• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
dobre ranko :grinning: jsem se hned po probuzeni pobavila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. led 2010 v 09:26  • Odpověz
Jani: :grinning:

Já mám za sebou brutální hodiny obchodní němčiny, kdy jsem byla donucena vysvětlovat, že KUNDE rodu ženského je věda a KUNDE rodu mužského je zákazník :grinning:

Jinak dobré ranko všem :slight_smile:
16. led 2010 v 09:31  • Odpověz
Holky, mě včera tak nasral tchán :angry: ale ták strašně :unamused: :angry: :angry: :angry:
16. led 2010 v 09:32  • Odpověz
all,povidej
16. led 2010 v 09:45  • Odpověz
bré ráno :slight_smile: Freude, Freude, na tebe dojde :grinning:
Nás trápí rýma jak trám, jediné, jak se to dá přežít, když si mamka vezme V. do půlnoci, občas teda musím přijít uklidnit a já až po půlnoci- to si dát i třeba 2-3hodinky v kuse.. Haha, to je fakt ideální příprava, no, každopádně jsme stále nad věcí, víc matka než studentka :wink:
16. led 2010 v 09:53  • Odpověz
autor
dobré :slight_smile:

all?
tanuki, přišlo to v nejmíň vhodnou chvíli, co.. :angry:
16. led 2010 v 10:12  • Odpověz
16. led 2010 v 10:35  • Odpověz
No, je to sice studovanej, inteligentní a charakterní muž, ale krom toho taky agresivní šovinistickej hyster :angry:.
Holt už jsem se dostala do rodiny, tak si na mě včera otevřel hubu a já třískla dveřma a dělám uraženou :angry:. Prej je to normální - že mě bere, jako svoje děcko, atd... ale já jsem začla tvrdě pracovat na diplomatických, kultivovaných a korektních vztazích s patřičným odstupem :grinning:.

Nejsem usmrkanec a nepotřebuju vychovávat :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. led 2010 v 11:41  • Odpověz
autor
A co ti řekl - teda jesi to není tajné?
16. led 2010 v 11:53  • Odpověz
Jani: Seřval mě, že si skládám noty, když on mluví :angry: :grinning:
16. led 2010 ve 12:04  • Odpověz
jani, ten byt vypada krasne...az na tu kauci :grinning:
16. led 2010 ve 12:07  • Odpověz
ach jo, tak nakonec budete presne na druhym konci ostravy nez my :frowning2:
janey, to je vtipné, že 3/4jsou fitky krásné koupelny :slight_smile: No..řekla bych že to vypadá až podezřele dobře :confused: cena super... a co ta lokalita?
autor
all... jo tak :grinning:

maji, no tu kauci taky nechápu. Prvně jsem myslela, že to je chyba, ale je to i na stránkách realitky. Otázka je, jestli jen nekopírovali text i s chybou :grinning:
Lokalita... no... je to celkem v kelu. Výhoda je, že pokud bude Jarek tam, kde bude (nakonec bude ta firma asi ještě ve větší díře, než jsem tu psala, je to úplně na kraji Ovy a jezdí tam pouze 1!!! autobus a nic jiného :confused: :confused: ), tak odtamaď by to měl dobré, protože ten bus tam náhodou jede i kolem toho bytu. Jinak tam jezdí i bus, s kterým se dá dojet na nádr (maji, 49 - jede to až k vám :grinning: ) ale nevím no, vypadá to pěkně, ale přijde mi to až moc, taková zašívárna.
16. led 2010 ve 12:25  • Odpověz
jani, tam bych se zajela podivat uz ze zvedavosti :grinning:
ta kauce asi nebude preklep, my jsme tu davali myslim 15000 a v jakym stavu ten byt je, ze :sweat_smile:

ditko mi usnulo, jdu rychle upict pudinkovy satecky :dizzy_face: vcera jsem nakoupila listovy testa, ze nadelam strudl a doma jsem zjistila, ze uz nemame pouzitelny jabka a uz se mi nic nechtelo vymyslet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. led 2010 ve 12:36  • Odpověz
Jani - byt je krásnej :dizzy_face:
16. led 2010 ve 12:44  • Odpověz
tak pudink chladne na balkone, tak pojdte kecat :grinning: :grinning: :grinning:
16. led 2010 ve 12:48  • Odpověz
Řidič nákladního auta jede v dešti a veze náklad bowlingových koulí. Na krajnici vidí stát dva rómy, tak se mu jich zželí a nechá je nastoupit podpodmínkou, že si vylezou na korbu a tam ani nemuknou. Za chvíli náklaďák zastaví příslušník a ptá se kam řidič jede. Ten odpoví, že do Rakouska. Příslušn...ík jde dozadu,podívat se na korbu a jak odhrne plachtu zkoprní,přiběhne k řidiči a rychle na něj drmolí. "Okamžitě nastartujte a jeďte co nejrychleji, ať jste co nejdříve za státní hranicí"! Řidič na to dupne a jede co to motor dá.Příslušník volá přes operační středisko: "Všemjednotkám. Ke státní hranici jede vysokou rychlostí řidič bílého Iveca. Prosím nezastavovat a nechat volný průjezd. Veze náklad cikánských vajec a dva už se mu na korbě vylíhli".)
16. led 2010 ve 12:58  • Odpověz
16. led 2010 ve 13:04  • Odpověz
Co sou cikánský vajca? :confused: :sweat_smile: :grinning:
16. led 2010 ve 13:07  • Odpověz
autor
say :grinning: :grinning: :grinning:

maji, většinou je ta kauce podle výpovědní lhůty... takže když máš výpovědní lhůtu na byt 3 měsíce, tak to jsou tři nájmy... TAk to aspoň říkala ženská z realitky, a většinou ta kauce bývá do tří nájmů, ale tam je nájem 6500 a kauce 60 000... No podívat se můžem, to je fakt :grinning:
16. led 2010 ve 13:23  • Odpověz
jani, aha :grinning:
16. led 2010 ve 13:31  • Odpověz
jeee, za chvilku budu mit prvni varku upecenou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ja uz se tak tesim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. led 2010 ve 13:31  • Odpověz
maji,posli neco :grinning:

jani,to mysli vazne tu kauci? :sweat_smile:
16. led 2010 ve 13:48  • Odpověz
hmmmm, neni to spatny, su se sebou spokojena...akorat jsem si spalila pul patra jak jsem kousla do toho horkyho pudinku :sweat_smile:
16. led 2010 ve 13:53  • Odpověz
autor
maji, sbíhaj se mi sliny, to mi nedělej :grinning:

say, asi jo... No pokud půjdem na prohlídku, tak se jich schválně zeptáme.
16. led 2010 ve 13:57  • Odpověz
16. led 2010 ve 14:03  • Odpověz
jani, promin, ale musela jsem vam sdelit sve dojmy :grinning:
16. led 2010 ve 14:04  • Odpověz
aer,hodne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . tvoje?

maji a cos delala?
16. led 2010 ve 14:06  • Odpověz
say, no to vis ze jo:grinning: tak z toho mam fakt dost....no ja u jednoho pevnyho asi taky nezustanu, ale tohle je siiiilaaa:grinning:
16. led 2010 ve 14:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.