• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
say :slight_smile: ja ne :slight_smile: ale asi bych mela skocit na uceni :confounded:
15. led 2010 v 10:31  • Odpověz
me julca ted spi,tak zas nemuzu nic delat abych ji nevzbudila :grinning:
15. led 2010 v 10:32  • Odpověz
autor
Já čekám, až Kris dožvýká poslední sousto (činí tak už asi 10 minut) a jdem umýt zuby :grinning: pak jdu teda uklízet, no :grinning: ale budu tady, takže pište :slight_smile:
15. led 2010 v 10:32  • Odpověz
autor
tak ne, vyplivla ho :grinning:
15. led 2010 v 10:35  • Odpověz
jani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2010 v 10:40  • Odpověz
tak my jsme se trochu povaleli v posteli a ponufali se :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a pak jsme ustlali, pretridili obleceni na "bordelzidli", posbirali veci ze zeme, srovnali hracky a povysavali :slight_smile:
ted odneseme nadobi, porovname veci na stolech a klavirech, utreme prach a zalijeme kytky :grinning:
15. led 2010 v 10:40  • Odpověz
maji,vy jste nejaky akcni :sweat_smile:. me vsechno trva strasne dlouho :frowning2:
15. led 2010 v 10:41  • Odpověz
ja jsem dneska u nasich,takze nemusim delat nic :slight_smile:
15. led 2010 v 10:43  • Odpověz
autor
Maji :grinning: tak my ted zkusíme protřídit všecky papíry tady ze stolů, to bude na dlouho, ostříhám kris afinu, už jí to leze do očí, uklidním bordel na gauči.
15. led 2010 v 10:46  • Odpověz
tak jdem na to, Tobik poodnasel to nadobi, ale veci si tu musim prebrat sama :grinning:
15. led 2010 v 10:47  • Odpověz
tak :slight_smile: splneno :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: obyvak a loznice zase vypadaji jak u lidi :grinning:
budu muset zacit varit, takze jdeme umyt nadobi, linku a sporak a pak se vrhnem na pripravu obeda :grinning:
15. led 2010 v 11:06  • Odpověz
a jen u me to stale vypada hrozne :sweat_smile: :frowning2: :rolling_eyes:
15. led 2010 v 11:10  • Odpověz
autor
say, vůbec ne, já uklízím a kris rozložila spodní šuplík... jak jedním tahem roztáhla alobal a pak papír na pečení, tak jsem měla dost :grinning: mě nevadí že to dělá, alobal zachráním, jenže ona pak poláme pár špejlí, rozmotá provázek a jarek se zlobí, proč ji to nechám dělat... jenže co s ní, mám ji zavřít na záchod? :angry:
15. led 2010 v 11:11  • Odpověz
hotovooooo :slight_smile: jako bonus jsem stihla aj zapnout pracku a srovnat boty a bundy v predsini :grinning: akorat ten obed me furt nejak nenapada, co udelat...nejakej napad? :slight_smile:
15. led 2010 v 11:58  • Odpověz
autor
Maji, šikula. Já už mám skoro hotovo, ale ted to vypadá, že kika chce spát, tak ji zkusím uspat...
15. led 2010 v 11:59  • Odpověz
jj, taky za chvilu pujdem, Tobik si dal banan, tak muze jit spinkat a obed dostane az pozdej :slight_smile:
15. led 2010 ve 12:03  • Odpověz
tak mam hotovo,i nakrmeno. boli me ucho :cry: :cry: :cry: . ach jo,snad prodavaji neco bez predpisu.
a to nas musim oblict a jit vencit :frowning2:. nechce se mi
15. led 2010 ve 12:44  • Odpověz
holky, já jsem v prdeli.. dítě se budilo půl noci á30min.. A to teď potřebuju maximálně makat(v rámci možností) a jsem mrtvola.
15. led 2010 ve 12:44  • Odpověz
autor
say, tak snad se ti to podaří nějak zahnat...

tanuki, to zní hrozně :frowning2: nevím co poradit - litry kávy? ale to je pro kojící asi blbost :grinning:

Kika je šíleně opruzená, takhle ještě nebyla :frowning2: vyskočilo jí to předevčírem, protože se těsně po přebalení trochu ... a my to nezjistili, jí to je šumák :unamused: a asi to bylo nějak agresivní, protože teď se mi to nedaří nějak zlepšit...
15. led 2010 ve 12:47  • Odpověz
autor
No to je v .... Jarkova firma se má tedka někdy stěhovat, no a stěhujou se někam úplně na kraj ostravy - bohužel na ten opačný, než jsme mysleli, že bychom se usadili. Cesta od lokality, kde vybíráme byt k firmě je asi třičtvrtě hodiny :unamused:
(maji, ti pitomci se stěhujou až do michálkovic, jsou to 3 zastávky ZA zoo :unamused: :unamused: :unamused: )
15. led 2010 ve 13:04  • Odpověz
jani :frowning2: :frowning2: :frowning2: tak to uz do Poruby Jarek nebude chtit tim tuplem, co?
15. led 2010 ve 13:26  • Odpověz
aspoň překvapivě teta nabídla hlídání.. a tchán pak letí do USA, tak bude volné auto :dizzy_face: ať to dopadne jakkoli:wink:
Mimochodem, jak jsme tu řešili ty platonické lásky..tak jsem teď chodila na přednášky s jedním klukem, který mě balil před pěti lety na lyžáku(kde jsem se dala dohromady s manželem) a on na mě tak hezky kouká :sweat_smile:
15. led 2010 ve 13:27  • Odpověz
15. led 2010 ve 13:28  • Odpověz
autor
tanuki :grinning: :grinning: fajn že hezky kouká, že třeba nevytahuje nůž nebo tak něco :grinning:

maji, no zrovna jsem s ním mluvila, ono by šlo najít něco ve slezské ostravě, ale tam ten muglinov... :sweat_smile: :sweat_smile: řekla bych, že to by radši dojížděl, než bydlel zas v ghettu :sweat_smile:
paradoxně z hlediska polohy bytu by bylo nejlepší zůstat tady :angry: odsud jezdí trolejbus přímo tam, z poruby by musel bud busem a pak na trolej, nebo tramvají a na trolej.
15. led 2010 ve 13:31  • Odpověz
Jani, mne se 45 minut zda unosny, radsi bych volila to a dobrou lokalitu...
ale chapu, ze jste zvykli na jinci komfort, my tak dojizdime oba, tak mi to ani neprijde
15. led 2010 ve 13:33  • Odpověz
jani, hm, to jo, ted vypada jako idealni reseni tam zustat :sweat_smile:
15. led 2010 ve 13:34  • Odpověz
autor
aer, máš asi pravdu, lidi z velkých měst jsou na to zvyklí, kámoš v praze dojíždí taky třičtvrtě a pochvaluje si, jak to má blízko.. :grinning: .já zas z maloměsta zvyklá, že všecko u zadku :grinning: ale jarek do škol taky dojížděl... schválně se musím kouknout, jak dlouho trvalo dojet z kolejí na palačáku k vut na veveří :grinning:
15. led 2010 ve 13:38  • Odpověz
autor
maji, to mi ani neříkej, dneska jsem vystěhovala všecky hry a časopisy na skříň, je to fakt super tam lézt, ale já bych panáčky od carcassonne fakt měla ráda všecky :grinning:
15. led 2010 ve 13:39  • Odpověz
jani, no jako Martin zabije denne prumerne v tramvajich tak 1,5 hodiny, protoze ma skolu v centru, a uceni v hrabuvce, muglinove, trebovicich a porube :grinning: a taky na to docela nadava, ze to strasne zere cas :sweat_smile:
15. led 2010 ve 13:42  • Odpověz
autor
Zeptej se ho, jak vypadá ten muglinov, jesi je to fakt tak strašné, jak se říká :grinning: jesi tam jsou ty děsné paneláky a la dubina...
15. led 2010 ve 13:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.