• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
hmmm, kuřecí plátek zní dobře... králíka moc nejím (měla jsem zakrslíka asi 7 let a považuju to za kanibalismus :grinning: ). Brokolici už mám v seznamu :slight_smile: špagety jíme velmi často, to bude nouzovka... rýži zas nerad jarek :grinning:
14. led 2010 v 15:37  • Odpověz
jani, ja kralika taky nerada, ale u tchanovcu je na dennim poradku, tak uz jsem si zvykla :grinning:
14. led 2010 v 15:39  • Odpověz
Jani: Nevím, zda je to správně, je to můj osobní recept inspirovaný salátem z mé oblíbené restaurace.
Dávám balkánský sýr, nebo fetu, k tomu papriku, olivový olej, rajčata a ledový salát a dochucuje si každej sám - máme acetto a nebo se k tomu dá dát i lžíce basilica, popř bílé Hollandie - jak kdo má rád. Já k tomu jím žitnej Sonnenbrot, m. francouzskou bagett.

Do Mexika dávám zeleninu, fazole, balsamico a basilico, kousek chilipapričky, orestované kuřecí medailonky. To jíme bez přílohy.
14. led 2010 v 15:41  • Odpověz
nebo draci tlamy jsou dobry- rozriznout nasoleny kureci prso, vycpat ho sunkou aby udelala jazyk a berani roh jako jazyk, zabalit a spichnout paratkama, pak se to opece na panvi, podleje vyvarem a jak je mekky, tak se zvrchu posype nivou a na ni se prilepi napul rozrizla oliva jako oci :grinning: muzu to pridat do alba foto, je to fakt zazitek :grinning:
14. led 2010 v 15:41  • Odpověz
Jú Maji: To zní skvěle!!!! :dizzy_face:
Du do toho!
14. led 2010 v 15:43  • Odpověz
He, příští tejden dojde náš farář na večeři, tak sem si lámala hlavu, co udělám, když ho ty zapráskaný katolický supermatky a superbabky pořád ládujou řízkama a svíčkovou :grinning:.
Udělám dračí tlamu!
Díky díky :slight_smile:
14. led 2010 v 15:46  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3695831&vReferer=
v mem podani teda spis zabi huby :grinning: jo a v puvodnim receptu byla myslim chilli papricka misto beraniho rohu :wink:
14. led 2010 v 15:47  • Odpověz
teda feferonka...ehm, je v tom vubec rozdil? ja nejim ani feferonky ani chilli papricky :grinning:
14. led 2010 v 15:49  • Odpověz
autor
maji, ty bláho, to vypadá fakt super :dizzy_face: použiju to na nějakou oslavu :slight_smile:
14. led 2010 v 15:53  • Odpověz
jani, ja jsem to delala kdyz tu byli tchanovci abych se predvedla :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 v 15:55  • Odpověz
autor
No a splnilo to svůj účel? :slight_smile:
14. led 2010 v 16:16  • Odpověz
myslim, ze jo :grinning: kdyz opominu tu spalenou kapustickovou polivku, co mela byt jako prvni chod :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 v 16:20  • Odpověz
ahoj, teda fotka mě opravdu zaujala :slight_smile: to musím někdy zkusit. Noci u nás už zas blbé-budí jí malinká rýma :angry: ale neklamná známka přechodného zlepšení..dorazila ms. Ta první byla ok, tahle je docela..maso :pensive: no nic, jdu koupat, šprtat a uspávat..
14. led 2010 v 18:02  • Odpověz
dnes jsem s velkym uspokojenim zjistila, ze ze sveho syna vychovavam samostatnou bytost, ktera se o sebe bude umet v dospelosti postarat a nebude zavisla na zenske, coz me veeelmi tesi kdyz vidim nektere mlade muze ve svem okoli...a ted nemyslim Martina, ten je samostatnej taky :grinning:
uz ted Tobik vi, ze po pouziti wc je vedle nachystana stetka, kterou misu umyje :dizzy_face: vi, ze do pracky se sype prasek na prani, nastavi se program, da hadice do vany a zmackne cudlik :dizzy_face: kdyz dopere, vezme si kybl, pradlo prerovna do nej a odnese ho k susaku (teda za me asistence) :dizzy_face: pred povesenim kazdy kousek dukladne protrepe :dizzy_face: vi, ze kdyz doji, ma si odnest svuj talirek a hrnicek do kuchyne :dizzy_face: taky vi, ze si ma pred spanim uklidit svoje hracky :dizzy_face: ze kdyz je na zemi binec ma vzit koste/vysavac a uklidit to :dizzy_face: vi, ze velkou hadrou se umyva podlaha, malou utira prach a houbickou se myje nadobi... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a proste mam to nejsikovnejsi dite na svete :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. led 2010 v 18:50  • Odpověz
jani, co bytecek? libil se? :slight_smile:
14. led 2010 v 18:57  • Odpověz
autor
maji, to je super :dizzy_face: :dizzy_face: Kika posílá pusinku, to je prostě dokonalý muž :slight_smile:
a tobík už chodí na wc, nebo prostě jen ví, že se wc myje?

