• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
Fire: Tak ti děkujeme za rady :slight_smile:. Především můj manžek stavební ing. a statik z povolání, kt. momentálně pracuje na svém doktorátu v této oblasti a těší se na tvé další odborné a zasvěcené rady :wink:.
Psala jsem, že jde o kompletní cenu i s pozemkem, vybavením, garážemi pro 2 auta, úpravou zahrady, atd...ale nepochybujeme, že TY tohle všechno postavíš za 40 korun (bazén včetně) :grinning: :wink:
15. led 2010 v 08:04  • Odpověz
Opr: Překlep "manžel"
15. led 2010 v 08:05  • Odpověz
Dobré ráno, holky :slight_smile:
15. led 2010 v 08:06  • Odpověz
Víte kolik je ten náš kamrlík? :grinning: Prej něco přes 40 m :sweat_smile: :unamused:
Ale pro 2 to zatím stačí - potřebujem teď rvát prachy jinam :sunglasses:. Tenhle je náš a nic neplatíme, sousedi jsou super, prostředí pěkný, tak stěhování zatím nehrozí...za 2-3 roky snad už do novýho, ale předtím nee :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
Včera jsme vymejšleli co a jak a s jedním malým mimoušem bysme se v pohodě vešli - akorát bysme museli vyhodit náš super nádhernej luxusní ušák a ten je na hoooodně věcí praktickej :wink: :dizzy_face: Třeba na učení, že :grinning:
15. led 2010 v 08:12  • Odpověz
fii, all, celkem ostra reakce :sweat_smile:
no ja se priznam, ze se mi to taky zda porad docela dost, ale hadat se teda rozhodne nechci:grinning: jenom si myslim, ze tvrdit, ze levneji to skutecne nejde neni fer ani z tve strany....
a uz mlcim:grinning:

jdu makat :rolling_eyes:
15. led 2010 v 08:41  • Odpověz
dobre rano :slight_smile:
co dnes budete delat,damy?
15. led 2010 v 08:48  • Odpověz
Aer: Ale to přece není ostrá reakce :slight_smile: !
Levněji to samozřejmě jde... to je jasný!
Já jen pořád nechápu, co je za problém :sweat_smile: ? Prostě jak někdo v ČR použije slovo milion, tak už dostane přes držku - i když jsou mu názory ostatních úplně někde a nechtěl se vůbec chlubit, ale spíš politovat, co vše bude muset splatit, atd... :frowning2:.

Manžel se tomu, co psala fire, zasmál a říkal ať si občas pustí TV a zjistí si pohyby cen materiálů, daní, HR, atd... :grinning:
To je vše. Moje teta z Horní Dolní postavila taky za 20 000!!! A vilu, panečku! :grinning: V roce 1961 :sweat_smile:
15. led 2010 v 08:51  • Odpověz
A už taky mlčím :wink:
15. led 2010 v 08:51  • Odpověz
all:myslím že jsi docela vztahovačná,já jsem nedávala tobě ani tvému studovanému manželovi žádné rady,já jsem jen normálně napsala že se dá postavit i za méně peněz.mě to totiž trochu přijde jako vychloubání,ale přeju vám to.
jak psala aerin-je nefér i z tvé strany tvrdit že to nejde levněji,určitě jde.
jinak taky si myslím že je to od tebe na mě dost ostrá reakce ,přitom já jsem nic špatnýho nenapsala :slight_smile: přístě prosím o trochu shovívavosti,děkuji
15. led 2010 v 08:53  • Odpověz
jo píšeš ten předposldní příspěvek že se mi manžel smál za to co jsme napsala tak to je pravda,nicméně já vycházím z příkladu mých rodičů,prostě vešli se s novostavbou do 2 mega.jinak bych o tom nezačínala, kdybych nevěděla.
a už kvůli těm penězům, bála bych se si brát tak velkou hypo.
15. led 2010 v 08:56  • Odpověz
nazdarek holky :slight_smile:
ad cena domu... pet melounu je dost, nic pro nase povahy, ale v dnesni dobe uz si proste clovek musi priplatit... Proto my nechceme stavet ale radej koupime uz neco postaveneho nejlepe do 1,5mil. nemyslim si, ze by muz jako "programator senior" za dva roky vydelaval malo a nezvladali bysme splatky, ale on se boji vzit si na sebe hypoteku milion natoz 5... ale proste za ten baracek co sem all dala si myslim ze 5mil je docela realna cena a asi se to opravdu o moc levneji postavit neda...
Jdu na postu pro obcanky :grinning: po trech mesicich jo svihli sebou :grinning:
15. led 2010 v 08:56  • Odpověz
jo tak me napada, ze jsem asi nepsala, ze jsem nasla tu svoji ztracenou obcanku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

