• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
fiiii, holky, tak jse prave sefovi oznamila tu radostnou novinu:grinning:
jeste ted se z toho klepu:sweat_smile:
15. led 2010 ve 13:46  • Odpověz
jani, zeptat...ale kdyz se ta zastavka jmenuje SIDLISTE Muglinov, tak to asi nebude zadna slava :grinning:
15. led 2010 ve 13:46  • Odpověz
aeri a ustal to? :grinning:
15. led 2010 ve 13:49  • Odpověz
aer a jak to vzal? :sweat_smile:
15. led 2010 ve 13:50  • Odpověz
no v pohode, ja jsem byla uplne vyklepana, trasl se mi hlas a povidam mu, ze bych mu chtela jako svemu zamestnavateli oznamit ze jsem jaksi to, tehotna:grinning: a on: "Ale, no ale to je radostna zprava, teda pro Vas, pro nas uz min:grinning:" Pak mi samozrejme pogratuloval, ptal se jestli planovane a jak to budu delat se skolou a pak kdy chci odejit, jestli hned, nebo zustanu, tak jsem mu reka, ze bych to videla tak do konce kvetna, vzhledem k tomu, ze mam v cervnu taky ty statnice... No byl uplne zlatej, jako vzdy, on je proste takovej nas medvidek, kolektivne ho tu zboznujem:grinning:
15. led 2010 ve 13:57  • Odpověz
aer,super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. led 2010 ve 13:58  • Odpověz
autor
aer :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. led 2010 ve 14:02  • Odpověz
aeri, bezva :slight_smile:
15. led 2010 ve 14:30  • Odpověz
doufam ze me tu nikdo nespiruje:

holky to je on, muj milovany sef:grinning: ve skutecnosti je o dost hezci a je to proste milous :grinning:
http://www.jsmepartners.cz/detail-rozhovor/o-partners/nj-david-pokorny-k-poradcum-mam-respekt
15. led 2010 ve 14:34  • Odpověz
aeri :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2010 ve 14:39  • Odpověz
autor
milouš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2010 ve 14:43  • Odpověz
holky, to je divny, mit uklizeno..ja nejak nevim co ted delat a na co myslet :grinning:
15. led 2010 ve 14:45  • Odpověz
aer,sympatak od pohledu :dizzy_face:
15. led 2010 ve 14:45  • Odpověz
fuj, to jsem si zase makla, ja nevim proc mam vzdycky potrebu nakoupit to nejtezsi kdyz su s Tobikem sama :sweat_smile:
a navic za posledni dva dny jsme se dozvedeli uz tri mizerny zpravy z rodiny :frowning2:
15. led 2010 v 17:31  • Odpověz
autor
maji, to je mi líto... :pensive:
15. led 2010 v 18:03  • Odpověz
jani, nastesti nic s cim by se nedalo zit, ale aj tak to neni prijemny kdyz vis, ze ma nekdo z tvych blizkych nejakej problem :unamused: a ted se to pekne vsechno sesypalo naraz :frowning2:
15. led 2010 v 18:08  • Odpověz
autor
Maji, tak doufám, že to to nejdřív překonají a zase bude líp...
15. led 2010 v 18:43  • Odpověz
aer, no jo, je to méďa :slight_smile: bradka by mu asi taky slušela :wink:

Maji, tolik najednou :frowning2: a co Martin vlastně studuje? Má školu každý den?

Tak muž měl dnes praktickou část státnice u jedné..píp..které se hrozně bojím, že budu mít v komisi :frowning2: bylo to hrozné..jednu kamarádku vyhodila, ona je ještě taková, že tě fakt ztrapní :-/ před ostatníma. Se složim, jestli jí tam uvidím :angry:
15. led 2010 v 18:52  • Odpověz
tan, jj, kazdej den :unamused: studuje klavir na ostravske univerzite :slight_smile:
15. led 2010 v 19:30  • Odpověz
jani, to by bylo na delsi povidani... :pensive: ale vsechno se zvladne :slight_smile:
15. led 2010 v 19:32  • Odpověz
no nic, za chvilku mam muze doma, tak mu jdu udelat veceri...jeste nakouknu pozdej :slight_smile:
15. led 2010 v 19:42  • Odpověz
maji,copak? :frowning2:. to me mrzi ze mate trapeni :frowning2:

ja jsem doma sama,eda prijede az zitra vecer.
15. led 2010 ve 20:46  • Odpověz
a kdepa trajdá?
15. led 2010 ve 21:07  • Odpověz
tan,co verunka?

jani, kdy budete odstavovat? ja si to planuju po roce,tudiz zacit nekdy v breznu, ze bysme mohli spolu :grinning:. mam z toho trauma uz ted :frowning2:. bude to u nas velky problem :pensive:
15. led 2010 ve 21:31  • Odpověz
Veru se budí zas po půlhodinkách :astonished:
Hm..já to plánuju na červen cca..takže Kika v lednu, Juli v březnu a my červen, bude to maso. Janey, s prsama to bude problém, když z xdenních kojení budeš chtít přestat úplně. kamarádkce z toho bylo úplně zle..po 4ech dnech si nechala předepsat ty prášky
15. led 2010 ve 22:23  • Odpověz
ja chci nejak pozvolna,protoze u nas to bude fakt problem. proto uz zacit nejak v breznu
15. led 2010 ve 22:26  • Odpověz
a copak ji trapi berusku?
15. led 2010 ve 22:26  • Odpověz
autor
Kamarádi, co tu byli na návštěvě, zrovna odešli a jarek je jel hodit na vlak, tak ještě píšu.

Tanuki, s těma prsama to doufám zvládnu... když jsem byla pryč na noc, tak jsem odsávala o půl třetí odpo a pak až po 24 hodinách a šlo to. Už se mi moc nenalívají, řekla bych, že Kika se spíš přicucne jen tak, než že by pila z žízně nebo hladu. I když ani tak moc nejí...
Já plánuju tak někdy na konci leda. Nevím, jestli mi to nebude líto, dneska mi u kojení usla v náručí a bylo to super, ráno, když se přicucne, tak se odpojí a pak ještě chrápe, to by asi taky odpadlo... ale tak doufám, že pozitiva budou převažovat...

Tan, doufám, že tohle budeš číst až ráno, tak jaká byla noc?
16. led 2010 v 01:20  • Odpověz
autor
Ale to jsem vám chtěla napsat především: chtěli jsme si s kámošema objednat pizzu, tak Jarek volá do Chachara, firmy, co tu rozvážejí pizzu po ostravě. No a chlap to tam zvedl a místo aby se představil "Chacharova pizza", tak řekl "Chacharova pi.a" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jarek buch do smíchu, chlap se začal omlouvat :grinning: Ještěže volal muž, já bych dalších 10 minut nebyla schopna slova :grinning: :grinning: :grinning:
16. led 2010 v 01:23  • Odpověz
jani, ja se tu rehtam jak pominuta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

dobre ranko :slight_smile:
16. led 2010 v 08:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.