ad byteček, byli jsme teda hodně zklamaní. Na těch fotkách to jakž takž vypadalo, ale skutek utek, celkem rozdrbaný... ložnice malá, tam bychom dali tak postel a kdoví jestli. Majitel příjemný jak bedar na zadku, jarkova oblíbená elektřina samozřejmě stará. A pěkně kecaj, 69 m2 to teda nemělo ani omylem. A taky tam majitel měl nějaký starý nábytek a prý to tam chce nechat, tož co my s tím.. hlavně že v inzerátu je, že není podmínkou, aby to tam zůstalo. Takže ten určitě néé.
14. led 2010 v 19:14  • Odpověz
jani, no v realu to vypada tak, ze dulezite posedi na zachode, prohlidne si noviny co tam mame, utre se toaletakem ikdyz tam nic neudelal, ukaze, ze chce splachnout a pak se sape po stetce :grinning:
14. led 2010 v 19:27  • Odpověz
autor
bezva, z chlapa vylezlo, že se vlastně stěhovat nechce... nechce se stěhovat za každou cenu - rozuměj, pokud nenajdeme skvělý úžasný zrekonstruovaný byt s milými sousedy, parkem plným cvrlikajících ptáčků pod okny a s deseti dopravními prostředky, které ho rozvezou po celé ově, za solidní cenu, tak se nestěhujem.
super. moje argumenty, že už nám to tu je vážně malé a že si tu připadám jak vězeň, nebere. dyt sme si to tu pěkně zařídili, ne? :angry: :angry: :angry: :angry:
14. led 2010 v 19:28  • Odpověz
hm, tak to je naprd a ja si delala nadeje :sweat_smile:
autor
maji :grinning: :grinning: :grinning:
jani :rolling_eyes: holt je pohodlnej, no...jenze on v tom byte nesedi na zadku celej den s malym deckem :unamused:
14. led 2010 v 19:31  • Odpověz
my jsme se o tom vcera taky bavili, protoze jsem mela obdobi kdy jsem chtela tripokojak aby byla trocha klidu a soukromi, tak jsem mu rikala, ze jsem se koukala po realitkach co je ted v nabidce...ale shodli jsme se oba na tom, ze to ted menit nechcem, ze prevazuji klady tohoto bytu nad zaporama...ale jako nemit vidinu toho, ze se za dva roky sbalime a zmizime z Ostravy, tak se stehujem okamzite :sweat_smile: :grinning:
14. led 2010 v 19:35  • Odpověz
autor
maji, tak nějak :angry: blbé je, že ted se ty reality nehýbou, takže ten byt si leda vycucat z prstu :confounded:
14. led 2010 v 19:40  • Odpověz
nevim co dodat :unamused:
14. led 2010 v 19:44  • Odpověz
Jani: To je škoda... :frowning2:
Je to tak jak říká Maja - není v malým bytě celej den a nepálí ho to :zipper_mouth:
14. led 2010 v 19:51  • Odpověz
holky, u nás to vypadá na tenhle typ:
http://www.3dproject.cz/media/Inspirace/RD04/RD04_V10.jpg

Zrovna domlouváme pokoje :dizzy_face:
14. led 2010 v 19:55  • Odpověz
Chcu 2 dětský a jeden z nich větší, kdyby náhodou :unamused: :grinning:
14. led 2010 v 19:56  • Odpověz
all, teda ty se maaaaas :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
doufam, ze nam ta nase barabizna pod tim snehem nespadne :grinning:
14. led 2010 v 19:58  • Odpověz
Maji: No, jen těch 5 melounů nám jaksi chybí :cry: :cry: :cry: :grinning:
Ale byli jsme u finančních analytiků-všechno nám promysleli, spočítali, naprojektovali, vyřídili, takže splátky budou malý...
14. led 2010 ve 20:01  • Odpověz
autor
all, super :dizzy_face:
14. led 2010 ve 20:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.