a uz ty baraky nereste...kazdy podle svych moznosti :wink:
15. led 2010 v 08:58  • Odpověz
maji tak to je supeeer :slight_smile: kde byla?
15. led 2010 v 09:04  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
maji, kde byla?

nas byt ma i s balkonem a sklepem 38 m2 :slight_smile:.

jen k tomu domu,my nemame ani na byt za milion a pul :sweat_smile:. a uz mlcim :slight_smile:
15. led 2010 v 09:05  • Odpověz
say my jeste taky na :sweat_smile:
15. led 2010 v 09:07  • Odpověz
no, kde by mohla byt.... v penezence :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: asi jsem ju nekde ve spechu uklizela mezi doklady a nevsimla si, ze jsem ju zastrcila mezi listy ockovaciho prukazu, kterej mam v takovym tom tramvajenkovym pruhlednym obalu :grinning:
nas byt ma prej 64m2, ale taky o tom dooooost pochybuju :grinning:
no a my ty miliony zatim taky nemame...a najednou ani nikdy mit asi nebudeme...takze pocitam, ze budeme az do smrti v polorozpadlym baraku a slepovat z duchodu to nejnutnejsi :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2010 v 09:11  • Odpověz
holky a neni nam dobre ? :sweat_smile:
15. led 2010 v 09:15  • Odpověz
ja si nestezuju :slight_smile:
ani uz si neumim predstavit mit vic mistnosti :sweat_smile:

maji :grinning:
15. led 2010 v 09:16  • Odpověz
adel, me jo :grinning:

jo holky, kdybyste nevedely tak ten ctvrtej prst na ruce se nazyva "gaaangi" a patej "jeťui" zbytek jsem nestihla pochytit :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2010 v 09:17  • Odpověz
ach jo, ja zas nevim co delat :rolling_eyes: teda spis furt jeste nevim :sweat_smile:
15. led 2010 v 09:34  • Odpověz
autor
dobré ráno :slight_smile:

maji, fajn, že se občanka našla :slight_smile: já dneska našla cinkátko na triangl, což je super, a průkazku do zdr. pojišťovny taky, jenže jsem se radovala předčasně. naše pojišťovna se nedávno sloučila s jinou, změnili název a poslali nové průkazky... no a já našla tu starou. No tak třeba ještě někde vyleze.

ad domy a byty, muž si taky nechce brát nějakou velkou hypotéku a nějak moc se zadlužit, takže by mě zajímalo, kam se teda ještě uvrtneme...

já jdu dneska generálně uklízet, odpo přijde návštěva :grinning: :grinning:
15. led 2010 v 09:37  • Odpověz
jani, uklizet bych taky mela, ale me se taaak nechce :rolling_eyes:
15. led 2010 v 09:38  • Odpověz
autor
maji, myslíš, že mě jo? nebýt té návštěvy, už tu asi hnijem :grinning: :grinning:
15. led 2010 v 09:39  • Odpověz
uklizet bych taky potrebovala :sweat_smile:. ale nechce se mi :sweat_smile:
15. led 2010 v 09:39  • Odpověz
tak jdeme hromadne uklizet? at vime, ze netrpime samy? :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2010 v 09:41  • Odpověz
ja spis pujdu za chvili uspavat. tak nic :slight_smile: :grinning:
aspon mam duvod proc ted nemuzu :grinning:
15. led 2010 v 09:42  • Odpověz
15. led 2010 v 09:44  • Odpověz
no nic, dela se mi spatne kdyz dlouho sedim, tak se jdu chvilku natahnout a pak uvidim co s tim uklidem :grinning:
15. led 2010 v 09:47  • Odpověz
autor
maji, tak fajn, budem si tu psát úkoly :sweat_smile:
15. led 2010 v 09:48  • Odpověz
uklizite ci co? :grinning:
15. led 2010 v 10:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.