej caj, prectu si jak indianky rodi v rakosi a zase jdu dom :grinning: a mini bych mohla nosit tak mozna spustenou ke kolenum :grinning:
14. led 2010 v 10:05  • Odpověz
all, vidis a ja mela konzervu na 6! to byl teprve opruz :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 v 10:05  • Odpověz
Maji: Nekecej. Mám oči, ty máš v profillu fotky a já nejsem blbá a vidím, že seš kočka :slight_smile:
Tak ticho :slight_smile:. Žádná falešná skromnost - v tvým případě to akorát našve, páč to uráží moje vnímací schopnosti :grinning: !
14. led 2010 v 10:07  • Odpověz
all, ja to myslela tak, ze ted na sebe natahnu tak akorat pytel a v mini bych vypadala jak kindervajicko na nozickach a jeste ju nezapla v pase :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 v 10:09  • Odpověz
autor
maji :grinning: :grinning: :grinning: a nezapomeň, že jsme ten čaj ani neměly :grinning: :grinning:
no v tomhle sem už prostě za zenitem :grinning:
14. led 2010 v 10:11  • Odpověz
jani, vidis to, ani tohle poteseni jsme si nedopraly.... :grinning:
14. led 2010 v 10:14  • Odpověz
autor
Příště si ten čaj z pytlíku musíme objednat... :grinning:
Ne, já prostě považuju za relax, že si každý pátek můžu 4 hoďky zahrát s kapelou, i když někdy je to fakt fuška... nebo když si ve vlaku cestou ze školy přečtu knížku. :sweat_smile: Zajít s aer na čokoládu do oooopravdické kavárny :grinning: :grinning: je vrchol měsíce!!! A tehdá ten můj výlet do Prahy - přes noc (!!!), tak z toho žiju ještě teď!!! :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 v 10:24  • Odpověz
muj posledni zazitek byl kdyz jsem jela na kontrolu do Olomouce SAMA a tys hlidala Tobika :grinning:
14. led 2010 v 10:29  • Odpověz
ale ne, staci mi, ze obcas vezme Martin Tobika ven a ja se muzu jen tak natahnout...jako relax beru aj konika a ze na nem muzu nerusene treba hodinu sedet a plkat...nebo kdyz Tobik po obede usne a ja si muzu vypit hrnek slizu bez toho aby mi hompal po brise :grinning: to je prece naaaadhera, ne? :grinning:
14. led 2010 v 10:31  • Odpověz
autor
maji... napadá mě jen jedna věta ze slunce seno: já jsem skromná... jako lenin :grinning: :grinning:
14. led 2010 v 10:32  • Odpověz
jani :grinning: :grinning:
14. led 2010 v 10:33  • Odpověz
no nic, ma relaxacni chvilka na konovi je u konce, Tudla se dozaduje pozornosti :grinning:
14. led 2010 v 10:34  • Odpověz
autor
Já jsem tu tak průběžně, dítě tu úřaduje v bytě, ale je klid :grinning:

dneska jdem kouknout na ten další byt, tak jsem zvědavá :slight_smile:
14. led 2010 v 10:37  • Odpověz
uz dneska? to je rychlost :slight_smile:
14. led 2010 v 10:38  • Odpověz
tobikated zaujali popelari, tak jeste muzu rychle psat a pak pujdu stavet vezicky z kosticek :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 v 10:38  • Odpověz
na toho Pokornyho? hehe, nechcete pak jit jeste bobovat? :grinning:
14. led 2010 v 10:40  • Odpověz
no a co kdybysme fakt zalozily dalsi pokracovani tematu? s nazvem, ktery navrhoval Jarek :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 v 10:42  • Odpověz
Holky,nestrašte :grinning:
Já su asi ještě naivní, ale se neteřema a synovcema jsem dost chodila ven - třeba s kamarádkou na zahrádku "K mamutovi" když Verunka spala v kočárku, nebo třeba do cukrárny u nás - je tam takový koutek pro děti. Mají tam i pizzu a tak. Nebo ZOO se všema čtyřma-to bylo super, ale náročný teda :grinning:. Nebo MZ v Brně mělo výstavky pro děti.

Nestraště mě, já chci být akční maminka a pařit aj s miminem :grinning:, ale samozřejmě ne alkohol a po večerech a tak, ale aspoň v rámci možností, nebo z toho zblbnu.

Po půl roce se stejně vracím aspoň na jedno odpoledne tejdně do jazykovky, tak snad se to vyváží a zrelaxuju tam :grinning:
14. led 2010 v 10:50  • Odpověz
all, reknu ti jak je to u nas...na zahradce/v cukrarne apod. si v klidu nesednu, protoze by jim to tam mezitim Tobik zdemoloval, pokud je tam hriste, tak ho musim hlidat aby nezabil sebe, idealni je opravdu koutek, kde si nemuze ublizit a vidis na neho...no ale pokud vim, v okoli nic takovyho neni a sama stejnak nikam nejdu, maximalne ted do te herny...navic s tim mym nenazerou, chodit po cukrarnach tak by byl za chvilu jak valec, nehlede na to, ze to leze do penez :sweat_smile: ZOO je sice docela pekna, ale je to skoro hodina v trolejbusu s presedanim a to si radsi odpustim nez to absolvovat :confused: vystavky, divadelni predstaveni, koncerty apod. zacnou deti zajimat az kdyz jsou trosicku vetsi, jinak je to spis za trest, zvlast kdyz si to chces v klidu prohlidnout aj ty :grinning: ted v zime je to uplna krize, v lete se da vyrazit aspon na vylet, aj kdyz treba jenom k blbe rece nebo na Turkov (chko)...
ale treba to budes mit jinak, budes mit s kym vyrazit a nebudes ho kvuli tomu muset vlacet pres cely mesto (ze Jani), budes mit natolik klidny a pohodovy dite, ze si aj ty kulturni akce uzijes (u nas to slo asi prvni rok (dokud sedel na zadku a nemluvil))...
14. led 2010 v 11:03  • Odpověz
prej na Turkov, haha:grinning:
14. led 2010 v 11:14  • Odpověz
aeri, no taky kdyz tam vyrazite v komarovou sezonu...to je napad... :grinning: ale na jare je tam krasne, kdyz kvetou sasanky a pak kosatce (nebo co to tam roste) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. led 2010 v 11:16  • Odpověz
no ja nekdy na jare asi pojedu zas na navstevu, tak mu dam jeste jednu sanci :grinning:
14. led 2010 v 11:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.