• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
jj....tak to jsem rada, ze to neni jen u nas:slight_smile: ale mistama toho mam tak plny zuby, ze bych se fakt nejradsi sbalila a sla :frowning2: ale pritom vim, ze s nikym jinym fakt byt nechci....
29. led 2009 v 10:20  • Odpověz
:grinning: :grinning: aerin bud si jista, ze nejsi sama..:grinning:
ja uz byla vcera tak vytocena, ze jsem si rikala, jestli mi pojede vlak domu..:grinning:
29. led 2009 v 10:23  • Odpověz
jj, ja zas vzdycky pomalu vytacim mamku, aby pro me prijela :sweat_smile:
ja fakt nevim, proste kdyz totalne zabiju jakoukoli svoji hrdost a hucim do nej, je to celkem v pohode....ale jakmile si uvedomim, ze jakakoli iniciativa vychazi vzdy ode me a na vsechno ho musim pomalu ukecava, nejradsi bych ho fakt nakopala nekam a vypadla :angry:
29. led 2009 v 10:34  • Odpověz
aeri to si nevyberes..:slight_smile: kdybys nebyla s Vaskem, tak mas jineho a ten by te sral zase necim uplne jinym..:slight_smile: a odnaucit je to uz nemuzem..:grinning: takze musime zatnout zuby a hucet a hucet..:slight_smile:
ale Fil se snazi, takze to se ceni..:grinning: ted si sice mysli, ze jsem smrtelne nemocna a ne tehotna, tak nechce chodit ani na prochazku:grinning:
29. led 2009 v 10:37  • Odpověz
autor
Ahojte :slight_smile:
tak mlíčko malé naštěstí včera stačilo, tak dobrý. Moji výšku a váhu tu psát radši nebudu :grinning:
a včera teda byla fakt nějaký divný den, my jsme se požrali ale jen trochu... u nás šlo zas o prkotinu, domluvili jsme se, že když malá chodila pozdě spát, my jsme neměli ani vteřinu času pro sebe, tak že ji dáme spát dřív a budem mít tak tu hoďku, dvě... takže brouk usnul kolem půl 10... no a chlap začal chrápat taky! Tak jsem furt do něho šťouchala, jakože co bude, a nejsrandovnější bylo, že sem taky přece jen byla unavená, takže jsme se tak dohadovali, pak třeba na 5 minut usli, pak se zas dohadovali v polospánku :grinning:
Jinak ale malá má dnes spánkový skoro rekord... v noci se vůbec nevzbudila, až v 7 :slight_smile:
29. led 2009 v 10:44  • Odpověz
jako jo, on se taky snazi, ne furt, ale jo:slight_smile: vzdyt uvari, uklidi, ja proste hodnejsiho chlapa neznam....asi si to moc beru, chci po nem neco ceho neni schopen a asi ani nikdy nebyl...na vylety, prochazky a buhvi co fakt nikdy nebyl....ale nez mel svuj pc a nez ho muj bratr navezl do te hry, byvalo to jiny....asi se s tim fakt budu muset smirit.... :slight_smile: Mas pravdu, kdyby nesedel u pc, chodil by treba do hospody, nebo na fotbal, nebo ja nevim....:slight_smile:

no nic, omlouvam se, ze tu s tim zas prudim, ale hned je mi o neco lip:slight_smile:
29. led 2009 v 10:45  • Odpověz
aerin alespon vis, ze ho mas doma a co dela...to je taky plus..:grinning:

ten muj prisel ve ctyri a smrdel jak hovado :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2009 v 10:55  • Odpověz
autor
Aer, neomlouvej se :wink:
Jarek je taky zlato, uklidí a uvaří, ale fakt, co se týče iniciativy, někdy mám pocit, že ho musím do všeho tlačit... nemluvím o výletech, taky není takový pořád, někdy iniciativní je... ale on je prostě taková želva, co tak spokojeně proplouvá životem a když na něco narazí, očistí si krunýř, hupsne do vody zpátky a pluje dál...
Nejvíc mě štve, že některé věci, co by se měly udělat hned, odkládá ne na zítřek, ani na pozítří, ale na nikdy! Těch slibů o koupi nových pneumatik, objednání antiviru na počítač... pneumatiky jsou furt staré a už málem steřelé, a komp doteď nemá antivirus! a já se hrozím, kdy definitivně padne a já mu ho hodím na hlavu.
Ale jinak ho zbožňuju :sweat_smile: :slight_smile:
29. led 2009 v 10:57  • Odpověz
Holky dekuju, teda ne ze bych vam to prala, ale je fajn vedet, ze v tom clovek fakt neni sam :sweat_smile:
jdu do prace, tak zatim pa:slight_smile:
29. led 2009 v 10:59  • Odpověz
ooo ted mi Fil volal a ja ho poslala do prdele...p.s. nemam duvod...
29. led 2009 v 11:04  • Odpověz
ze by hormony? :grinning:

holky v pondeli asi pujdu na gyndu, uz me to s*** :pensive:
29. led 2009 v 11:05  • Odpověz
ja jsem naprosty psychopat....
a to mam byt nasrana na sebe..ne na nej..no to je jedno...je mi z toho uplne na hovno, ale nezavolam mu a neomluvim se... :rolling_eyes:
29. led 2009 v 11:07  • Odpověz
ty jsi jak ja:grinning: taky jsem vzdycky nasrana na sebe a odskace to on, haha :grinning:

jdu, cau
29. led 2009 v 11:08  • Odpověz
autor
čauky :slight_smile:
emi já si taky vždycky říkám, že když se pohádáme, tak vydržím, ale většinou přilezu já :grinning:
29. led 2009 v 11:09  • Odpověz
no u nas asi spis on..nebo jako my se ani nehadame, tak nevim..ale jemu muzes rict cokoli a on se nenasere a jeste prijde a pohladi..:grinning:
29. led 2009 v 11:11  • Odpověz
autor
To je fakt, jarek taky není nasírací - to hlavně já :unamused:
29. led 2009 v 11:12  • Odpověz
ja jsem hlavne samonasiraci..nechapu, jak to se mnou muze vydrzet..kdybys vedela, kvuli cemu tak vyvadim....totalni blbost....a ja mu polozim telefon...
29. led 2009 v 11:13  • Odpověz
tak kdo nadava kvuli pc u nas je spis edik na me :grinning:. pry co porad muzu na konikovi delat :sweat_smile: :grinning: . jinak je zlatej, uklidi, uvari, pomuze se vsim... ale strasne zarlivy (ja teda taky, ale on vic), samonasravaci pro nic a dolejzat pak musim ja, i kdyz rekne on neco po cem bych se mela smrtelne urazit. On by neprisel, tak ja teda vzdy premuzu svou hrdost a jdu za nim a on mi rekne ze uz se omluvil. tak asi v duchu, protoze ja to neslysim...
Emi, hormony :wink:. ale ja bych si to dovolit nemohla, to by bylo... :sweat_smile:
ja ted chodim na kontroly kazdejch 14 dnu a pak tusim od 36. tt po tydnu. predtim jsem chodila po 4.-6. tydnech
ted tu byla babi a strasne se divila kde mam bricho :grinning: . posledni dobou mi vsichni rikaj ze mam nejaky maly, no, me se nezda :grinning:
29. led 2009 v 11:13  • Odpověz
me uz asi neni pomoci...:grinning:
29. led 2009 v 11:28  • Odpověz
emi,urcite jo :grinning:
29. led 2009 v 11:44  • Odpověz
holky,me prave dorazil kojici polstar a pani mi k tomu pribalila zdarma i nova chrastitka a novy dudlik :slight_smile:
29. led 2009 v 11:44  • Odpověz
si musela byt hodna :grinning: ale nechapu, ze ten polstar stoji tolik...jako 1200.- :astonished:
29. led 2009 v 11:52  • Odpověz
autor
Say tak pak musíš poreferovat, jaký to je s kojícím polštářem :slight_smile:
u nás se taky Jarek diví, co furt píšu na koňovi... žárlivý moc není, teda vůbec! Já zas jo, ale nemám důvod :slight_smile:
emi je ti pomoci, až přijde domů, tak to zas bude dobré.
29. led 2009 v 11:57  • Odpověz
ja mam jednou pouzity za 400 kc. a je super,uz se na nem valchuju :grinning:. nevim jak na kojeni,ale na valeni doporucuju, na zada pohoda :slight_smile:
29. led 2009 ve 12:03  • Odpověz
poprvy v zivote pecu rezy, jsem zvedava na vysledek :grinning:
29. led 2009 ve 12:10  • Odpověz
autor
Já jsem pečení v naší troubě vzdala. Naposledy jsme dělali hermelín v listovém těstě a dole byl naprosto spálený, zatímco na vrchu syrový. Máme starou plynovou troubu a tam fakt nejde dělat skoro nic, teda pokud zapékáme maso nebo brambory v zapékací misce, tak to jo, ale jinak to je bída...
Ale tak i kdyby pekla, tak asi nic sladkého nepeču, nějak to nemusím, jíst bábovky, nějaké máslové dorty a tak... ale dobré řezy, a takové ty štavnatější věci, ty bych si dala :slight_smile:
29. led 2009 ve 12:17  • Odpověz
to ja spis z nudy a hlavne edik rad,moc rad :slight_smile:. tak mu chci zvednout naladu, snad bude cim :grinning:
29. led 2009 ve 12:20  • Odpověz
autor
Tak ať se povede :slight_smile:
29. led 2009 ve 12:30  • Odpověz
ja dneska domu nejdu...musim si neco vymyslet at si nemysli, ze ja budu s panderem sedet doma a on chlastat do rana..:grinning:
29. led 2009 ve 12:43  • Odpověz
autor
s panděrem? :grinning: na panděro máš ještě čas :grinning:
29. led 2009 ve 12:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.